Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 13-11-08 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b.t.l (Post 1860759)
kidule te intereseaza sa cumperi sau doar intrebi dc le vand?

Nu frate,eram curios daca e BAZARU aici ...
Kimi,ba esti nebun?Dima e criminal?Il sun sa-l intreb de Elodia:???:

b.t.l 13-11-08 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok kidule hai nu vrei sa te fac un dj am un mixer bun:D

b.t.l 13-11-08 14:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba luciane am mai luat marfa dak e vb la tel

Lucian_GXZ 13-11-08 18:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Suna ciudat asta cu marfa :))) lumea o sa inteleaga altceva =))

KENZO 13-11-08 18:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vreau si eu 2 bile,mai ai mah?
Aaaa si app cat e gramul?ca am eu o sursa smechera unde sa dam in cantitati frumoase:)))))

b.t.l 13-11-08 19:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate yo vand numai la kg:)) kenzo am haine frate nu stupefiante

KENZO 13-11-08 19:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aaaaa,un maieu cu muschi NAIC ai si pt mine?=)))))))))))))))

Daniel_Toa 14-11-08 06:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Noi astia dupa forum stim ca glumiti, dar daca citeste unul care abia a dat peste acest forum, chiar crede ca va ocupati cu droguri, zau asa :)

kidu2006 14-11-08 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 1862948)
Noi astia dupa forum stim ca glumiti, dar daca citeste unul care abia a dat peste acest forum, chiar crede ca va ocupati cu droguri, zau asa :)

Ar fi ceva,sa facem un site unde sa vindem droguri,arme,trading cu femei(virgine sau sparte),ce spuneti? =))=))=))

johnny325 14-11-08 17:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) =)) =)) cred k este un lucru bun pt prieteni facem reduceri

b.t.l 14-11-08 18:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uite kidule au facut altii www.ihigh.ro :)))

5nap 14-11-08 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru droguri exista deja.....www.ihigh.ro :)))

kidu2006 15-11-08 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ma lasi:)))))))))))),da alea nu cred ca sunt incadrate la droguri de risc.daia isi permit,sunteti constienti ca daca era vreo nasolie erau luati demult;)
Dar si mai tare.in curand plata online prin card bancar...luciane,ce zici,luam un sac de pilule dalea?:)):))

Lucian_GXZ 15-11-08 02:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mai ales daca e cu plata prin cc, luam doua sace :)

messi[ANR 15-11-08 08:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prea slabe alea de acolo fane:rolleyes2

Lucian_GXZ 17-11-08 01:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Inferno in Maxx

KENZO 17-11-08 01:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian'e incearca sa spui nu drogurilor frate:)))))))))))))))))))))

gen.nu`i.panik 17-11-08 02:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
d c ?? :)))

Lucian_GXZ 17-11-08 12:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) zise papi

daffy duck™ 18-11-08 12:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Un ex Inferno motorsport!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=rOfi2xxTgC8

cozo 18-11-08 20:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1868580)
Inferno in Maxx

aha!!!!!!!!!!!! imi pare rau k n-am venit si eu!!!! dar data viitoare............cu siguranta nu ratez!!!!!!

daffy duck™ 18-11-08 20:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 1872638)
aha!!!!!!!!!!!! imi pare rau k n-am venit si eu!!!! dar data viitoare............cu siguranta nu ratez!!!!!!

Sambata, be there or i kill U!!!!!:lol:

cozo 18-11-08 20:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1872712)
Sambata, be there or i kill U!!!!!:lol:

k. mai vdm....poate schimbam locatia......

bogdan_e36 28-11-08 17:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
am un filmuletz cu o pisica 325i din bucuresti.poate multi dintre voi nu vor crede k e 100% real filmuletzu dar atat d repede urca in ture,e cat se poate d real.las filmul sa comenteze;).o sa mai urmeze si alte filmuletze cu aceasta masina:|

RoByNeT 29-11-08 01:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca dar nu cand e bagat in viteza poate la punctu` mort sa zic asa :lol:

NightClubRacer 29-11-08 08:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
azi se iese? :D

daffy duck™ 29-11-08 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
depinde ce vrei sa spui cu se iese.....unii membrii ies azi in club....

NightClubRacer 30-11-08 02:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu in club, afara la o vorba :D terminasem si eu masina si vroiam sa imi fac aparitia cu ea...asta e, vinerea care vine :)

kidu2006 30-11-08 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da tu ti-ai luat "livretul" mai tinere?

NightClubRacer 01-12-08 00:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu se spune :D

A.x.e.L 06-12-08 13:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane...felicitari pt poza cu lacatus.....:D:D...trup si suflet pt culori...

Lucian_GXZ 06-12-08 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:D e veche rau, are vreo 2 ani poza.. e inainte ca el sa fie antrenor la steaua

daffy duck™ 11-12-08 22:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba robynet...iesi din casa sau ai maine munca??

RoByNeT 11-12-08 23:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba saptamana asta nu am cum .... saptamana viitoare poate iesim la cateva poze ....

DRK*DeSiGn 13-12-08 02:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DMX-ule umbla vorba k tre sa aduci o folie de transfer

NightClubRacer 13-12-08 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am adus-o si ieri, dar tot la mine a ramas :D asta e, o aduc vinerea viitoare...

Lucian_GXZ 16-12-08 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiati ca a aparut Mortal Combat? vs. DC Universe (super eroii celebrii)?

http://www.worldscollide.com/uk/main.html

Intrati la Kombatants ca sa vedetzi personajele care sunt valabile! Foarte tare!

DRK*DeSiGn 16-12-08 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri mai facem putzin Haos?

Lucian_GXZ 16-12-08 12:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu, daca tot ai intrebat

DRK*DeSiGn 16-12-08 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine......


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning