Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

VG30DETT 09-05-08 17:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
daca puterea unei masini nu este trecuta in talon(certificat de inmatriculare )de unde vor sti organizatori care e puterea acesteia.:?:? astept raspuns.:!:

mosky 09-05-08 18:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
pe increderea posesorului:confused:

3B_S2 09-05-08 22:48

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Adrian BM (Post 1524454)
pe increderea posesorului:confused:

deci tu chiar ai impresia ca merge cu incredere la noi?sincer.nu as vrea sa se ajunga la vorbele mele,dar vor fii chiar multzi cei care o sa aiba ceva mult mai mult sub capota decat o sa declare.oricum,cu increderea asta eu unu m-am convins.cauta-tzi alta solutie.bafta

Dany.bilan628 09-05-08 22:54

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
:lol::lol::lol: mai bine va cumparati un DYNO si erati siguri :lol::lol:
o sa iasa bine oricum. NUmai ca se anunta ploaie.

M I V E C 09-05-08 23:20

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 1524838)
:lol::lol::lol: mai bine va cumparati un DYNO si erati siguri :lol::lol:
o sa iasa bine oricum. NUmai ca se anunta ploaie.

nu vrei sa lucrezi la PRO TV baia mare ? cred ca este un post liber la meteo, si daca prosperi poate ajungi la Bucuresti in locul lui Busu la stirile de dimineata.

T@m@ngo 10-05-08 09:54

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
La meteo a zis k o sa fie niste ploi scurte, dar nu poate o ploaie sa opreasca un impatimit :D :D

adisoruc 10-05-08 12:03

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
its the final countdown!

sonki 10-05-08 16:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sa speram ca o sa fie ceva reusit ...vreme buna ,ne vedem maine acolo.
Inca nu spun nimic de organizzare ,ma abtin o sa-mi dau cu parrerea DUPA.
Mare grija la public ...trebuie tinut in frau.
Felicitari organizatoruli pentru idee ,daca nu avem rally la Bm ,macar mini Dakar si tuning show sa fie.

Bafta maine...

Norbertinio 10-05-08 17:58

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sa dea Dumnezeu sa fie VREME BUNA!!!..;)

Dany.bilan628 10-05-08 18:50

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
pai nu aveti decat sa interpretati cum vreti ce am scris eu. Sa nu ma intelegeti gresit...
EU nu as vrea sa stau in ploaie, ca ma duc si eu pe acolo.
Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare!

VG30DETT 10-05-08 22:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare!
la ce te referi?:?:ca eu nu inteleg .scuze:!:

MephistoBM 11-05-08 01:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
fi mai explicit ...

Dany.bilan628 11-05-08 01:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
pai nu ai observat ca mai mult freaca menta? Daca ma pun eu ( acum nu stiu ce le platesc dar presupun ca nu stau pe degeaba) fac treaba. Asta vreau sa zic si mai mentionez ca am 2 an si putin peste jumatate de experienta in treaba asta. Era vorba de reporterii de la PRO TV BAIA MARE. Ca zicea MM xx ROT , luandu-ma peste picior, daca nu vreau sa lucrez la ei. Asta pentru ca i-am zis ca s-ar putea sa fie ploaie...el mi-a sugerat ca este un post liber la meteo.

Alte nelamuriri?

Dany.bilan628 11-05-08 01:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
apropo...Tengu nu e invitat? Ca am vazut ca a sosit in oras.

GODLESS 11-05-08 04:42

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 1526774)
apropo...Tengu nu e invitat? Ca am vazut ca a sosit in oras.

Nu ai vazut bine , e fratele sau geaman ... Tu esti si culmea , crezi ca se pune pe forum tot ce se intampla pe lumea asta ...

P.S. Fiti si voi mai constructivi ca nu e nici mirc nici messanger sa scrieti de dragul de a scrie !:blahblah: :bored:

carabusm 11-05-08 08:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Veniti cu totii la Baia Mare afara este o vreme superba.....va asteptam in numar cat mai mare......hurry up.....;)

SEBASTIAN 11-05-08 09:08

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Si eu va recomand aceasta cursa fiind convins ca daca vremea e ok restul de organizare o sa fie la superlativ.
Mult succes!

3SGE 11-05-08 18:06

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Haideti odata cu rezultatele si pozele ca astept aici de dimineata. :rolleyes2

bogo4all 11-05-08 19:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Asa pe scurt, Angi locu 2 la grupa sa:D. brb :))

cipricipri 11-05-08 19:30

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
Ceva poze...8)

3SGE 11-05-08 19:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 1527860)
Ceva poze...8)

Ai pus ceva video pe youtube...mai pune si masinile mai rapide daca ai! :-)

robbyxX23 11-05-08 20:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
foarte frumos showul, pun maine pozele ca acum nu mai am baterii =))

VG30DETT 11-05-08 20:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
show reusit parerea mea iar organizarea super:lol::lol:

MM11AJJ 11-05-08 20:36

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
19 Attachment(s)
ceva filmulete ,2-3 poze revin cu mai multe cand descarc de pe aparat B XX WFF SAU WPP CEAM MAI TARE A FACUT SI PORSCHE si o intrebare 69 HAI E FRASTELE LUI MICUTZU?

cristiano304 11-05-08 20:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
12 Attachment(s)
cv poza :lol:

MephistoBM 11-05-08 20:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 1527971)
ceva filmulete ,2-3 poze revin cu mai multe cand descarc de pe aparat B XX WFF SAU WPP CEAM MAI TARE A FACUT SI PORSCHE si o intrebare 69 HAI E FRASTELE LUI MICUTZU?

ori e computerul meu, ori nu sunt puse bine filmuletele alea... nu imi merg :sad:

Felicitari organizatorilor! ai facut o treaba superba! asteptam si anul viitor sa fie makr la fel de bine :peace: ... bravo Ionutz, bravo MR :peace:

ps:scuze de double post :-s

junior07c 11-05-08 21:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
super fain show.felicitari!!

W35T 11-05-08 21:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Superb show.. Felicitari si la cat mai multe !
P.S. ...as fi pus poze si filmuletze dar mi s`a stricat cardul din telefon...pobabil de la caldura ..oricum sunt sigur ca sunt sute...cei care au facut poze.
Felicitari inca o data si R.I.P. Micutzu !!!

spark88 11-05-08 21:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
Poze :D a fost suuuuuuuuuper ;)

Ovi407 11-05-08 21:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
6 Attachment(s)
felicitari organizatorilor. a fost un show reusit!

cristiano304 11-05-08 22:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ce sa mai super tare nam ce comenta :D fffff reusit buna organizare;)

bogdanalex 11-05-08 22:05

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
foarte reusit show-ul
bv Ionutz

naka66vio 11-05-08 22:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
filmuletze ceva plssssss.intre txa si aro ceva ceva plssssssss

MarcCorneliu 11-05-08 22:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1528196)
filmuletze ceva plssssss.intre txa si aro ceva ceva plssssssss

Txa all the way...ambele is tari...da marius a plecat bine :)

tuner_cata_05 11-05-08 22:36

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Superb show-ul...fara comentarii...felicitari Ionut si tunutor MR-istilor...
Sunt convins ca toata lumea s-a simtit super bine...;););)

ZerO_CooL 11-05-08 22:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Vreo poza cu HAI-ul din spatele capotei deschise ?

MarcCorneliu 11-05-08 22:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Mitsubishi evo 9 e din baia mare? foarte tare masina, de asemenea bmw 135i sau 325i ursulet :lol:

VG30DETT 11-05-08 22:41

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
care aveti filme de la start de la grupa G si H sa le puneti:?::?:

MephistoBM 11-05-08 22:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1528235)
Mitsubishi evo 9 e din baia mare? foarte tare masina, de asemenea bmw 135i sau 325i ursulet :lol:

evo9 care a castigat la grupa G e din Timisoara... :D

WPP-ul a fost fenomenal :peace: :twisted::twisted:

VG30DETT 11-05-08 22:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1528250)
evo9 care a castigat la grupa G e din Timisoara... :D

WPP-ul a fost fenomenal :peace: :twisted::twisted:

DA SUPER CUNOSC EVO A FOST SI LA SATU MARE ANUL TRECUT DAR MI-A PLACUT SI WPP-UL


All times are GMT +2. The time now is 19:17.

- Copyright 2026 4Tuning