Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 23-04-11 10:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
acum am inteles. de asta eram confuz. cum te descurci cu stopurile?

vinyl 23-04-11 11:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4277208)
acum am inteles. de asta eram confuz. cum te descurci cu stopurile?

E ok...noaptea e mai bine,ca se distinge semnalizarea,ziua...mai greu...
Iar cu mersul inapoi nu am avut treaba..momentan..doar nu stau pe camp si nu sunt becuri prin jur :D

CRyS` 27-04-11 21:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi ... MRG relaxat la tilifon pe Stefan! UEC - si el se plimba,relaxat!

Salutare!

aalex691 28-04-11 21:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
'mituc' in rond in baza 3. noroc ca a prins rosu la semafor si am avut la ce ma uita 1 minut jumatate cat am asteptat tramvaiu. f frumoasa masina.

polo6n 28-04-11 23:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo azi pe la gara internationala, te-am vazut prea tarziu.

MnezO 29-04-11 10:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:) lasa ca te-am vazut eu !

2slow4u 29-04-11 19:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys, eram atent la gropi si mergeam usurel...:)))

MnezO 29-04-11 21:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi Armandot pe motor prin canta !

CRyS` 29-04-11 21:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si tu si Mnezo ... incet incet ca sare ca broasca! Hop Hop! :lol: Frumos H-ul :oops:

MnezO 29-04-11 21:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu sar precum canguru ma :))

Eriksson 30-04-11 14:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi pe la 3 mnezo parcat langa masina mea la era
salut

ocaruntu 30-04-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aaahahahaha si a mea in fiecare zi langa a ta :rolleyes2 :???:

Eriksson 30-04-11 18:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4292756)
aaahahahaha si a mea in fiecare zi langa a ta :rolleyes2 :???:

pe a ta nu am mai vazut-o miscand de mult....
lasa-mi cheile sa o scot eu o data pe sapt :> sa scrie lumea pe aici "spotted loco la x" :D

ocaruntu 01-05-11 09:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
se va misca in cel mai scurt timp posibil ...

IS19CIP 02-05-11 14:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4286508)
Azi ... MRG relaxat la tilifon pe Stefan! UEC - si el se plimba,relaxat!

Salutare!

Tilifon iauzi =)) { Il vezi pe crys de la departare farurile fac totul " Zise Cip" }

JusT_SaY_BoBo 04-05-11 13:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut peugeot 407 DDD duminica in petrom(parca) bucium si de mai multe ori prin bucium.Curat si impunator intotdeauna:shock:

CRyS` 04-05-11 20:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Asta seara MRG - de cand are folie si xenoane,nu mai vede :lol:

IS19CIP 04-05-11 20:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4303132)
Asta seara MRG - de cand are folie si xenoane,nu mai vede :lol:

Vazut pe Crys azi la geam nam observat ce facea dar cred ca punea rufe la uscat :?:

RazvanMRG 05-05-11 11:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-am claxonat aseara la gara CRyS ca te-am vazut in dreptul meu

CRyS` 05-05-11 13:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Hai SALUT si spor pt diseara la baut bere,ca tot e ziua barbatului :D

IS19CIP 09-05-11 14:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Bolid MRG si DMX parcate la Universitate nu era nici unu in masina :D

2slow4u 09-05-11 21:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Astazi MNZ pe la 16:15 ai iesit de la TNT :D eram camuflat in masina de la firma.

MnezO 10-05-11 12:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu ai dat si tu un semnal ! :P Salutari

RazvanMRG 11-05-11 15:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
IS 19 CIP tu ai incercat sa ma suni sa mut masina? era si m3_catalin ca e coleg cu mine.

D3m0N 11-05-11 18:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4318991)
IS 19 CIP tu ai incercat sa ma suni sa mut masina? era si m3_catalin ca e coleg cu mine.

eu am incercat :))) sa o dai mai in fata sa incap si eu in spatele tau :D am rezolvat. multumesc oricum

IS19CIP 12-05-11 07:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ Ieri prin Minerva :D

RazvanMRG 12-05-11 16:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
razvan si asa eram toti ingramaditi ca eram la cursul festiv si toti am iesit si intrat pe unde era aia verde

MihaiCsl 13-05-11 18:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi SerjanSRG :D

BoxeR.RGA 13-05-11 21:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi Mnezo pe Canta , era de vorba cu politia rutiera . Poate ne spui ce s-a intamplat..

jemis90 13-05-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi LCO in trecand prin fata la tribunal:-)

MnezO 13-05-11 23:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4323727)
Vazut azi Mnezo pe Canta , era de vorba cu politia rutiera . Poate ne spui ce s-a intamplat..

L-a deranjat pozitile mele galbene si m-a sfatuit sa le inlocuiesc cu leduri smd :P

CRyS` 14-05-11 09:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sunt legale beculetele tale galbene de pozitii! Nu i-ai spus ca Loganul sau nu are un H4 pe dreapta? Si ca ar trebui sa si-l schimbe?

BoxeR.RGA 14-05-11 10:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4323910)
L-a deranjat pozitile mele galbene si m-a sfatuit sa le inlocuiesc cu leduri smd :P

Ok :lol:

@Crys. Daca ar fi dupa politia rutiera, te-ar lasa sa mergi fara un bec de far decat sa mergi cu o pozitie de alta culoare :|

vinyl 14-05-11 21:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
SKODA MRG,azi,pe la Moldova Mall..:???:

2slow4u 14-05-11 21:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys azi...salutare.

Iar cu BMA....la barfa :D

MnezO 14-05-11 21:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi a fost ziua intalnirilor cu membrii 4tuning, in ordinea intalnirii

- CrYs - la piata nicolina
- Cirinel - In Podu Iloaiei
- Mad Cow - Tg. frumos
- Potos - Pascani

Salutari la toti !

CRyS` 15-05-11 10:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salutari Salutari ambelor broscutze :D Mnezo si 2slow4u! :D

mihayyy2000 15-05-11 12:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by polo6n (Post 4264889)
Mihai merg incet pana imi rezolv toti greierasii, am ft multi acum.

Se pot rezolva? fiind incepator (1 mea masina) nu stiam...

IS19CIP 16-05-11 14:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut ieri COPOU LCO si MRG Salut !

ocaruntu 16-05-11 19:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4328672)
Vazut ieri COPOU LCO si MRG Salut !

salut !
rescunosc ... sunt vinovat !


All times are GMT +2. The time now is 16:29.

- Copyright 2026 4Tuning