Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

JimGod 01-06-11 20:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
daca nu ma duc duminica in vitan sa imi mai cumpar niste scule vin si eu.daca era mai aproape udneva prin centru ajungeam sigur :P

liviu tex 01-06-11 20:38

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4367748)
daca nu ma duc duminica in vitan sa imi mai cumpar niste scule vin si eu.daca era mai aproape udneva prin centru ajungeam sigur :P

LA PIATA FERENTARI E BINE BOSS?:lol::lol:

INTRUNIREA SE DEPLASEAZA CATRE TINE!!;);)

JimGod 01-06-11 21:24

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4367761)
LA PIATA FERENTARI E BINE BOSS?:lol::lol:

INTRUNIREA SE DEPLASEAZA CATRE TINE!!;);)

nu ma da e prea departe. si nu am timp sa ajung ca la 11-12 plec din targ...

sharkylete 01-06-11 21:32

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4367895)
nu ma da e prea departe. si nu am timp sa ajung ca la 11-12 plec din targ...

Mai da'l ma dreacu de targ,e si duminica ailalta;)
Pe bune... Asta e motiv?!

liviu tex 01-06-11 21:44

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4367895)
nu ma da e prea departe. si nu am timp sa ajung ca la 11-12 plec din targ...

eu am crezut ca glumesti!!:lol:

are dreptate sharky! mai ie targe!!:lol: vino dreacu sa fim mai multi!:D:D

JimGod 01-06-11 22:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
lasa ca va strangeti toti si dati o tura de oras si ne vedem pe undeva :)

Claudia 02-06-11 14:05

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4367667)
mai vin eu cu unu'!! suntem6!:shock:

Cred ca vom fi 7... daca reusesc sa ma trezesc la ora aia :))

Bine ca nu va intalniti la 8am :D






Ar trebui facut sticky..sau mutat undeva mai la vedere. Daca nu-mi spunea Tex de intalnire, habar nu aveam... si sunt probabil multi doritori care nu stiu despre intalnire.

liviu tex 02-06-11 14:14

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Claudia (Post 4369444)
Cred ca vom fi 7... daca reusesc sa ma trezesc la ora aia :))

Bine ca nu va intalniti la 8am :D






Ar trebui facut sticky..sau mutat undeva mai la vedere. Daca nu-mi spunea Tex de intalnire, habar nu aveam... si sunt probabil multi doritori care nu stiu despre intalnire.

lasa ca te sun de pe la 7!!:lol: ca sa fiu sigur!;)

ia-ti rolul de Moderator 4t in serios si aduna pisicile!!:-):-)

giuliomak 02-06-11 15:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
+ 2 buc

liviu tex 03-06-11 22:49

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mai e ''lavabila'' inciocnirea sau ma meetinghesc de unu' singur?

sharkylete 04-06-11 03:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4372812)
mai e ''lavabila'' inciocnirea sau ma meetinghesc de unu' singur?

Eu sper ca da... oricum cand ajung te sun si daca suntem decat noi 2.. mergem sa bem o cafea linistiti .. dupa care facem un gratar la tine cum ai zis :))) sau un film,ceva 3D! :))

Lymbutza 04-06-11 13:50

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
macar mancam la IKEA in lipsa de altceva :D !

JimGod 04-06-11 22:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
o sa vin si eu ca nu ma mai duc in vitan ca mi-am luat ce imi trebuia...

Billy c25xe 05-06-11 22:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Poze ? Cum a fost ?

liviu tex 05-06-11 22:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4376456)
Poze ? Cum a fost ?

a fost...cald!

:sad::sad::sad::sad:

sharkylete 05-06-11 23:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4376474)
a fost...cald!

:sad::sad::sad::sad:

Cald al dreacu' ... Esti nebun?!

giuliomak 05-06-11 23:48

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by giuliomak (Post 4369634)
+ 2 buc

scuze, a fost prezent doar 1/2 din 2...

Marian_nebunu 05-06-11 23:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
au fost 5 MASINI !!!

sharkylete 06-06-11 00:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4376757)
au fost 5 MASINI !!!

Ai fost?!

liviu tex 06-06-11 00:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4376757)
au fost 5 MASINI !!!

5 MASINI...BMW!!;);)

PUTIN MAI IN FATA ERA SI UN MEETING GOLF 3! SE DISCUTA APRINS DESPRE CONSUM! CICA NU SARE DE 6% IN ORAS! ASA E??:lol::lol:

JimGod 06-06-11 00:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
1.liviu
2.sharky
3. limba
4. eu
5. justin
6. claudia
7. jointu
8. baiatu cu 1.8is-ul de bg nu i-am retinut numele
9 si 10 giuliomak cu inca un prieten.

deci am fost 10 pisici....am stat frumos la terasa am baut am mancat am discutat ce putea fii mai frumos :D
ma impresionat liviu cu evacuarea lui cand ia dat in pasaj am crezut ca vine ceva grav din spate :)))
sambata viitoare ne intalnim la 19:00 sa vedem asa poate vine mai multa lume.o sa faca claudia un topic sticky la "seria 3" cu intalnirea saptamanala e36 sau ceva de genul....si o sa ne intalnim undeva in cetru...polivalenta sau nu stiu unde vrei si voi....
sharky saracu vine de la VL la intalniri si altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli...
a facut claudia cateva poze...asteptam sa le posteze.

sharkylete 06-06-11 01:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4376825)
altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli...


Asta trebuie facuta sticky la masina mea BMW! ;)

Lymbutza 06-06-11 08:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
sincer , eu nu speram sa vina atata lumea :lol: , deci e bine !

Billy c25xe 06-06-11 11:19

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Daca se face si sambata ce vine acum , voi fi prezent 100 % .

JimGod 06-06-11 15:45

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4377528)
Daca se face si sambata ce vine acum , voi fi prezent 100 % .

te asteptam

Lymbutza 06-06-11 16:54

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
si spritzu cine il da ???:lol::lol:

E sambata seara , doar nu stam iar la cico ?!

liviu tex 06-06-11 17:24

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4378200)
si spritzu cine il da ???:lol::lol:

E sambata seara , doar nu stam iar la cico ?!

sharky'l da!:lol:

sambata asta o sa fie mai bine!! o sa fim zece!:shock::shock:

daca se face o data pe saptamana vom fi din ce in ce mai multi si sharky o sa intre'ncet in faliment!:-):-)

Lymbutza 06-06-11 17:35

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
incepem si facem cheta , cate 10 lei de caciula si ii dam la Benzina , sau face si el o investitie si trece pe GPL :lol:.

Claudia 06-06-11 18:25

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4376825)
1.liviu
2.sharky
3. limba
4. eu
5. justin
6. claudia
7. jointu
8. baiatu cu 1.8is-ul de bg nu i-am retinut numele
9 si 10 giuliomak cu inca un prieten.

deci am fost 10 pisici....am stat frumos la terasa am baut am mancat am discutat ce putea fii mai frumos :D
ma impresionat liviu cu evacuarea lui cand ia dat in pasaj am crezut ca vine ceva grav din spate :)))
sambata viitoare ne intalnim la 19:00 sa vedem asa poate vine mai multa lume.o sa faca claudia un topic sticky la "seria 3" cu intalnirea saptamanala e36 sau ceva de genul....si o sa ne intalnim undeva in cetru...polivalenta sau nu stiu unde vrei si voi....
sharky saracu vine de la VL la intalniri si altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli...
a facut claudia cateva poze...asteptam sa le posteze.

11 si 12: au mai venit 2 baieti... Danezu si inca un prieten...
Baiatul cu ISul de BG e Alex.




https://s2.postimage.org/621pplic/Picture_001.jpg

https://s2.postimage.org/6250sahw/Picture_006.jpg

https://s2.postimage.org/626obmzo/Picture_013.jpg

https://s2.postimage.org/629zebz8/Picture_015.jpg

https://s2.postimage.org/62bmxoh0/Picture_018.jpg

https://s2.postimage.org/62gljpyc/Picture_021.jpg

https://s2.postimage.org/62jwmexw/Picture_023.jpg

https://s2.postimage.org/62lk5rfo/Picture_024.jpg

https://s2.postimage.org/62ov8gf8/Picture_025.jpg

https://s2.postimage.org/62ttuhwk/Picture_028.jpg

https://s2.postimage.org/62x4x6w4/Picture_029.jpg

https://s2.postimage.org/62ysgjdw/Picture_030.jpg

https://s2.postimage.org/630fzvvo/Picture_031.jpg

https://s2.postimage.org/633r2kv8/Picture_034.jpg

https://s2.postimage.org/635elxd0/Picture_035.jpg

https://s2.postimage.org/637259us/Picture_036.jpg

https://s2.postimage.org/638pomck/Picture_039.jpg

https://s2.postimage.org/63c0rbc4/Picture_040.jpg

https://s2.postimage.org/63fbu0bo/Picture_041.jpg

https://s2.postimage.org/63imwpb8/Picture_043.jpg

https://s2.postimage.org/63nliqsk/Picture_044.jpg

https://s2.postimage.org/63p923ac/Picture_045.jpg

https://s2.postimage.org/63qwlfs4/Picture_047.jpg

https://s2.postimage.org/63sk4s9w/Picture_051.jpg

https://s2.postimage.org/63u7o4ro/Picture_053.jpg

https://s2.postimage.org/640ttiqs/Picture_055.jpg

https://s2.postimage.org/6493i97o/Picture_056.jpg

https://s2.postimage.org/64e24ap0/Picture_058.jpg

https://s2.postimage.org/6202690k/Picture_060.jpg


https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...anala-e36.html

AsToR 06-06-11 21:00

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
RWD-ul arata exceptional, bravo jointule! Tre sa ma apuc si eu odata de a mea, ca imi plange sufletul:(

da_joint 06-06-11 22:18

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mie imi place a lu jimgod - e hardcore masinuta aia si stand pe loc..cheala la interior, doar cu scaun sport ...in mers cred ca e deliciu...
claudia sa pui aparatu ala in dreptul rotilor cand pleci cu masina...iti dau cadou unu rusesc pe film de acum 20 de ani sigur ies mai bine pozele :))

JimGod 06-06-11 22:42

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
i-am pus si scaunul celalalt azi si centurile...pacat ca nu a apucat claudia sa o traga in poze sa am si eu 2-3 poze profi cu ea :( dar o sa aiba timp sambata sa ii faca.deja sau anuntat foarte multi pentru intalnirea de sambata acuma ramane sa vedem cati or sa vina :oops:

Yooo92 06-06-11 23:07

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Urmatoarea intalnire unde:D?

JimGod 06-06-11 23:11

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sambata la Academia militara ora 19:00

https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...anala-e36.html

vimann 06-06-11 23:38

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)

JimGod 06-06-11 23:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by vimann (Post 4379252)
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)

stai linistit ca nu vii la concurs de frumusete.este o "adunare" de pasionati.

Billy c25xe 07-06-11 15:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by vimann (Post 4379252)
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)

Nu ma intreci pe mine , stai linistit :))))

VoIcU_ViS 30-06-12 15:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))

da_joint 01-07-12 07:41

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by VoIcU_ViS (Post 5085329)
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))

:)) vezi ca ultima postare a fost acum un an

adi_mao 01-07-12 08:47

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by VoIcU_ViS (Post 5085329)
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))

https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...anala-e36.html


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning