Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

miliady 28-10-08 23:18

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by B 89 WRC (Post 1831748)
zangala nu e frumos sa minti nu ai fost educat in felul asta

nu a fost intalnire R5... nu am mintit cu nimic :)

a fost intalnire Club Reno Sport. nu a fost intalnire R5...

intalnirea R5 putem sa o facem oricand.. hai sa propunem... sa zicem... weekendu asta?

B 89 WRC 28-10-08 23:29

Re: Intalnirea renault 5
 
eu zic celalalt

IVAN 03-11-08 13:28

Re: Intalnirea renault 5
 
ok, hai cu o intalnire sambata asta 8.11.2008

Miez 03-11-08 17:14

Re: Intalnirea renault 5
 
Hopa, ai terminat masina si acum te grabesti sa inteleg :P

NightDevil 03-11-08 21:38

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 8 e intalnire ? nu de alta dar sa o facem mai publica poate vine mai multa lume ...

B 89 WRC 03-11-08 21:42

Re: Intalnirea renault 5
 
de ce vii si tu cu loganu ?

miliady 04-11-08 13:53

Re: Intalnirea renault 5
 
hai cu intalnirea.. eu sunt in bucuresti si vin....

Miez 04-11-08 18:22

Re: Intalnirea renault 5
 
mi-ar placea dupa ora 5.... :) daca e in we

browser 05-11-08 16:49

Re: Intalnirea renault 5
 
hai stabiliti ora ca vin si eu.....:oops::oops::oops:

Miez 05-11-08 18:11

Re: Intalnirea renault 5
 
Sambata 8-Nov @ 16:00 la polivalenta.

Cine vine ?

1. Miez
2. ....

Miez 05-11-08 18:14

Re: Intalnirea renault 5
 
poze... vorba... o plimbare pe "faleza" ... poate un suc... cine stie... vedem la fata locului....

bodel 05-11-08 20:57

Re: Intalnirea renault 5
 
Sambata 8-Nov @ 16:00 la polivalenta.


1. Miez
2. Bodel
3. ...

NightDevil 05-11-08 23:06

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by bodel (Post 1845991)
Sambata 8-Nov @ 16:00 la polivalenta.


1. Miez
2. Bodel
3. ...


1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. .......

B 89 WRC 06-11-08 00:03

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. ..,,,

IVAN 06-11-08 08:23

Re: Intalnirea renault 5
 
i'm in :D

DnI 06-11-08 08:27

Re: Intalnirea renault 5
 
vin si euuuuuu sa va vad buburuzele

M Y U 06-11-08 08:41

Re: Intalnirea renault 5
 
Nici acuma nu ti-a trecut de ele.......

tzorrro 06-11-08 09:11

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. DnI
6. Tzorrro

browser 06-11-08 15:18

Re: Intalnirea renault 5
 
Vin si eu ca spectator :)

Miez 06-11-08 15:50

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. Ivan
6. DnI
7. Tzorrro
8. browser (dc recunoaste ca R5GTT e mai tare ca bmw :) )
9. ....

miliady 07-11-08 07:28

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. Ivan
6. DnI
7. Tzorrro
8. browser (dc recunoaste ca R5GTT e mai tare ca bmw )
9. ady (in ritmul asta sunt mai multi fosti proprietari decat fosti proprietari)
10. bogdan HBA
11. Mihai MUC
12...

browser 07-11-08 09:27

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Miez (Post 1847372)
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. Ivan
6. DnI
7. Tzorrro
8. browser (dc recunoaste ca R5GTT e mai tare ca bmw :) )
9. ....

Am recunoscut
data si ora ramane asta Sambata 8-Nov 16:00 la polivalenta da ?

Miez 07-11-08 09:42

Re: Intalnirea renault 5
 
:)
Dap sambata 8-nov-2008 - 16:00 @polivalenta

IVAN 08-11-08 22:16

Re: Intalnirea renault 5
 
foarte tare a iesit :lol:

sariti cu pozele care va simtiti :D

NightDevil 08-11-08 22:24

Re: Intalnirea renault 5
 
frumos dar era kam frig ... :D pozele!!!!!!!!

Miez 09-11-08 08:50

Re: Intalnirea renault 5
 
a fost o placere ... sper sa ne revedem in curand :)
poze ... cine ? :)

miliady 09-11-08 10:08

Re: Intalnirea renault 5
 
cand o sa le primesc... o sa vi le dau... :)

MIEZ... get a life... cine posteaza duminica dimineata pe forum... :))

browser 09-11-08 10:12

Re: Intalnirea renault 5
 
A fost super ok mai vreau :)

Miez 09-11-08 10:13

Re: Intalnirea renault 5
 
cine e la munca lake... :P

Ferny 09-11-08 10:48

Re: Intalnirea renault 5
 
lol miez , a fost frumos pacat ca a fost cam frig, cine sare cu pozele??????

browser 09-11-08 10:54

Re: Intalnirea renault 5
 
Baiatu cu pozele cine l a vazut ?

miliady 09-11-08 12:04

Re: Intalnirea renault 5
 
auoleu.. gata.. hooo vin acu pozele :)

miliady 09-11-08 12:05

Re: Intalnirea renault 5
 
8 Attachment(s)
uite si pozele :)

browser 09-11-08 12:20

Re: Intalnirea renault 5
 
asa da 5ari in actiune :D

NightDevil 09-11-08 12:42

Re: Intalnirea renault 5
 
la fiecare in parte nu a facut :(

Miez 09-11-08 13:01

Re: Intalnirea renault 5
 
offf :( calitate mai buna ceva ? ?
cam putine poze...

doar lui mili i-a facut poza individuala... :| ce oameni.... a avut blat sigur :P

IVAN 09-11-08 17:48

Re: Intalnirea renault 5
 
astia care au plecat mai repede au ratat ce a fost mai misto .... cursa prin centru in formatie .... :lol::lol:

browser 10-11-08 08:47

Re: Intalnirea renault 5
 
v am vazut eu prin centru 4 cinciari ce sa zic frumos foc fasssss fsssssssss :evil_laug:evil_laug:evil_laug

nospherat 28-05-09 16:13

Re: Intalnirea renault 5
 
o intalnire ceva...a venit vara baieti,acum nu mai conteaza daca masinile noastre stau prost la capitolul izolare termica...ne vedem si noi mai multi asa?

nospherat 02-06-09 05:27

Re: Intalnirea renault 5
 
mama...ce se inghesuie lumea...:(


All times are GMT +2. The time now is 06:51.

- Copyright 2026 4Tuning