![]() |
Re: Prezentare Membri Noi
:)) Bine ai venit si deja incepi sa en cunosti ! Drobeta e Traficantu1 de piese, Bogdan Audist de al tau ! iar eu te salut :)
|
Re: Prezentare Membri Noi
aveti grija ce spuneti ca e vecinul meu si fac scandal :)
|
Re: Prezentare Membri Noi
Pai din cate se vede , noul membru ..are masina stock :) Daca ai de gand sa o faci , pot sa iti recomand eu un magazin de tuning , al unor prieteni buni!
|
Re: Prezentare Membri Noi
aproape toti am plecat de la masini stock, si multi asa lasa exteriorul, lucrand doar la performanta.....
|
Re: Prezentare Membri Noi
multumesc pt primire
masina o voi modifica..dar in timp pt inceput sa rezolv cu inmatricularea |
Re: Prezentare Membri Noi
Spor la o taxa cat mai mica , si sa ai bani cati mai multi :)
|
Re: Prezentare Membri Noi
celino dar tu ce masina detii ?
|
Re: Prezentare Membri Noi
mnezo ai 3 incercari :lol:
|
Re: Prezentare Membri Noi
poi la avatar are Vw dar sa nu se ia de altu ca are masina stock ! daca e si el in aceeasi Oala !
|
Re: Prezentare Membri Noi
aa la asta te refereai tu, atunci scuze :D
|
Re: Prezentare Membri Noi
:D alti o au stok si acu si ei cred ca e tuning
|
Re: Prezentare Membri Noi
O sa pun si eu poza cu masina mea , cea de la avatar e fostul golf III din 1998 :) acum am un GT , pun poze la sf de saptamana :D
|
Re: Prezentare Membri Noi
Salutare, stiam de acest forum dar nu mi-am facut cont asa ca datorita unei interventii pe forum la un user a trebuit si astfel hai sa imi prezint si eu masina.
Opel Astra H (AF 2007), pachet enjoy+ si cateva modificari aduse pana in prezent: jante wolfrace tokyo city 17", OPC front bumper, Irmscher side skirts, OPC exhaust (trebuie montata la primavara) , Simota air filter, lumini interioare albe, dvd,gps,tv,radio - modificat, ....etc https://img20.imageshack.us/img20/2155/ssa40029.th.jpg https://img263.imageshack.us/img263/6262/dsc03985.th.jpg https://img11.imageshack.us/img11/9956/dsc04630v.th.jpg https://img34.imageshack.us/img34/2281/dsc04624v.th.jpg https://img137.imageshack.us/img137/5...c04727x.th.jpg https://img34.imageshack.us/img34/7356/dsc04713u.th.jpg |
Re: Prezentare Membri Noi
bine ai venit printre noi . fainutza masina :p .
mosteneste generatia opel? adica e stricacioasa ? |
Re: Prezentare Membri Noi
Salutare, ms de urare.:D
Sincer, nu am avut probleme cu ea deci nu a mostenit nimic. (am schimbat opritorul de la portiera ca se auzea clanc-clanc cand o inchideam/deschideam si la inceput cand era noua, pe garantie nu mai stiu ce piesa la clima, ca se blocase cv) PS: Cam toti care ii stiu eu si au opeluri nu i-am auzit sa aiba probleme cu ele. Doar vesnicele zgomote ale bordului care apar aproximativ la toate masinile din cauza drumurilor. |
Re: Prezentare Membri Noi
@ 2slow4u
Felicitari pentru masinuta! Sunt fan Astra H si e chiar frumusica! Te-am remarcat in trafic dar avand numar de Bucuresti am zis ca nu esti de prin Iasi! Drumuri intinse fara evenimente! Pentru eventuale probleme te astept cu un PM :p sa le rezolvam ieftin si rapid :p |
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
am avut si eu o smecherie de asta de masina un H mustar 1,7 tdci ! am fost multumit ! nu foarte doar multumit !
ON- Spor La treaba cu ea o masina buna |
Re: Prezentare Membri Noi
Ms baieti ;) la ea urmeaza o bara spate PAM cu evacuarea OPC pe mijloc (daca reusesc sa gasesc pe cineva care sa imi aduca bara) si suspensia totala sport.
Dupa asta as putea spune stop joc, deocamdata nu mai modific nimic. :joy: PS: Am uitat sa pun clipul https://www.youtube.com/watch?v=vJGKXri_lZk |
Re: Prezentare Membri Noi
nu te supara ca intervin dar nu stai prin zimbru ca am vazut masina cam des pe acolo si apropo mnezo si crys eu va stiu pe voi fan opel astra g caravan am dreptate sau nu ?
:-P |
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
Apropo,unde ai filmat? |
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
Drobeta, de 1 an si cv nu mai trec pe acolo. A stat prietena in acea zona si ma vedeai des, acum s-a mutat si gata cu zona aceea :-)
Nu ba mihai, ala mai e si modificat :)), am filmat undeva pe un camp cred :lol: |
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
Era sa uit,si-a pus bara PAM si evacuarea si masina arata acum asa http://i45.tinypic.com/2pyw84j.jpg @Eram cu gabi in masina atunci,nu stia de ce rad :D |
Re: Prezentare Membri Noi
uite unde era grila de la astra :-P intradevar tuning adevarat jante pe 45 inch smecherie care din iasi mai are asa ceva;)
|
Re: Prezentare Membri Noi
Salutare baieti, am vesti bune in legatura cu ce imi doresc de la masina.
Comanda a fost data acum 2 zile pentru bara spate PAM si arcuri weitec -30mm (fata/spate) Cand primesc bara urmeaza sa bag masina pentru cateva zile la "copt" adica..bara vopsita si modificate prinderile, sa stea pe masina (bara are prinderi dar, nu au nici o treaba cu ce exista pe masina, nu inteleg de ce, doar e pentru H dar..asta e); apoi urmeaza jantele care vor fi "altfel"; bandoul de pe haion vopsit in culoarea masinii (sa scap de cromul acela); scot manerele cromate fiindca nu se mai potrivesc cu nimic de pe masina ; un set de triple cu led (destul de rare prin romania sau pe site-urile romanesti) ; evacuarea OPC de montat ; scot bandourile de pe portiere ; arcurile ; si ceva care nu era in plan (sa repar al 2-lea element din bara fata OPC fiindca la intrarea in magazinul plus am pocnit-o fiind zapada nu am vazut ca au lasat o rampa inalta si defapt nici rampa nu e, ca parca urci bordura ca sa intri..in fine:sadblinky ) |
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
Pai sa vb cu george intai dar nu am incredere ca face treaba buna si voi avea lufturi. Cred ca o duc la catalin :D
|
Re: Prezentare Membri Noi
De asta am si intrebat,dupa ce a plecat grasutu,am aceiasi parere,dar prefer sa nu comentez mai mult.
Oricum,spor la munca si tie,ca din cate vad,lumea a inceput sa se apuce de munca,eu cred ca am sa ma apuc de scoala de soferi :lol: Apropo,fa-ti topic ba si prezinta-ti masina,asa.ca sa nu te stropesc. :) |
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
poti sa intri in orice club, daca te imprietenesti cu lumea :D
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
motor de fiat coupe da nici ala nu are atatia cai deci care mai e nou pe aci raduku ma da si tu prin copou8)
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
P.S. Inca astept prezentarea motorului la punto de 320 cp .....
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
Re: Prezentare Membri Noi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:04. |
- Copyright 2026 4Tuning