Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

andrei.badea 14-05-07 02:13

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Daca pot sa intreb, cat au costat modificarile aduse?

Cristi_XP 14-05-07 22:39

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
destul :))

sergiu_sm 14-05-07 23:40

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
vremmm sa vedem janteleeeeeeeeee alesee :D

kraven_4_all 15-05-07 02:27

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
un logan facut cu stil!!

pana nu il vezi pe live nu poti spune k are defecte(parerea mea)...

din ce am vazut eu in poze s-a lucrat super mult la finisaje...imi place culoarea(cat mai curata arata super), imbinari k`lumea...interior frumos....bordul nu l`am vazut si eleronul frumushel!!..dak fac rost de niste poze cu un A4 din pl o sa le pun sa se vada cum ar fi venit eleronul taiat la margini unde se deschide/inchide portbagajul...mie 1 imi plac ambele variante...si cum e pe A4 si cum e pe logan!!

spor la tb in continuare, ati facut o lucrare de exceptie:)

PS:ashtept sa vad cum arata mashina cu roti cu tot!!jantele momo postate cu cateva pagini in urma se potrivesc (parerea mea)!

protuning 15-05-07 02:37

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 901824)
un logan facut cu stil!!

pana nu il vezi pe live nu poti spune k are defecte(parerea mea)...

din ce am vazut eu in poze s-a lucrat super mult la finisaje...imi place culoarea(cat mai curata arata super), imbinari k`lumea...interior frumos....bordul nu l`am vazut si eleronul frumushel!!..dak fac rost de niste poze cu un A4 din pl o sa le pun sa se vada cum ar fi venit eleronul taiat la margini unde se deschide/inchide portbagajul...mie 1 imi plac ambele variante...si cum e pe A4 si cum e pe logan!!

spor la tb in continuare, ati facut o lucrare de exceptie:)

PS:ashtept sa vad cum arata mashina cu roti cu tot!!jantele momo postate cu cateva pagini in urma se potrivesc (parerea mea)!

mersi pt aprecieri!si vreau sa-ti spun ca rotile momo de vare vb sunt si dupa parerea mea cel;e mai potrivite si am hotarat cu proprietarul sa fie comandate!

keemo 15-05-07 15:20

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Meseriash..interioru..e piele sau imitatie ??/:)

protuning 16-05-07 01:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
9 Attachment(s)
deocamdata masina a primit niste geante momo pana vor venii celalalte!dealtfel cam asa arata masina montata laolalta!proprietarul a hotarat ca pana ne apucam de interior sa plece cu masina in concediu dupa care continuam cu proiectul!

protuning 16-05-07 01:26

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
5 Attachment(s)
inca cateva poze!

andrei.badea 16-05-07 01:34

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
WOW... :shock: masina asta va intoarce capete. Cea mai reusita dacie. Am spus dacie?? Cred k trebuie sa ii gasiti un alt nume k dacie nu ii mai putem spune.

Ace Axel 16-05-07 01:50

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
in sfarsit un logan p placul meu ... toate felicitarile mele baieti ...

alexufo 16-05-07 02:40

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
felicitari !! asta inseamna custom nu va opriti!!!!!!
limita e imaginatia ! bafta in continuare

giubau_v8 16-05-07 10:54

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
superba ''jucaria''...doua intrebari: 1.aia sunt senzori de parcare in bara spate? 2. cum poate sa mearga fara numar pe fata? nu are probleme cu bascaliosii?

sorin_sorin95 16-05-07 13:01

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Ceva de motorul de pe RS se mai aude? va mai fi montat?

kraven_4_all 16-05-07 19:26

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
super culoarea..imi place la nebunie asha..simpla...si curata:)....tind sa cred protuning,k alte oglinzi ar mai fi schimbat aspectu` masinii....

a fost lasata din suspensie masina??...dak da....cu cati cm??...
jantele si gumele ce dimensiuni au? ...pls..dak esti amabil sa`mi zici`:)

Leynad_diabolik 16-05-07 22:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
o masina suuuuper reusita.. la motor s-au facut ceva modificari? in cazul in care nu s-au facut, nu trage mai greu motorul de rotile astea mai mari?

Gimi 16-05-07 22:36

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
TOOOO COOOOOOL TO BE LIGHT!!!!! SA MOR YO CAT DE MARFA E!!! IAM DAT UNEI FETE POZE CU EL SI MA INTREBAT CE MASINA E :))prostreet va admir pt munca depusa!!!! tzinetzio tot aja. RESPECT;)

claudiu lucian 17-05-07 00:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
NO COMENT! ! ! !

cat ma costa baietzi un full tuning la voi, cu tot cu vopsit? k sa stiu kti bani strang, k de hotarat, m-am hotarat, la voi vreau sa-l fac:P:-P

Mihaitza_tdi 17-05-07 12:56

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Te-ai hotarat foarte bine! din cate stiu eu baietii nu se ocupa de vopsit!

sergiu_sm 17-05-07 23:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
aiaiai super masina imi place ii smechera rau prea faina sa fie adevarata :)) TOT RESPECTUL PRO STREET bafta

protuning 18-05-07 00:59

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Leynad_diabolik (Post 904971)
o masina suuuuper reusita.. la motor s-au facut ceva modificari? in cazul in care nu s-au facut, nu trage mai greu motorul de rotile astea mai mari?

evident ca se simte si rotile si la greutate dar nu prea mult timp ca incet vine motorul de clio rs!

cosmin_cosmin_1 18-05-07 09:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bravo, imi place:)

tng 18-05-07 14:37

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
o masina cu adevarat frumoasa, imbinari bune, kit spoilere-praguri, culoare ... ce mai ... super :D
n-am mai vazut pana acum un logan asa frumos
felicitari protuning !

Vibe 18-05-07 19:21

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Tot Respectul... ca posesor de logan, cu toate ca mie nu-mi place masina ( loganul in general) , pot sa spun ca e cel mai reusit logan pe care l-am vazut pana acum.... numa' bine... R E S P E C T.

Manson 18-05-07 21:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
din cate am vazut numai cuvinte de lauda...la inceput toti ziceau k e urat loganul dar uite ce ati facut voi...dintr o simpla pietricica ati facut un superb diamant ....bravo protuning.....felicitari proprietarului

any_claudius 19-05-07 19:24

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
daca se tin baietii de cuvant in octombrie vor avea o masina un pic mai speciala la tunning...... LANCIA LYBRA......sper sa ma tin si eu de cuvant
si sper sa iasa ceva frumos....am incredere in ei
apropo salutari de la cluj

steel_koncept 19-05-07 22:45

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Aderaul este ca stiu!!!!!!!!!!!! si nu se plafoneaza ci merg tot mai sus asa ca tzinetziva bine ce e mai bun la ei abia urmeaza!!

mihai88 20-05-07 22:19

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
intr-un cuvant-superba.....da stii ca trebuie facut ceva cu oglinzile
masina ce sistem audio va avea?
la motor sa umblat?
partea tehnica?

bafta in continuare

peter 21-05-07 11:39

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
cred ca e cel mai tare logan facut pana acuma...

e superb...

Al3xPuma 21-05-07 13:18

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Dap arata misto rau masina :) chiar dak nu`mi place logan deloc asta chiar e superba... succes in continuare .. sal

Adytzu_JerrY 21-05-07 13:20

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
inca putin si numai zici ca e logan
sigur vreo fata mai blonda asa nu`si da seama ce masina e :))

nutzuXXL 21-05-07 16:22

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 903615)
inca cateva poze!

cel mai tare golan:!: :!: :!:
da' c facem cu tamburi d p spate k strica toata imaginea :rolleyes2 ..... ar da bn nijte discuri 8) ....( parerea mea ...

dogy_10 21-05-07 21:45

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
o punte de clio III 1.6 16v rezolva problema

varaian 24-05-07 16:35

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
FELICITARI pt proect! Intr-un final la ce costuri sau ajuns (imi face cu ochiul si cred ca imi vand golanul de acum si voi cumpara unul cu taote dotarile). Sunt curios la cat o sa ma duca (actual posesor de 1.5 dci). Ma intereseaza la cat ma duce pt ca as avea ceva bani pusi la ciorap (asta si cu bani din vanzarea golanului) pt SUPERB care este la oferta!

protuning 25-05-07 00:47

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by varaian (Post 917874)
FELICITARI pt proect! Intr-un final la ce costuri sau ajuns (imi face cu ochiul si cred ca imi vand golanul de acum si voi cumpara unul cu taote dotarile). Sunt curios la cat o sa ma duca (actual posesor de 1.5 dci). Ma intereseaza la cat ma duce pt ca as avea ceva bani pusi la ciorap (asta si cu bani din vanzarea golanului) pt SUPERB care este la oferta!

kitul complect contine:
-bara fata,spate
-praguri
-evazari
-eleron
-capac de luneta
-pleoape
pretul kitului este de 1200 eur se preda in spritchit montat pe masina cu imbinari perfecte!

TheForce 26-05-07 12:54

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Inteleg ca pretul e 1200..vopsitul integral al masini la ce pret este..?si cam cat dureaza toata munca..?merci mult...

Tboy 27-05-07 12:52

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
robi ti-am lasat un off line... pleoape + eleron ibiza(model nou) ai ceva?

PH86MIN 27-05-07 12:56

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
e de vanzare masina :D

Sonny 27-05-07 13:24

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Debia a fost terminata si deja o vinde tipu... pacat...

TheForce 27-05-07 14:37

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Am vazut si eu...asha masina se tzine dupa ce bagi banii in ea..plm ..el stie..oricum fainutza masinutza..:x

Mihaitza_tdi 28-05-07 15:04

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Stati linistiti k nu o vinde!!!;)


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning