![]() |
care-i faza?
|
Re:
Quote:
ala care sta la calculator este de fapt o perdea tare rau faza |
1 Attachment(s)
:lol:
|
1 Attachment(s)
:lol:
|
1 Attachment(s)
:lol:
|
2 Attachment(s)
prietenul meu cel mai bun :D :)) la coafor....a experimentat sorsa pe el :))
altfel zis...masina cu numere de bucuresti :)) LATER EDIT....am adaugat si o varianta...sa zicem...imbunatatita :)) |
1 Attachment(s)
asta ca sa va ganditi bine inainte sa dati o muje... :lol: :lol: :twisted:
|
chiar ca...........saracii mei copii :wink:
|
1 Attachment(s)
io pe ploaie prin port....dadeam muie la statuie :D
|
S-a degradat statuia :lol:
|
4 Attachment(s)
:arrow:
|
ala-i pe post de spiderman?
oricum,copiii aia sunt \"mortali\" :lol: |
mie imi place de patinatoarea aia in costum de gimnasta :)) cum e frezata .. nike`i stile :))
|
statuia era destul de degradata...asha ca m`am gandit sa o mai \"tencuiesc\" pe ici pe colo :D
|
4 Attachment(s)
some
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning