Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 05-12-10 08:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la o canasta

DTH 05-12-10 10:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.03 : M-am trezit , fug să īmi fac o , omletă şi mă bag la un cs :D

midnight_rider 05-12-10 22:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ocheada prin anunturi:rolleyes2

DTH 05-12-10 22:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.53 : Sad ...mă gāndesc la un plan diabolic să-l bat pe nenea Robynet că-l ţine pe moşu acasă şi la mine moşu nu poate să vină :cry:

Babutz 06-12-10 03:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ziarele...disper ca mi-i s-a umflat o masea...si tre sa ma duc la wrk:(

midnight_rider 06-12-10 14:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cinez, mai precis cafea plus fum si ma pregatesc de plecare

dony ddc 06-12-10 19:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit pe forum, http://cocalari.com/wp-content/uploa...12/lighean.jpg si ma mir de fata are parca nu a ratat nici un film porno...:lol:

DTH 06-12-10 19:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3875983)
Ma uit pe forum, http://cocalari.com/wp-content/uploa...12/lighean.jpg si ma mir de fata are parca nu a ratat nici un film porno...:lol:

O doamne :shock::lol:

On : 20.17: Mă uit pe forum şi mă minunez :lol:

midnight_rider 06-12-10 19:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
invat?:shock::paper:

Babutz 06-12-10 19:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3875983)
Ma uit pe forum, http://cocalari.com/wp-content/uploa...12/lighean.jpg si ma mir de fata are parca nu a ratat nici un film porno...:lol:

tulai frate :)))):rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

ma bag in pat sa ma uit la meci..hai steaua !:-P

dony ddc 06-12-10 19:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma intreb cu cine joaca steaua???:???:

Babutz 07-12-10 03:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cu U...3-0:)

beau un suc si ma car la wrk:x

dony ddc 07-12-10 15:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma bucur ca a castigat steaua....:twisted:

Babutz 08-12-10 03:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc un sandwich

DTH 08-12-10 12:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.30 : Back from work , fug să-mi fac ceva de păpică după care revin la nervii cu - Facebook-ul vieţii :shakefist ...


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning