![]() |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
trebuia sa faci mai mare parasolaru pareraea mea ....acum tu stii |
Re: Proprietari de vw vento
este lat de 10 cm,dar este de proba,autocolant mai am ptr. inca 2 parasolare si nu este greu deloc de asezat,recunosc ca la inceput mi-a fost teama ca o sa iasa ca pasta,scule necesare : un prieten calm,foarfeca,cutter,2 cartele vechi romtelecom,spritiera apa si un ac pentru a sparge umflaturile. urmatorul va fi de 15 cm.
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
temperatura la apa nu-mi trece de 70,canicula mers bara la bara pe dn1 sau alte situatii,mentionez ca porneste electroventilatorul.eu zic ca sonda de apa nu indica bine, sa o schimb,unde este situata ? voi ce ziceti...
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
90 zici tu,fara fluctuatii ?
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
In mers sta la 80, cand ma fatai prin oras de colo-colo sta la 90 cand merg bara la bara ajunge aproape de 100 si porneste ventilatorul(cred ca pe prima treapta)
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
drept ca imi pornea termocupla din cand in cand |
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Imi Plac Ceasurile Astea
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
asa se vad...
|
Re: Proprietari de vw vento
Fanex si ErdVento: joi soseste coletul, am nevoie de adresele voastre.Astept pm.
|
Re: Proprietari de vw vento
salut paul,ai pm !
|
Re: Proprietari de vw vento
4 Attachment(s)
Ce am mai gasit pe la ei.
inele climatizare 25$ pedale Isotta aprox.40$ volan Isotta 200$ Vreau sa mai pregatesc un mic transport.Daca mai aveti nevoie de ceva piese, maruntisuri,va astept. |
Re: Proprietari de vw vento
paul,inelele de climatizare imi trebuie mie,vezi daca gasesti ace ceasuri bord pe rosu !!!!!!!!
|
Re: Proprietari de vw vento
sau pe portocaliu,sau orice alta culoare dar nu albe !
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Idei pentru interior. Am postat si pe alt forum, dar cred ca e bine sa o avem si aici.
|
Re: Proprietari de vw vento
Broasca usa sofer cu inkidere unde gasesc si eu? Mi s-a rupt un arc in broasca si nu se mai inchide usa. Help me pls!!! Vin oriunde numai da-ti-mi si mie o broasca d-aia...!!!
|
Re: Proprietari de vw vento
salut,
am eu o broasca dar e stricata, nusj ce are ti-o dau moka. de la usa din dreapta. brgds edi |
Re: Proprietari de vw vento
Merci man, dar nu mai stau de transplanturi..., vreau oricum alta broasca... cine stie ce mai cedeaza la asta daca ii schim decat arcul....
|
Re: Proprietari de vw vento
Haidetzi, va rog muuuult! Cine se indura sa ajute un Vento fara broascaaa!!! Vin oriunde! Si acum!
|
Re: Proprietari de vw vento
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Fanex si ErdVento au venit suportii, luni ii pun la posta.
|
Re: Proprietari de vw vento
k paul.........mersi mult!!!
bzs.....sunt super farurile!!! trebuia sa modifici ceva sau sa schimbi mufa??? |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
singurul dezavantaj ca nu are mortoras pt farurile electrice ca si cel original in rest e ok mai ramane de reglat aseara nu am apucat sa le reglez |
Re: Proprietari de vw vento
2 Attachment(s)
Suportii pentru Fanex si ErdVento
|
Re: Proprietari de vw vento
bzsa,felicitarile mele sincere pentru faruri !
|
Re: Proprietari de vw vento
fratilor..cu un capac de oglinda stanga..cine ma poate ajua?
nu gasesc decat oglinda indreaga, sau doar sticla.. |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
am gasit la 160 de roni oglinda noua;) sau incerca la dezmembrari dar putine sanse acolo pe unul sh au cerut 250 de roni:lol: :lol: :lol: |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Mi-a zis unu la un magazin sa imi iau o oglinda intreaga, mecanica, si sa iau de la ea sticla si capacu..ca e doar 80 lei
Amea e electrica si sincalzita...nush daca potrivesc clemele suportului de sticla de la cea mecanica la cea electrica... Pareri? |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
si mie mi-au zis la fel dar parerea mea sa cumperi unul nou si atunci stii de o treaba sigura si a mea e electrica si cu incalzire nu are rost sa te complici pt ca foarte greu se desface oglinda si eu intai l-am montat si dupa aceea am dus capacul la vopsit si f f greu am dat jos capacu de oglinda si am si rupt 2 cleme de pe capac si trebuia sa lipesc capacu inapoi parerea meau sa nu te complici mai bien iti cumperi unul si bun drept ii ca e un pic mai scump... |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
3 Attachment(s)
Plasma am eu pe Vento , e aia la 200 RON.
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
[QUOTE=ZBENG;1108542]Plasma am eu pe Vento , e aia la 200 RON.
zbeng,da-ne si noua mai multe informatii despre montajul plasmei:peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning