Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

dragosh_x 13-02-04 13:07

Ce ziceti de Dodge Hennessey Viper Venom 800TTg ??
 
1 Attachment(s)
Ce ziceti de Dodge Hennessey Viper Venom 800TTg ?? 8) 8)

FiReBuRn 13-02-04 13:37

Super tare..Dar eu tot la Pontiac raman :twisted:

Herk 13-02-04 22:31

1 Attachment(s)
Lol daose ...amandoua arata bine !! si pontiacu si dodgeu !
Dar Mai bine arata asta !!!Imi place la nebunie !!Rupe tot !! Ce zicetzi ?

FSF 13-02-04 23:00

3 Attachment(s)
Tari masinutele astea Skyline , dintre cele chinezesti japoneze ,astea imi plac cel mai mult ,le poti modifica mult.... si mai imi place un Mazada rx7 ca si asta .........

Herk 13-02-04 23:16

Sa stii ca nu arata rau !! Arata chiar ff bine !!! Mi-ar prinde bine una din asta !:D

pimp_lex 14-02-04 01:52

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Tari masinutele astea Skyline , dintre cele chinezesti japoneze ,astea imi plac cel mai mult ,le poti modifica mult.... si mai imi place un Mazada rx7 ca si asta .........

Masina din ultima poza e Nissan 240SX model de dupa 97........Mazda RX7 e alta masina :lol:

pimp_lex 14-02-04 01:53

Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
De masina mea preferata..sau visul meu..ce zicetzi ? Chiar nu va place Pontiac..Cum e Hondarul cu Honda..asa sunt eu cu Pontiac :P

Pai mai Fireburn, am pus pe pagina anteriora poze cu Pontiac, n-ai vazut !!! :shock:
eu ador Pontiac, Gram Prix ca ala din poza va fii urmatoarea mea masina!

Herk 14-02-04 01:58

Pimp Pontiacu` ala o sa fie urmatoarea ta masina ?

pimp_lex 14-02-04 02:02

Quote:

Originally Posted by \"Herk\"
Pimp Pontiacu` ala o sa fie urmatoarea ta masina ?

da, asta, care e identic cu cel pus de Fireburn doar ca are alte jante si capota de fabrica:

http://images.cardomain.com/member_i...180_3_full.jpg


Dar cu alte Jante si eu personal as vrea sa fie Negru[/img]

xbogdanel 14-02-04 20:19

e bestiala...dar chiar prefer rosu...deci arata super bine asa....

FSF 14-02-04 21:58

Pimp: mai bine sa fie neagra, geamuri negre si o sa arate 'suparata' rau asa neagra ,mie imi place negru pe masini , si cu rx7 asa scria pe net si pe poza ca e rx7 dar modificat ,si eu m-am gindit ca nu e rx7 dar nu prea le cunosc asa bine astea de fapt nix=ci nu am vazut multe masini americane sau japoneze pe aici .........

cocolinoburtosu 14-02-04 23:18

1 Attachment(s)
ce ziceti de a mea?

FSF 15-02-04 14:04

2 Attachment(s)
Nice car coco....mai am aici un supra tare

EvLSant0S 15-02-04 15:19

doamneee...cum arata ...e bestiala , e super ...fuck nu prea mai am cuvinte super oricum,ash da rice sa va asha ceva prin romania

FiReBuRn 15-02-04 17:20

1 Attachment(s)
..ALt vis..:P

FSF 15-02-04 21:19

2 Attachment(s)
Uite si ceva rominesc ,pozat la chehosclovaci (cred ca am scris bine ) un ARO tare dupa mine ..........

aicad 15-02-04 21:54

hmm la prima poza zici ca e un hummer mai nashpa. dar arata f bine.

drifter x 16-02-04 00:07

2 Attachment(s)
Salu la toti sunt nou pe acest forum.O masina tare pe care mi-as dorio e PORSCHE CARRERA GT.Bine inteles nu e singura.Pozele sunt facute la mine la munca.

drifter x 16-02-04 00:11

3 Attachment(s)
Inca ceva poze

drifter x 16-02-04 00:24

3 Attachment(s)
Alte masini de vis

drifter x 16-02-04 00:31

3 Attachment(s)
more

drifter x 16-02-04 00:38

3 Attachment(s)
sper ca nu va suparati ca postez poze mai multe iar daca mai vreti cereti ca mai am multe.ce respect

drifter x 16-02-04 00:45

1 Attachment(s)
un video cu JUN SUPRA cu vreo 900cp

drifter x 16-02-04 00:57

Daca vreti sa vedeti filmul cu JUN SUPRA si nu puteti mai intai salvati-l si apoi vizionati-l.Daca mai vreti filme spuneti-mi.

drifter x 16-02-04 01:34

1 Attachment(s)
more

Hondarul 16-02-04 12:19

Quote:

Originally Posted by \"drifter x\"
Salu la toti sunt nou pe acest forum.O masina tare pe care mi-as dorio e PORSCHE CARRERA GT.Bine inteles nu e singura.Pozele sunt facute la mine la munca.

Bah da unde lucrezi tu frate ????
Ca as vrea si eu...
:lol: :lol: :lol:

drifter x 16-02-04 17:31

hmmm :roll: la PORSCHE 8) 8) 8) 8)

Hondarul 16-02-04 17:42

Vrajeala...
Poate in Arizona, nu in Ploiesti, nu ?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tare rau...

drifter x 16-02-04 18:04

lol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GSi 16-02-04 19:51

E un bar cu strip-tease \"Arizona\" in Ploiesti :D

FSF 16-02-04 21:28

Ba lasti omul in pace ,dar tu drifter x ce lucrezi totusi,pe bune?????????

drifter x 16-02-04 21:51

Stiu barul ala am fost acolo cand am fost in tara.Pentru FSF sunt valet car masini de colo colo deocamdata.

FSF 17-02-04 00:00

A frumos daca cari masini tari,nu?

FSF 17-02-04 00:18

3 Attachment(s)
Bai drifter x ,daca ai ceva poze tari cu masini tari punele ,ok ,mai am aici ceva masinutze

catalin rs4 17-02-04 00:28

goolfu ii foarte frumos..imi place..pacat ca nui vr6..dar i bun si 16 v :)

FSF 17-02-04 01:01

2 Attachment(s)
Da tari golufrile astea in general .....

catalin rs4 17-02-04 01:40

dupa cum ai spus tu in general :lol: :lol: :lol: astea 2 numi plac :lol: :lol:

drifter x 17-02-04 02:40

3 Attachment(s)
sper sa va placa

drifter x 17-02-04 02:44

3 Attachment(s)
imi pare rau ca nu am ceva audi pentru catalin rs4 dar incerc sa fac rost

catalin rs4 17-02-04 02:46

:lol: :lol: :lol: :lol: pai sa faci ..rost ca vreau sa vad si eu un rs4 din america..parca nar fi la fel.. :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning