![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
astept urmatoru show sa termin cum trebuie :) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
2 Attachment(s)
Inca o poza cu msk-ul. Ii uram insanatosire grabnica si poti sa te "consolezi" cu gandul ca ai scos mai mult fum din cauciucuri decat a iesit de la focul ala;). Inca o data, bravo organizatorii si participantii!!!
P.S: Astept recompensa de la cel care-si revendica accesoriul cauciucat, bun la legat borcane cu muraturi, poate fi folosit ca si cheder, poti sa sari coarda cu el si multe multe alte intrebuintari...:lol: |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
sarumana RIP-ULE dar mi-ai perpelit capota cand ai inchis-o cu piciorul asta e am zis si mai devreme ca i-mi asum orice responsabilitate in caz de orice multumesc la toti care au ajutat la stingerea MSK-ului si ascultati cu atentie sunetul de la film cand se aude clar inainte de BURN-UL acela prelungit cum se aude ca masina se ingatuie din cauza lipsei benzinei ...lipsa nu a fost dar trecea in celalalt rezervor si nu puteam sa urc peste 3000 rpm si de aceea am preferat acel burn ....sper sa ma primiti si data viitoare promit ca voi antifona masina corespunzator iar esapamentul il voi inveli cu o "patura"
P.S. acum am vazut si eu toate filmele care au fost postate cu masina mea si nu am nici un motiv de bucurie sau de lauda pt ca au fost prea multi oameni care au comentat aiurea in momentul in care masina s-a aprins .Sincer chiar nu inteleg ce au cautat la un astfel de eveniment daca nu eram eu probabil radeau de AUDI-ul caruia i s-a rupt capul de plaetara ori de HAi care i-a incins sau LAF-urile care au incins si ele sau multe alte masini care au fost fortate pt EI pt public care in destul de mare parte nu a fost recunoscator... pacat ca au asistat si astfel de oameni dar in orice ograda exista uscaturi...oricum eu unul voi rupe masina la orice astfel de eveniment si respect 4TUNING care a deschis ochii multora care nici acum nu stiu pe ce lume traiesc :))) sunteti de ras toti comentatorii astia fara rost scuzatimi romana dar voi sunteti praf!!!!mult mai praf decat romana mea!!! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
De oameni dinastia o sa dai peste tot ! Sunt niste tarani cocliti , veniti de la coada vacii si au ajuns sa se priceapa la masini . E plin de dinastia !
Felicitari tuturor celor care au participat ! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
daca ei au venit cu tramvaiul 41 ce sa li se rupa ? ca la logan plateste tati ratele si nu le da cheile sa nu sa strice ;) si subscriu si eu ca la fiecare eveniment sa dau in ea cat duce , si o sa rup la planetare pana nu or sa sa se mai gaseasca in toata romania. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Acei care radeau de cei doi care au avut probleme,habar nu au ce inseamna sa stai cu masina pe dreapta, sa iti rupi mainile reparand la masina,sa bagi bani ca nebunul pt 5 minute de adrenalina!Cred ati fost apreciati de cine trebuie!Asta inseamna show sa ii dai pana se rupe!Dar romanul asta e,se bucura de raul altuia!Maroo stiu cat ai asteptat sa fie gata masina!Pacat dar asta e!Si apropo nimeni nu a mentionat ca asfaltul nu era abraziv ca cel de la Cora!De aceea cauciucurile au rezistat destul de mult!Toti au vrut sa iasa ceva frumos si sper ca a iesit!Bafta tuturor si hai sa ne facem masinile ca poate data viitoare o sa fim mai multi!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
o poza superrrrr
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
se poate intimpla ..... si toti spectatorii aia ........... ce as fi intrat in ei.... niste tarani
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Foarte frumos spectacolul...cu exceptia incidentului cu MSK-ul...imi pare foarte rau pt masina ta Maroo...sincer imi venea sa plang...sper ca nu are nik grav sau foarte grav...oricum te admir pt curaj...succes in continuare...peace!:peace:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
f tare ripule :*
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
10 Attachment(s)
inca cateva poze
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
10 Attachment(s)
pozeeeeeeeeeee
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
maroo...multi vorbesc frate....insa putini isi baga masina la burnout.....iar sincer...dupa mine...tu meritai marele premiu....cat fum ai facut acolo=)))....aia de dupa carucioare nu mai vedeau nimik.....deci iti spun respectele mele...tinem legatura...iar MSK tau sunt sigur ca va fi mai "performant" de acum inainte....
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
In primul rand felicitari organizatorilor, ati facut o treaba f buna! La multi ani Florica pt ziua de ieri. Scriu abea azi ca nu mi-am platit netuld e acasa..mai bine mai tarziu decat niciodata :). Singura problema pe care nu cred ca ati anticipat-o...lipsa extinctoarelor "adevarate" la fata locului. daca era mai grav, cu alea mici nici tigarea nu o stingeai...asta e, toti invatam din greseli.
celor care comentau si radeau pe margine, atunci cand MSK-ul ardea...sa o patiti si voi, sa vedem daca mai radeti! e usor sa faci mist de un om si masina lui, dupa ce el a omorat-o pt voi...ca sa faca show. mai bine va duceti la camp cu Dacia voastra cu vultur pe capota sa culegeti cartofi. Felicitari si tuturor participantilor, mai buni sau mai putin buni, conteaza mai mult faptul ca ati investit bani si munca in masini pe care sa le "omorati" pt noi, publicul. Felicitari pt Maroo, care a facut show cu masina abea scoasa din service...felicitari chiar si celui cu Mustang. respect pt curajul de a baga o masina de zeci de mii de euro la asa ceva... Nu stiu cati dintre cei care comentau pe margine ca "ce fraier e, ca nu stie, ca nu le are..." si-ar baga macar o Dacia la un burn out. dar asa e la noi, multi chibiti...bagatori de seama. Ei folosesc frana de mana doar pt asigurarea masinii in panta :lol: felicitari si HAI-ului, care a fost tare! felicitari si celui cu Audi, cu tractiune pe fata...asta e, alta planetara, alt show! felicitari tuturor! Si la mai mare! sa fie cat mai multe show-uri legale pe viitor. p.s: un stiker si pt mine se poate? il platesc :D era promis ca or sa fie de vanzare..nu le-am gasit (poate fiindca eram prea atent la masini). Bafta tuturor in continuare. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
din fericire am fost privat de comentariile tzaraniste de care se vorbeste aici ... chiar mi se pare ca toti baietii care s-au bagat au fost destul de calumea ... cativa dintre ei au excelat, si daca tot veni vorba de baiatul cu mustangul mi se pare ca si el a facut foarte misto, mai ales spre final ... pace si respect
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Daca nici Alecs nu s-a dat frumos cu Mustangul atunci inseamna ca aia au fost la alt Burn On Event....
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
nasol cu ursu alb si ffnaspa din partea publicului ca radeau ca panaramele... dar sincer la ce sa va asteptati erau langa mine uni care se plangeau ca sunt numai vechituri de bmw'uri :)) presupun ca oameni veniti cu RATB'ul si cred ca 90% erau numai panarame dastea. bafta la toti si nota 10 pt show a fost ftare
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
maria, pai si nu au mai ramas si pt mine? :D platesc. recunosc ca nu am fost f atent la masutze...doar la masini :D. Si dupa aia a venit burn out...si am uitat. Pls pls pls...platesc, vreau doar un stiker..doua.
s-a dat frumos cu Mustangul, dar i-a dat cu mila. si mi se pare normal, e o caruta de bani masina aia. si nu e pt drifturi, chiar daca are putere f mare. eu nu am avut norocul sa fiu privat de comentarii stupide. era un grup de pusti chiar in fata. una dintre replici a sunat ceva de genul "de-astea fac si eu cu dacia ba" :lol: ce poti sa le ceri?!? daca pot, de ce nu fac? de ce nu s-au inscris? valabil si pt pustiul "nervos" cu bmw-ul 3 argintiu din parcare, care dupa burn out incerca frana de mana...nu e normal asa. din cauza unor "teribilisti" ca astia se intampla accidente si sare Politia pe "tuning". daca ii lua foc masina in parcare ce facea? nu era nimic organizat, nu era nimeni care sa-l ajute... panarame de oameni sunt peste tot, nu numai cei veniti cu RATB-ul. Sunt destui care nu fac diferenta intre tractiune fata si tractiune spate...sau multe altele. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
felicitari mc mate, kns , hai -..." e treaba ....coae" :lol: alex, txa ....si tuturor care au participat \ mult respect pentru toti.. poze.. si filmulete mai tarziu ;) sa le descarc |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari tuturor participantilor .......si in special ptr cei care s-au bagat sa stinga masina lu moro....
P.S. Cand va zice unu ca este pompier da-ti drumu la stingator si lasati-l sa-si faca treaba(probabil ca stie sa lucreze cu stingatoarele) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Hai sa nu mai vorbim despre tarusi care radeau !! Pentru ca nu se merita sa le dam importanta chiar daca comentarile lor dor pe cei care au participat la show ..
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
care are filmuletzu cu ursuletzu alb in flacari...sau daca e pe forum, ziceti-mi si mie care e ala..ca am luat cateva, da nu l-am nimerit :D
Si care a fost clasamentu pana la urma? :) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
@crm0412 > vezi ca e pe una din paginile precedente...ii zice "MSK_white.mpg".
nu merita, intr-adevar.. totusi, ma durea pe mine cand am vazut masina arzand, ce sa mai zic de proprietar, care a muncit la ea...pai merita sa faci show pt niste handicapati care nu stiu sa aprecieze munca, timpul, banii bagati in masina si faptul ca a omorat omu' masina ca sa arda cauciucurile alea? eu, cel putin, nu imi permit (inca) sa bag bani in masina, sa o fac cum vreau eu, dar altii pun suflet in ceea ce fac, si nu merita sa se rada de ei... vorba cuiva de pe o alta pagina: meritau sa intrii in ei cu masina, sa vedem ce mai radeau atunci :lol: eu am stat langa un grup de distrusi din astia si imi venea sa-i iau la bataie. un stiker si pt mine? :D |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
10 Attachment(s)
In primul rand felicitari celor care au participat la event si apoi celor care l-au organizat. A fost un show prea tare, mult peste ce am vazut pana acum (multe masini, timp mare de chin pentru concurente - BIG next step de la Cora). O sa las si eu cateva comentarii si in curand cateva filmulete.
Imi pare rau pentru MSK, cand am vazut masina plina de fum (evident nu de la cauciucuri) deja mi se facuse inima mica deoarece ma gandeam ca si eu am masina si daca as pati ceva similar... Si cand dadeau toti sa o abandoneze am fost chiar revoltat! Oricum lipsa extinctoarelor de "capacitate" la fata locului reprezinta principala deficienta a organizarii. Ca nu au fost pompieri sau salvare (stiu ca a venit mai tarziu) e ok cat de cat caci zona a fost "securizata" bine (idee buna cea cu carucioarele), insa fara extinctoare? Apoi la intrarea dinspre participanti nu era bine sa fie atata lume, daca nu mai tineau franele ursuletilor iesiti din burnout? Stiu ca e usor sa comentezi dupa eveniment, insa e bine de stiut pentru viitor, asa, ca sa avem o organizare excelenta (aceasta a fost buna). Show a facut HAI, apoi cel cu Mustangul, si pe locul 3 toti ceilalti participanti. Toti merita respectul si adminaratia noastra, in special Maloo care a dus totul "la alt nivel". Cat despre taranii care fac drift in drum spre tarla, cel mai bine ar fi sa nu ne mai batem capul cu ei, acestia vor exista intotdeauna. Nu merita atentia noastra. NOTA> la un moment dat s-a vazut sub MSK o flacara...in fata stanga (zona sofer). Daca ajuta cu ceva... |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Moroo ... ai spalat-o ?
ce e de facut la ea ? |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
are cineva filme cu txa-ul ? daca se poate sa le urce cineva aici. are masina aia un sunet demential ...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
B69HAI.... :D
TATIC E TREABA ***** un mic preview |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
filmele cu zxz are cineva? :-?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
3 Attachment(s)
poze...cateva pe care nu le-am vazut:D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
per total, cred ca a fost un show pe cinste. pacat ca nam putut veni. despre replicile prostesti pe care unii leau zis atunci cand fram sa incins nu pot sa spun decat un sg. lucru :"BINE ATZI VENIT IN ROMANIA. AICI SA INVENTAT PROSTIA". atat. ce sa le ceri???:(:(:(
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari pt. toti care au facut show(in special pt. bmw-ul alb)..a fost foarte frumos...BRAVO
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
15 Attachment(s)
Quote:
serios...:D poze si filmuletele mai pun si maine....... ca merge greu :cry: |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Bodyspeed...mancati"as filmuletele tale .......nu ti ai luat si tu un stativ la manuta......mi ai rupt retina de 5 ori.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
3 Attachment(s)
poze ca filmuletze nu pot sa pun:(
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:14. |
- Copyright 2026 4Tuning