Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Tweety_rzw 17-01-11 15:48

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3993850)
Macar el posteaza cand apare ceva nou ;).Nu ii interzice nimeni sa posteze...

Gata b0$$ s-a facut ai dreptate!....:shock:pm

IuLiaNo 17-01-11 16:12

Re: DreamWorks
 
4 Attachment(s)
Altii vad k inainteaza cu lucrariile, eu dau inapoi, din nefericire ursu a mai avut parte de un eveniment, vad k necazurile se tin scai de mn anul acesta,dar pana la urma tot raul spre bine poate asa imi pun si eu mtech2

dony ddc 17-01-11 16:17

Re: DreamWorks
 
Detalii despre accident......:sad:

IuLiaNo 17-01-11 16:22

Re: DreamWorks
 
Ma simt ca la politie dau declaratie iar :D
Pai veneam de pe Nitu Vasile spre casa pe Brancoveanu, si in dreptul unei brutarii se gaseste unu sa traverseze strada fara sa se uite, am tras de volan stanga sa il evit( daca puneam frana il luam pe capota ca era mazga pe jos) si mi-a fugit spatele si n'am mai apucat sa o redresez si m'am suit pe un matiz parcat pe trotuar. ala care a traversat numai a fost de gasit ca vroiam sa ii zic vro doua vorbe.. e asta e se mai intampla :(

Fr33`e30 17-01-11 16:23

Re: DreamWorks
 
stai linistit Broh ca o rezolvam noi intr`un fel pana la urma ... nush daca ai vb cu razvanica ... vezi ca iti tre FUSTA de TABLA + aia Mtech 2 :) ca sa o potzi pune :D ...

un set IMPECABIL de OCHELARI ai de la mine ... CADOOO



Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3994453)
Altii vad k inainteaza cu lucrariile, eu dau inapoi, din nefericire ursu a mai avut parte de un eveniment, vad k necazurile se tin scai de mn anul acesta,dar pana la urma tot raul spre bine poate asa imi pun si eu mtech2


IuLiaNo 17-01-11 16:31

Re: DreamWorks
 
Merci bro sa vedem!! sper sa o aduc iar in stare in care era :( momentan stau si prost cu banii si o sa cam dureze ceva pana o scot iar, asta e n'ai ce sa faci

dony ddc 17-01-11 16:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3994518)
Merci bro sa vedem!! sper sa o aduc iar in stare in care era :( momentan stau si prost cu banii si o sa cam dureze ceva pana o scot iar, asta e n'ai ce sa faci

Il manca pe ala in *** sa traverseze strada si a stricat frumusete de urs...:sad:

Tweety_rzw 17-01-11 16:57

Re: DreamWorks
 
Cu timpu se face,e fier , imi pare rau de el mai rau dekt daca ai fi dat in ratatu ala care a traversat.....trebuia lasat fara picioare....

Am incercat sa fac si eu o fapta buna dar am vazut ca nu prea ai cu cine...;) va multumesc de sprijin...

respect pentru FLORIN FR33 intotdeauna a fost si va fi super baietas !

IuLiaNo 17-01-11 17:03

Re: DreamWorks
 
Lasa bro, nu e nevoie, vad eu cum o scot la capat. merci oricum de gest !

NXdev 17-01-11 17:51

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3994453)
Altii vad k inainteaza cu lucrariile, eu dau inapoi, din nefericire ursu a mai avut parte de un eveniment, vad k necazurile se tin scai de mn anul acesta,dar pana la urma tot raul spre bine poate asa imi pun si eu mtech2

Am aflat si eu de veste aseara...imi pare rau de cele intamplate, bine ca nu a fost mai grav.O scoatem noi la capat ;).
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3994607)
Cu timpu se face,e fier , imi pare rau de el mai rau dekt daca ai fi dat in ratatu ala care a traversat.....trebuia lasat fara picioare....

Am incercat sa fac si eu o fapta buna dar am vazut ca nu prea ai cu cine...;) va multumesc de sprijin...

respect pentru FLORIN FR33 intotdeauna a fost si va fi super baietas !

In primul rand...stiu ca te referi la mine, nu-i frumos ce faci.Cand m-ai cautat pe mess "ca ai avut nevoie de mine", mereu ti-am raspuns ;).Am citit ce ai scris, dar n-am avut timp sa-ti raspund pentru ca ma grabeam la facultate, si DA, sunt de acord cu ce mi-ai spus.
Poate cu ocazia asta...inveti sa fi mai social cand are nevoie omul de tine, nu cand ai tu nevoie de el...Apreciaza si tu mai mult...

Sonny™ 17-01-11 18:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3994760)
In primul rand...stiu ca te referi la mine, nu-i frumos ce faci.Cand m-ai cautat pe mess "ca ai avut nevoie de mine", mereu ti-am raspuns ;).Am citit ce ai scris, dar n-am avut timp sa-ti raspund pentru ca ma grabeam la facultate, si DA, sunt de acord cu ce mi-ai spus.
Poate cu ocazia asta...inveti sa fi mai social cand are nevoie omul de tine, nu cand ai tu nevoie de el...Apreciaza si tu mai mult...

dev.ule nu stiu care a fost discutia, dar nici nu ma intereseaza, dar aveti grija ca sunteti doi membri fondatori ai acestui club si nu e bine sa existe discutii de genu pe forum pentru ca stii cum e lumea, mai bine rezolvati.va problemele in privat, ca mereu se gasesc voci care din atata lucru sa faca o mare intamplare....

sper ca nu am deranjat cu postul meu;)

OpReA 17-01-11 18:19

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3994760)
Am aflat si eu de veste aseara...imi pare rau de cele intamplate, bine ca nu a fost mai grav.O scoatem noi la capat ;).

In primul rand...stiu ca te referi la mine, nu-i frumos ce faci.Cand m-ai cautat pe mess "ca ai avut nevoie de mine", mereu ti-am raspuns ;).Am citit ce ai scris, dar n-am avut timp sa-ti raspund pentru ca ma grabeam la facultate, si DA, sunt de acord cu ce mi-ai spus.
Poate cu ocazia asta...inveti sa fi mai social cand are nevoie omul de tine, nu cand ai tu nevoie de el...Apreciaza si tu mai mult...

man...sper ca toata cearta asta nu a pornit de la acel vectorial nenorocit...imi cer scuze,nu am citit mult in urma(nu stiu despre ce este vorba)...
hai baieti...ca la gradinita...impacare impacare fara nici-o suparare?

NXdev 17-01-11 18:34

Re: DreamWorks
 
Sa raspund pe rand...
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3994848)
dev.ule nu stiu care a fost discutia, dar nici nu ma intereseaza, dar aveti grija ca sunteti doi membri fondatori ai acestui club si nu e bine sa existe discutii de genu pe forum pentru ca stii cum e lumea, mai bine rezolvati.va problemele in privat, ca mereu se gasesc voci care din atata lucru sa faca o mare intamplare....

sper ca nu am deranjat cu postul meu;)

Salut Sonny.Intocmai...noi 2 ar trebuii sa fim cei mai uniti ;).Stai calm...nu a deranjat postul, sfaturile de orice fel, mai ales constructive sunt bine venite.
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 3994854)
man...sper ca toata cearta asta nu a pornit de la acel vectorial nenorocit...imi cer scuze,nu am citit mult in urma(nu stiu despre ce este vorba)...
hai baieti...ca la gradinita...impacare impacare fara nici-o suparare?

Nu are nici o legatura vectorialul...Eu unul nu sunt certat cu nimeni, doar ca nu-mi plac chestiile de genul :P

New site design : http://dreamworks-club.com/

-Folositi mozilla ( sau alt browser dar sa aveti activat javascripts!!! )
-Astept pareri/opinii
-Daca va apare tot cel vechi,stergeti cookie sau cache ( nu mai stiu care din ele ^_^ xD )

Sonny™ 17-01-11 18:41

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3994898)
Salut Sonny.Intocmai...noi 2 ar trebuii sa fim cei mai uniti ;).Stai calm...nu a deranjat postul, sfaturile de orice fel, mai ales constructive sunt bine venite.


ma bucur, lasa ca o sa rezolva.ti voi lucrurile, dar nu le mai spalati in public

p.s. sa cresteti mari ca si club si sa vad multe masini de la voi din club la expozitii si nu numai...;)

te salut

NXdev 17-01-11 18:45

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3994927)
ma bucur, lasa ca o sa rezolva.ti voi lucrurile, dar nu le mai spalati in public

p.s. sa cresteti mari ca si club si sa vad multe masini de la voi din club la expozitii si nu numai...;)

te salut

O sa tin cont de post-ul tau.Inca o data, multumesc Sonny:oops:.
Si noi de altfel...te asteptam cand iesim la lumina :D.


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning