Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

Anka Blonda 15-10-07 19:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by crissti_d (Post 1150539)
:)))) nu a castigat masina. de 1 an si ceva se tot lauda ca o cumpara, dar nu l-a crezut prea multa lume... si uite k a aparut cu masina.
a plecat cu arcanu sa o ia.
si casco nu are pt ca masina nu e inmatriculata in ro.




lol am zis ca nush exact care e treaba...asa am intzeles ca a castogato... si ce'am mai auzit acum...ca nu vrea so tzina prea mult...deci...poate ca nu vb loomea ce trebuie..eo zic ce aud..

dodo_dj_2006 15-10-07 19:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ba voi taceti din gura ca nu stiti nimic asa ca .......ciocu mic si joc de glezne

cristea_rotitza 16-10-07 00:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de vb se vorbeste fiecare are varianta lui,asta e cine stie c e d fapt,tot c conteaza e k e singura masina dinj tg-jiu kr face "galagie",e criminala,n putem mandri k in tg-jiu e o astfel d masina doar datorita lui,parerea mea:cinste lui.

dodo_dj_2006 16-10-07 19:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ai dreptate omule nu te contrazic.................

GTXR 16-10-07 20:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
Am zis ca nu mai postez da na...fac o exceptie

DolusD 17-10-07 08:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
misto masina , am vaut-o decat odata prin oras si arata super bine :P chiar belea !

cristea_rotitza 17-10-07 10:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
prea tare piesa:)

NightClubRacer 17-10-07 19:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
bine zis cristea :D

florin_cars 18-10-07 02:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
deja prea mare valva in jurul uneia singure..de cateva pagini incoa'..

sa zicem next, chiar dk sunt la inceput unele..mai rosii :oops:

NightClubRacer 18-10-07 12:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumos 206, dar ce e masina rosie?

dragos1989 18-10-07 15:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ford capri?

florin_cars 18-10-07 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eeeeehhh ::-P
liniste..nu tre' sa se stie..PSSTTT :wink:

cristea_rotitza 18-10-07 20:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da si poza e facuta in spate la burlan,iar poza cu 206-le e pe str. minerilor,cunosc tipul,acum are si folie masina e frumoasa,dar nustu nu prea ma incanta negrul mat pe kr il are,dar nu zic k e urat.

florin_cars 18-10-07 21:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu caut negru mat de nu mai pot..si nu gasex pt k nu se mai face si altii il au pe plasticate moderne :cry: :cry: :sad:
vreau negru mat pt Alpine-ul meu Turbat ...:D

NightClubRacer 18-10-07 23:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
zi florine ce masina e :D

GTXR 19-10-07 22:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
In drumu' meu de 3 min pana la sala am vazut masinile...>

DolusD 20-10-07 13:57

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dap misto masinile :D

cristea_rotitza 20-10-07 15:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
limo o stiu da h3 asta nu l-am vazut frumos

Sasha_z 21-10-07 16:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da 206 ala l`am vazut si eo cam in fiekre seara pe oras... si mai ales pe minerilor....foarte frumoasa masina...

Sasha_z 21-10-07 16:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1158586)
limo o stiu da h3 asta nu l-am vazut frumos

dk tot ai drum pe colo pe langa burlan....fa`i ma si poze la subaru k tare mandru e danut de el :lol::lol:...nush imi zicea intr`o seara k cu a 1`a prinde 100.... nush ce sa cred....

blad 21-10-07 21:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da am vazut subaruh lui burlan e misto! my luv :X

cristea_rotitza 22-10-07 10:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1160405)
dk tot ai drum pe colo pe langa burlan....fa`i ma si poze la subaru k tare mandru e danut de el :lol::lol:...nush imi zicea intr`o seara k cu a 1`a prinde 100.... nush ce sa cred....

o sa fac poze cand o sa prind masina si nu o sa fiu blocat in trafic k d obicei cand trec p acolo e nebunie si nu pot opri,si nustu dak poate chiar atat pe a1-a

florin_cars 23-10-07 01:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dk unii "prind"(matza d coada) cu Corado G60 100km/h cu I-a..prinde si Subi ceva, ceva :-P

dodo_dj_2006 23-10-07 13:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nare cum ma un subaru sa prinda cu 1............ 100 de km la ora.....................

florin_cars 24-10-07 12:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai de fapt un STI stock, cu gumele stock pe 17 prinde in prima treapta 59.5km/h, intr-a doua 90km/h, deci SUTA o trece cu a 3-a...:lol: liar, liar danutz asta :oops:

de abia cu gumele 245/55/16 prinde SUTA cu a doua treapta :wink:

lowrider.STi 24-10-07 14:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
STi :shock: l-am vazut si yo...vreau poze!!!

Sasha_z 24-10-07 14:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1165127)
pai de fapt un STI stock, cu gumele stock pe 17 prinde in prima treapta 59.5km/h, intr-a doua 90km/h, deci SUTA o trece cu a 3-a...:lol: liar, liar danutz asta :oops:

de abia cu gumele 245/55/16 prinde SUTA cu a doua treapta :wink:

pai oricum maisna nu`i stock.... si e impreza WRX.... mi`a explicat el mai mult....da acum nush ce sa zic...:-?

florin_cars 24-10-07 15:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai 2002 WRX prinde in treapta a doua 109.5km/h, deci tot tzeapa :-P..siii..P.S. m-ash mira k modificarile de la motor sa ajute ceva...pt asa ceva ar trebui sa intre prin cv zic eu.. :???:
iar la noi numai prin cv nu prea umbla lumea, oricum..de la redline in a doua la 109.5km/h este ENNOOORRMM sa ajungi la 100km/h doar cu prima treapta :wink:

cristea_rotitza 24-10-07 17:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nici eu nu prea cred dar nu ma pronunt.:I

DolusD 24-10-07 18:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu se poate asa ceva ! nici sebastian de la legal racing care are una din cele mai tari subaru din ro ,poate chiar cea mai tare, nu prinde cu a 1-a 100 km/h !

GTXR 24-10-07 19:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poate sa umble in cutie ...se poate sa ia cu I-100 dar daca ar fi adevarat lar face si o dacie la demaraj(cine stie cunoaste)...

DolusD 24-10-07 20:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aci ai dreptate :D

Sasha_z 25-10-07 13:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu stiu .... omu asa mi`a zis... eu asa v`am spus... si oricum...masina e accidentata :(:(:(:(:(

GTXR 25-10-07 15:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si eu ma dadeam mare in fata unei fete...nu tot ce zboara se mananca

cristea_rotitza 26-10-07 13:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1167103)
nu stiu .... omu asa mi`a zis... eu asa v`am spus... si oricum...masina e accidentata :(:(:(:(:(

c a patit?ai poze?baga la accidente,eu unu nu stu nik:(

Sasha_z 26-10-07 14:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1168972)
c a patit?ai poze?baga la accidente,eu unu nu stu nik:(

nu am poze... a dat unu in el... reparatiile costa in jur de 165 de mil :-? :-? mai mult nu pot sa spun nimic :|

NightClubRacer 26-10-07 19:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nare casco?

DolusD 26-10-07 20:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cam nasol cu accidentu , masina e destul de avariata !

Sasha_z 26-10-07 21:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1169587)
nare casco?

:yes: dar... shhhht :-$

cristea_rotitza 27-10-07 01:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1169708)
cam nasol cu accidentu , masina e destul de avariata !

d unde sti u flavi k nu mi-ai zis nik:-/


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning