![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
lol am zis ca nush exact care e treaba...asa am intzeles ca a castogato... si ce'am mai auzit acum...ca nu vrea so tzina prea mult...deci...poate ca nu vb loomea ce trebuie..eo zic ce aud.. |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ba voi taceti din gura ca nu stiti nimic asa ca .......ciocu mic si joc de glezne
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
de vb se vorbeste fiecare are varianta lui,asta e cine stie c e d fapt,tot c conteaza e k e singura masina dinj tg-jiu kr face "galagie",e criminala,n putem mandri k in tg-jiu e o astfel d masina doar datorita lui,parerea mea:cinste lui.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ai dreptate omule nu te contrazic.................
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
5 Attachment(s)
Am zis ca nu mai postez da na...fac o exceptie
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
misto masina , am vaut-o decat odata prin oras si arata super bine :P chiar belea !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
prea tare piesa:)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
bine zis cristea :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
3 Attachment(s)
deja prea mare valva in jurul uneia singure..de cateva pagini incoa'..
sa zicem next, chiar dk sunt la inceput unele..mai rosii :oops: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
frumos 206, dar ce e masina rosie?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ford capri?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eeeeehhh ::-P
liniste..nu tre' sa se stie..PSSTTT :wink: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da si poza e facuta in spate la burlan,iar poza cu 206-le e pe str. minerilor,cunosc tipul,acum are si folie masina e frumoasa,dar nustu nu prea ma incanta negrul mat pe kr il are,dar nu zic k e urat.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu caut negru mat de nu mai pot..si nu gasex pt k nu se mai face si altii il au pe plasticate moderne :cry: :cry: :sad:
vreau negru mat pt Alpine-ul meu Turbat ...:D |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
zi florine ce masina e :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
5 Attachment(s)
In drumu' meu de 3 min pana la sala am vazut masinile...>
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
dap misto masinile :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
limo o stiu da h3 asta nu l-am vazut frumos
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da 206 ala l`am vazut si eo cam in fiekre seara pe oras... si mai ales pe minerilor....foarte frumoasa masina...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da am vazut subaruh lui burlan e misto! my luv :X
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
dk unii "prind"(matza d coada) cu Corado G60 100km/h cu I-a..prinde si Subi ceva, ceva :-P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nare cum ma un subaru sa prinda cu 1............ 100 de km la ora.....................
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai de fapt un STI stock, cu gumele stock pe 17 prinde in prima treapta 59.5km/h, intr-a doua 90km/h, deci SUTA o trece cu a 3-a...:lol: liar, liar danutz asta :oops:
de abia cu gumele 245/55/16 prinde SUTA cu a doua treapta :wink: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
STi :shock: l-am vazut si yo...vreau poze!!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai 2002 WRX prinde in treapta a doua 109.5km/h, deci tot tzeapa :-P..siii..P.S. m-ash mira k modificarile de la motor sa ajute ceva...pt asa ceva ar trebui sa intre prin cv zic eu.. :???:
iar la noi numai prin cv nu prea umbla lumea, oricum..de la redline in a doua la 109.5km/h este ENNOOORRMM sa ajungi la 100km/h doar cu prima treapta :wink: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nici eu nu prea cred dar nu ma pronunt.:I
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nu se poate asa ceva ! nici sebastian de la legal racing care are una din cele mai tari subaru din ro ,poate chiar cea mai tare, nu prinde cu a 1-a 100 km/h !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
poate sa umble in cutie ...se poate sa ia cu I-100 dar daca ar fi adevarat lar face si o dacie la demaraj(cine stie cunoaste)...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
aci ai dreptate :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nu stiu .... omu asa mi`a zis... eu asa v`am spus... si oricum...masina e accidentata :(:(:(:(:(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
si eu ma dadeam mare in fata unei fete...nu tot ce zboara se mananca
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nare casco?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cam nasol cu accidentu , masina e destul de avariata !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning