![]() |
Re: intalnirea de week end !
Azi ceva,cineva? :)
|
Re: intalnirea de week end !
Ramane de vazut daca va fi ceva, eu prezent :)
|
Re: intalnirea de week end !
vin si eu .. :pelvic_th da nu stau mult.. ca maine restante.. :pissed::nervious:
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
:P vin si eu ... |
Re: intalnirea de week end !
Vinerea asta nu mai mergem si noi ca tot omul in deplasare...bm sau bh...ar fi frumos sa mai intram in contact si cu alte comunitatzi nu? eu lansez propunerea...poate poate...
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
sau cine se anunta |
Re: intalnirea de week end !
salutt baietziiii bravoooooooooo mireleeeeeeee abia astept sa ma intorc printre voi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! salutari la toti ursiiiiiiiiiiiiiiiiii robi , norbi, bogdan, mirel , csongor, sandu, si toti ceilaltiiiiiiiiiiiiiiiiiii ppa ne vedem la sm
|
Re: intalnirea de week end !
faine si pozeleeeeeeeeeeeeeeeeee
|
Re: intalnirea de week end !
daca mergem in bm ar trebui sa vb cu baietii de acolo ...din cate stiu ei se strag sambata..oricum , eu sustin ideea...
|
Re: intalnirea de week end !
diseara? atunci cum va fi? cand merem la bm? si eu asa stiu ca sambata fac ei intalnirea... in fine, eu azi voi fi la locul obisnuit in timpul obisnuit :)
|
Re: intalnirea de week end !
ca de obicei ...
|
Re: intalnirea de week end !
hai baietii !!! nu va lasati intimidati de vremea "frumoasa" de afara.. :P noi sa fim sanatosi .. restu nu conteaza.. :lol: ca de obicei :D prezent
|
Re: intalnirea de week end !
Azi... ? cine se baga.. ? :wave: haideti baieti.. ca maine va asteapta o zi grea :lol:
|
Re: intalnirea de week end !
Si azi? vreme frumoasa afara..merge de un fotbal in parcare si dupa o pizza la Roma? ;)
|
Re: intalnirea de week end !
da vad ca nu se mai inghesuie lumea pe la intalniri.. mana sus cine vine.. :lol: :wave:
|
Re: intalnirea de week end !
Devi..asteptam poza de grup! ;)
|
Re: intalnirea de week end !
pana atunci va prezint eu un pic filmulet.. Coxy feat. Politia.. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=ri8kEY3WhXM |
Re: intalnirea de week end !
hei mai incet cu filmuletzele cu mirel pe youtube...ca dejas prea multe :))
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
daca stai bine si asculti la capat.. se aude sunetu` ala specific de "pinguini" ... :D restu` episodului il are devi.. :D :lol: ..
|
Re: intalnirea de week end !
deseara va fac o vizita...daca nu o sa fiu coma :P ok,si daca o sa fiu tot va fac o vizita
|
Re: intalnirea de week end !
4 Attachment(s)
Pozele de vineri
|
Re: intalnirea de week end !
ba da asa stati acolo ca la ora de engleza poza cu clasa???????????:D:D:D:D
|
Re: intalnirea de week end !
glumesc ,da va mai intl ca nu am vazut miscare demult pin oras?????????intreb ca nu stiu dacas pieton
|
Re: intalnirea de week end !
cu regrete tre sa anunt ca vineri nu pot sa fiu prezent dar snoopy si devi cunosc treburile ce tre discutate
|
Re: intalnirea de week end !
fratzilor, e timp fain, ar fi super ca azi seara sa fim cati mai multi... eu prezent :)
|
Re: intalnirea de week end !
si eu prezent, haideti cati mai multi:-)
|
Re: intalnirea de week end !
wow .. ce multa lume o fost la "marea intalnire"
|
Re: intalnirea de week end !
in cazul acesta intalnirea se face cu o luna inainte :))
|
Re: intalnirea de week end !
no comment!!!
|
Re: intalnirea de week end !
Seara asta?Aduce careva o minge sa ne miscam? :P Eu prezent ca deobicei
|
Re: intalnirea de week end !
undei filmu de la intilnireeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????? ???
|
Re: intalnirea de week end !
ne intanim deseara sa ne uram de bine?
dexy las ca facem altu deseara ...da de ne-om rupe ceva:)) |
Re: intalnirea de week end !
1 Attachment(s)
scuze pt. intarziere. Cea mai illegala liniutza din oras facut vreodata :)
|
Re: intalnirea de week end !
aiaiai....asta da,noroc ca nu v-o prins radaru:)
|
Re: intalnirea de week end !
vineri ar trebui discutat care merge la baia mare la show...sa mergem toti impreuna
|
Re: intalnirea de week end !
mda ... si ar trebui discutat si cu oradenii
ca o zis ca vin pe la noi si mergem totzi. |
Re: intalnirea de week end !
vineri prezent la intalnire!!!:);)
|
Re: intalnirea de week end !
din motive evidente :)))
|
Re: intalnirea de week end !
Deseara? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning