![]() |
Re: E46 - Stanced
mersi mult, si bafta si tu cu proiectul, foarte frumoase jantele tale :)
este clar ca o sa ma chinui sa fac liniile masinii fluide, si o sa fie, altfel mai fac odata, greseli asa mari nu o sa fie pe masina stai linistit si sa nu se inteleaga ca mie numi plac m-paketurile :), atat ca pe masina mea vreau altceva, cel mai perfect setup mi se pare un facelift argintiu cu m-tech 2, sunt superbe |
Re: E46 - Stanced
atunci iti doresc spor la bani, ca gusturi la modificari vad ca ai ...;)8)
|
Re: E46 - Stanced
|
Re: E46 - Stanced
:shock::shock: Arata intr-un mare fel:D. Felicitari! Asteptam o sedinta foto :D
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
frumos...dar parca jantele alea nu is de masina asta...mie cel putin nu imi place merita ceva mai spectacol
spor la treaba si hai sa vedem produsul finit;) |
Re: E46 - Stanced
foarte frumos proiectu..am citit tot ce s-a discutat aicea,am vazut ca sunt destui critici care habar n-au de un e46.Nu toti suntem fani stock sau "clean" cum ii zic unii.Bafta cu masina ,pragurile sunt ok ...
|
Re: E46 - Stanced
:)))) Clean si stock nu inseamna acelasi lucru`
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Acum nu e facuta facelift? Asa mi s-a parut zilele trecute...
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
cred ca se referea la M prin stock , pt ca M e stock ......in alta ordine de idei , foarte avion a iesit , bravo ciceu
|
Re: E46 - Stanced
E 2peu-lift :)
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Mersi, o sa postez, daca se discuta civilizat, ce am mai lucrat la masinutza , momentan scriu de pe telefon si nu am poze de uploadat, o seara placuta
|
Re: E46 - Stanced
asteptam poze cu modificari, punele fara frica, pt ca daca tie iti place in primul rand,e bine , apoi nu poti multumi pe toata lumea, tot timpu vor fi si critici si pareri de bine. succes cu proiectul in continuare.
|
Re: E46 - Stanced
Eu chiar sunt curios cum arata masina cu noile jante !!
Astept pozele cu mare interes ! Bafta ! |
Re: E46 - Stanced
23 Attachment(s)
Pff cam de mult nu am mai postat poze, pai cand vad ce frumos se discuta pe forum-uri precum e46 fanatics, ti mai mare dragu sa stai pe forum, primesti mai mult idei decat critici, inteleg ca e under construction, ca le fac pe rand etc... in fine
uitam de povesti fara rost siii continui cu 'progress thread'-ul Tot ce va pot spune e ca la sfarsitul lui iulie va intra la cuptor :) pana atunci vor fi lufturi, linii care nu sunt tocmai perfecte etc... va multumesc pentru intelegere :) Incepem cu: jante, Bara spate, evacuare 4x60(provizorii, vor fi 76mm aprox) a primit o baterie noua 90ah ceva de genu :) bara fata vopsita argintiu :), o mica rearanjare in portbagaj, antifonaj Dynamat difuzoarele de sub luneta au primit un suport mai placut si mai fluid, polish jante, cauciucuri strech (215/45 10j, 205/40 8.5j), camber negativ fata-spate, distantiere 15mm spate momentan (vor veni pe fata, in spate urmeaza 20 si un camber mai agresiv, cat sa intre rotile :) ), si terminam cu evazari spate, am terminat si continuarea pe usi, usitza de la rezervor si saptamana asta trebuie sa fac continuarea pe praguri si pe bara spate siii.... aripile fata la fel vor trece prin acelasi tratament ca si cele de pe spate :) ce mai urmeaza? un maaaare update, dupa care o sa si astept mult, dar ramane necunoscut deocamdata :) |
Re: E46 - Stanced
nu ma omor dupa e46...dar asta imi place...al dracului de mult.......
nu spun ca sunt urate (pragurile)......dar parca merita ceva mai bun masina asta! spor la lucru .Numai bine! |
Re: E46 - Stanced
da, apropo de praguri, am si uitat, datorita modificarilor aduse la aripi, s-a schimbat imaginea masinii care mio vizualizam, si cu timpul le voi schimba, nu stiu cand, o sa vad cum arata dupa ce le modific dupa aripi, intrebare intrebatoare :D
|
Re: E46 - Stanced
Super fain arata pe zi ce trece.
|
Re: E46 - Stanced
mega frumos!8)
|
Re: E46 - Stanced
ii mega mondial, sa-ti bagi p**a-n spirt
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
e ce trebuie!
bafta in continuare! |
Re: E46 - Stanced
Foarte misto pana acum !!!!
O faci tot gri ? |
Re: E46 - Stanced
Se prezinta foarte bine masina ,nu am nimic de comentat jantele dau foarte bine ,sunt generatie mai veche dar e ok .Asa e pe forum ,intotdeauna o sa primesti critici si aprecieri..unii nu au nici o legatura cu bmw-urile dar stiu sa se bage in seama ,pragurile custom dau mult mai bine decat cele stock.Legat de stock ,clean, body kit custom (ex .prior-design e92 look )..gusturile nu se discuta ,fiecare dupa buget .:!:
|
Re: E46 - Stanced
Interesante modificari ..mie imi place masina
O sa urmareesc topicul cu interes Numai bine! |
Re: E46 - Stanced
multa munca, timp, si bani! ti-a iesit ceva de vis! FELICITARI!
|
Re: E46 - Stanced
Da, asa e, mersi mult ! :)
|
Re: E46 - Stanced
2 Attachment(s)
Camber extrem
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
bafta si Tupeu.. |
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Ramane in stadiul asta sau e doar o gluma?:shock::shock::shock::shock:
|
Re: E46 - Stanced
serios...e prea exagerat........ nu merge....
|
Re: E46 - Stanced
Nici nu cred ca se poate circula cu ea asa :D Pentru poze insa.. super arata.
|
Re: E46 - Stanced
am vazut un mic video pe youtube daca imi aduc bine aminte, te-ai cam chinuit la o bordura banala pentru un logan;) dar nu conteaza asta oricum e belea rau masina sa ai multa parte de ea!
|
Re: E46 - Stanced
Mie imi place! Recomand sa mergi asa cu ea!!! Pana la urma viitorul masinii l-as vedea ca o masina de show.... asa ca GO FOR IT!!!
Big LIKE!!! :peace: |
Re: E46 - Stanced
3 Attachment(s)
A fost o joaca doar camber-ul respectiv :) nu am reusit sa scot roata (cricul era bagat prin spate si ridica bratul) am ridicat-o 2 mm sa bag alt cric sub prag
dupa camber-ul de pe fata, am reusit sa fac un camber decent si pe spate... |
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning