Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EaGle 03-04-08 19:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1463831)
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::yes::yes:

Ce inseamna sa fim echipa:-)...bravo frate:o

EvLSant0S 04-04-08 03:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:D dream team :)

'stie baietii ... :D

EvLSant0S 04-04-08 12:22

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
5 Attachment(s)
.................................

no limits design 04-04-08 13:10

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
la fotografia cu 350z-u` si cu tipa aia selectiile de sus de la par sunt ...nu chiar reusite

alexGTI 04-04-08 15:30

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tare !!

adut 09-04-08 09:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumoase pozele ..jos palaria ;-)

EvLSant0S 10-04-08 18:16

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
nitinsawnhey :D

EvLSant0S 12-04-08 19:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
astazi am pozat ... https://img361.imageshack.us/img361/6...e033kn1.th.jpg

si rrm`u :D

pe seara speram sa punem primele poze .. :D

shantzu 12-04-08 21:13

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Eu astept poze :shock:

maD_angel 12-04-08 21:52

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
... ne grabim si noi puti?!:lol:
shantu, nu mai schimbi semnatura? :-"

dragos002 12-04-08 22:38

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Mai ai poza cu 7-aru ZXZ ? foarte grava masina :D:D

coman razvan 12-04-08 22:38

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1477705)
Hop si eu cu o Dacie:-):D

He he! Super frumos! Felicitari!8)

EvLSant0S 12-04-08 22:59

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 1481187)
... ne grabim si noi puti?!:lol:
shantu, nu mai schimbi semnatura? :-"

graba strica treaba,oricum,s-a dus pwlii de suflet distractia de sambata seara :D o parte din noi preferam sa editam astea, so much fun :D

EaGle 13-04-08 00:44

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
  • Something...:rolleyes2

EvLSant0S 13-04-08 06:34

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
11 Attachment(s)
... 6 30 dimineata ...
inceput la 20:00 :D

nb :D

naka66vio 13-04-08 06:44

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
doamne dumnezeule cum poate sa arate masina asta.mafia

maD_angel 13-04-08 09:45

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
...numa' respect Santos :-)

o`neal 13-04-08 11:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Pana si atunci cand tre sa dormi tu esti mereu acolo... Felicitari Sant0s...Tine'o tot asa

leonard 13-04-08 14:34

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
cele mai tari poze ale voastre....super editate..de masini sa nu mai zic ..mor aici langa ele.
bv felicitari!

EvLSant0S 13-04-08 16:50

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Pozele sunt facute de NOI :)
EvLSkillz = Skillzu , Bmwaldo,Fabi,sodabubble,andrE1,keemo,me :)
nu ma mai felicitati pe mine ca eu n-am nici1treaba :D
eu doar le-am postat ..

shantzu 13-04-08 17:21

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
F tari pozele ! Mai astept cateva , trebuie sa mai fie

Cred ca cea mai buna solutie este sa va faceti un user nou - Evl*Skillz - cu care sa postati pozele

GolfuletzS 13-04-08 19:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
a5a e ft ft grava..... deci cum se vede 7`le... s`a termina .... masiv... forta...

Crimz-vT 13-04-08 21:46

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
bmw by evl*skillz

Smiley89 13-04-08 22:07

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1482665)
bmw by evl*skillz

a mea a mea:)) doamne frumos atzi modificat poza asta,respect si ms

Insanerzw 13-04-08 22:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
E meserie curata Sant0s 8) 8) ! ! ! Tzineo tot asa super POZE ! ! !:twisted:

no limits design 14-04-08 00:29

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
penultima fotografie e.... superba superba....toate arata bine da aia e de nota 10000

crazy_NRS 14-04-08 10:38

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
l-am vazut sambata seara trecea prin fata la City Mall :X:X , cat de frumos se aude cand baga piciorul in ea :X

adut 14-04-08 11:10

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
am vazut vineri seara zxz frumoasa masina impune respect :D

Crimz-vT 14-04-08 17:25

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:twisted: white beast by evl*Skillz :twisted:

i'm so proud of this photo

Crimz-vT 14-04-08 19:32

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
+1 by evl*skillz

CaDDy 14-04-08 22:27

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
sincer... nu`mi plac ultimele 2 poze.... penultima... se vede ciudat decupata la janta spate ( partea de jos ) si se vede clar ca a fost intoarsa poza :)

iar ultima... e pixelata si s vede cam aiurea...

pozele sunt ZXZ ... jos palaria ... superbe :)

MARI_NSL 15-04-08 00:16

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1484365)
+1 by evl*skillz

asta ..io zik ca e slaba :sad:

leonard 15-04-08 17:30

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
mie imi place in mare....ideea...calitativ stiti voi mai bine

iMAGiNE 15-04-08 18:37

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Felicitari pentru poze, guys... masini de vis, editare superba! La mai mare!

alexGTI 15-04-08 20:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
pun pariu ca sigur urmeaza ceva tare :P

andrey2003 15-04-08 21:50

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
.. sincer nu e chiar asa tare.. in spate se vede urat rau.. :(

Aaronnel^ 15-04-08 21:52

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
E taiata cam urat la spate.. si pluteste un pic

crazy_NRS 15-04-08 22:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
oricum ... Suuuperr tari pozelee ... Bafta in Continuare Echipei EVL*Skillz ... tineti-o tot asa :D

EaGle 15-04-08 22:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
In spate trebuia sa fie reflexul de la soare. Am facut-o in Corel (unde se vede clar si bine) dar am salvat-o in photoshop si rezultatul e clar;)

Trickz 15-04-08 23:43

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
cumva pe capota se reflecta o..cladire? cam ciudat...


All times are GMT +2. The time now is 01:38.

- Copyright 2026 4Tuning