Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Geox` 03-06-08 15:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Am vazut R8`u si un Peugeot 206 de vanzare in E3.

B 10 TNG 03-06-08 17:25

Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1517583)
Masina asta nu a vazut-o nimeni pe strazi?:)))))))))))


Pe asta am si simtit o nu doar am vazut o....aminteste ti de un Subaru de la cataloi spre aeroport :)

Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1519515)
Da tati...... mi-a venit ambreiajul Ralliart:-))))))))) deseara o sa vedem ce stie fata de cel stock:-):-)

Usor sa nu l rupi...nu te da prea tare la el...

MauS 04-06-08 09:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1569309)
Pe asta am si simtit o nu doar am vazut o....aminteste ti de un Subaru de la cataloi spre aeroport :)

:-):-):-) Long time no see..... mai da si tu un semn cand dai prin Tulcea;)

B 10 TNG 04-06-08 10:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
O sa dau dar trb sa mi pun anvelopele de vara..abea au venit jantele....si am si bara infundata pe spate..nu a tinut un .... distanta:cry:

MauS 06-06-08 13:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1570760)
O sa dau dar trb sa mi pun anvelopele de vara..abea au venit jantele....si am si bara infundata pe spate..nu a tinut un .... distanta:cry:

Cretini...... crede-ma ca am o mare frica la franarile mai violente...numai cu ochii in oglinzi stau:no::punch::anger: multi cretini pe lumea asta

B 10 TNG 06-06-08 13:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1575376)
Cretini...... crede-ma ca am o mare frica la franarile mai violente...numai cu ochii in oglinzi stau:no::punch::anger: multi cretini pe lumea asta


Si asta este doar inceputul stai linistit...dar vina este si a noastra asta recunosc :) ca eu vin cu viteza si ma opresc ca de am frane..dar ala din spate ce face :)

vlad_Mafiotu 06-06-08 16:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un aston martin decapotabil in fata la reprezentanta ford de pe isaccei :D

Bogyciu 06-06-08 19:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Asta? :D .......

MauS 07-06-08 15:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1576017)
Asta? :D .......

Am inteles ca ma cauta un nene cu un Aston....:-):-)

mikafly 08-06-08 01:47

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1577272)
Am inteles ca ma cauta un nene cu un Aston....:-):-)

Pai si de ce nu il cautisi tu?....sau nu ai numere?....:P

daniwmk 08-06-08 10:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1577272)
Am inteles ca ma cauta un nene cu un Aston....:-):-)

cred ca dupa ce te gaseste o sa il cautzi tu ... dupa vreo 400 m

mikafly 09-06-08 00:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1578468)
cred ca dupa ce te gaseste o sa il cautzi tu ... dupa vreo 400 m

e interpretabil.....explica-te........

MauS 09-06-08 09:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1579897)
e interpretabil.....explica-te........

Spune ca o sa mi-o dea tare de tot:-):-)

mikafly 09-06-08 10:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Depinde de Aston.....nu cred sa fie vreunu prea nervos......ma refer la cel din tulcea.....dar "ar fi o cursa interesanta".....intre tine si R8......

MauS 09-06-08 10:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1580264)
Depinde de Aston.....nu cred sa fie vreunu prea nervos......ma refer la cel din tulcea.....dar "ar fi o cursa interesanta".....intre tine si R8......

R8-ul acum este net superior.... da' ma fac eu mare..... si cu numere:-):-):-)

mikafly 09-06-08 14:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1580290)
R8-ul acum este net superior.... da' ma fac eu mare..... si cu numere:-):-):-)

Cred ca si cu numere...si cu ce mai vrei tu...tot superior iti va ramane.....nu spun cu rautate...dar asa simt eu....nu de alta dar am vazut-o in "shpan" si....acum e ...acum nu mai e....

Geox` 13-06-08 14:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Volv S40:-)

Eugen_TL 13-06-08 14:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
totusi de la topicul asta se vrea sa ne clatim ochii cu niste masini mai speciale :)

mikafly 13-06-08 15:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 1589023)
Volv S40:-)

Deci cu maisna asta m-ai spart.........ma dor ochii....cineva sa scoata pozele.....

Geox` 13-06-08 15:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
:lol:scuze

SEJ 13-06-08 22:06

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nu cred ca cine critica aceasta masina (S40) are ceva cu propietarul... ne este cunoscut, nu are nimeni nimic cu el banuiesc ... dar totusi... aici lumea vorbeste,pun poze cu masini vazute in tulcea,ca de exemplu: Aston, R8 etc... si brusc apare un volvo S40 1.6d

Eugen_TL 13-06-08 22:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
exact vali :)

mikafly 14-06-08 10:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Volvo S40 1.6 feon

Geox` 15-06-08 12:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1590532)
Volvo S40 1.6 feon

mikafly mai bine ti`ai termina masina decat sa faci caterinca pe forum:chainsaw::lol:

Geox` 17-06-08 20:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
vw golf4 1.9 tdi 101cp (a lui shpritz de pe forum) se incadreaza :rolleyes2 L-am vazut azi mai sus de piata e3.Da nu am avut telefonu la mine.ii fac maine poze daca il mai gasesc acolo.

Bogyciu 17-06-08 23:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
L-am vazut si eu azi, pe la Pelican, e de vazut intr-adevar :rolleyes2... Am mai vazut si un EVO negru... Are Radu concurenta???...

MauS 18-06-08 08:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1597532)
L-am vazut si eu azi, pe la Pelican, e de vazut intr-adevar :rolleyes2... Am mai vazut si un EVO negru... Are Radu concurenta???...

Pun recompensa!!!! Dau o lada de bere baiatului care-mi da numarul tipului cu evo 9. Daca are numere de Austria, nu are rost pentru ca masina e stock, o stiu din Galati.






P.S.:rolleyes2 masina mea e desfacuta acum si va fi gata in 2 zile..... mai schimbam una..... alta..... un surub,
o maslina...
alea alea...:-):-):-):-)

daniwmk 18-06-08 08:34

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1597907)
Pun recompensa!!!! Dau o lada de bere baiatului care-mi da numarul tipului cu evo 9. Daca are numere de Austria, nu are rost pentru ca masina e stock, o stiu din Galati.






P.S.:rolleyes2 masina mea e desfacuta acum si va fi gata in 2 zile..... mai schimbam una..... alta..... un surub,
o maslina...
alea alea...:-):-):-):-)


un surub o maslina un ambreaj :D

MauS 18-06-08 08:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1597919)
un surub o maslina un ambreaj :D

un shut in fund..... cand te prind:-):-):D:D:D

mikafly 18-06-08 08:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1597907)
Pun recompensa!!!! Dau o lada de bere baiatului care-mi da numarul tipului cu evo 9. Daca are numere de Austria, nu are rost pentru ca masina e stock, o stiu din Galati.






P.S.:rolleyes2 masina mea e desfacuta acum si va fi gata in 2 zile..... mai schimbam una..... alta..... un surub,
o maslina...
alea alea...:-):-):-):-)

daca masina lu ala e stock si cu ambreajul bun.....intr-adevar....nu are rost sa se dea cu tine.

MauS 18-06-08 08:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1597944)
daca masina lu ala e stock si cu ambreajul bun.....intr-adevar....nu are rost sa se dea cu tine.

Tu sa taci...... mai turbo ricer... fara electronica....admisie si evacuare:-):-):-)

shadowro 18-06-08 09:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am auzit ca ti-ai pus o valva din aia si iti da presiunea afara toata ... isi face treaba bine :)

mikafly 18-06-08 09:05

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1597950)
Tu sa taci...... mai turbo ricer... fara electronica....admisie si evacuare:-):-):-)

ricer esti tu.....cu evo fara ambreaj......si pe deasupra ......nu mai zic.

Bogyciu 18-06-08 09:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nu am vazut ce numere avea dar am auzit-o de la departare... Cel putin evacuarea cred eu o are schimbata... ;)

flmoise 18-06-08 09:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
:))...pana nu te "dai" cu tipul nu ai ce sa spui...maus! dupa aia mai vb. :P

MauS 18-06-08 10:42

Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1598056)
:))...pana nu te "dai" cu tipul nu ai ce sa spui...maus! dupa aia mai vb. :P

Cat e gluma e panarama....:) Nici cu electronica foarte bine facuta si din mers
si cum ar fi.... nu are nici un rost. Sunt 2 masini total diferite....

FLY!! Gluma frate.... nu uita de ea:-):-)

Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1597966)
am auzit ca ti-ai pus o valva din aia si iti da presiunea afara toata ... isi face treaba bine :)

Valva functiona, acum am dat-o jos sa pun tevile de admisie de la Injen, bov-ul se va monta pe ele:-)

Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1597991)
Nu am vazut ce numere avea dar am auzit-o de la departare... Cel putin evacuarea cred eu o are schimbata... ;)

Atunci era doar cat-back... sa vedeti surpriza sambata.... ca mi-a venit si downpipe-ul + cat replacement pipe:-) Invidia toate, 76 mm, tips-ul este de 136 mm:-)

webcathos 18-06-08 11:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nu are numere de austria ci de CT...rosii!!!L-am vazut eu mai de aproape,parcat langa nhotel pe faleza!!!

MauS 18-06-08 12:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1598203)
Nu are numere de austria ci de CT...rosii!!!L-am vazut eu mai de aproape,parcat langa nhotel pe faleza!!!

La autogara acolo? Are evacuarea stock?

webcathos 18-06-08 12:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
n-am fost atent la detaliul asta...:)

flmoise 18-06-08 12:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning