![]() |
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
hai cu niste poze spion :D
P.S: sunt facute cu tel, asa ca fara critici va rog :D:D |
Re: Masini tari din Iasi
Oho...super drobet :> drobet :P...abia astept
|
Re: Masini tari din Iasi
O'neal esti bun pentru cancan :))))
|
Re: Masini tari din Iasi
:> :)) fotograf din umbra :>
|
Re: Masini tari din Iasi
apropo drobet...parerea mea e sa nu se mai faca proba de indemanare si prostii pentru ca la ultimu show tuning care a avut loc la Carrefur Era cat timp faceau oameni "proba pt indemanare" publicu se cam plictisea au inceput intr'un colt sa se invarta cei din Crazy Drivers si deja tot publicu venise acolo....lumea vrea sa vada drifturi si sa simta mirosu de cauciuc ars :):>
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu toata lumea are masini de drift sau drag.Asa ca sunt asteptate si cele de indemanare.Daca fiecare din acei spectatori despre care spui ca se plictiseau ar fi pilotat atentie a nu se confunda cu a conduce nu ar mai fi comentat.Nu e chiar la prima mana sa faci un traseu dirijat.Imi permit sa spun ca e mai simplu la drift din anumite puncte de vedere.Si ca sa fiu caustic pana la final,ma declar totodata dezamagit de prestatia anumitor drifeteri,aviz King of Europe si nu numai.E clar ca sunt masini tari pe care multi romani nu le pot controla si uneori aceste masini depasesc capacitatile pilotilor.Poate sunt subiectiv dat fiind ca sunt sustinator probelor de VTM,macadam si altele.
|
Re: Masini tari din Iasi
Cred ca isi are locul aici si Ford Focus RS :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
ford sau poze ? :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
ba da ce a fost azi ? sesiune de poze ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Duminica :)
speram sa tina vremea cu noi :) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning