Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

EvLSant0S 13-07-06 23:41

Re: VW Fest in Bucharest
 
da.........

Mishu-f 14-07-06 01:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
Santos... Cosmin(xel'naga)...pot sa fac poza cu fata si cu bora :lol: ?... a si cu G3-ul lui Pake :D

bogdan_wrc 14-07-06 07:54

Re: VW Fest in Bucharest
 
sper ca facem on photoshoot all..si unu' marfa cu cele mai frumoase VW...si mai ales cu cele mai frumoase G1, II, III, IV, V... adica ceva gen history of Golf in RO.

GolfuletzS 14-07-06 09:10

Re: VW Fest in Bucharest
 
haha fff tare bv satose :D ......



1day...........


oare cu mine o face :rolleyes2

:D

mmneg 14-07-06 09:16

Re: VW Fest in Bucharest
 
daca am masina fara jante dar in rest e completa particip la poze? :)

pot sa pun jantele pe care le mai am pe o parte si asa va arata bine :)

GolfuletzS 14-07-06 09:17

Re: VW Fest in Bucharest
 
tu CLAR :D ..... :)

-ZZ- 14-07-06 09:30

Re: VW Fest in Bucharest
 
Eu sigur castig o sedinta foto....ca e prea frumos copilul meu 8) ,dar ma bate nevasta daca se urca tanti la mine pe capota :shock: .....si cum sunt eu baiat bun am sa cedez sedinta foto altcuiva (astept oferte :lol: ) :twisted:

GolfuletzS 14-07-06 09:40

Re: VW Fest in Bucharest
 
zz vedem acolo cum sta treaba :D

bogdan_wrc 14-07-06 10:05

Re: VW Fest in Bucharest
 
me me... ca sa o cedez si eu mai departe..din acelasi motiv :)

@ golf Tuning..uita ce am vb ieri pe mess... everything is OK... semnez condica...

DVDValy 14-07-06 10:20

Re: VW Fest in Bucharest
 
o sa venim si noi cu 3 vw-uri :D

GolfuletzS 14-07-06 10:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
oho bravo bogdane te`ai descurcat :D


te asteptam !




a mai ramas 1 zi :D :D:D

GolfuletzS 14-07-06 10:29

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by DVDValy
o sa venim si noi cu 3 vw-uri :D

oho frumos dvd`ule :D ...... tnx :D

-ZZ- 14-07-06 16:20

Re: VW Fest in Bucharest
 
Toate bune si frumoase : parcare,afise,organizatori,participanti 8) 8) 8)

...dar daca PLOUA ce dreq facem ??? :???: :???: :???:

George_P. 14-07-06 16:22

Re: VW Fest in Bucharest
 
Speram sa NU ploua.

sil4tuning 14-07-06 16:37

Re: VW Fest in Bucharest
 
ST t-storms 30°C (86°F)
cam aiurea cu vremea ...sper sa tina

dogarel 14-07-06 16:42

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Arata albastra situatia:

GolfuletzS 14-07-06 16:44

Re: VW Fest in Bucharest
 
bei o sa fi frumos :)......!!!!


sa speram ca nu o sa ploua atat !!!

Xel'Naga 14-07-06 18:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
sper sa tina vremea cu NOI si sa nu ploua , altfel o sa fie NASOLEALA ...

road_runner 14-07-06 18:31

Re: VW Fest in Bucharest
 
o sa tina stai linistit...:flamed::flamed::flamed:

GolfuletzS 14-07-06 18:38

Re: VW Fest in Bucharest
 
nu vedeti domne :D ca s`a oprit ploaia de ceva timp si au venit nori frumosi :D

EvLSant0S 14-07-06 18:55

Re: VW Fest in Bucharest
 
.... luatzi si o umbrela. .. just in case..

Michael 14-07-06 18:58

Re: VW Fest in Bucharest
 
pai spalam masina, luam si prelata ? :d

EvLSant0S 15-07-06 02:26

Re: VW Fest in Bucharest
 
da, o sa semnati la intrare ...
de fapt .. o sa vedeti cum o sa fie ..
drum bun celor ce vin din afara bucurestiului ..

EvLSant0S 15-07-06 05:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
.....

dar-ar dracii-n curu lor de ... vremisti :P cu vremea lor :)

e 7 .. si e un soare.....
sper sa .. stea acolo sus .. pana pe la .. 19 ...


anyway , cine vrea sa vina sa ajute, aici ma refer la pretenii de .. 16-18 ani ..
sa vina .. ca-s destule de facut ..

:)

Ady_R_001 15-07-06 08:55

Re: VW Fest in Bucharest
 
In sfarsit...a venit si ziua asta:D...abia astept sa ne intalnim...ne vedem acolo.

Cristi T 15-07-06 11:05

Re: VW Fest in Bucharest
 
imi anunt prezenta pe la 4 - 4:30 si sunt gata sa va ajut,daca e nevoie sa vin mai devreme just say ;-)

Gaby B 15-07-06 11:16

Re: VW Fest in Bucharest
 
voi fi shi eu prezent in jur d 4 jumate sa va ajut cu c pot.....dak e nevoie sa vin mai devreme, anuntzatzi ;)

Nea Vizanu' 15-07-06 11:36

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by Michael
pai spalam masina, luam si prelata ? :d

Pentru machinetta ta e suficienta o umbrela mai mare... Ne vedem acolo, nu?

EvLSant0S 15-07-06 12:52

Re: VW Fest in Bucharest
 
ms gaby b si cristi t :)

n vdm acolo baeti ..

N0S_eXpert 15-07-06 13:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
distractie placuta !!! si cat mai multe vw-uri :D
faceti cat mai multe poze :D sa vedem si noi ce o fost :)
apropo.. televiziunea nu o sa fie? :D

Michael 15-07-06 13:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by Nea Vizanu'
Pentru machinetta ta e suficienta o umbrela mai mare... Ne vedem acolo, nu?

ok imi i-au o umbrela mai mare :d
ne vedem acolo...

sil4tuning 15-07-06 14:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
frate ...deci la mine in dristor a fost muson ...sau uragan ...:(

geo2002 15-07-06 14:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
Cred ca am alest prost ziua

sil4tuning 15-07-06 14:48

Re: VW Fest in Bucharest
 
lasa ma ca e bine ...mai este o ora si ...un pic
se si usuca pana atunci ;)
la mine numai ploua si stau relativ aproape de polivalenta

Mishu-f 15-07-06 14:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
stau la 600m de polivalenta.... si ploua:(..... e 15:56... mai se tine ceva ?

Michael 15-07-06 15:02

Re: VW Fest in Bucharest
 
se tine...

sil4tuning 15-07-06 18:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
a fost misto
mi-a placut ;)
bv pt baietii care alergau pe acolo

SUN 15-07-06 19:02

Re: VW Fest in Bucharest
 
Confirm...masini au fost...nu toate cele anuntate dar in mare cine trebuia sa fie si-a facut aparitia...cu Santos care dirija circulatia :lol: si tot dadea peste mine :) Silviu unde ai fost coae k nu te-am ginit?

GolfuletzS 15-07-06 20:12

Re: VW Fest in Bucharest
 
sper ca v`a palcut... prima editie a evenimentului Vw fest......

in primulr and multumesc celor care au venit din afara Dogarel - Cta
Bogdan - Ploiesti si ZZ - Bacau.... dar si celor care au venit ..... din bucuresti si celor care ne`ua ajutat ra2 geroge gaby b si cristi ....

dar si organizatorilor nadir skilzu santos voinea husky si mie :oops: :D



in curand poze !

Gaby B 15-07-06 20:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
placerea a fost de partea mea ;)....ne mai vdm shi la alte evenimente....:)...saloot :D


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning