![]() |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
se pare ca nu ai prins gluma :(
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
unu scurt sa guitze pana in a 3:))
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
tu sti..
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
E GRAV :D !!! |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
off:azi 22.03.2011 am dat sala,am avut din 26 de intrebari 5 numai din contraventi,puncte si p*** mea.am reusit sa le tin minte palea cu primu ajutor ca sunt putine intrebari,ajutati-ma si pe mine sa le invat si pastea.dati-mi un pont.ms |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
1 Attachment(s)
asta e de ce iti ziceam pe mess
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
aaa acum am inteles.iarta-ma da chiar nu intelesesem prima data ce ai spus.oricum mersi de pont si iti raman dator.:* |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
7 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
in ce hal arata ursu :X..ai aflat codul de culoare de la el?:D
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
super tare frate:peace::2gun::mrhappy:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
8 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
ce frumosi sunt:D..da ce faci tata cu buturugile alea in curte:)) pt la iarna?
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Pe viitor ... daca esti pe filozofia cu acoperitul numerelor de inmatriculare cand postezi pe forum ... macar acopera numarul in toate pozele :lol:.
Mie imi place cel gri ( care a fost 316i ). Pacat ca i-ai scos manerele pe spate. Parerea mea ca arata mai bine cu ele. |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
Masina e pusa la vanzare si de asta :) , e o metoda practicata in general de samsari pentru a induce in eroare potentialii cumparatori in cazul unor masini care aveau probleme si deja sunt cunoscute cu numerele respective, in cazul de fata nu stiu exact motivele :) |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Ma bucur ca ati inteles remarca mea si ca iulian nu sa simtit ofensat de postul meu , intradevar am specificat foarte clar , e o regula generala dar in cazul lui iulian nu ma grabesc sa afirm ceva ce nu stiu , de asta l am lasat pe el sa explice motivul acoperirii numerelor. Ironia face ca la un bmw meeting zonal [ italia] sa apara un bmw 318is [ model destul de rar ] , dar totusi difera la exterior , cat de original e cel vazut de mine sau al lui iulian , numai cunoscatorii pot spune asta , eu sunt fan bmw dar nu cunosc istoria e30 ului atat de bine incat sa ma grabesc in afirmatii [ mai bine prefer sa tac si sa ascult , decat sa debitez prostii]. Anywai , nu ma omor cu ursuletii si foarte putini mi au placut intradevar , printre ele se numara si cel al lui iulian. felicitarile mele
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
10 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
salut masina e frumoasa, este cel putin la al treilea motor, si acum 2 ani curgea rugina din ea !
Bafta cu PASIUNEA ! \\Gabi_323i. |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
iar legat de rugina ...o avea omu in cap un "RAT STYLE" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
tzuuuuuuuuuu laser frate... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Tu umbli cu el cu 2.5 12v si cu franele stock?
Nu e ok ... |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:50. |
- Copyright 2026 4Tuning