![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca puterea unei masini nu este trecuta in talon(certificat de inmatriculare )de unde vor sti organizatori care e puterea acesteia.:?:? astept raspuns.:!:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pe increderea posesorului:confused:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
:lol::lol::lol: mai bine va cumparati un DYNO si erati siguri :lol::lol:
o sa iasa bine oricum. NUmai ca se anunta ploaie. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
La meteo a zis k o sa fie niste ploi scurte, dar nu poate o ploaie sa opreasca un impatimit :D :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
its the final countdown!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sa speram ca o sa fie ceva reusit ...vreme buna ,ne vedem maine acolo.
Inca nu spun nimic de organizzare ,ma abtin o sa-mi dau cu parrerea DUPA. Mare grija la public ...trebuie tinut in frau. Felicitari organizatoruli pentru idee ,daca nu avem rally la Bm ,macar mini Dakar si tuning show sa fie. Bafta maine... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sa dea Dumnezeu sa fie VREME BUNA!!!..;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai nu aveti decat sa interpretati cum vreti ce am scris eu. Sa nu ma intelegeti gresit...
EU nu as vrea sa stau in ploaie, ca ma duc si eu pe acolo. Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare!
la ce te referi?:?:ca eu nu inteleg .scuze:!: |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
fi mai explicit ...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai nu ai observat ca mai mult freaca menta? Daca ma pun eu ( acum nu stiu ce le platesc dar presupun ca nu stau pe degeaba) fac treaba. Asta vreau sa zic si mai mentionez ca am 2 an si putin peste jumatate de experienta in treaba asta. Era vorba de reporterii de la PRO TV BAIA MARE. Ca zicea MM xx ROT , luandu-ma peste picior, daca nu vreau sa lucrez la ei. Asta pentru ca i-am zis ca s-ar putea sa fie ploaie...el mi-a sugerat ca este un post liber la meteo.
Alte nelamuriri? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
apropo...Tengu nu e invitat? Ca am vazut ca a sosit in oras.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
P.S. Fiti si voi mai constructivi ca nu e nici mirc nici messanger sa scrieti de dragul de a scrie !:blahblah: :bored: |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Veniti cu totii la Baia Mare afara este o vreme superba.....va asteptam in numar cat mai mare......hurry up.....;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Si eu va recomand aceasta cursa fiind convins ca daca vremea e ok restul de organizare o sa fie la superlativ.
Mult succes! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Haideti odata cu rezultatele si pozele ca astept aici de dimineata. :rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Asa pe scurt, Angi locu 2 la grupa sa:D. brb :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
3 Attachment(s)
Ceva poze...8)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
foarte frumos showul, pun maine pozele ca acum nu mai am baterii =))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
show reusit parerea mea iar organizarea super:lol::lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
19 Attachment(s)
ceva filmulete ,2-3 poze revin cu mai multe cand descarc de pe aparat B XX WFF SAU WPP CEAM MAI TARE A FACUT SI PORSCHE si o intrebare 69 HAI E FRASTELE LUI MICUTZU?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
12 Attachment(s)
cv poza :lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Felicitari organizatorilor! ai facut o treaba superba! asteptam si anul viitor sa fie makr la fel de bine :peace: ... bravo Ionutz, bravo MR :peace: ps:scuze de double post :-s |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
super fain show.felicitari!!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Superb show.. Felicitari si la cat mai multe !
P.S. ...as fi pus poze si filmuletze dar mi s`a stricat cardul din telefon...pobabil de la caldura ..oricum sunt sigur ca sunt sute...cei care au facut poze. Felicitari inca o data si R.I.P. Micutzu !!! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
Poze :D a fost suuuuuuuuuper ;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
6 Attachment(s)
felicitari organizatorilor. a fost un show reusit!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ce sa mai super tare nam ce comenta :D fffff reusit buna organizare;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
foarte reusit show-ul
bv Ionutz |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
filmuletze ceva plssssss.intre txa si aro ceva ceva plssssssss
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Superb show-ul...fara comentarii...felicitari Ionut si tunutor MR-istilor...
Sunt convins ca toata lumea s-a simtit super bine...;););) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Vreo poza cu HAI-ul din spatele capotei deschise ?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mitsubishi evo 9 e din baia mare? foarte tare masina, de asemenea bmw 135i sau 325i ursulet :lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
care aveti filme de la start de la grupa G si H sa le puneti:?::?:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
WPP-ul a fost fenomenal :peace: :twisted::twisted: |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:17. |
- Copyright 2026 4Tuning