Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Snoopy 22-02-08 13:41

Re: intalnirea de week end !
 
Azi ceva,cineva? :)

Devi 22-02-08 19:02

Re: intalnirea de week end !
 
Ramane de vazut daca va fi ceva, eu prezent :)

Alex2Fast4U 22-02-08 19:27

Re: intalnirea de week end !
 
vin si eu .. :pelvic_th da nu stau mult.. ca maine restante.. :pissed::nervious:

veveve 22-02-08 19:45

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Alex2Fast4U (Post 1376668)
vin si eu .. :pelvic_th da nu stau mult.. ca maine restante.. :pissed::nervious:

dc nai invatat cand o trebuit?
:P vin si eu ...

Mireltheone 25-02-08 18:47

Re: intalnirea de week end !
 
Vinerea asta nu mai mergem si noi ca tot omul in deplasare...bm sau bh...ar fi frumos sa mai intram in contact si cu alte comunitatzi nu? eu lansez propunerea...poate poate...

Spark 26-02-08 20:04

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Mireltheone (Post 1382623)
Vinerea asta nu mai mergem si noi ca tot omul in deplasare...bm sau bh...ar fi frumos sa mai intram in contact si cu alte comunitatzi nu? eu lansez propunerea...poate poate...

pai intai ar trebui sa vedem cine mai vine ...
sau cine se anunta

floryn bmw 26-02-08 20:14

Re: intalnirea de week end !
 
salutt baietziiii bravoooooooooo mireleeeeeeee abia astept sa ma intorc printre voi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! salutari la toti ursiiiiiiiiiiiiiiiiii robi , norbi, bogdan, mirel , csongor, sandu, si toti ceilaltiiiiiiiiiiiiiiiiiii ppa ne vedem la sm

floryn bmw 26-02-08 20:19

Re: intalnirea de week end !
 
faine si pozeleeeeeeeeeeeeeeeeee

veveve 27-02-08 08:39

Re: intalnirea de week end !
 
daca mergem in bm ar trebui sa vb cu baietii de acolo ...din cate stiu ei se strag sambata..oricum , eu sustin ideea...

Devi 29-02-08 12:55

Re: intalnirea de week end !
 
diseara? atunci cum va fi? cand merem la bm? si eu asa stiu ca sambata fac ei intalnirea... in fine, eu azi voi fi la locul obisnuit in timpul obisnuit :)

Spark 29-02-08 14:57

Re: intalnirea de week end !
 
ca de obicei ...

Alex2Fast4U 29-02-08 17:26

Re: intalnirea de week end !
 
hai baietii !!! nu va lasati intimidati de vremea "frumoasa" de afara.. :P noi sa fim sanatosi .. restu nu conteaza.. :lol: ca de obicei :D prezent

Alex2Fast4U 07-03-08 13:31

Re: intalnirea de week end !
 
Azi... ? cine se baga.. ? :wave: haideti baieti.. ca maine va asteapta o zi grea :lol:

Snoopy 14-03-08 17:42

Re: intalnirea de week end !
 
Si azi? vreme frumoasa afara..merge de un fotbal in parcare si dupa o pizza la Roma? ;)

Alex2Fast4U 21-03-08 19:19

Re: intalnirea de week end !
 
da vad ca nu se mai inghesuie lumea pe la intalniri.. mana sus cine vine.. :lol: :wave:

Snoopy 22-03-08 09:54

Re: intalnirea de week end !
 
Devi..asteptam poza de grup! ;)

Alex2Fast4U 22-03-08 15:38

Re: intalnirea de week end !
 
pana atunci va prezint eu un pic filmulet.. Coxy feat. Politia.. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ri8kEY3WhXM

veveve 23-03-08 16:21

Re: intalnirea de week end !
 
hei mai incet cu filmuletzele cu mirel pe youtube...ca dejas prea multe :))

Norbbi77 23-03-08 17:28

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Alex2Fast4U (Post 1438940)
pana atunci va prezint eu un pic filmulet.. Coxy feat. Politia.. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ri8kEY3WhXM

Unde-i politia...?!

Alex2Fast4U 23-03-08 17:45

Re: intalnirea de week end !
 
daca stai bine si asculti la capat.. se aude sunetu` ala specific de "pinguini" ... :D restu` episodului il are devi.. :D :lol: ..

juana_man 28-03-08 09:33

Re: intalnirea de week end !
 
deseara va fac o vizita...daca nu o sa fiu coma :P ok,si daca o sa fiu tot va fac o vizita

Devi 30-03-08 16:24

Re: intalnirea de week end !
 
4 Attachment(s)
Pozele de vineri

DEXY 07-04-08 10:56

Re: intalnirea de week end !
 
ba da asa stati acolo ca la ora de engleza poza cu clasa???????????:D:D:D:D

DEXY 07-04-08 11:05

Re: intalnirea de week end !
 
glumesc ,da va mai intl ca nu am vazut miscare demult pin oras?????????intreb ca nu stiu dacas pieton

juana_man 09-04-08 12:21

Re: intalnirea de week end !
 
cu regrete tre sa anunt ca vineri nu pot sa fiu prezent dar snoopy si devi cunosc treburile ce tre discutate

Devi 11-04-08 15:25

Re: intalnirea de week end !
 
fratzilor, e timp fain, ar fi super ca azi seara sa fim cati mai multi... eu prezent :)

mrjoe 11-04-08 20:16

Re: intalnirea de week end !
 
si eu prezent, haideti cati mai multi:-)

Spark 11-04-08 23:57

Re: intalnirea de week end !
 
wow .. ce multa lume o fost la "marea intalnire"

Rolly_k 12-04-08 17:20

Re: intalnirea de week end !
 
in cazul acesta intalnirea se face cu o luna inainte :))

rapidistu_c&c 13-04-08 01:23

Re: intalnirea de week end !
 
no comment!!!

Snoopy 18-04-08 18:54

Re: intalnirea de week end !
 
Seara asta?Aduce careva o minge sa ne miscam? :P Eu prezent ca deobicei

DEXY 19-04-08 23:30

Re: intalnirea de week end !
 
undei filmu de la intilnireeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????? ???

veveve 25-04-08 16:49

Re: intalnirea de week end !
 
ne intanim deseara sa ne uram de bine?
dexy las ca facem altu deseara ...da de ne-om rupe ceva:))

Devi 26-04-08 09:11

Re: intalnirea de week end !
 
1 Attachment(s)
scuze pt. intarziere. Cea mai illegala liniutza din oras facut vreodata :)

raul_rebelul2005 27-04-08 01:41

Re: intalnirea de week end !
 
aiaiai....asta da,noroc ca nu v-o prins radaru:)

veveve 07-05-08 16:00

Re: intalnirea de week end !
 
vineri ar trebui discutat care merge la baia mare la show...sa mergem toti impreuna

Spark 07-05-08 17:14

Re: intalnirea de week end !
 
mda ... si ar trebui discutat si cu oradenii
ca o zis ca vin pe la noi si mergem totzi.

rapidistu_c&c 07-05-08 21:52

Re: intalnirea de week end !
 
vineri prezent la intalnire!!!:);)

Spark 07-05-08 21:54

Re: intalnirea de week end !
 
din motive evidente :)))

Snoopy 06-06-08 18:18

Re: intalnirea de week end !
 
Deseara? :)


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning