![]() |
Re: interior oltcit
Ja-Rule... Pana atunci imi pun GPL... =)) DrAC'ule ... In 2 zile ajungem si noi... :D
|
Re: interior oltcit
ia sa reinvie acest topic!!!!
pana la urma si la urma, nu mai are nimieni nici o idee traznita pentru interior...?? chiar v-ati plafonat toti pe comuna piele bej?? nu mai vine nimeni cu nimic nou?? :) astept... :D |
Re: interior oltcit
Quote:
poze.in curand..cand e gata...machina..:D bafta. |
Re: interior oltcit
oricum Magos aici ai idei si exemple incat sa iti poti face 3 oltcituri fara sa te repeti :D
|
Re: interior oltcit
si eu am ideei pe care o sa le pun in practica sa vedem ce o sa iasa
|
Re: interior oltcit
he he he...si tu chiar crezi ca sunt destule idei>??? :D
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
eu vreau sa il fac alb cu rosu. unde e alb ata cusaturilor sa fie rosie si unde e rosu ata sa fie alba. simplu si o combinatie reusita. masina e rosie,jantele o sa fie albe. se creaza o legatura intre ele. :D
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
ideea e asemanatoare. conteaza modelele de pe fetele de usi,ce model pui si pe scaune, aceste detalii fac diferenta. sunt multe interioare rosu cu alb. conteaza nuanta de rosu, poare nu e alb perfec si e un alb spre crem,sint multe detalii ce il poate face un interior unic.ideea nu ti-am furat-o. poate avem acelasi gust dar nu si imaginatie. la sfarsit sunt sigur va nu o sa fie la fel:D
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
are cineva cumva un volan sport d vanzare??va rog eu cine are sa ma contacteze
|
Re: interior oltcit
vezi`n vitan .. 900 de mii .. frumusele
|
Re: interior oltcit
detaliile fac diferenta! ;)
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
cine il are ... il are .... :D
|
Re: interior oltcit
eu o s aincerc sa pun ax de supernova
cu tot cu mansa aia culisanta ca are reglaj pe inaltzime sa vedem ce se poate face;) |
Re: interior oltcit
cine m-ar putea ajuta shi p mine sal montez dupa c il cumpar? ca stiu ca olteanu are sistemul ala idiot in care volanul e turnat cu tot cu ax shi s prinde undeva sub bord. iar volanele alea sport au sistemul ala d prindere ca la dacie adica ti s da numai colacul fara ax. insa nu stiu cum as putea sa adaptez sistemul vechi la cel nou.
|
Re: interior oltcit
se imbina ax`u .. partea de sus se pune de dacie, iar partea de jos de oltcit ... un sudor si un strungar iti trebuie ....
|
Re: interior oltcit
1.5mil volan sport cu tot cu ax si montaj ! id cineva2002ro
|
Re: interior oltcit
doarr4u17 dami shi mie t rog un pm cu un id sau un nr d tel
|
Re: interior oltcit
scrie in postul lui id-ul. cineva2002ro. asat e id lui;)
|
Re: interior oltcit
pai nush daca e al lui id-ul
|
Re: interior oltcit
al lui e id credema. nu te mint.
|
Re: interior oltcit
cineva2002ro asta e e offline acu
|
Re: interior oltcit
ok.ms mult
|
Re: interior oltcit
mrrr.... BAIETI!!!!!!
vreau si eu sa stiu, in afara de piele bej/alba... cine ce piele a mai pus pe olteni?? adica din ce cazuri cunoasteti voi personal!!! :P :) |
Re: interior oltcit
2 Attachment(s)
Quote:
cam asa ceva am vazut eu ;) e mai tare cel green ;) |
Re: interior oltcit
Quote:
? |
Re: interior oltcit
bodyspeed sa ne asteptam la un verde in interioru` olteanului tau?:)
magos, PHJ`u are alb cu verde inchis interioru` |
Re: interior oltcit
e secret project...nu pot sa zic mai multe desi...am cateva poze cu interioru lu bodyspeed....dar ii respect dorinta....cand va crede k e finish atunci le va pune el ;)
|
Re: interior oltcit
[QUOTE=bodyspeed;cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)[/QUOTE] vezi sa nu te manance vacal ;) |
Re: interior oltcit
Quote:
in in plus n-are cum sa ma prinda..;) nu am turbo.. dar nici de ras nu se face :lol: |
Re: interior oltcit
tonic!!!!! LIKE IT!!! :>
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
hai bogdane hai fa cumva si apucate de masina ,cred ca a si uitat cum arata asfaltu:sad:
|
Re: interior oltcit
3 Attachment(s)
albastru..cu alb ar da cel mai bine, da' e cam pretentzios..merge insa shi cu negru! ;)
|
Re: interior oltcit
asa baieti... vezi... :)
v-ati dat drumul si la imaginatie!!! :D |
Re: interior oltcit
bai nene ce erectie pe baietii astia .... bravo potentilor :):):)
|
Re: interior oltcit
iar incepi mai???? =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:13. |
- Copyright 2026 4Tuning