![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:D dream team :)
'stie baietii ... :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
5 Attachment(s)
.................................
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
la fotografia cu 350z-u` si cu tipa aia selectiile de sus de la par sunt ...nu chiar reusite
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte tare !!
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumoase pozele ..jos palaria ;-)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
3 Attachment(s)
nitinsawnhey :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
astazi am pozat ... https://img361.imageshack.us/img361/6...e033kn1.th.jpg
si rrm`u :D pe seara speram sa punem primele poze .. :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Eu astept poze :shock:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
... ne grabim si noi puti?!:lol:
shantu, nu mai schimbi semnatura? :-" |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Mai ai poza cu 7-aru ZXZ ? foarte grava masina :D:D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
11 Attachment(s)
... 6 30 dimineata ...
inceput la 20:00 :D nb :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
doamne dumnezeule cum poate sa arate masina asta.mafia
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
...numa' respect Santos :-)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Pana si atunci cand tre sa dormi tu esti mereu acolo... Felicitari Sant0s...Tine'o tot asa
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
cele mai tari poze ale voastre....super editate..de masini sa nu mai zic ..mor aici langa ele.
bv felicitari! |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Pozele sunt facute de NOI :)
EvLSkillz = Skillzu , Bmwaldo,Fabi,sodabubble,andrE1,keemo,me :) nu ma mai felicitati pe mine ca eu n-am nici1treaba :D eu doar le-am postat .. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
F tari pozele ! Mai astept cateva , trebuie sa mai fie
Cred ca cea mai buna solutie este sa va faceti un user nou - Evl*Skillz - cu care sa postati pozele |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
a5a e ft ft grava..... deci cum se vede 7`le... s`a termina .... masiv... forta...
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
bmw by evl*skillz
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
E meserie curata Sant0s 8) 8) ! ! ! Tzineo tot asa super POZE ! ! !:twisted:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
penultima fotografie e.... superba superba....toate arata bine da aia e de nota 10000
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
l-am vazut sambata seara trecea prin fata la City Mall :X:X , cat de frumos se aude cand baga piciorul in ea :X
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
am vazut vineri seara zxz frumoasa masina impune respect :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:twisted: white beast by evl*Skillz :twisted:
i'm so proud of this photo |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
+1 by evl*skillz
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
sincer... nu`mi plac ultimele 2 poze.... penultima... se vede ciudat decupata la janta spate ( partea de jos ) si se vede clar ca a fost intoarsa poza :)
iar ultima... e pixelata si s vede cam aiurea... pozele sunt ZXZ ... jos palaria ... superbe :) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
mie imi place in mare....ideea...calitativ stiti voi mai bine
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Felicitari pentru poze, guys... masini de vis, editare superba! La mai mare!
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
pun pariu ca sigur urmeaza ceva tare :P
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
.. sincer nu e chiar asa tare.. in spate se vede urat rau.. :(
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
E taiata cam urat la spate.. si pluteste un pic
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
oricum ... Suuuperr tari pozelee ... Bafta in Continuare Echipei EVL*Skillz ... tineti-o tot asa :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
In spate trebuia sa fie reflexul de la soare. Am facut-o in Corel (unde se vede clar si bine) dar am salvat-o in photoshop si rezultatul e clar;)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
cumva pe capota se reflecta o..cladire? cam ciudat...
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:38. |
- Copyright 2026 4Tuning