![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Kimi,ba esti nebun?Dima e criminal?Il sun sa-l intreb de Elodia:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok kidule hai nu vrei sa te fac un dj am un mixer bun:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba luciane am mai luat marfa dak e vb la tel
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Suna ciudat asta cu marfa :))) lumea o sa inteleaga altceva =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vreau si eu 2 bile,mai ai mah?
Aaaa si app cat e gramul?ca am eu o sursa smechera unde sa dam in cantitati frumoase:))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate yo vand numai la kg:)) kenzo am haine frate nu stupefiante
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aaaaa,un maieu cu muschi NAIC ai si pt mine?=)))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Noi astia dupa forum stim ca glumiti, dar daca citeste unul care abia a dat peste acest forum, chiar crede ca va ocupati cu droguri, zau asa :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) =)) =)) cred k este un lucru bun pt prieteni facem reduceri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
uite kidule au facut altii www.ihigh.ro :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru droguri exista deja.....www.ihigh.ro :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ma lasi:)))))))))))),da alea nu cred ca sunt incadrate la droguri de risc.daia isi permit,sunteti constienti ca daca era vreo nasolie erau luati demult;)
Dar si mai tare.in curand plata online prin card bancar...luciane,ce zici,luam un sac de pilule dalea?:)):)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mai ales daca e cu plata prin cc, luam doua sace :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
prea slabe alea de acolo fane:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Inferno in Maxx
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lucian'e incearca sa spui nu drogurilor frate:)))))))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
d c ?? :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) zise papi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
am un filmuletz cu o pisica 325i din bucuresti.poate multi dintre voi nu vor crede k e 100% real filmuletzu dar atat d repede urca in ture,e cat se poate d real.las filmul sa comenteze;).o sa mai urmeze si alte filmuletze cu aceasta masina:|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca dar nu cand e bagat in viteza poate la punctu` mort sa zic asa :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
azi se iese? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
depinde ce vrei sa spui cu se iese.....unii membrii ies azi in club....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu in club, afara la o vorba :D terminasem si eu masina si vroiam sa imi fac aparitia cu ea...asta e, vinerea care vine :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da tu ti-ai luat "livretul" mai tinere?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu se spune :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane...felicitari pt poza cu lacatus.....:D:D...trup si suflet pt culori...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:D e veche rau, are vreo 2 ani poza.. e inainte ca el sa fie antrenor la steaua
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba robynet...iesi din casa sau ai maine munca??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba saptamana asta nu am cum .... saptamana viitoare poate iesim la cateva poze ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DMX-ule umbla vorba k tre sa aduci o folie de transfer
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am adus-o si ieri, dar tot la mine a ramas :D asta e, o aduc vinerea viitoare...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiati ca a aparut Mortal Combat? vs. DC Universe (super eroii celebrii)?
http://www.worldscollide.com/uk/main.html Intrati la Kombatants ca sa vedetzi personajele care sunt valabile! Foarte tare! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri mai facem putzin Haos?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu, daca tot ai intrebat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine......
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning