![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
daca nu ma duc duminica in vitan sa imi mai cumpar niste scule vin si eu.daca era mai aproape udneva prin centru ajungeam sigur :P
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
INTRUNIREA SE DEPLASEAZA CATRE TINE!!;);) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Pe bune... Asta e motiv?! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
are dreptate sharky! mai ie targe!!:lol: vino dreacu sa fim mai multi!:D:D |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
lasa ca va strangeti toti si dati o tura de oras si ne vedem pe undeva :)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Bine ca nu va intalniti la 8am :D Ar trebui facut sticky..sau mutat undeva mai la vedere. Daca nu-mi spunea Tex de intalnire, habar nu aveam... si sunt probabil multi doritori care nu stiu despre intalnire. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
ia-ti rolul de Moderator 4t in serios si aduna pisicile!!:-):-) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
+ 2 buc
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
mai e ''lavabila'' inciocnirea sau ma meetinghesc de unu' singur?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
macar mancam la IKEA in lipsa de altceva :D !
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
o sa vin si eu ca nu ma mai duc in vitan ca mi-am luat ce imi trebuia...
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Poze ? Cum a fost ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
:sad::sad::sad::sad: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
au fost 5 MASINI !!!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
PUTIN MAI IN FATA ERA SI UN MEETING GOLF 3! SE DISCUTA APRINS DESPRE CONSUM! CICA NU SARE DE 6% IN ORAS! ASA E??:lol::lol: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
1.liviu
2.sharky 3. limba 4. eu 5. justin 6. claudia 7. jointu 8. baiatu cu 1.8is-ul de bg nu i-am retinut numele 9 si 10 giuliomak cu inca un prieten. deci am fost 10 pisici....am stat frumos la terasa am baut am mancat am discutat ce putea fii mai frumos :D ma impresionat liviu cu evacuarea lui cand ia dat in pasaj am crezut ca vine ceva grav din spate :))) sambata viitoare ne intalnim la 19:00 sa vedem asa poate vine mai multa lume.o sa faca claudia un topic sticky la "seria 3" cu intalnirea saptamanala e36 sau ceva de genul....si o sa ne intalnim undeva in cetru...polivalenta sau nu stiu unde vrei si voi.... sharky saracu vine de la VL la intalniri si altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli... a facut claudia cateva poze...asteptam sa le posteze. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Asta trebuie facuta sticky la masina mea BMW! ;) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
sincer , eu nu speram sa vina atata lumea :lol: , deci e bine !
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Daca se face si sambata ce vine acum , voi fi prezent 100 % .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
si spritzu cine il da ???:lol::lol:
E sambata seara , doar nu stam iar la cico ?! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
sambata asta o sa fie mai bine!! o sa fim zece!:shock::shock: daca se face o data pe saptamana vom fi din ce in ce mai multi si sharky o sa intre'ncet in faliment!:-):-) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
incepem si facem cheta , cate 10 lei de caciula si ii dam la Benzina , sau face si el o investitie si trece pe GPL :lol:.
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
RWD-ul arata exceptional, bravo jointule! Tre sa ma apuc si eu odata de a mea, ca imi plange sufletul:(
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
mie imi place a lu jimgod - e hardcore masinuta aia si stand pe loc..cheala la interior, doar cu scaun sport ...in mers cred ca e deliciu...
claudia sa pui aparatu ala in dreptul rotilor cand pleci cu masina...iti dau cadou unu rusesc pe film de acum 20 de ani sigur ies mai bine pozele :)) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
i-am pus si scaunul celalalt azi si centurile...pacat ca nu a apucat claudia sa o traga in poze sa am si eu 2-3 poze profi cu ea :( dar o sa aiba timp sambata sa ii faca.deja sau anuntat foarte multi pentru intalnirea de sambata acuma ramane sa vedem cati or sa vina :oops:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Urmatoarea intalnire unde:D?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning