![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Stiu am vazut cate ceva. Cele mai interesante mi se par balenele alea de Volvo 940/960 cu motoare turbo foarte puternice. Scuze de off-topic.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
sau v8 twinturbo |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
[QUOTE=AleX-34]sau v8 twinturbo[/QUOTE
am intr-un film numit gatebil un volvo galben nu stiu exact ce model dar motorul e v8 bi-turbo... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ce legatura are asta cu topicul asta
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu stiu de ce ma bagati pe mine in discutiile voastre, eu l-am provocat pe Sebastian de mai multe ori, pana acum nu mi-a raspuns decat f pervers si m-a refuzat pe ocolite. Daca vroia sa faca liniuta cu mine pt k altceva nu e in stare (sti bine ca te bat rau pe orice traseu care are cateva viraje) pana acum aveam un rezultat, castigator eram eu sau el.
P.S. Nu te supara Sebasiane dar asta e adevarul, te-am provocat de foarte multe ori si nu ai zis nici nu dar nici da iar eu nu am sa fac niciodata intrecere cu tine pt k nu esti fair play. Probabil ca detii cea mai tare masina pe 400M (400 METRI) si apreciez tot ce ai facut Subarului tau si respect foarte mult pasiunea ta pt TUNING dar din pacate ai un comportament de....... Numai bine si bafta afara, in caz ca o sa participi. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Poate revi asupra celor scrise.
Nu pot acuza si arunca pe nimeni in fata, tu ai un punct de vedere il respect si cu asta basta. Nu condirera decat ca publicitatea asta pe net ma face sa fiu mai rezervat. Da esti un adversar redutabil. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
scuze ca intervin aiurea.......de ce nu lasatzi orgoliul la o parte ptr cateva secunde cat ar dura cei 400 de m sa vedem intradevar ce si cum?multzumesc....felicitari seby ptr masina!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cu siguranta asta vom face!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Da mai Sebastian, nu ai postate undeva date tehnice? Ca am tot citit prin topic si din cate vad e foarte foarte rapida...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
pai pe 9 ar fi ideal ....:)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
yo nu inteleg dc aranjantzi voi curse fara acordul lui ono ... T@zMania tu ce te bagi ca un c** intr`o caldare ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
1 la mana nu stii sa citesti bine....am scris ca ono nu ''cred'' ca o sa lipseasca,si sebastian nu are cum ca e organizator.... 2 la mana. mai ai de lucrat la partea ''verbala''[nu cred ca ne cunoastem ca sa ne permitem sa ne tragem de sireturi.... 3 la mana incearca satzi vezi de treba ta,eu nu am fortzat pe nimei sa faca nimic si nici nu am afirmat ca se va tzine cursa atunci...si iar ajungem la 1 la mana ca nu stii sa citesti pe viitor incearca satzi stapanesti iesirile astea,nu e frumos,ce exemplu dai tu ca moderator? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Daca Ai Fi Citit Cu Atentzie Tot Contzinutul Acestui Topic[ceea Ce Era Cam Greu Ptr Tine]ai Fi Vazut Ca Ono L-a Provocat Pe Seby......asa Ca Inca OData Te Rog Sa Te Abtzii,nu De Alta Dar In Situatzia Asta Tu Esti C.o.i.u.l!!!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
1) Quote:
2) Quote:
n`are nici o leg "functia" mea de moderator cu discutia de aici ;) ... stai linishtit ca nu`mi strici imaginea ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
A Doua Oara Cand Ma Jignesti!!!incearca Sa Te Abtzii Te Rog!!!in Cazul In Care Nu Observi E O Diferentza De Ani Intre Noi,poarta-te Ca Atare!deja Ai O Bila Neagra....
BAI TANTALAULE CITESTE DE LA INCEPUT CA ONO A MAI POSTAT!!!SI A SPUS CLAR CA EL IL PROVOACA PE SEBY!!!!GATA CA DEJA MA PLICTISESTI! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
De La Inceput Nu Inseamna Cu Doua Pagini In Urma.....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
sa`ti explic cum stau lucrurile...pe langa acest topic..au mai existat f multe in care ono il provoca pe seby...si nu a primit un raspuns clar niciodata...intr`un final a renuntzat la aceasta provocare.... ;) ... ti`am mai spus...daca viitoare intreaba si tu prin stanga si prin dreapta cum stau lucrurile ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu Ma Refeream Strict La Topicul Asta....k Gata Hai Sa Terminam Ca Deja O Dam In Barci...asta E...incearca Doar Satzi Controlezi Limbajul
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Va fi spectacol cu prima ocazie.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ONO si-a imbunatatit doar vizual masina sau a umblat si pe la ea?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ba da el spune ca o are pe cea mai buna.
Deci l-a provocat. Pariez pe STI. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
DUpa parerea mea, indiferent cine castiga intre cei doi, merita respectul nostru. Atat ei cat si masinile lor.
Respect. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
De acord insa nu-mi permit sa pierd.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu vreau sa fiu obraznic dar mi-ar placea langa mine la start o masina de genul celei din poza.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
1 Attachment(s)
Nu vreau sa fiu obraznic dar mi-ar placea langa mine la start o masina de genul celei din poza.
Engine Configuration Supercahrged V8 Valvetrain Quad Cam, 4 valves / cylinder Displacement 4600 cc / 280.7 cu in Power 488.4 kw / 654.9 bhp @ 6500 rpm Torque 750.0 nm / 553.2 ft lbs @ 5000 rpm Bore Not Available Stroke Not Available Compression Ratio Not Available BHP / Liter 142.3 bhp Redline 7000 rpm |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
4 Attachment(s)
Astept cu drag porschele 996, desi as fi preferat un 997 tunat extrem de 9FF la peste 700cp circa 730 din spusele propietarului.:lol: :lol: :lol:
Foarte tare masina insa voi fi foarte senin langa ea la start. Spectacolul deabea incepe, il astept si pe infatuatul ala din germenia sa ne arate noua romanilor de bastina ce tari sunt nemtii ca el. Pe asta nu au un ceas la gara atat de mare pe cat o sa-l bat. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
konigseg cc ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
eu cred ca e clar cati provoaca asa ca merita sters topicul asta ca sa nu se interpreteze in alt fel.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Stergeti!!!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
mda......misto
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sper sa fie si real, nu vezi ca ezita
ca s-o dea cotita daca... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Masina nu este gata inca , nu ezita nimeni sa se dea !
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Am mai vazut viteji care cand ii chemi la start dupa ce se lauda, brusc au probleme cu masina, treaba... exemplu Virgil cu Supra. Stabilim de acum ziua si locul?:lol: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:46. |
- Copyright 2026 4Tuning