![]() |
Re: Nfs 2008 -Undercover
AdrianC4 probabil e facut asa,sa fie mai bine optimizat.Cine stie,eu unul is dezamagit de posibilatiile de tuning,oricum se vede ca e facut asa sa fie vandut,nu sa il joci cu placere.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Credeti ca este din cauza placii video?SI nu de la ram sau procesor?:((
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Pai 1 gb de ram e putin,iar placa nu e stralucita.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
nu stiu de ce criticati undercover...masinile se controleaza ok fata de rahatul de control din seria NFS de la carbon incoace...si jocul...cu gameplayul si storyline-ul sunt super ok...nu e fantezist. mie unul imi place.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
am jucat 5 minute si deja l-am sters...o sa mai incerc peste cateva saptamani cand o sa am mai mult timp de el si mi se pare mai interesant, momentan grafica sub asteptari, control cam 'brusc' al masinii, bug-uri, chestii ciudate e.g cu driving skills sau mai stiu eu ce...
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
pff..mie nu imi merge din cauza procesorului...trebuie minim de 2 sau 2.2 ca altfel nu porneste...in rest trebuie sa ai minim 128 video si 512 ram..si 2.2 la procesor si iti porneste..altfel..nu
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Problema este urmatoarea...
Am vorbit cu mai multa lume si chestia cu mersu sacadat este peste tot. NU este de la pc`uri. Jocul luat acuma de noi este pm primul aparut si are o gramada de probleme + cracku care sigur face si el figurile de rigoare. Jocul nu este magnific dar mai astept pana apare calumea sa vedem cum e treaba. |
Re: Nfs 2008 -Undercover
a aparut reloaded si a aparut si crackul
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Am inteles ca ar merge mai bine cu versiunea Reloaded. Poate sa confirme cineva?
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
tot jaf e :)
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
o intrebare..care`i diferenta intre ala primu aparut si Reloaded?
si imi place cand te bagi la cursele cu aia ..iti alegi ce masina vrei de la toti care au participat in cursa :-P |
Re: Nfs 2008 -Undercover
La naiba....Mie imi merge foarte bine! Rezolutie decenta - 1440 x 990 (monitor wide screen de 21) ... efectele sunt la maxim in afara de V Sync si AntiA ala... :P si chiar imi place totul la el!!! Si daca mai ai si volan tatic ne numesti!
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Deci nu imi vine sa cred cat de prost este jocul asta.. Am versiunea Reloaded si... Este incredibil!
Copacii in NFS high stakes erau MULT mai bine realizati.. DEZAMAGITOR! Cred ca nu am trait o dezamagire mai mare ca asta din punct de vedere al jocurilor! Asteptam in continuare Starcraft 2 :D PS: mie umbrele mi se vad foarte patratoase, la voi cum este? Sunt nevoit sa le scot, sunt naspa rau! |
Re: Nfs 2008 -Undercover
si la mine tot patratoase! dar totusi.. TRY ON A PS2 ..
pe ps2 este altfel jocul..se vede si mai bine, sunt si alte masini, story cred ca e un pic schimbat! |
Re: Nfs 2008 -Undercover
E fain din punkt de vedere al story-modului. Merita incercat.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
o sal instalez si eu maine sa vad cei de capu lui. off topic : cred ca jocul anului o sa fie gta 4:D
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Nissan Takedown ep1:arrow: <object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/UjBP7fbOVAM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/UjBP7fbOVAM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
am si eu o problema..cand joc 1-2-3 curse...dau ESC si se duce SELECTAREA in jos...si nu pot sa selectez altceva in afara de EXIT daca este in jos si CARS daca este sus...am scos USB-ul de la volan.....stie cineva de ce?:sad:
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
hmm n`am patit asa ceva pana acuma..o fi vreun bug de cand l`ai instalat.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
mda.l'am jucat si eu...dezamagitor sincer din toate punctele de vedere.....
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Ma scuzati ca va stric topicul dar am si eu o problema.
Configuratia calculatorului: Cpu: AMD barthon 2500+ Ram: 1gb ddr II Placa grafica: Ati radeon 9600 xt agp 8x 256mb px sh 2. Hdd: 240 western digital Placa de baza: Nu mai tin minte. Dvd-rw: asus Incercand mai multe kituri de joc(reloaded, repack. thepirategay) si multe crackuri si alte moduri jocu imi da o splendoare de eroare(DON'T SEND). Asta si dupa ce am pus xp sp2 fara nici un fel de eroare si am updatat si driverele de placa grafica ba chiar am pus si direct x10. Am prieteni cu calculatoare mai slabe si le merge cu acelasi kit de joc pe care il am si eu. Nu sunt singurul cu aceasta eroare? Ce e de facut? Chiar nu mai stiu ce sa fac. M-am uitat la cerintele jocului si ma incadrez cu tot dar asta cu don't send nu stiu ce poate avea. Cel care ma rezolva ma revanjez eu cat pot de repede. |
Re: Nfs 2008 -Undercover
incearca asa...
este un program numit jv16 power tools care stie sa stearga orice fel de program cu registri si cu tot ca si cum nu ar fi fost niciodata in PC... sterge jocul asa si apoi instaleaza jocul cu kitul si crack`ul RELOADED. |
Re: Nfs 2008 -Undercover
Acum ma apuc sa fac ce zici tu fiindca am si kitul reloaded in calc. Ms de sfat si mai astept alte sfaturi. Mersi mult focs ca teai obosit sa imi zici. Sa speram ca merge.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Nu merge nici asa...
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
jocul cere pixel Shader 3 si cred ca din aceasta cauza nu iti merge
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
de la pixel shader nu iti da eroarea cu don`t send.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
|
Re: Need for Speed Undercover
NICIODATA nu compara un filmuletz hd facut de ei pentru prezentare cu jocul in sine.
NICIODATA un joc nu va fi exact cum il prezinta ei in filmuletze pentru ca filmul nu are nici cea mai mica legatura cu jocul. E facut pe alta platforma si nu te gandi ca imaginile prezentate de ei sunt inregistrate din joc. Imaginile care le prezinta ei sunt facute paralel cu jocul. |
Re: Need for Speed Undercover
Exceptie facand GTA.
|
Re: Need for Speed Undercover
HMM nush ce sa zic..depinde..iti poti da seama destul de usor daca imaginile sunt din joc sau nu doar uitandu`te dupa buguri sau daca ai apucat sa joci jocul respectiv te uiti cum reacioneaza subiectu la anumite chestii.
|
Re: Need for Speed Undercover
Vorba lui FOCS,niciodata nici un joc nu va fi in trailer ,ca jocul in sine,scuze de offtopic,in trailer la fifa09 este un trailer super criminal,realist,simulari,faulturi reale,si dupa ce am luat jocul nu era la fel ca in trailer deci...niciodata nu va fi ca in poze sau trailere!Si ontopic sunt nemultumit de gameplay,deoarece am luato curba PERFECT la o viteza de 340KM ,deci e clar ca sta prost la capitolul gameplay,GRID za best gameplay ;)!
|
Re: Need for Speed Undercover
De la pixel shader nu imi da eroare fiindca jocul cere px sh 2 stiu asa cu siguranta...Nu stiu de la ce poate fi....Daca o sa gasesc ceva sa rezolv bn daca nu mai joc la un prieten si cand o sa schimb calculatoru....Multumesc pt efortul depus.
|
Re: Need for Speed Undercover
Problema Cu dont send este cel mai probabil de la procesor... minim cere 3 ghz...deci daca aveti sub nu va mai chinuiti sa cautati pe net solutii..nici mie nu imi merge...sau de la placa video...e o posibilitate sa nu va mearga daca aveti ati pe 128 sau alt placi la 128 mb..
|
Re: Need for Speed Undercover
eu am 2.4 si merge :)
|
Re: Need for Speed Undercover
E de la crack si Windows treaba cu don't send asa e in majoritatea cazurilor. Nu e de la procesor.Insanewrz pai tu faci parte ca altii de pe aici,care vor un arcade racing nu simulator,dar totusi comportament real al masini,care in UC e cam ireal la unele masini.
|
Re: Need for Speed Undercover
Demonstreaza..mergi la cineva care are pc;'u mai prost si cerintele 512 ram si 128 video si arata ca merge.. si atunci te cred..
|
Re: Need for Speed Undercover
eu am p4 la 2.4 , 2gb ram si placa video de 256 ram si 128 biti cu pixelshader 2.0 :) si merge bine dar daca umblu la video ..trebuie sa ii dau restart jocului pt ca imi apar numai patrate in monitor :)
|
Re: Need for Speed Undercover
Am instalat varianta RELOADED si are momente cand merge in reluare tare,apoi i-si revine deodata.Procesoru e de 3000 pentium,placa video radeon x1300 256 256 ddr3 si 1,256gb ram.Am bagat si game fix si degeaba,sistemul de operare e vista cu toate updaturile la zi.Clone cd la fel facea
|
Re: Need for Speed Undercover
imi merge foarte bine ,e super jocul
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning