Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

bodyspeed 10-12-06 18:16

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 655553)
Cataline, adevarul e ca.... MAcar jumate din ce scrie acolo ai?? :( Ca altfel... Nu prea se preteaza... :( sorry ca iti zic tocmai eu ... :-S

trebuie sa ii zica cineva.........;)
lasa ca se dau jos :lol:

vali-tgm 10-12-06 18:34

Re: Oltcit Trs
 
masina a iesit bine. arata bine. fara stikere ar arata si mai bine. acuma nu ma certati dar m-a bufnit rasu la o faza. stikeru cu MOMO in care se vedeau si jentile :) super tare. masina imi place daca pui si jenti si cauciucuri minim 185 e bine :) succes

bogdanlascu 10-12-06 18:46

Re: Oltcit Trs
 
pe fata are toyotires si pe spate pirelli :)) :))=)) =)) =))
si vezi ca aripa nu-i la linie cu usa
are cd alpine si statie vdo :)
jante bbs ..............:)

B-14-BYE 10-12-06 19:23

Re: Oltcit Trs
 
pe spate chiar am pireli :D volan momo chiar il am. si.. stai ca usor usor le gasesc eu :D

dj16xxs 10-12-06 20:16

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 655652)
pe spate chiar am pireli :D volan momo chiar il am. si.. stai ca usor usor le gasesc eu :D

cu greddy si cu enkei stai tu mai prost ca in rest le ai pe toate....da alea jos...ca sunt naspa...sau pune-ti cu ce ai pe masina!

B-14-BYE 11-12-06 09:15

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
aseara dupa curse.. mi s-a desfacut flansa spate.. pe la 1 noaptea prin pasaje strangam la flanse :D

Laure2fast 11-12-06 09:19

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 656271)
aseara dupa curse.. mi s-a desfacut flansa spate.. pe la 1 noaptea prin pasaje strangam la flanse :D

ii sta mai bine fara spoilerul de spate...ai grije cu flansele sa nu vezi roata cum o ia inaintea ta.. :lol:

fasso 11-12-06 11:04

Re: Oltcit Trs
 
in primul rand...da-i dracului abtibildurile alea jos ca-s najpa rau(pe a ta ma refer)!in al doilea rand..daca nu schimbi jentile macar da-le o vopsea neagra de preferat!in al treilea rand...nu uita frate ca ai Oltcit asa ca las-o mai usor cu liniutze cerculetze bastonase si alte tampenii!nu ma kc pe mine ca si eu tot de la oltcit am pornit, dar parca nu eram chiar asa de berbec incat sa fac eu spectacol si sa risc sa mor ca prostu'!scuza-mi sinceritatea dar asa e!asigura-te tu ca nu-ti mai piere vreo flansa subit si ca e ok toata masina si dupaia abia baga-te la curse si la alte porcarii!nu o lua in nume de rau...IA-O CA PE UN SFAT PRIETENESC!respect!

e_Max 11-12-06 20:11

Re: Oltcit Trs
 
da sa sti ca fasso are dreptate ai grija cu ea si in legatura cu stikerele alea aratau mai bine daca erau putzin mai maricele si cred ca cu firmele ai cam exagerat parerea mea

Magos 11-12-06 22:55

Re: Oltcit Trs
 
Eu nu am zis asta ca sa va luati de el!!! Adevarat, are volan momo pe care aasteapta sa il monteze si inca vrea sa mai puna pe ea destule.. ;)
Dar ideea era ca mai bine terminai de echipat masinutza, si dupa aceea puneai si stickerele... :P Si sper sa nu te supi pe mine ca zic asta...?? ;) Vorbeste simtul estetic din mine ... Ce ti-e si cu femeile astea... ;))

mad_mike 12-12-06 07:46

Re: Oltcit Trs
 
Bre ia sa imi zici si mie ce si cum cu geamurile fumurii ca am vazut ca nu ai eticheta pe spate,s-a legat vre-un gabor de tine pe faza asta?Din cate stiu aia e folie si cu folie ai gaborii in spate ca ciupercile dupa ploaie.

vali-tgm 12-12-06 15:10

Re: Oltcit Trs
 
am zis odata ca nu imi plac stikerele. dar intr-un fel e logic ce a facut el. a pus stikerele sa arate la lume unde vrea sa ajunga cu tuningul :) asa ca acuma cand isi cumpara o piesa pt masina se uita la stikere si isi ia produsul cu marca de pe unu din stikere. se ghideaza omul :) pe cand termina o sa le aiba pe toate :)

silly_motorash 12-12-06 17:29

Re: Oltcit Trs
 
parerea mea ca intai ar trebui niste jentzi calumea' si dupaia stickerele

Magos 13-12-06 17:58

Re: Oltcit Trs
 
Stie el ce face... ;) Chill!!!!

e_Max 13-12-06 19:38

Re: Oltcit Trs
 
la faza cu stikerele mam razgandit am vazut mai bine la pozele si arata bine chiar imi plac dar itzi trebuie ceva jentzi sau vopsestele pe cele vechi

B-14-BYE 14-12-06 17:53

Re: Oltcit Trs
 
6 Attachment(s)
niste probleme cu motoru.. posibil supape.. sau aprinderea... rateuri in carb... am ramas de 10 ori azi cu el..

bodyspeed 14-12-06 19:58

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 660762)
niste probleme cu motoru.. posibil supape.. sau aprinderea... rateuri in carb... am ramas de 10 ori azi cu el..

sper sa rezolvi problemele .. bafta..
dar am o rugaminte .. si asta e pentru binele tau pentru a se vedea cum a iesit oltcitul pune si tu niste poze clare nu facute cu tel
parerea mea ca ii strici un pic imaginea..;)
cu o camera iasa si mai bine...
asteptam poze .....;)

e_Max 14-12-06 22:08

Re: Oltcit Trs
 
dap bafta cu rezolvatu motorului

Magos 14-12-06 22:53

Re: Oltcit Trs
 
nu mai am masina.... :(( :(( :(( bafta tie , cataline, sa dea domnu sa o faci mai super decat orice citar din tara... :-< eu nu mai am nici o sansa sa mai pun in practica imaginatia... :(

vali-tgm 14-12-06 23:25

Re: Oltcit Trs
 
unde ti masina Magos ? ti-a venit cealalta ? sau se fura oltcituri prin buc ?

B-14-BYE 16-12-06 18:52

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
am rezolvat.. era de la delcou.. imi sarise de acolo acu vreo 3 zile.. si nu mi l-am pus bine..

cel din poza are probleme cu puntea spate kred :D

bogdanlascu 16-12-06 19:15

Re: Oltcit Trs
 
vreau aripa din spate,pt sorici

mad_mike 17-12-06 19:41

Re: Oltcit Trs
 
Eu motorul dar doar daca e turbo:lol:

ar03mey 17-12-06 22:22

Re: Oltcit Trs
 
mie mai imi ramane ceva ?:oops:
Imi place ce ai realizat pana acum si iti urez succes in continuare , tine-o tot asa omule,you r the best !

ar03mey 17-12-06 22:22

Re: Oltcit Trs
 
mie mai imi ramane ceva ?:oops:
Imi place ce ai realizat pana acum si iti urez succes in continuare , tine-o tot asa omule,you r the best !
ps-abtibildurile arata bine + k tie tre sa-ti placa. succes

Magos 17-12-06 22:54

Re: Oltcit Trs
 
cataline.... ce ai facut cu dacia??? :D cu a 2'a ma refer... :P

B-14-BYE 19-12-06 11:23

Re: Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
daca tu nu ai fi probabil as inebuni.. si sper sa te am in fiecare zi :P

Magos 19-12-06 19:29

Re: Oltcit Trs
 
ce face dargostea din om... dar data viitoare specifica si explica'le ca nu e pentru mine .. :P

B-14-BYE 19-12-06 21:37

Re: Oltcit Trs
 
nu sunt baiatu diplomat.. de bani gata... ca sa cer bani de la mama si de la tata.. tre sa stiu bine ce sa fac.. sa bag bine la cap.. ca poate maine imi trebuie bani sa ma imbrac

asa ca proiectu momentan a stacnat.. probleme financiare mari.

stiti voi cu lumea aia.. care te iubeste doar atunci cand ai bani.. acum s-a aratat.. multa lume.

Ja_Rule 20-12-06 15:02

Re: Oltcit Trs
 
sa fie oare un pretext de a vinde masina :) sper din toata inima sa nu fie asa
P.S.: se naste o idila pe forum, sau mi se pare mie?

B-14-BYE 20-12-06 16:25

Re: Oltcit Trs
 
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !

Laure2fast 20-12-06 18:22

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 668692)
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !

:lol: :lol: :lol:

bodyspeed 20-12-06 18:33

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 630020)
iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face.....
si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion
..
by bodyspeed

asta am precizat.. acum vedem noi ce face doarr4u17 ;)

Magos 20-12-06 19:50

Re: Oltcit Trs
 
=)) nu se naste nici o idila, relax... ;) am inima furata de alt ... :) doarr4u stie ... :P

B-14-BYE 20-12-06 20:36

Re: Oltcit Trs
 
m-ati inteleg gresit.. daca maine pe la bloc.. sau pe undeva.. zice ia 1000 de euro pe ea o dau. in rest.. nu am nici un anunt cu ea.. si nici gandu s-o vand ! o sa bag bani in continuare..

Magos 20-12-06 22:47

Re: Oltcit Trs
 
you go boy!! ;)

Madalin Zolti 21-12-06 12:18

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 668853)
asta am precizat.. acum vedem noi ce face doarr4u17 ;)


Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !
__________________

Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face.....
si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion..by bodyspeed


:))) :))) :)))

B-14-BYE 21-12-06 13:09

Re: Oltcit Trs
 
ce vrei madaline ? ti-am zis sa nu te mai vad pe aici . nu am pus nicaieri ca e de vanzare masina. si nici nu vreau s-o vand.

fasso 21-12-06 13:16

Re: Oltcit Trs
 
cine zicea mah ca a murit madalin!doamne ce dor imi era de tineeeee!ti-am mai zis...lasa-l in pace pe catalin...te rog eu din suflet!ai devenit deja un duh...pe unde e catallin esti si tu!uofff

B-14-BYE 21-12-06 16:41

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
un neorocit de tzaran de ilfov.. cu portbagajul pe dacie :((


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning