![]() |
frate scooter... acolo e o emblema porsche, dar daca citeai regulile zice nexam cu prototipuri... :lol:
|
Imi pare rau Hondare, dar aia nu prea e emblema Porsche si nici nu e prototip, e serie limitata, asa ca sper ca e inca valabila poza :roll:
|
TOYOTA!!
|
Nu, mai incearca :wink:
|
pare asiatica!! Toyota mi se parea cea mai apropiata ca stil. ce pot sa zic: Mitsu?? Oare??
|
Stiu ca seamana la design cu prototipurile Toyotei dar nu este.
Hint : nu este japoneza :wink: |
PININFARINA CONCEPT CAR, va costa cica 1.2 milioane de dolari.
DECI: CINE MAI PUNE ASTFEL DE POZE, CARE INCALCA REGULILE JOCULUI, NICI CA VA MAI POSTA AICI. Scooter, tu stii diferenta dintre un concept si un prototip ??? |
Mdea ii zice Pinifarina Enjoy si este masina de editie limitata.
Daca pui masini de editie limitata incalci regulile jocului :?: Hondare, tu stii care e diferenta dintre un concept, un prototip si o editie limitata :?: nu mai face pe destepul ca... nu este deloc cazul tau. Ori te supui unor reguli, ori te joci frunza - Honda |
1 Attachment(s)
:?:
|
bmw seria 8
|
2 Attachment(s)
buburuza mea preferata... 8) ia sa va vad :D
|
Autobianchi A112 Abarth :?:
|
Sc0OTeR asteptam poza ..... :wink:
|
corec.... :)
|
1 Attachment(s)
Usor :arrow:
|
Re:
Quote:
offtopic: tu faci pasiune ptr masini urate?? :P no offense |
Mdea, o doresc din toata inima, mi-as da viata pt ea :dribble:
Daca tu nu ai vazut-o nu inseamna ca nu o stiu altii Si acuma pe bune, daca pui o poza cu o masina, inseamna ca esti obsedat de ea :?: Am pus o masina mai rara ca doar nu era sa pun Berlina si sa te intreb ce e. Si asta chiar e de serie, nu e nici proiect, nici plan, nici schita, a fost si masina anului la vremea ei :wink: |
ceva peugeot? :roll:
|
Nop, nu e Peugeot.
Hint : Nu este franceza :wink: |
I know, I know. e domeniul meu :twisted: OLDTIMERE
NSU RO 80 acu ce va bag euuu.... :twisted: :twisted: |
Corect Florin, astept poza :wink:
|
1 Attachment(s)
haideti ca e usorrr.
serieee |
Lambo sau Ferrari
|
sau mai poate fi Talbot Matra Murena
a mai fost parca acu 2-3 masini in urma |
Lamborghini Jalpa
|
Am vazut poza pe net, e corect. Baga Murarashu poza ca pana intra Flo sa confirme mai trec 3 saptamani :roll:
|
Eu ii propun la Hondaru sa mai adauge ceva la regulament. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. Care se nimereste. Mi se pare corect sa nu stam o sapt in asteptarea unei poze! :wink:
DONE - Honda |
2 Attachment(s)
:?:
|
de Tomaso GUARA! 8)A fost simplu!
Daca asta este masina sa bage altcineva poza! |
1 Attachment(s)
am fost plecat in weekend, scuze.
doresc si anul dk se poate, mi se pare usor :twisted: |
Re:
Quote:
|
Mai da-ne amanunte florin te rugam.
|
Oricum ceva american. Chevy cumva ?
|
piratu ai dreptate dar mai restrange selectia.
face parte din cele mai apreciate modele fabricate de Chevrolet pe o anumita perioada de 3 ani. cine a urmarit serialul/comedie 'Mesterul casei' sau 'Tim the tool men Taylor' cunoaste modelul si chiar anul, mai incercati va rog. E prea cunoscuta si recent au scos un remake cei din Detroit cu acelasi nume. :wink: |
Bel Air Nomad din 1956 ?
|
Corect, baga poza fara sa mai astepti invitatie te rugam. :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:lol: E chiar usor. Pana deseara eu zic ca si dati raspunsul.
|
dar mai editeaza si tu poza putin ca scrie in spate acolo Buick :oops: :roll:
|
Este un buick century sau park avenue! :wink:
Daca da bagati voi alta poza! 8) |
Nu e nici una nici alta. Si nu am de ce sa editez poza.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:06. |
- Copyright 2026 4Tuning