![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
da.........
|
Re: VW Fest in Bucharest
Santos... Cosmin(xel'naga)...pot sa fac poza cu fata si cu bora :lol: ?... a si cu G3-ul lui Pake :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
sper ca facem on photoshoot all..si unu' marfa cu cele mai frumoase VW...si mai ales cu cele mai frumoase G1, II, III, IV, V... adica ceva gen history of Golf in RO.
|
Re: VW Fest in Bucharest
haha fff tare bv satose :D ......
1day........... oare cu mine o face :rolleyes2 :D |
Re: VW Fest in Bucharest
daca am masina fara jante dar in rest e completa particip la poze? :)
pot sa pun jantele pe care le mai am pe o parte si asa va arata bine :) |
Re: VW Fest in Bucharest
tu CLAR :D ..... :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
Eu sigur castig o sedinta foto....ca e prea frumos copilul meu 8) ,dar ma bate nevasta daca se urca tanti la mine pe capota :shock: .....si cum sunt eu baiat bun am sa cedez sedinta foto altcuiva (astept oferte :lol: ) :twisted:
|
Re: VW Fest in Bucharest
zz vedem acolo cum sta treaba :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
me me... ca sa o cedez si eu mai departe..din acelasi motiv :)
@ golf Tuning..uita ce am vb ieri pe mess... everything is OK... semnez condica... |
Re: VW Fest in Bucharest
o sa venim si noi cu 3 vw-uri :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
oho bravo bogdane te`ai descurcat :D
te asteptam ! a mai ramas 1 zi :D :D:D |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Toate bune si frumoase : parcare,afise,organizatori,participanti 8) 8) 8)
...dar daca PLOUA ce dreq facem ??? :???: :???: :???: |
Re: VW Fest in Bucharest
Speram sa NU ploua.
|
Re: VW Fest in Bucharest
ST t-storms 30°C (86°F)
cam aiurea cu vremea ...sper sa tina |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Arata albastra situatia:
|
Re: VW Fest in Bucharest
bei o sa fi frumos :)......!!!!
sa speram ca nu o sa ploua atat !!! |
Re: VW Fest in Bucharest
sper sa tina vremea cu NOI si sa nu ploua , altfel o sa fie NASOLEALA ...
|
Re: VW Fest in Bucharest
o sa tina stai linistit...:flamed::flamed::flamed:
|
Re: VW Fest in Bucharest
nu vedeti domne :D ca s`a oprit ploaia de ceva timp si au venit nori frumosi :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
.... luatzi si o umbrela. .. just in case..
|
Re: VW Fest in Bucharest
pai spalam masina, luam si prelata ? :d
|
Re: VW Fest in Bucharest
da, o sa semnati la intrare ...
de fapt .. o sa vedeti cum o sa fie .. drum bun celor ce vin din afara bucurestiului .. |
Re: VW Fest in Bucharest
.....
dar-ar dracii-n curu lor de ... vremisti :P cu vremea lor :) e 7 .. si e un soare..... sper sa .. stea acolo sus .. pana pe la .. 19 ... anyway , cine vrea sa vina sa ajute, aici ma refer la pretenii de .. 16-18 ani .. sa vina .. ca-s destule de facut .. :) |
Re: VW Fest in Bucharest
In sfarsit...a venit si ziua asta:D...abia astept sa ne intalnim...ne vedem acolo.
|
Re: VW Fest in Bucharest
imi anunt prezenta pe la 4 - 4:30 si sunt gata sa va ajut,daca e nevoie sa vin mai devreme just say ;-)
|
Re: VW Fest in Bucharest
voi fi shi eu prezent in jur d 4 jumate sa va ajut cu c pot.....dak e nevoie sa vin mai devreme, anuntzatzi ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
ms gaby b si cristi t :)
n vdm acolo baeti .. |
Re: VW Fest in Bucharest
distractie placuta !!! si cat mai multe vw-uri :D
faceti cat mai multe poze :D sa vedem si noi ce o fost :) apropo.. televiziunea nu o sa fie? :D |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
ne vedem acolo... |
Re: VW Fest in Bucharest
frate ...deci la mine in dristor a fost muson ...sau uragan ...:(
|
Re: VW Fest in Bucharest
Cred ca am alest prost ziua
|
Re: VW Fest in Bucharest
lasa ma ca e bine ...mai este o ora si ...un pic
se si usuca pana atunci ;) la mine numai ploua si stau relativ aproape de polivalenta |
Re: VW Fest in Bucharest
stau la 600m de polivalenta.... si ploua:(..... e 15:56... mai se tine ceva ?
|
Re: VW Fest in Bucharest
se tine...
|
Re: VW Fest in Bucharest
a fost misto
mi-a placut ;) bv pt baietii care alergau pe acolo |
Re: VW Fest in Bucharest
Confirm...masini au fost...nu toate cele anuntate dar in mare cine trebuia sa fie si-a facut aparitia...cu Santos care dirija circulatia :lol: si tot dadea peste mine :) Silviu unde ai fost coae k nu te-am ginit?
|
Re: VW Fest in Bucharest
sper ca v`a palcut... prima editie a evenimentului Vw fest......
in primulr and multumesc celor care au venit din afara Dogarel - Cta Bogdan - Ploiesti si ZZ - Bacau.... dar si celor care au venit ..... din bucuresti si celor care ne`ua ajutat ra2 geroge gaby b si cristi .... dar si organizatorilor nadir skilzu santos voinea husky si mie :oops: :D in curand poze ! |
Re: VW Fest in Bucharest
placerea a fost de partea mea ;)....ne mai vdm shi la alte evenimente....:)...saloot :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning