Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Magos 30-01-07 14:24

Re: interior oltcit
 
Ja-Rule... Pana atunci imi pun GPL... =)) DrAC'ule ... In 2 zile ajungem si noi... :D

Magos 13-05-07 22:11

Re: interior oltcit
 
ia sa reinvie acest topic!!!!

pana la urma si la urma, nu mai are nimieni nici o idee traznita pentru interior...?? chiar v-ati plafonat toti pe comuna piele bej?? nu mai vine nimeni cu nimic nou?? :)

astept... :D

bodyspeed 13-05-07 22:17

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 899416)
ia sa reinvie acest topic!!!!

pana la urma si la urma, nu mai are nimieni nici o idee traznita pentru interior...?? chiar v-ati plafonat toti pe comuna piele bej?? nu mai vine nimeni cu nimic nou?? :)

astept... :D

eu... l-am facut.....foarte diferit.....de toti....:D :D :D , chiar traznita...
poze.in curand..cand e gata...machina..:D
bafta.

vali-tgm 13-05-07 22:18

Re: interior oltcit
 
oricum Magos aici ai idei si exemple incat sa iti poti face 3 oltcituri fara sa te repeti :D

e_Max 13-05-07 22:38

Re: interior oltcit
 
si eu am ideei pe care o sa le pun in practica sa vedem ce o sa iasa

Magos 13-05-07 22:40

Re: interior oltcit
 
he he he...si tu chiar crezi ca sunt destule idei>??? :D

sanducu_georgescu 27-05-07 12:54

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 899480)
he he he...si tu chiar crezi ca sunt destule idei>??? :D

Tocmai ti-am vazut pozele,arati demential,dar mai ales si intr-un oltcit.Imi pare bine ca avem o olterita asa frumoasa printre noi.Iti doresc multa bafta in continuare.Eu mi-am vopsit bordul argintiu iridiu,mi-am facut niste ceasuri de pe forum,dar inca nu le-am montat,arata super si cu un pic de munca.Pa.

gbry_el_05-RSG 27-05-07 21:29

Re: interior oltcit
 
eu vreau sa il fac alb cu rosu. unde e alb ata cusaturilor sa fie rosie si unde e rosu ata sa fie alba. simplu si o combinatie reusita. masina e rosie,jantele o sa fie albe. se creaza o legatura intre ele. :D

e_Max 27-05-07 22:23

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by gbry_el_05-RSG (Post 921291)
eu vreau sa il fac alb cu rosu. unde e alb ata cusaturilor sa fie rosie si unde e rosu ata sa fie alba. simplu si o combinatie reusita. masina e rosie,jantele o sa fie albe. se creaza o legatura intre ele. :D

bai frate miai furat ideea:sad: da nui nimic am cazut si mam murdarit umpic

gbry_el_05-RSG 27-05-07 22:36

Re: interior oltcit
 
ideea e asemanatoare. conteaza modelele de pe fetele de usi,ce model pui si pe scaune, aceste detalii fac diferenta. sunt multe interioare rosu cu alb. conteaza nuanta de rosu, poare nu e alb perfec si e un alb spre crem,sint multe detalii ce il poate face un interior unic.ideea nu ti-am furat-o. poate avem acelasi gust dar nu si imaginatie. la sfarsit sunt sigur va nu o sa fie la fel:D

e_Max 27-05-07 23:33

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by gbry_el_05-RSG (Post 921363)
ideea e asemanatoare. conteaza modelele de pe fetele de usi,ce model pui si pe scaune, aceste detalii fac diferenta. sunt multe interioare rosu cu alb. conteaza nuanta de rosu, poare nu e alb perfec si e un alb spre crem,sint multe detalii ce il poate face un interior unic.ideea nu ti-am furat-o. poate avem acelasi gust dar nu si imaginatie. la sfarsit sunt sigur va nu o sa fie la fel:D

stai linistit am zis in gluma cam la fel vreau sa fac si eu

Pastylat 28-05-07 01:55

Re: interior oltcit
 
are cineva cumva un volan sport d vanzare??va rog eu cine are sa ma contacteze

Ja_Rule 28-05-07 01:58

Re: interior oltcit
 
vezi`n vitan .. 900 de mii .. frumusele

Magos 28-05-07 14:01

Re: interior oltcit
 
detaliile fac diferenta! ;)

bogdanlascu 28-05-07 14:48

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 921568)
vezi`n vitan .. 900 de mii .. frumusele

+ axul de dacie +strungar+ sudat

Ja_Rule 28-05-07 21:20

Re: interior oltcit
 
cine il are ... il are .... :D

e_Max 28-05-07 23:27

Re: interior oltcit
 
eu o s aincerc sa pun ax de supernova
cu tot cu mansa aia culisanta ca are reglaj pe inaltzime sa vedem ce se poate face;)

Pastylat 28-05-07 23:58

Re: interior oltcit
 
cine m-ar putea ajuta shi p mine sal montez dupa c il cumpar? ca stiu ca olteanu are sistemul ala idiot in care volanul e turnat cu tot cu ax shi s prinde undeva sub bord. iar volanele alea sport au sistemul ala d prindere ca la dacie adica ti s da numai colacul fara ax. insa nu stiu cum as putea sa adaptez sistemul vechi la cel nou.

Ja_Rule 29-05-07 02:42

Re: interior oltcit
 
se imbina ax`u .. partea de sus se pune de dacie, iar partea de jos de oltcit ... un sudor si un strungar iti trebuie ....

B-14-BYE 29-05-07 11:18

Re: interior oltcit
 
1.5mil volan sport cu tot cu ax si montaj ! id cineva2002ro

Pastylat 29-05-07 14:47

Re: interior oltcit
 
doarr4u17 dami shi mie t rog un pm cu un id sau un nr d tel

gbry_el_05-RSG 29-05-07 16:14

Re: interior oltcit
 
scrie in postul lui id-ul. cineva2002ro. asat e id lui;)

Pastylat 29-05-07 16:26

Re: interior oltcit
 
pai nush daca e al lui id-ul

gbry_el_05-RSG 29-05-07 17:08

Re: interior oltcit
 
al lui e id credema. nu te mint.

Danutz Bratosin 29-05-07 17:35

Re: interior oltcit
 
cineva2002ro asta e e offline acu

Pastylat 29-05-07 18:49

Re: interior oltcit
 
ok.ms mult

Magos 02-06-07 20:19

Re: interior oltcit
 
mrrr.... BAIETI!!!!!!

vreau si eu sa stiu, in afara de piele bej/alba... cine ce piele a mai pus pe olteni??
adica din ce cazuri cunoasteti voi personal!!! :P :)

bodyspeed 02-06-07 21:54

Re: interior oltcit
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 930630)
mrrr.... BAIETI!!!!!!

vreau si eu sa stiu, in afara de piele bej/alba... cine ce piele a mai pus pe olteni??
adica din ce cazuri cunoasteti voi personal!!! :P :)

green :D si blue:D
cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)

Danutz Bratosin 02-06-07 22:41

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 930758)
green :D si blue:D
cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)

dc nu zici adevaru despre green-ul acela?...dc nu pui poze cu interioru u
?

Ja_Rule 03-06-07 01:13

Re: interior oltcit
 
bodyspeed sa ne asteptam la un verde in interioru` olteanului tau?:)
magos, PHJ`u are alb cu verde inchis interioru`

Danutz Bratosin 03-06-07 14:39

Re: interior oltcit
 
e secret project...nu pot sa zic mai multe desi...am cateva poze cu interioru lu bodyspeed....dar ii respect dorinta....cand va crede k e finish atunci le va pune el ;)

bogdanlascu 03-06-07 19:11

Re: interior oltcit
 
[QUOTE=bodyspeed;cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)[/QUOTE]

vezi sa nu te manance vacal ;)

bodyspeed 03-06-07 20:52

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 931794)
vezi sa nu te manance vacal ;)

vacal. ce animal e asta..:rolleyes2 :rolleyes2
in in plus n-are cum sa ma prinda..;) nu am turbo.. dar nici de ras nu se face :lol:

Magos 04-06-07 14:08

Re: interior oltcit
 
tonic!!!!! LIKE IT!!! :>

bodyspeed 04-06-07 21:05

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 932900)
tonic!!!!! LIKE IT!!! :>

mersi.. :D

e_Max 07-06-07 17:38

Re: interior oltcit
 
hai bogdane hai fa cumva si apucate de masina ,cred ca a si uitat cum arata asfaltu:sad:

mistreku 08-06-07 11:14

Re: interior oltcit
 
3 Attachment(s)
albastru..cu alb ar da cel mai bine, da' e cam pretentzios..merge insa shi cu negru! ;)

Magos 09-06-07 11:56

Re: interior oltcit
 
asa baieti... vezi... :)
v-ati dat drumul si la imaginatie!!!
:D

Ja_Rule 09-06-07 17:00

Re: interior oltcit
 
bai nene ce erectie pe baietii astia .... bravo potentilor :):):)

Magos 09-06-07 17:21

Re: interior oltcit
 
iar incepi mai???? =))


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning