Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

bz51zid 31-10-07 16:21

Re: Ramnicu Sarat
 
suntem in greva....;) daca iti vom spune va trebui sa te omoram:P

gabyygsm 31-10-07 16:54

Re: Ramnicu Sarat
 
salut baieti. acum v-am gasit si eu topicul pe 4 tuning . momentan nu am poze cu "hummer-ul " meu da sper sa fie in curand

mentionez ca am o rabla de opel vectra a din 93:D

Fast_wheels 01-11-07 10:13

Re: Ramnicu Sarat
 
Mai...dar nimeni nu mai zice nimic pe aici ? App gabygsm abia astept sa iti vad "hummerul"

gabyygsm 01-11-07 10:22

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
cam asta e "hammer-ul' actual . a mancat ceva bani in ultima vreme ca nu mai functiona nimik cum trebuie la el

Fast_wheels 01-11-07 18:07

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaa...gata stiu care e ! :D E frumoasa...jantele sunt super ! Dar parca nu o stiam asa de "cocotata" de fata .

gabyygsm 01-11-07 18:34

Re: Ramnicu Sarat
 
am facut prostia sa pun cauciucuri pe 65 dar e si o iluzie optica ...nu e asa ridicata cum pare in poza

Fast_wheels 01-11-07 19:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai de ce nu faci schimb de jante de pe fata pe spate ? Sau nu te deranjeaza chestia asta ?

Fast_wheels 01-11-07 19:28

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
Si inca o mica bijuterie din Ramnic.:shock: :shock:

bz51zid 01-11-07 19:54

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
sa te mai ajut cu niste poze ;)

gabyygsm 01-11-07 20:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 1179095)
Pai de ce nu faci schimb de jante de pe fata pe spate ? Sau nu te deranjeaza chestia asta ?


pai nu e mai ridicata de fata fata de spate... asa ai impresia din poza... si pe spate am tot 65... e la fel pe fata si pe spate-adica la fel de ridicata... cand s-or toci astea vreau sa pun 205,55, r15 si niste arcuri sport... mai e pana atunci

Fast_wheels 01-11-07 21:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Eee..cine nu vrea o suspensie sport....:twisted: :twisted: 8) 8) Asa am avut impresia k e mai ridicata de fata.Super pozele Dane !!!:twisted: :twisted:

gabyygsm 01-11-07 21:08

Re: Ramnicu Sarat
 
amortizoare am pus deja sport sachs

draky90 01-11-07 21:46

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
ee...ak sa mi prezint si eu drisca'...daca se poate;)

draky90 01-11-07 21:50

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
si ak o mica tentativa de tuning la masina.....:-P

draky90 01-11-07 21:55

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
aa...si mai vand 2 tobe ...respectiv neagra 1 mil si "alba" 2 mil..si un dif de 10'..il dau la skimb p un tel....

Fast_wheels 01-11-07 23:03

Re: Ramnicu Sarat
 
Cat te-au costat amortizoarele ? Am impresia ca se potrivesc si pe cieloul meu.Cum sunt la drum ? TARI ?Imi place dacia ta draky.e mult mai bine decat anul trecut !!

keep up the good work !!!

gabyygsm 01-11-07 23:05

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 1179539)
Cat te-au costat amortizoarele ? Am impresia ca se potrivesc si pe cieloul meu.Cum sunt la drum ? TARI ?Imi place dacia ta draky.e mult mai bine decat anul trecut !!

keep up the good work !!!

600 ron
teapana

draky90 01-11-07 23:31

Re: Ramnicu Sarat
 
sa fim serios fast_w toti am evoluat.... incetu' k incetu' o sa rasara si soarele pe stradutele noastre'...

Fast_wheels 02-11-07 11:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Daa.....o sa rasara soarele pe stradutele noastre in maxim 6 luni.Vezi atunci alergatura !!!!

dj_poznasu 03-11-07 12:46

Re: Ramnicu Sarat
 
ff calumea masinutzele;))si cea galbena pot sa zik k e frumoasa cu toate k nu imi placea de nici o culoare anu trecut:D...fast w ce 6 luni mah...max 3 luni:lol: :lol: ..nua draqy mai are vreo 2
;)

Fast_wheels 04-11-07 17:49

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Intalnirea de aseara.De fapt mini intalnirea de aseara.Am fost la o ciocolata calda,la o vorba de una de alta(masini).Oricum super tare!!!

bz51zid 06-11-07 23:27

Re: Ramnicu Sarat
 
6 Attachment(s)
Un nou membru
1 NUME MalefyC
2Data nasteri 16 10 '87
3Tel 0723055360
4Adresa Rm Sarat
5Yahoo Messenger [email protected]
6Ocupatie Student
7Masina "Oltcit" , Dacia nova ,Aro 10.4 ,Daewoo tico
8Modificari exterioare: angel eyes,folie,jante super balon,etc
9Modificari interioare ceasuri albe, lumina verde la bord,neon ,dvd,
10Sonorizare dvd+mp3,statie si subufer
11Modificari motor evacuare rapida,5 trepte GSAspecial
12Membru club:M.A.C.S

draky90 07-11-07 07:35

Re: Ramnicu Sarat
 
da....mersi myky pt incurajari.....eu dau prima data de moto..si imediat dupaia d masina....eu mai am o luna sau 2 sapt..
sa vad kum stau k banii..k o sa ma coste ceva moto+masina...am lasat toba neagra la 800...pomana frate...c draq...

bz51zid 07-11-07 10:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Draky90 zimi si mie te rog ce lungime are toba

Fast_wheels 07-11-07 11:46

Re: Ramnicu Sarat
 
Da...ce sa zic.Super masina lui malefyc! Cu toate ca o stiu foarte bine dar tot imi place.Hy sa ne gandim si noi in privinta infiintarii unui club in Ramnic.Idei,propuneri etc.in primul rand un nume !scrie fiecare o idee si noi alegem din toate una.

draky90 07-11-07 18:18

Re: Ramnicu Sarat
 
toba..are cred...aaa....este...cam cat aproape o toba de dacie..si fast_w o stie...poate se exprima el mai bine...cat despre club sunt pro!!!

Fast_wheels 07-11-07 19:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Nimeni cu propuneri pt un nume de "club"?Eu ma gandeam la ceva de genu....Speed Deamons.Sau....Unleashed....nushtiu.Spune-ti si voi ceva idei.

Fast_wheels 07-11-07 19:10

Re: Ramnicu Sarat
 
Ups....greseala mea.Speed deamons e deja luat.Scuze!

draky90 07-11-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
mey euma gandeam la ceva de genu:underground league...sau habar nam la ora asta nu am revelatii....

bz51zid 08-11-07 18:21

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
......................................

Fast_wheels 08-11-07 22:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Prea simplu....RM-S....Nushtiu ce sa zic.Oricum ideea cu rm-s sa fie k e buna.Poate RM-Underground Club sau in loc de club Racers.Parerea mea.Sa punem la punct si o sigla ceva...dar pana atunci mai e.Oricum eu vreau clubul infiintat cat mai repede pentru a purta pe masina O sigla ceva.

bz51zid 09-11-07 11:44

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
cred ca cea mai buna varianta pt a nu deranza nici pe baieti din club "MACS" e sa ne punem amprenta pe stema noastra ca o latura sau filiala a clubului mare din buzau

Fast_wheels 09-11-07 12:00

Re: Ramnicu Sarat
 
Daa....super idee zid...dar la sema trebuie exculs "m"-ul pentru ca inseamna Mousaios=Buzau.Ceva...R.A.C.S. ceva.Dar oricum am impresia ca daca vrem sa folosim stema asta ne trebuie un acord de la baieti.

dj_poznasu 09-11-07 13:21

Re: Ramnicu Sarat
 
5 Attachment(s)
uitati si de la mine o id:D ce ziceti???:D :shock: :rolleyes2

Fast_wheels 09-11-07 13:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Mai bine ar fi sa nu copiem sigla celor din bz.Mai bine folosim o sigla distincta fata de ceilalti pt a ne putea recunoaste.Din modelele lui pozasu` ar merge cel cu contur rosu.

bz51zid 09-11-07 15:05

Re: Ramnicu Sarat
 
niciuna din cele facute de poznasu nu poate fi realizata . si va zic decat sa formam un club sub un alt nume si fara nici o baza mai bine continuam cu ce am inceput deja

dj_poznasu 09-11-07 15:27

Re: Ramnicu Sarat
 
eu am vb cu cineva si a zis k poate sa o faca cu 5 lei:-?

Fast_wheels 09-11-07 15:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 1191266)
niciuna din cele facute de poznasu nu poate fi realizata . si va zic decat sa formam un club sub un alt nume si fara nici o baza mai bine continuam cu ce am inceput deja

Da dar mie nu prea imi convine sa ma duc mereu la buzau...(cred k va dati seama de ce).Si de ce sa nu facem un alt club ?Sa mai lansam si noi putin oraselul asta.

gabyygsm 09-11-07 15:40

Re: Ramnicu Sarat
 
voi credeti ca daca aveti sigla e ca si cum ati avea si clubul?

Fast_wheels 09-11-07 15:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Nu ...in nici un caz.Dar primul pas in infiintarea unui club este denumirea si sigla.Dupa aceea ma voi ocupa cu "omologarea" clubului.;)


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning