Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 17-02-11 08:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
nimic.. anulat tot..
totu'i din laptop.. :D

urc o poza mai tarziu ...

marius3030 17-02-11 08:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
salut!frumos rau de tot e46-le tau si spor la treaba in contiinuare ca mai ai destula.app...iti fac concurenta la chit-ul de pe masina..:))...pe o capota mai veche am gast cam tot cv de genul..masina adusa tot din germania..:D
acum o intrebare:sincer...cate perechi de jante ai?:D

abby3325 17-02-11 16:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
marius3030 , si eu as fi curios de raspuns :))
Caius , cum ai facut cu semnalele/pozitiile ? Bec cu doua filamente ?

Ricardinho 17-02-11 16:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4092742)
PAKE ... ms.. mare om :lol:

incepand cu seara asta .. am pozitii/semnale a la america :D

bai hotilor numai mie nu imi face DLR pake la a mea dc oare :)) offf mor de oftica :)) :* arata bn masina sa iasa ceva tare

Raz6633 17-02-11 16:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
pauza... vezi ca nu pake este autorul DRL-uilor din NON laptop... si nu se numesc DRL-uri, ci US Style Side markers....

plictisit 17-02-11 16:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
reglajul de la suspensie e setat la maxim in "jos" ? sau mai ai ?

Ricardinho 17-02-11 16:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 4094423)
pauza... vezi ca nu pake este autorul DRL-uilor din NON laptop... si nu se numesc DRL-uri, ci US Style Side markers....


Inteleg .... deci ma ajuti si pe mine sa fac la a mea sau nu merge ?

Raz6633 17-02-11 17:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
La e90, sincer nu ma pricep.. la e39 putem incerca

Caius TM 17-02-11 20:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
marius3030 ... acum mai am 2 seturi... si sunt de vanzare pt. ca vreau altceva.

abby3325 .. e o setare din calculator ...


Ricardinho ... nu sunt DRL_uri alea...sunt US Style Sidemarkers.... din cat stiu eu, DRL este 50% din faza lunga parca nu? la e46 se poate face si DRL :D


Raz6633 da frate, inca mai am in portbagaj mica inginerie de la tine.. :D si daca nu o montez, o pastrez amintire..

plictisit .. suspensia e reglata la 3 spire peste jumate... deci mai e loc ;)

ar_66_rau 18-02-11 15:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4095140)
marius3030 ... acum mai am 2 seturi... si sunt de vanzare pt. ca vreau altceva.

abby3325 .. e o setare din calculator ...


Ricardinho ... nu sunt DRL_uri alea...sunt US Style Sidemarkers.... din cat stiu eu, DRL este 50% din faza lunga parca nu? la e46 se poate face si DRL :D


Raz6633 da frate, inca mai am in portbagaj mica inginerie de la tine.. :D si daca nu o montez, o pastrez amintire..

plictisit .. suspensia e reglata la 3 spire peste jumate... deci mai e loc ;)

haida caiusitosssss mai cu talent......si cu suspensia aia vreau sa ii mai faci filet nu la 3 spire peste jumatate :))) :)))=))))

edy1092 18-02-11 23:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4092971)
nimic.. anulat tot..
totu'i din laptop.. :D

urc o poza mai tarziu ...

Caius mare noroc ai cu fratele ROBY langa tine acolo .... :mrhappy:, de cand se roaga de mine sa-mi activeze si mie us sidelights

Caius TM 19-02-11 17:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
da da .. am avut noroc cu el .. chiar m'a ajutat :D (tu de unde sti? :p )

Caius TM 24-02-11 08:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
am schimbat suspensia .. a venit una noua si blana jos :D

myky99 24-02-11 09:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4115584)
am schimbat suspensia .. a venit una noua si blana jos :D

e de lemn? blana?:)))
pune poze, lenesuleeeeeee....:*

P A K E 24-02-11 10:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
''blana jos'' exact ce gandeam! ;)

pozeeee.... :twisted:

dr_pricop 24-02-11 11:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai cu poze sa vedem si noi

Caius TM 25-02-11 21:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
cand se topeste zapada.. sa pot sa ies cu ea.. am sa-i fac niste poze.

laurentiu_tim 25-02-11 21:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
adevaru e ca esti un plug mai mic :lol:

Caius TM 26-02-11 11:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
vine un nou set de jante... sa vedem cum o sa pice pe masina :D

kox_24 27-02-11 08:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
vreeem!!! roateee!!!!:twisted:

liviu tex 27-02-11 09:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
pune ma poze ca altfel ma aduci in stare sa iau trinu pan' la Temisar,iau aparatu' cu mine si ai sa vezi poze! ca sti ca ma precep..;)

sunt sigur c'o sa arate'n'ntr-un mare fel cand va fi gata! bafta Caiuss!!:D

crysty.bobok 27-02-11 15:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce emotii am cand intru pe topicul asta :))) abia astept sa avd ce jante mai vin :D ...

Maniak22 27-02-11 21:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4126182)
ce emotii am cand intru pe topicul asta :))) abia astept sa avd ce jante mai vin :D ...

Cika iti da mereu fiori ultima pagina de pe topicul lui Caius :):):):):)

Hai caius bafta la ce faci....asteptam sa ne clatim ochii cu ceva frumos:)

Caius TM 01-03-11 19:28

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
asta e o poza cu suspensia...

+ masina cere 19"...

dr_pricop 01-03-11 19:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Adevarat graiesti mister

ovidiu89 01-03-11 19:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce frumos se vede din mers:lol::lol:

plictisit 01-03-11 20:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
fuck, ce bine arata :D

sprinter 01-03-11 22:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Iar ai taiat ma arcuri ? :| lepra de om ce esti :*

P A K E 02-03-11 06:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Low but not slow!!!

Cum suna? :twisted:

laurentiu_tim 02-03-11 07:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
19 neaparat caiuseee :-)

brandex 02-03-11 10:59

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Te fac cu niste jante frumoase ?!?!

Caius TM 02-03-11 14:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 4133451)
Adevarat graiesti mister

da, sa vedem ce gasim ...

Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4133460)
Ce frumos se vede din mers:lol::lol:

de la volan nu pot sa-mi dau seama ... unde ai vazut'o ?

Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4133766)
fuck, ce bine arata :D

thx .. si mai am de lucru..

Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 4134184)
Iar ai taiat ma arcuri ? :| lepra de om ce esti :*

da paduche :D facem tuning...

Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4134637)
Low but not slow!!!
Cum suna? :twisted:

la cum horcaie acuma... e low & slow .. :p

Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4134667)
19 neaparat caiuseee :-)

da walker da da absolut .. sa vedem ce ajunge saptamana viitoare... :D

Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4135207)
Te fac cu niste jante frumoase ?!?!

frumoase sunt.. nu stiu daca ma incadrez... :rolleyes2

ovidiu89 02-03-11 15:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Te-am vazut ieri pe la punctele cardinale imposibil de trecut cu vederea foarte low si cu o bara spate rosie:lol:

antacebal 02-03-11 16:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Dupa cum stau lucrurile in materie de E46 anul asta cred ca vor conta 2 exemplare , al lui Caius si KOX ... restu la gramada.

Caius TM 02-03-11 17:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4135998)
Te-am vazut ieri pe la punctele cardinale imposibil de trecut cu vederea foarte low si cu o bara spate rosie:lol:


bine ca nu am montat si aripiile argintii... sa fie skittles :lol:


@ antacebal ... sunt sigur ca mai sunt masini frumoase in tara ... o sa vedem la final ce o sa fie ... :)

Caius TM 03-03-11 07:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
masina asta o sa fie ... legen... wait for it...... daryyyyy!! legendary !! :lol:

pun si eu 2 poze cu fostele mele negrese ... :D
de saptamana viitoare.. intra la pregatit si montat toate piesele si pe viitoarea negresa 8)

bcoupe 03-03-11 11:23

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
o idee culoarea asta si cabrio= sex :D

pandasxs 03-03-11 12:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4138507)
o idee culoarea asta si cabrio= sex :D


P**** FRATE, f tare ..+1 !:twisted:

crysty.bobok 03-03-11 14:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
deja negrul e traditie la Caius !! ... mie nu imi place portocaliul ala sau ce e ....

TM 77 ADF 03-03-11 15:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
caius i-a pune o poza, sa vada baietii cum arata masina :))=)) fara jante, fara bara, fara praguri :)) =)) ia sa vedem


All times are GMT +2. The time now is 13:51.

- Copyright 2026 4Tuning