Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

@Nos@ 06-01-05 09:01

eu zic ca e renault 12 coupe :lol: oricum cred ca e renault!



E renault 15!

xxdadixx 06-01-05 09:30

1 Attachment(s)
Nu e renault, nu e alfa, nu e opel, nici Lamborghini, nici shelby, nici ford!
Hai ca va mai dau o poza!

@Nos@ 06-01-05 09:34

japoneza nu cred, ceva nissan sau honda mai vechi?oricu cred ca aberez :oops:

xxdadixx 06-01-05 10:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"@Nos@\"
japoneza nu cred, ceva nissan sau honda mai vechi?oricu cred ca aberez :oops:

Ai dreptate nu e japoneza! E europeana!

Mr.Nice 06-01-05 10:57

Maserrati




PEACE
:peace:

xxdadixx 06-01-05 11:05

E nemteasca 100% :D ! Nu va mai luatzi dupa numele de la poze ca alea-s la vrajeala sa va deruteze!

@Nos@ 06-01-05 11:16

Atunci e mercedes.! sau bmw ! sau audi! :lol: sau vw!:wink:

@Nos@ 06-01-05 11:26

1 Attachment(s)
Audi 100 coupe s :!:


AI EDITAT POZA SMECHERE!

driver 06-01-05 11:42

cred ca ai dreptate si eu la audi coupe m-am gandit:)

@Nos@ 06-01-05 11:59

1 Attachment(s)
Uite una super simpla.Yo nu mai stau pe net asa ca daca cineva este 100000000000000000000000000000000000000% sigur ca a ghicit sa bage poza! :lol: :lol: :lol:

xxdadixx 06-01-05 12:36

Hint ceva? Poza aia binentzele ca am sters semnul ca na doar su era sa-l las! :D

Mr.Nice 06-01-05 12:43

OPEL ASTRA CARAVAN?









PEACE
:peace:

Morro 06-01-05 13:50

toyota rav4?

alexutzu 06-01-05 14:26

si eu tot toyo rav4 cred ca e

@Nos@ 07-01-05 08:21

Morro baga poza!A zis primul TOYOTA RAV 4! :P


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning