![]() |
Re: E36 - M43B18
cati ani face batrane??
|
Re: E36 - M43B18
cati ani faci batrane??
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
e ziua de nume, Sf Mihail si Gavril |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
cati ani faci batrane??
|
Re: E36 - M43B18
aaaaa aha nu le am cu sfintii cu toate ca mamaie e clinet fidel al bisericii.
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
|
Re: E36 - M43B18
Frumos filmuletul.Merita vazut!
|
Re: E36 - M43B18
4 Attachment(s)
cum am promis cateva poze pe lumina,sper ca azi sa montez si pleoapele...
|
Re: E36 - M43B18
Ese fortza Neamtzule.Abia astepte sa vad portbagaju vopsit la culoarea originala!
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Se asteapta:peace::peace::peace:
|
Re: E36 - M43B18
grava...
diseara ii fac cateva poze :D |
Re: E36 - M43B18
4 Attachment(s)
Quote:
P.S- ia zi Sprinter cum da cu pleoapele :D |
Re: E36 - M43B18
Bai din punctu meu de vedere (parere strict personala) dau foarte bine pt ca e gri masina, adica pleoapele sunt de acolo ... mai trebuie sa o faci o idee mai agresiva... sau sa mai pui pe bot ceva de carbon, ca parca sunt prea singure ele asa acolo :lol: Spre ex poti sa imbraci lama de la bara in carbon ... si o sa fie efect vizual super porno
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
arata bine......dar stii ce imi sopteste mie matza ta?....k trebuie sa o vad si live k sa ma dau cu parerea mai bine :P8) |
Re: E36 - M43B18
Arata prea bine asa LOW dar ai putea sa iti iei un spray gri sa faci bara aia o culoare apropriata caroseriei pana o vopsesti la culoare.
Bafta ! |
Re: E36 - M43B18
boss aseara ai fost la km 23 ?
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
bafta si u cu a ta in continuare arata bine bine rau |
Re: E36 - M43B18
8 Attachment(s)
si cateva poze....
|
Re: E36 - M43B18
frumoasa ;)...
|
Re: E36 - M43B18
BRAVO DOMNU NEAMTU IMI PLACE CUM ARATA CHIAR TARE:D
|
Re: E36 - M43B18
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
ai PM |
Re: E36 - M43B18
superba:X:D
felicitari pentru masina si cati mai multi km fara probleme:!: :arrow:bara fata va fi si ea vopsita in culoarea caroseriei:confused2:?: bafta cu masina:!: |
Re: E36 - M43B18
5 Attachment(s)
Quote:
ai PM Poze cu ce am mai facut azi la masina difuzor spate M si lama fata :D |
Re: E36 - M43B18
bahhh a iesit bine ... cei drept mie unu nu prea imi place buza aia pe fata care ai puso ... dar dak tie iti place e ok :D ... e doar parerea mea si o afirm deoarece buza e un fel de semicerc ... pe cand pisica e mai colturoasa de fel :))) dar oricum .. per total a iesit bine :> bft cu ea
|
Re: E36 - M43B18
grava rau de tot, bv neamtzule
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Sper ca saptamana viitoare sa montez evacuarea si pragurile de M....Va URMA :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:03. |
- Copyright 2026 4Tuning