Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 22-03-09 23:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2170599)
:) sper ca e clar.. leonul portocaliu nu mai are ce cauta in inferno.
Cat despre carnatu lu` tataie.. toata lumea stie ca e vorba de un ciot de oltenesc afumat si zbarcit

LE: Mercy Gopo!

te tine sa-l incerci? ai stomatolog bun k s-ar putea sa-ti puna neste dinti!

P!t!k_FMS 23-03-09 00:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
..........................

daffy duck™ 23-03-09 00:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mercy pitiko :*:*:*
te cinstesc grav:D
sa fie pe 15 sau p 16?

RoByNeT 23-03-09 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane daca vrei si ai timp si se poate vreau si eu 2 poze cu cazanu meu pe site :lol: ms

P!t!k_FMS 23-03-09 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2174001)
mercy pitiko :*:*:*
te cinstesc grav:D
sa fie pe 15 sau p 16?

pe 14" ...k sa fie bine k dak ma intind la 15 e aiurea...

Tweety_rzw 23-03-09 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by P!t!k_FMS (Post 2175208)
pe 14" ...k sa fie bine k dak ma intind la 15 e aiurea...

Vând măgar,servobici,linie audio I-haaa =)) ia zi pitiko te aranjează ..?Cine ştie cunoaşte ;)

BGY_Bogdy 23-03-09 21:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce fac astia mici aici ? sunt obraznici ?

BGY_Bogdy 23-03-09 21:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Lucian A intrebat doamna ursulescu de tine cand am venit astazi acasa!

daffy duck™ 23-03-09 22:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vorbeste si noi ma....te bagi? :D

Lucian_GXZ 23-03-09 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu bogdy, era cu doamna pisicescu :))

BGY_Bogdy 24-03-09 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
He he LUMEE rugati-va sa se potriveasca suspensia pe masina :X:X

daffy duck™ 24-03-09 19:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
io unu chiar sper ma asta de la "politia romana" :lol:

BGY_Bogdy 25-03-09 19:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tin sa va anuntz ca nu au mers arcurile asa ca imi voi lua suspensie completa cand este:( sper cat mai repede

daffy duck™ 25-03-09 21:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce nu au mers?

BGY_Bogdy 25-03-09 22:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu calca bine sus pe flanas era mai ingust arcu si jos era mai larg si nu calca bine pe amortizor


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning