![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu nu pot..si stii bine de ce....!Suspendat pana pe 3 februarie!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
maine la 23 intru in posesia talonului:) in sfarsit pff:)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Fericire mare pe tine!!!Te cred.....eu abia astept sa intru in posesia permisului!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
lasa ma crys... ca mai este oleak.. si o sa ai permisu ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hehe.. permisele astea.. se fac confuzii pe seama lor :lol:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Apropo de confuzii. Eu sunt confuzat. Ai spus ca ai permis si totusi eu nu am baut inca nimica pe chestia asta. :drunk:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Nici eu si stau mai aproape ca tine....de el!Si l`am vazut si mai des ca tine :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Pai Stefane te asteptam vineri seara in Iasi..
Valabil pt toti Crazy Driverii ;) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
As veni da n-am cu ce.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
vino cu trenu te astept eu la gara daca ai chef de o plimbare:)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
tu crezi ca vreau sa ma sinucid in urmatoarea perioada. Cum sa merg cu trenul. Mi-a ajuns experienta de cand m-am intors din Grecia.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
:)) dap am uitat:)
CRyS` pune si tu poze de la intalniri sau cine mai are.. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sal Tinerii:
Am nevoie de copii dupa buletinele lui Ales Gam si Andrei LaMistho a.s.a.p Maine dimineata ar fi perfect. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Pe la 10 ajung la serviciu si iti trimit pe mail ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Trimite pe [email protected]
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Pozele le dau in privat :D
PE SUPORT OPTIC :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ne pare rau sa auzim asta. Sa auzim numai de bine.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Aloooooooo! A murit Iasul! A plecat Alex din Iasi :( ... Nu mai revine? Ce a facut la licenta ... neee eee dooor de el ! Tare comic mai este :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
E comic omu ..nu zik k nu ..Ce e de facut in Is ..sa ne adunam cu toti si sa punem ceva la cale ..eu unul sunt deschis spre orice idee ..propunere ...chestie ...magarie ...la mine merge orice :d....si ascult
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu sambata seara sunt in Iasi. credeti ca putem sa ne vedem?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Cum sa nu ! Eu sunt prezent si sper sa mai aduc 2-3 masini!
0766 306 609 cand ajungi! :D |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ma anuntz si eu ...revin si va zic k nu plec nikaieri :P...sau anulat planurile ...ma prezint si eu pacolo ..numai sa imi ziceti unde ...Crys ...raspunde pe mess si u ...k sa vb ...si am sa ii zic si lui LaMisto ...crek se prezinta si el dak nu pleaca din localitate ..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
salut,
sunt in iasi cu licenta am dat scrisu` mai am 2 probe si gata...pff:) lasa ca ne vedem o sa va sun sa facem o intalnire .. Trebuie sa punem la punct structura organizatorica iasi criss am vb si cu razvan ramane sa stabiliti voi(toti care sunt in crazydrivers iasi) ce si cum prin vot personal -presedinte -vice -trezorier eu o sa fiu alaturi de voi si sunt sigur ca o sa iasa bine, iar filiala iasi va fi reprezentativa pt club cu ajutorul vostru! numai bine, Alex |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu nu vreau functii de conducere :) ... Glumesc! Trezorier...neh nu e bine! Nu`s la banca, cu toate ca fac finante banci :)...Asa...Ok ! Stabilim si ne intalnim. Cand? Joi seara? Sau Sambata seara?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
vineri seara sau sambata alegeti voi pt mine este ok oricum.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Alex....dar dak tot ejti prin Is ..pe la Suceava pe la cursa nu ai de gand sa apari ...:roll: ....
Zicetzi paci o ora si eu am sa apar...eu sunt disponibil si vineri si sambata ...sper .. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sunt in licenta pana pe 29 , azi am avut si practicu` mai am prezentarea lucrarii si nu stiu cand pica 24,25,26,27... cam asta ar fi micul motiv:)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ahamz ..atunci ..sa dea domnu sa pice dupa 24 ...k sa fii prezent pe la npoi pacolo ...in the FAMILY
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sambata as putea Alex. Vineri am o sedinta prelungita ( de la 18.30 pana tarziu tare la medicul stomatolog: new teeth :D si dupa nu sunt in stare sa vorbesc :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sambata pe la 20:00 sa fie atunci mergem pe la corso? daca nu astept alta locatie..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sambata la ora 8 cred k e full la corso :(....e pliin ...nu cred k sunt sanse prea mari sa fie loc acolo ....dar cine jtie ...poate e cu noroc ...dak nu ...ne int acolo si de acolo vedem ...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
salve ce se mai aude de Alex a luat licenta ? Cand ne mai vedem cu el sa vedem cum ramane u Crazy Drivers in Iasi?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
AZI .....la o ora decenta ....nush unde ..nush la ce ora ..dar ar fi bine azi ...numai sa ajunga si Razvan in IS ..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
mda problema e ca eu lucrez azi pana la 22.00 si nu am cum sa ne intalnim :( asta e mai nasol
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Atunci ...ramane sa stabilim o data ....o ora si o locazie pt o intalnire Crazy Drivers Iasi :)....Deci .,..de acum incolo ..ramane sa stabilim asta ..:)..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
dap cam asta e eu deobicei am timp dupa ora 22 dar in urmatoarele 2 sapt voi avea timp dupa ora 20 acuma depinde si de restulu po****tiei cand pot in rest :peace:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare inca o data pe ziua de azi tocmai am vb cu Alex la tel si mia zis ca ajunge in Iasi pe la 9 si daca tot era vb s ne intalnim cine vrea sa vina sa mai vb ce si cum ..... in fundatie dupa ora 22 ne vedem pe acolo v-am pupat si :peace:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Deci ...dupa cum sa stabilit ...intre mine si Cristi :D...dupa ora 22 in ziua de azi ..:D....in Fundatzie ...eu sunt de la 22:15 acolo :)...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
mai fratilor, eu nu pot ajunge pt ca sunt in vs si cam am treaba pe aici, dar cristi stie ce pareri am si ce ganduri, deci el poate vbi si pt mine, plus ca poate sa ma sune, deci daca e vro decizie de luat, astept un tel...
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:09. |
- Copyright 2026 4Tuning