![]() |
Re: Oltcit Trs
Quote:
lasa ca se dau jos :lol: |
Re: Oltcit Trs
masina a iesit bine. arata bine. fara stikere ar arata si mai bine. acuma nu ma certati dar m-a bufnit rasu la o faza. stikeru cu MOMO in care se vedeau si jentile :) super tare. masina imi place daca pui si jenti si cauciucuri minim 185 e bine :) succes
|
Re: Oltcit Trs
pe fata are toyotires si pe spate pirelli :)) :))=)) =)) =))
si vezi ca aripa nu-i la linie cu usa are cd alpine si statie vdo :) jante bbs ..............:) |
Re: Oltcit Trs
pe spate chiar am pireli :D volan momo chiar il am. si.. stai ca usor usor le gasesc eu :D
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
aseara dupa curse.. mi s-a desfacut flansa spate.. pe la 1 noaptea prin pasaje strangam la flanse :D
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
in primul rand...da-i dracului abtibildurile alea jos ca-s najpa rau(pe a ta ma refer)!in al doilea rand..daca nu schimbi jentile macar da-le o vopsea neagra de preferat!in al treilea rand...nu uita frate ca ai Oltcit asa ca las-o mai usor cu liniutze cerculetze bastonase si alte tampenii!nu ma kc pe mine ca si eu tot de la oltcit am pornit, dar parca nu eram chiar asa de berbec incat sa fac eu spectacol si sa risc sa mor ca prostu'!scuza-mi sinceritatea dar asa e!asigura-te tu ca nu-ti mai piere vreo flansa subit si ca e ok toata masina si dupaia abia baga-te la curse si la alte porcarii!nu o lua in nume de rau...IA-O CA PE UN SFAT PRIETENESC!respect!
|
Re: Oltcit Trs
da sa sti ca fasso are dreptate ai grija cu ea si in legatura cu stikerele alea aratau mai bine daca erau putzin mai maricele si cred ca cu firmele ai cam exagerat parerea mea
|
Re: Oltcit Trs
Eu nu am zis asta ca sa va luati de el!!! Adevarat, are volan momo pe care aasteapta sa il monteze si inca vrea sa mai puna pe ea destule.. ;)
Dar ideea era ca mai bine terminai de echipat masinutza, si dupa aceea puneai si stickerele... :P Si sper sa nu te supi pe mine ca zic asta...?? ;) Vorbeste simtul estetic din mine ... Ce ti-e si cu femeile astea... ;)) |
Re: Oltcit Trs
Bre ia sa imi zici si mie ce si cum cu geamurile fumurii ca am vazut ca nu ai eticheta pe spate,s-a legat vre-un gabor de tine pe faza asta?Din cate stiu aia e folie si cu folie ai gaborii in spate ca ciupercile dupa ploaie.
|
Re: Oltcit Trs
am zis odata ca nu imi plac stikerele. dar intr-un fel e logic ce a facut el. a pus stikerele sa arate la lume unde vrea sa ajunga cu tuningul :) asa ca acuma cand isi cumpara o piesa pt masina se uita la stikere si isi ia produsul cu marca de pe unu din stikere. se ghideaza omul :) pe cand termina o sa le aiba pe toate :)
|
Re: Oltcit Trs
parerea mea ca intai ar trebui niste jentzi calumea' si dupaia stickerele
|
Re: Oltcit Trs
Stie el ce face... ;) Chill!!!!
|
Re: Oltcit Trs
la faza cu stikerele mam razgandit am vazut mai bine la pozele si arata bine chiar imi plac dar itzi trebuie ceva jentzi sau vopsestele pe cele vechi
|
Re: Oltcit Trs
6 Attachment(s)
niste probleme cu motoru.. posibil supape.. sau aprinderea... rateuri in carb... am ramas de 10 ori azi cu el..
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
dar am o rugaminte .. si asta e pentru binele tau pentru a se vedea cum a iesit oltcitul pune si tu niste poze clare nu facute cu tel parerea mea ca ii strici un pic imaginea..;) cu o camera iasa si mai bine... asteptam poze .....;) |
Re: Oltcit Trs
dap bafta cu rezolvatu motorului
|
Re: Oltcit Trs
nu mai am masina.... :(( :(( :(( bafta tie , cataline, sa dea domnu sa o faci mai super decat orice citar din tara... :-< eu nu mai am nici o sansa sa mai pun in practica imaginatia... :(
|
Re: Oltcit Trs
unde ti masina Magos ? ti-a venit cealalta ? sau se fura oltcituri prin buc ?
|
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
am rezolvat.. era de la delcou.. imi sarise de acolo acu vreo 3 zile.. si nu mi l-am pus bine..
cel din poza are probleme cu puntea spate kred :D |
Re: Oltcit Trs
vreau aripa din spate,pt sorici
|
Re: Oltcit Trs
Eu motorul dar doar daca e turbo:lol:
|
Re: Oltcit Trs
mie mai imi ramane ceva ?:oops:
Imi place ce ai realizat pana acum si iti urez succes in continuare , tine-o tot asa omule,you r the best ! |
Re: Oltcit Trs
mie mai imi ramane ceva ?:oops:
Imi place ce ai realizat pana acum si iti urez succes in continuare , tine-o tot asa omule,you r the best ! ps-abtibildurile arata bine + k tie tre sa-ti placa. succes |
Re: Oltcit Trs
cataline.... ce ai facut cu dacia??? :D cu a 2'a ma refer... :P
|
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
daca tu nu ai fi probabil as inebuni.. si sper sa te am in fiecare zi :P
|
Re: Oltcit Trs
ce face dargostea din om... dar data viitoare specifica si explica'le ca nu e pentru mine .. :P
|
Re: Oltcit Trs
nu sunt baiatu diplomat.. de bani gata... ca sa cer bani de la mama si de la tata.. tre sa stiu bine ce sa fac.. sa bag bine la cap.. ca poate maine imi trebuie bani sa ma imbrac
asa ca proiectu momentan a stacnat.. probleme financiare mari. stiti voi cu lumea aia.. care te iubeste doar atunci cand ai bani.. acum s-a aratat.. multa lume. |
Re: Oltcit Trs
sa fie oare un pretext de a vinde masina :) sper din toata inima sa nu fie asa
P.S.: se naste o idila pe forum, sau mi se pare mie? |
Re: Oltcit Trs
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
=)) nu se naste nici o idila, relax... ;) am inima furata de alt ... :) doarr4u stie ... :P
|
Re: Oltcit Trs
m-ati inteleg gresit.. daca maine pe la bloc.. sau pe undeva.. zice ia 1000 de euro pe ea o dau. in rest.. nu am nici un anunt cu ea.. si nici gandu s-o vand ! o sa bag bani in continuare..
|
Re: Oltcit Trs
you go boy!! ;)
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
Quote: Originally Posted by doarr4u17 View Post cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand ! __________________ Quote: Originally Posted by doarr4u17 View Post iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face..... si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion..by bodyspeed :))) :))) :))) |
Re: Oltcit Trs
ce vrei madaline ? ti-am zis sa nu te mai vad pe aici . nu am pus nicaieri ca e de vanzare masina. si nici nu vreau s-o vand.
|
Re: Oltcit Trs
cine zicea mah ca a murit madalin!doamne ce dor imi era de tineeeee!ti-am mai zis...lasa-l in pace pe catalin...te rog eu din suflet!ai devenit deja un duh...pe unde e catallin esti si tu!uofff
|
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
un neorocit de tzaran de ilfov.. cu portbagajul pe dacie :((
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning