![]() |
Re: Nissan 200SX S14 Project
masina este completa dpdv tehnic in acest moment si se afla in Bucuresti pentru reglajul final al softului
deci odata cu primavara iese si ea la plimbare :) |
Re: Nissan 200SX S14 Project
aleluia :shock:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
sau Amin! :lol:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Masina a luat contact cu strada si a lasat urme :D
Detalii si poze in curand ... |
Re: Nissan 200SX S14 Project
pfoaii.....lunga asteptare am avuut!:D
abia ast s-o vad! |
Re: Nissan 200SX S14 Project
e posibil sa o vedem la tulcea pe 21aprilie?
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Este posibil sa isi faca aparitia :)
Totusi puterea pe care o dezvolta este mult mai mare decat am gandit initial si in acest moment cautam solutii pentru intarirea transmisiei. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
hai cu pozele ... mult asteptate!
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
da-le naibii de poze....filmele sunt mai importante :)
dacao tineti pentru strada, si implicit fara slick-uri, nu tine transmisia ? |
Re: Nissan 200SX S14 Project
masina are semi slick pe ea Micheline PS Cup si pentru strada e ok dar pe pista cu burnout si plecari violente am ceva temeri legate de transmisie
De ieri este in Braila si merge pe strazi :) Urmeaza poze |
Re: Nissan 200SX S14 Project
:shock: poze pozee..
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Hai cu pozele!:D
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Quote:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Da ea este ... mai sunt multe detalii estetice de pus la punct sa fie gata ptr poze si o sa mai dureze.
Nu sunt eu la volanul masinii ... acum se incearca un rodaj si in urmatoarele 2-3 sapt sper ca masina sa fie gata 100% (momentan este functionala dar suntem pe la 85% din proiect) |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Poze,filmari ceva???
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
600 ;)
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
minim 700 :P
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
tocmai ce am vazut-o si eu de vre-o 2 ori mai devreme!masina arata bestial!cred ca e singura din Braila gen 'Drift Car'!?
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Nu pui poze cu masina dc tot e gata? 2-3 interior/exterior? ;)
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Hai cu pozele ca fierbe lumea :twisted::twisted::twisted:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Am vazut-o pe strada in weekend... e cam ce trebuie :D
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Masina arata super!!! Am vazut-o si eu.
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
o fi aratand ea super dar soferul trebuie sa se mai acomodeze cu ea ca era sa intre in mn intr-o seara cand coboram spre port si el urca!
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Gasim undeva mai multe detalii / poze / filme despre masina? Nu de alta, dar ar fi pacat...
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
masina asta nu se bucura de asfalt precum ar trebui.
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
masina ar trebui sa se bucure altfel prin participarea la evenimente, show-uri, ... competitii de drag, legale si nu numai, poate trebuie sa se acomodeze 'car-driver' si invers, pentru a arata ce poate ca masina.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning