Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

bcoupe 11-08-11 20:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ti-ai luat si bat la acadea :)))

giuliomak 11-08-11 20:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
se vede cine are,noi suntem doar privitori!!!!:shock:

brandex 11-08-11 23:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by giuliomak (Post 4521615)
se vede cine are

GRADINITA PANTELIMON :)

da_joint 12-08-11 08:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
te mananca la pasarica cu r1,ai grija sa nu julesti maieul :))

giuliomak 12-08-11 08:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4521841)
GRADINITA PANTELIMON :)

mai degraba,GRADINITA MILITARI,langa politehnica....:-P

cRbL 12-08-11 08:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
a innebunit lupu' :lol:

und_Alexx 12-08-11 16:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
mama.....ce masina .....da ce motor :))))) :X:X:X:X:X:X:X ce norocos esti .... poate ma dai si pe mine o tura ca si asa o arzi prea aiurea deja numa lumanari , gesturi etc....

Caius TM 12-08-11 17:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. nu e frate asa ... merg pe principiu ca tot timpu e loc de mai multe datorii... :lol:

sprinter .. da fratele meu, grija e pe primu loc

dr_pricop ... :D fara numar pentru roscate

radu_bmwe36 .. sunt boss in datorii :lol:

bcoupe .. era cazu...

giuliomak .. decat sa fac altceva.. mai bine asa...

brandex .. n'are nici o legatura :lol: tiganeee.....

da_joint .. nu e loc de maieu la asa ceva :D

cRbL .. grav :lol:

und_Alexx .. lumanari pe marginea drumului ... (Doamne fereste!) :lol: sau m-ai vazut la o nunta si aveam una dinaia mare de naş...

laurentiu_tim 12-08-11 17:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nebunie majora frate :lol::lol::lol: tre sa-mi iau si eu motor ca raman in urma cu mondenitatile :lol:

SAX1987 12-08-11 18:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4523368)
nebunie majora frate :lol::lol::lol: tre sa-mi iau si eu motor ca raman in urma cu mondenitatile :lol:

Dar neaparat de 1000 cmc ca altfel nu merge :shock:


On: Faina mobra ti-ai tras :shock: ai mare grija la bizonii din trafic cand mergi pe ea !!

trasor 15-08-11 19:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am vazut masina pe net la vanzare, gata te-ai plictisit de ea :D???
Sincer mi se pare putin pretul cerut de tine ptr cata munca s-a investit in masina...
Urmeaza un nou proiect ? :shock:

Caius TM 16-08-11 16:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu m-am plictisit deloc de ea ... imi da in fiecare zi shock-uri cand o vad...
legat de pret.. fiecare gandeste in felul lui ..
mie mi se pare unul real la cat am muncit si ce piese am pus pe ea..
altu cand vede 2001 si 10.999 nici nu deschide link-ul..
si asta intr-un fel ma bucura.. pt. ca nu e pt. oricine..

iar legat de proiect.. da, este altu pe rol.. pe langa cel pe 2 roti care l-am inceput... :D

Provenzano 16-08-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Unii oameni nu isi dau seama...nu realizeaza cat se munceste la un proiect...orice proiect de masina ar fi. nu conteaza numai banii care ii bagi intr-o masina..ci si nervii...stresul...oboseala..etc. Ma bucur ca mai sunt oameni ca Noi ...mai nebuni asa.

PS: frumoasa masina;)....STOP

by_edu 18-08-11 23:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius , ziceai la un moment dat ceva de niste poze profi ... Nu se mai aude nimic ? :D

Caius TM 21-08-11 09:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Provenzano .. thx bro' ... tare poza :lol: :lol:

by_edu .. ba da ... dar am fost cam ocupat in ultima perioada...

uite una proaspata cu telefonul meu profi :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning