Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

Hondarul 25-01-05 22:02

frate scooter... acolo e o emblema porsche, dar daca citeai regulile zice nexam cu prototipuri... :lol:

Sc0OTeR 25-01-05 22:33

Imi pare rau Hondare, dar aia nu prea e emblema Porsche si nici nu e prototip, e serie limitata, asa ca sper ca e inca valabila poza :roll:

mpa 25-01-05 22:42

TOYOTA!!

Sc0OTeR 25-01-05 22:53

Nu, mai incearca :wink:

mpa 25-01-05 22:56

pare asiatica!! Toyota mi se parea cea mai apropiata ca stil. ce pot sa zic: Mitsu?? Oare??

Sc0OTeR 25-01-05 23:09

Stiu ca seamana la design cu prototipurile Toyotei dar nu este.
Hint : nu este japoneza :wink:

Hondarul 25-01-05 23:16

PININFARINA CONCEPT CAR, va costa cica 1.2 milioane de dolari.

DECI: CINE MAI PUNE ASTFEL DE POZE, CARE INCALCA REGULILE JOCULUI, NICI CA VA MAI POSTA AICI.

Scooter, tu stii diferenta dintre un concept si un prototip ???

Sc0OTeR 25-01-05 23:24

Mdea ii zice Pinifarina Enjoy si este masina de editie limitata.

Daca pui masini de editie limitata incalci regulile jocului :?:

Hondare, tu stii care e diferenta dintre un concept, un prototip si o editie limitata :?:

nu mai face pe destepul ca... nu este deloc cazul tau. Ori te supui unor reguli, ori te joci frunza - Honda

Hondarul 25-01-05 23:32

1 Attachment(s)
:?:

tekno 25-01-05 23:33

bmw seria 8

tekno 25-01-05 23:51

2 Attachment(s)
buburuza mea preferata... 8) ia sa va vad :D

Sc0OTeR 26-01-05 00:03

Autobianchi A112 Abarth :?:

darkager 26-01-05 07:04

Sc0OTeR asteptam poza ..... :wink:

tekno 26-01-05 08:58

corec.... :)

Sc0OTeR 26-01-05 21:31

1 Attachment(s)
Usor :arrow:

alexutzu 26-01-05 22:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Sc0OTeR\"
Usor :arrow:

usor pe drq :lol: :lol: in viata mea nu am vazut asa ceva :D

offtopic: tu faci pasiune ptr masini urate?? :P no offense

Sc0OTeR 26-01-05 22:14

Mdea, o doresc din toata inima, mi-as da viata pt ea :dribble:

Daca tu nu ai vazut-o nu inseamna ca nu o stiu altii

Si acuma pe bune, daca pui o poza cu o masina, inseamna ca esti obsedat de ea :?:
Am pus o masina mai rara ca doar nu era sa pun Berlina si sa te intreb ce e. Si asta chiar e de serie, nu e nici proiect, nici plan, nici schita, a fost si masina anului la vremea ei :wink:

tekno 26-01-05 22:22

ceva peugeot? :roll:

Sc0OTeR 26-01-05 22:29

Nop, nu e Peugeot.
Hint : Nu este franceza :wink:

florin_cars 26-01-05 23:45

I know, I know. e domeniul meu :twisted: OLDTIMERE
NSU RO 80


acu ce va bag euuu.... :twisted: :twisted:

Sc0OTeR 26-01-05 23:49

Corect Florin, astept poza :wink:

florin_cars 27-01-05 00:00

1 Attachment(s)
haideti ca e usorrr.
serieee

alexutzu 27-01-05 09:56

Lambo sau Ferrari

alexutzu 27-01-05 10:00

sau mai poate fi Talbot Matra Murena

a mai fost parca acu 2-3 masini in urma

Murarashu 27-01-05 10:06

Lamborghini Jalpa

Sc0OTeR 29-01-05 00:02

Am vazut poza pe net, e corect. Baga Murarashu poza ca pana intra Flo sa confirme mai trec 3 saptamani :roll:

xxdadixx 29-01-05 07:32

Eu ii propun la Hondaru sa mai adauge ceva la regulament. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. Care se nimereste. Mi se pare corect sa nu stam o sapt in asteptarea unei poze! :wink:

DONE - Honda

Hondarul 29-01-05 09:58

2 Attachment(s)
:?:

@Nos@ 29-01-05 10:19

de Tomaso GUARA! 8)A fost simplu!
Daca asta este masina sa bage altcineva poza!

florin_cars 31-01-05 01:34

1 Attachment(s)
am fost plecat in weekend, scuze.
doresc si anul dk se poate, mi se pare usor :twisted:

Murarashu 31-01-05 11:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Eu ii propun la Hondaru sa mai adauge ceva la regulament. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. Care se nimereste. Mi se pare corect sa nu stam o sapt in asteptarea unei poze! :wink:

Mi se pare corect. Eu asteptam confirmarea si am ajuns in weekend, cand nu am net. :(

Hondarul 01-02-05 19:40

Mai da-ne amanunte florin te rugam.

piratu 01-02-05 22:53

Oricum ceva american. Chevy cumva ?

florin_cars 02-02-05 01:20

piratu ai dreptate dar mai restrange selectia.
face parte din cele mai apreciate modele fabricate de Chevrolet pe o anumita perioada de 3 ani.
cine a urmarit serialul/comedie 'Mesterul casei' sau 'Tim the tool men Taylor' cunoaste modelul si chiar anul, mai incercati va rog.
E prea cunoscuta si recent au scos un remake cei din Detroit cu acelasi nume.
:wink:

piratu 02-02-05 09:58

Bel Air Nomad din 1956 ?

Hondarul 02-02-05 13:31

Corect, baga poza fara sa mai astepti invitatie te rugam. :lol: :lol: :lol:

piratu 02-02-05 14:15

1 Attachment(s)
:lol: E chiar usor. Pana deseara eu zic ca si dati raspunsul.

Hondarul 02-02-05 14:22

dar mai editeaza si tu poza putin ca scrie in spate acolo Buick :oops: :roll:

@Nos@ 02-02-05 14:24

Este un buick century sau park avenue! :wink:
Daca da bagati voi alta poza! 8)

piratu 02-02-05 18:16

Nu e nici una nici alta. Si nu am de ce sa editez poza.


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

- Copyright 2026 4Tuning