![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
ti-ai luat si bat la acadea :)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
se vede cine are,noi suntem doar privitori!!!!:shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
te mananca la pasarica cu r1,ai grija sa nu julesti maieul :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
a innebunit lupu' :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
mama.....ce masina .....da ce motor :))))) :X:X:X:X:X:X:X ce norocos esti .... poate ma dai si pe mine o tura ca si asa o arzi prea aiurea deja numa lumanari , gesturi etc....
|
Re: E46 - TM 77 EEE
quze .. nu e frate asa ... merg pe principiu ca tot timpu e loc de mai multe datorii... :lol:
sprinter .. da fratele meu, grija e pe primu loc dr_pricop ... :D fara numar pentru roscate radu_bmwe36 .. sunt boss in datorii :lol: bcoupe .. era cazu... giuliomak .. decat sa fac altceva.. mai bine asa... brandex .. n'are nici o legatura :lol: tiganeee..... da_joint .. nu e loc de maieu la asa ceva :D cRbL .. grav :lol: und_Alexx .. lumanari pe marginea drumului ... (Doamne fereste!) :lol: sau m-ai vazut la o nunta si aveam una dinaia mare de naş... |
Re: E46 - TM 77 EEE
nebunie majora frate :lol::lol::lol: tre sa-mi iau si eu motor ca raman in urma cu mondenitatile :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
On: Faina mobra ti-ai tras :shock: ai mare grija la bizonii din trafic cand mergi pe ea !! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Am vazut masina pe net la vanzare, gata te-ai plictisit de ea :D???
Sincer mi se pare putin pretul cerut de tine ptr cata munca s-a investit in masina... Urmeaza un nou proiect ? :shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
nu m-am plictisit deloc de ea ... imi da in fiecare zi shock-uri cand o vad...
legat de pret.. fiecare gandeste in felul lui .. mie mi se pare unul real la cat am muncit si ce piese am pus pe ea.. altu cand vede 2001 si 10.999 nici nu deschide link-ul.. si asta intr-un fel ma bucura.. pt. ca nu e pt. oricine.. iar legat de proiect.. da, este altu pe rol.. pe langa cel pe 2 roti care l-am inceput... :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Unii oameni nu isi dau seama...nu realizeaza cat se munceste la un proiect...orice proiect de masina ar fi. nu conteaza numai banii care ii bagi intr-o masina..ci si nervii...stresul...oboseala..etc. Ma bucur ca mai sunt oameni ca Noi ...mai nebuni asa.
PS: frumoasa masina;)....STOP |
Re: E46 - TM 77 EEE
Caius , ziceai la un moment dat ceva de niste poze profi ... Nu se mai aude nimic ? :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Provenzano .. thx bro' ... tare poza :lol: :lol:
by_edu .. ba da ... dar am fost cam ocupat in ultima perioada... uite una proaspata cu telefonul meu profi :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning