![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Daca pot sa intreb, cat au costat modificarile aduse?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
destul :))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
vremmm sa vedem janteleeeeeeeeee alesee :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
un logan facut cu stil!!
pana nu il vezi pe live nu poti spune k are defecte(parerea mea)... din ce am vazut eu in poze s-a lucrat super mult la finisaje...imi place culoarea(cat mai curata arata super), imbinari k`lumea...interior frumos....bordul nu l`am vazut si eleronul frumushel!!..dak fac rost de niste poze cu un A4 din pl o sa le pun sa se vada cum ar fi venit eleronul taiat la margini unde se deschide/inchide portbagajul...mie 1 imi plac ambele variante...si cum e pe A4 si cum e pe logan!! spor la tb in continuare, ati facut o lucrare de exceptie:) PS:ashtept sa vad cum arata mashina cu roti cu tot!!jantele momo postate cu cateva pagini in urma se potrivesc (parerea mea)! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Meseriash..interioru..e piele sau imitatie ??/:)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
9 Attachment(s)
deocamdata masina a primit niste geante momo pana vor venii celalalte!dealtfel cam asa arata masina montata laolalta!proprietarul a hotarat ca pana ne apucam de interior sa plece cu masina in concediu dupa care continuam cu proiectul!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
5 Attachment(s)
inca cateva poze!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
WOW... :shock: masina asta va intoarce capete. Cea mai reusita dacie. Am spus dacie?? Cred k trebuie sa ii gasiti un alt nume k dacie nu ii mai putem spune.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
in sfarsit un logan p placul meu ... toate felicitarile mele baieti ...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitari !! asta inseamna custom nu va opriti!!!!!!
limita e imaginatia ! bafta in continuare |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
superba ''jucaria''...doua intrebari: 1.aia sunt senzori de parcare in bara spate? 2. cum poate sa mearga fara numar pe fata? nu are probleme cu bascaliosii?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Ceva de motorul de pe RS se mai aude? va mai fi montat?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super culoarea..imi place la nebunie asha..simpla...si curata:)....tind sa cred protuning,k alte oglinzi ar mai fi schimbat aspectu` masinii....
a fost lasata din suspensie masina??...dak da....cu cati cm??... jantele si gumele ce dimensiuni au? ...pls..dak esti amabil sa`mi zici`:) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o masina suuuuper reusita.. la motor s-au facut ceva modificari? in cazul in care nu s-au facut, nu trage mai greu motorul de rotile astea mai mari?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
TOOOO COOOOOOL TO BE LIGHT!!!!! SA MOR YO CAT DE MARFA E!!! IAM DAT UNEI FETE POZE CU EL SI MA INTREBAT CE MASINA E :))prostreet va admir pt munca depusa!!!! tzinetzio tot aja. RESPECT;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
NO COMENT! ! ! !
cat ma costa baietzi un full tuning la voi, cu tot cu vopsit? k sa stiu kti bani strang, k de hotarat, m-am hotarat, la voi vreau sa-l fac:P:-P |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Te-ai hotarat foarte bine! din cate stiu eu baietii nu se ocupa de vopsit!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
aiaiai super masina imi place ii smechera rau prea faina sa fie adevarata :)) TOT RESPECTUL PRO STREET bafta
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bravo, imi place:)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o masina cu adevarat frumoasa, imbinari bune, kit spoilere-praguri, culoare ... ce mai ... super :D
n-am mai vazut pana acum un logan asa frumos felicitari protuning ! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Tot Respectul... ca posesor de logan, cu toate ca mie nu-mi place masina ( loganul in general) , pot sa spun ca e cel mai reusit logan pe care l-am vazut pana acum.... numa' bine... R E S P E C T.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
din cate am vazut numai cuvinte de lauda...la inceput toti ziceau k e urat loganul dar uite ce ati facut voi...dintr o simpla pietricica ati facut un superb diamant ....bravo protuning.....felicitari proprietarului
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
daca se tin baietii de cuvant in octombrie vor avea o masina un pic mai speciala la tunning...... LANCIA LYBRA......sper sa ma tin si eu de cuvant
si sper sa iasa ceva frumos....am incredere in ei apropo salutari de la cluj |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Aderaul este ca stiu!!!!!!!!!!!! si nu se plafoneaza ci merg tot mai sus asa ca tzinetziva bine ce e mai bun la ei abia urmeaza!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
intr-un cuvant-superba.....da stii ca trebuie facut ceva cu oglinzile
masina ce sistem audio va avea? la motor sa umblat? partea tehnica? bafta in continuare |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cred ca e cel mai tare logan facut pana acuma...
e superb... |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Dap arata misto rau masina :) chiar dak nu`mi place logan deloc asta chiar e superba... succes in continuare .. sal
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
inca putin si numai zici ca e logan
sigur vreo fata mai blonda asa nu`si da seama ce masina e :)) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
da' c facem cu tamburi d p spate k strica toata imaginea :rolleyes2 ..... ar da bn nijte discuri 8) ....( parerea mea ... |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o punte de clio III 1.6 16v rezolva problema
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
FELICITARI pt proect! Intr-un final la ce costuri sau ajuns (imi face cu ochiul si cred ca imi vand golanul de acum si voi cumpara unul cu taote dotarile). Sunt curios la cat o sa ma duca (actual posesor de 1.5 dci). Ma intereseaza la cat ma duce pt ca as avea ceva bani pusi la ciorap (asta si cu bani din vanzarea golanului) pt SUPERB care este la oferta!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
-bara fata,spate -praguri -evazari -eleron -capac de luneta -pleoape pretul kitului este de 1200 eur se preda in spritchit montat pe masina cu imbinari perfecte! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Inteleg ca pretul e 1200..vopsitul integral al masini la ce pret este..?si cam cat dureaza toata munca..?merci mult...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
robi ti-am lasat un off line... pleoape + eleron ibiza(model nou) ai ceva?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
e de vanzare masina :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Debia a fost terminata si deja o vinde tipu... pacat...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Am vazut si eu...asha masina se tzine dupa ce bagi banii in ea..plm ..el stie..oricum fainutza masinutza..:x
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Stati linistiti k nu o vinde!!!;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning