Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

o`neal 27-05-10 15:58

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
hai cu niste poze spion :D

P.S: sunt facute cu tel, asa ca fara critici va rog :D:D

DeMoN94 27-05-10 17:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Oho...super drobet :> drobet :P...abia astept

2slow4u 27-05-10 17:27

Re: Masini tari din Iasi
 
O'neal esti bun pentru cancan :))))

DeMoN94 27-05-10 17:29

Re: Masini tari din Iasi
 
:> :)) fotograf din umbra :>

DeMoN94 27-05-10 17:47

Re: Masini tari din Iasi
 
apropo drobet...parerea mea e sa nu se mai faca proba de indemanare si prostii pentru ca la ultimu show tuning care a avut loc la Carrefur Era cat timp faceau oameni "proba pt indemanare" publicu se cam plictisea au inceput intr'un colt sa se invarta cei din Crazy Drivers si deja tot publicu venise acolo....lumea vrea sa vada drifturi si sa simta mirosu de cauciuc ars :):>

geti 27-05-10 18:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu toata lumea are masini de drift sau drag.Asa ca sunt asteptate si cele de indemanare.Daca fiecare din acei spectatori despre care spui ca se plictiseau ar fi pilotat atentie a nu se confunda cu a conduce nu ar mai fi comentat.Nu e chiar la prima mana sa faci un traseu dirijat.Imi permit sa spun ca e mai simplu la drift din anumite puncte de vedere.Si ca sa fiu caustic pana la final,ma declar totodata dezamagit de prestatia anumitor drifeteri,aviz King of Europe si nu numai.E clar ca sunt masini tari pe care multi romani nu le pot controla si uneori aceste masini depasesc capacitatile pilotilor.Poate sunt subiectiv dat fiind ca sunt sustinator probelor de VTM,macadam si altele.

TuningBoy 27-05-10 18:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Cred ca isi are locul aici si Ford Focus RS :-)

D3m0N 27-05-10 18:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3394776)
Cred ca isi are locul aici si Ford Focus RS :-)

ssssssoooriiinnn vreau si eu >:P

TuningBoy 27-05-10 18:51

Re: Masini tari din Iasi
 
ford sau poze ? :lol:

Wlad 27-05-10 21:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3394776)
Cred ca isi are locul aici si Ford Focus RS :-)

Acelasi Focus:D

Tim 27-05-10 22:38

Re: Masini tari din Iasi
 
ba da ce a fost azi ? sesiune de poze ?

o`neal 27-05-10 23:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 3394616)
O'neal esti bun pentru cancan :))))

:)) da ms 2slow :D incheiem un contract cu ei :D
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3395484)
ba da ce a fost azi ? sesiune de poze ?

ca tot se luase o indelungata pauza TiM ... ce sa`i faci :D

Tim 28-05-10 00:19

Re: Masini tari din Iasi
 
eeiii

Seat Leon Seat Leon Seat Leon

o`neal 28-05-10 10:17

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3395709)

totul la puterea a 3 a ... frumos, felicitari :D asteptam pozele de duminica (inca putin, nu?) :D

Tim 28-05-10 10:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Duminica :)
speram sa tina vremea cu noi :)


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning