![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Am vazut R8`u si un Peugeot 206 de vanzare in E3.
|
Quote:
Pe asta am si simtit o nu doar am vazut o....aminteste ti de un Subaru de la cataloi spre aeroport :) Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
O sa dau dar trb sa mi pun anvelopele de vara..abea au venit jantele....si am si bara infundata pe spate..nu a tinut un .... distanta:cry:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Si asta este doar inceputul stai linistit...dar vina este si a noastra asta recunosc :) ca eu vin cu viteza si ma opresc ca de am frane..dar ala din spate ce face :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut un aston martin decapotabil in fata la reprezentanta ford de pe isaccei :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Asta? :D .......
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Depinde de Aston.....nu cred sa fie vreunu prea nervos......ma refer la cel din tulcea.....dar "ar fi o cursa interesanta".....intre tine si R8......
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Volv S40:-)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
totusi de la topicul asta se vrea sa ne clatim ochii cu niste masini mai speciale :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
:lol:scuze
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu cred ca cine critica aceasta masina (S40) are ceva cu propietarul... ne este cunoscut, nu are nimeni nimic cu el banuiesc ... dar totusi... aici lumea vorbeste,pun poze cu masini vazute in tulcea,ca de exemplu: Aston, R8 etc... si brusc apare un volvo S40 1.6d
|
Re: Masini vazute in Tulcea
exact vali :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Volvo S40 1.6 feon
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
vw golf4 1.9 tdi 101cp (a lui shpritz de pe forum) se incadreaza :rolleyes2 L-am vazut azi mai sus de piata e3.Da nu am avut telefonu la mine.ii fac maine poze daca il mai gasesc acolo.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
L-am vazut si eu azi, pe la Pelican, e de vazut intr-adevar :rolleyes2... Am mai vazut si un EVO negru... Are Radu concurenta???...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
P.S.:rolleyes2 masina mea e desfacuta acum si va fi gata in 2 zile..... mai schimbam una..... alta..... un surub, o maslina... alea alea...:-):-):-):-) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
un surub o maslina un ambreaj :D |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am auzit ca ti-ai pus o valva din aia si iti da presiunea afara toata ... isi face treaba bine :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu am vazut ce numere avea dar am auzit-o de la departare... Cel putin evacuarea cred eu o are schimbata... ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
:))...pana nu te "dai" cu tipul nu ai ce sa spui...maus! dupa aia mai vb. :P
|
Quote:
si cum ar fi.... nu are nici un rost. Sunt 2 masini total diferite.... FLY!! Gluma frate.... nu uita de ea:-):-) Quote:
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu are numere de austria ci de CT...rosii!!!L-am vazut eu mai de aproape,parcat langa nhotel pe faleza!!!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
n-am fost atent la detaliul asta...:)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning