![]() |
Ce ziceti de Dodge Hennessey Viper Venom 800TTg ??
1 Attachment(s)
Ce ziceti de Dodge Hennessey Viper Venom 800TTg ?? 8) 8)
|
Super tare..Dar eu tot la Pontiac raman :twisted:
|
1 Attachment(s)
Lol daose ...amandoua arata bine !! si pontiacu si dodgeu !
Dar Mai bine arata asta !!!Imi place la nebunie !!Rupe tot !! Ce zicetzi ? |
3 Attachment(s)
Tari masinutele astea Skyline , dintre cele chinezesti japoneze ,astea imi plac cel mai mult ,le poti modifica mult.... si mai imi place un Mazada rx7 ca si asta .........
|
Sa stii ca nu arata rau !! Arata chiar ff bine !!! Mi-ar prinde bine una din asta !:D
|
Quote:
|
Quote:
eu ador Pontiac, Gram Prix ca ala din poza va fii urmatoarea mea masina! |
Pimp Pontiacu` ala o sa fie urmatoarea ta masina ?
|
Quote:
http://images.cardomain.com/member_i...180_3_full.jpg Dar cu alte Jante si eu personal as vrea sa fie Negru[/img] |
e bestiala...dar chiar prefer rosu...deci arata super bine asa....
|
Pimp: mai bine sa fie neagra, geamuri negre si o sa arate 'suparata' rau asa neagra ,mie imi place negru pe masini , si cu rx7 asa scria pe net si pe poza ca e rx7 dar modificat ,si eu m-am gindit ca nu e rx7 dar nu prea le cunosc asa bine astea de fapt nix=ci nu am vazut multe masini americane sau japoneze pe aici .........
|
1 Attachment(s)
ce ziceti de a mea?
|
2 Attachment(s)
Nice car coco....mai am aici un supra tare
|
doamneee...cum arata ...e bestiala , e super ...fuck nu prea mai am cuvinte super oricum,ash da rice sa va asha ceva prin romania
|
1 Attachment(s)
..ALt vis..:P
|
2 Attachment(s)
Uite si ceva rominesc ,pozat la chehosclovaci (cred ca am scris bine ) un ARO tare dupa mine ..........
|
hmm la prima poza zici ca e un hummer mai nashpa. dar arata f bine.
|
2 Attachment(s)
Salu la toti sunt nou pe acest forum.O masina tare pe care mi-as dorio e PORSCHE CARRERA GT.Bine inteles nu e singura.Pozele sunt facute la mine la munca.
|
3 Attachment(s)
Inca ceva poze
|
3 Attachment(s)
Alte masini de vis
|
3 Attachment(s)
more
|
3 Attachment(s)
sper ca nu va suparati ca postez poze mai multe iar daca mai vreti cereti ca mai am multe.ce respect
|
1 Attachment(s)
un video cu JUN SUPRA cu vreo 900cp
|
Daca vreti sa vedeti filmul cu JUN SUPRA si nu puteti mai intai salvati-l si apoi vizionati-l.Daca mai vreti filme spuneti-mi.
|
1 Attachment(s)
more
|
Quote:
Ca as vrea si eu... :lol: :lol: :lol: |
hmmm :roll: la PORSCHE 8) 8) 8) 8)
|
Vrajeala...
Poate in Arizona, nu in Ploiesti, nu ????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tare rau... |
lol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
E un bar cu strip-tease \"Arizona\" in Ploiesti :D
|
Ba lasti omul in pace ,dar tu drifter x ce lucrezi totusi,pe bune?????????
|
Stiu barul ala am fost acolo cand am fost in tara.Pentru FSF sunt valet car masini de colo colo deocamdata.
|
A frumos daca cari masini tari,nu?
|
3 Attachment(s)
Bai drifter x ,daca ai ceva poze tari cu masini tari punele ,ok ,mai am aici ceva masinutze
|
goolfu ii foarte frumos..imi place..pacat ca nui vr6..dar i bun si 16 v :)
|
2 Attachment(s)
Da tari golufrile astea in general .....
|
dupa cum ai spus tu in general :lol: :lol: :lol: astea 2 numi plac :lol: :lol:
|
3 Attachment(s)
sper sa va placa
|
3 Attachment(s)
imi pare rau ca nu am ceva audi pentru catalin rs4 dar incerc sa fac rost
|
:lol: :lol: :lol: :lol: pai sa faci ..rost ca vreau sa vad si eu un rs4 din america..parca nar fi la fel.. :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning