![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
nimic.. anulat tot..
totu'i din laptop.. :D urc o poza mai tarziu ... |
re: E46 - TM 77 EEE
salut!frumos rau de tot e46-le tau si spor la treaba in contiinuare ca mai ai destula.app...iti fac concurenta la chit-ul de pe masina..:))...pe o capota mai veche am gast cam tot cv de genul..masina adusa tot din germania..:D
acum o intrebare:sincer...cate perechi de jante ai?:D |
re: E46 - TM 77 EEE
marius3030 , si eu as fi curios de raspuns :))
Caius , cum ai facut cu semnalele/pozitiile ? Bec cu doua filamente ? |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
pauza... vezi ca nu pake este autorul DRL-uilor din NON laptop... si nu se numesc DRL-uri, ci US Style Side markers....
|
re: E46 - TM 77 EEE
reglajul de la suspensie e setat la maxim in "jos" ? sau mai ai ?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Inteleg .... deci ma ajuti si pe mine sa fac la a mea sau nu merge ? |
re: E46 - TM 77 EEE
La e90, sincer nu ma pricep.. la e39 putem incerca
|
re: E46 - TM 77 EEE
marius3030 ... acum mai am 2 seturi... si sunt de vanzare pt. ca vreau altceva.
abby3325 .. e o setare din calculator ... Ricardinho ... nu sunt DRL_uri alea...sunt US Style Sidemarkers.... din cat stiu eu, DRL este 50% din faza lunga parca nu? la e46 se poate face si DRL :D Raz6633 da frate, inca mai am in portbagaj mica inginerie de la tine.. :D si daca nu o montez, o pastrez amintire.. plictisit .. suspensia e reglata la 3 spire peste jumate... deci mai e loc ;) |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
da da .. am avut noroc cu el .. chiar m'a ajutat :D (tu de unde sti? :p )
|
re: E46 - TM 77 EEE
am schimbat suspensia .. a venit una noua si blana jos :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
pune poze, lenesuleeeeeee....:* |
re: E46 - TM 77 EEE
''blana jos'' exact ce gandeam! ;)
pozeeee.... :twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
Hai cu poze sa vedem si noi
|
re: E46 - TM 77 EEE
cand se topeste zapada.. sa pot sa ies cu ea.. am sa-i fac niste poze.
|
re: E46 - TM 77 EEE
adevaru e ca esti un plug mai mic :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
vine un nou set de jante... sa vedem cum o sa pice pe masina :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
vreeem!!! roateee!!!!:twisted:
|
re: E46 - TM 77 EEE
pune ma poze ca altfel ma aduci in stare sa iau trinu pan' la Temisar,iau aparatu' cu mine si ai sa vezi poze! ca sti ca ma precep..;)
sunt sigur c'o sa arate'n'ntr-un mare fel cand va fi gata! bafta Caiuss!!:D |
re: E46 - TM 77 EEE
ce emotii am cand intru pe topicul asta :))) abia astept sa avd ce jante mai vin :D ...
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hai caius bafta la ce faci....asteptam sa ne clatim ochii cu ceva frumos:) |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
asta e o poza cu suspensia...
+ masina cere 19"... |
re: E46 - TM 77 EEE
Adevarat graiesti mister
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce frumos se vede din mers:lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
fuck, ce bine arata :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Iar ai taiat ma arcuri ? :| lepra de om ce esti :*
|
re: E46 - TM 77 EEE
Low but not slow!!!
Cum suna? :twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
19 neaparat caiuseee :-)
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Te fac cu niste jante frumoase ?!?!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Te-am vazut ieri pe la punctele cardinale imposibil de trecut cu vederea foarte low si cu o bara spate rosie:lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Dupa cum stau lucrurile in materie de E46 anul asta cred ca vor conta 2 exemplare , al lui Caius si KOX ... restu la gramada.
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
bine ca nu am montat si aripiile argintii... sa fie skittles :lol: @ antacebal ... sunt sigur ca mai sunt masini frumoase in tara ... o sa vedem la final ce o sa fie ... :) |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
masina asta o sa fie ... legen... wait for it...... daryyyyy!! legendary !! :lol:
pun si eu 2 poze cu fostele mele negrese ... :D de saptamana viitoare.. intra la pregatit si montat toate piesele si pe viitoarea negresa 8) |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
o idee culoarea asta si cabrio= sex :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
P**** FRATE, f tare ..+1 !:twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
deja negrul e traditie la Caius !! ... mie nu imi place portocaliul ala sau ce e ....
|
re: E46 - TM 77 EEE
caius i-a pune o poza, sa vada baietii cum arata masina :))=)) fara jante, fara bara, fara praguri :)) =)) ia sa vedem
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:51. |
- Copyright 2026 4Tuning