Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

D_a_N_i 03-11-10 21:08

Re: E36 - M43B18
 
cati ani face batrane??

D_a_N_i 03-11-10 21:11

Re: E36 - M43B18
 
cati ani faci batrane??

alex4you 03-11-10 21:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782793)
cati ani faci batrane??




e ziua de nume, Sf Mihail si Gavril

Neamtzu_e36 03-11-10 21:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782793)
cati ani faci batrane??

este de nume frate Mihail si Gavril ca ma cheama si Mihai :D

D_a_N_i 03-11-10 21:21

Re: E36 - M43B18
 
cati ani faci batrane??

D_a_N_i 03-11-10 21:22

Re: E36 - M43B18
 
aaaaa aha nu le am cu sfintii cu toate ca mamaie e clinet fidel al bisericii.

Neamtzu_e36 03-11-10 21:26

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782824)
aaaaa aha nu le am cu sfintii cu toate ca mamaie e clinet fidel al bisericii.

:lol: sa vad ce bani am si poate aduc ceva vineri seara ;) asta daca imi plelungeste militia dovada......

alex4you 04-11-10 12:27

Re: E36 - M43B18
 
https://www.youtube.com/watch?v=0TraY...ure=grec_index



ia uite.....ca sa zici ca nu tin cu tine :P

Wilgax 04-11-10 12:33

Re: E36 - M43B18
 
Frumos filmuletul.Merita vazut!

Neamtzu_e36 05-11-10 12:44

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
cum am promis cateva poze pe lumina,sper ca azi sa montez si pleoapele...

Wilgax 05-11-10 12:53

Re: E36 - M43B18
 
Ese fortza Neamtzule.Abia astepte sa vad portbagaju vopsit la culoarea originala!

Neamtzu_e36 05-11-10 12:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3787005)
Ese fortza Neamtzule.Abia astepte sa vad portbagaju vopsit la culoarea originala!

ms Wilgax,porbagajul nu il vopsesc o sa il colantez in carbon eu sper sa dea bine :D

Wilgax 05-11-10 13:25

Re: E36 - M43B18
 
Se asteapta:peace::peace::peace:

zahharia 05-11-10 14:45

Re: E36 - M43B18
 
grava...

diseara ii fac cateva poze :D

Neamtzu_e36 05-11-10 15:09

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3787277)
grava...

diseara ii fac cateva poze :D

ms ms domnu , o sa ii fac un dus sa dea bine in poze :D
P.S- ia zi Sprinter cum da cu pleoapele :D

sprinter 05-11-10 15:17

Re: E36 - M43B18
 
Bai din punctu meu de vedere (parere strict personala) dau foarte bine pt ca e gri masina, adica pleoapele sunt de acolo ... mai trebuie sa o faci o idee mai agresiva... sau sa mai pui pe bot ceva de carbon, ca parca sunt prea singure ele asa acolo :lol: Spre ex poti sa imbraci lama de la bara in carbon ... si o sa fie efect vizual super porno

Neamtzu_e36 05-11-10 15:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3787345)
Bai din punctu meu de vedere (parere strict personala) dau foarte bine pt ca e gri masina, adica pleoapele sunt de acolo ... mai trebuie sa o faci o idee mai agresiva... sau sa mai pui pe bot ceva de carbon, ca parca sunt prea singure ele asa acolo :lol: Spre ex poti sa imbraci lama de la bara in carbon ... si o sa fie efect vizual super porno

ms ,lama o sa fie imbracata in folie de carbon dar toate la timpul lor :-)

alex4you 05-11-10 21:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3787349)
ms ,lama o sa fie imbracata in folie de carbon dar toate la timpul lor :-)



arata bine......dar stii ce imi sopteste mie matza ta?....k trebuie sa o vad si live k sa ma dau cu parerea mai bine :P8)

PDV_1989 05-11-10 21:33

Re: E36 - M43B18
 
Arata prea bine asa LOW dar ai putea sa iti iei un spray gri sa faci bara aia o culoare apropriata caroseriei pana o vopsesti la culoare.
Bafta !

expres 06-11-10 10:11

Re: E36 - M43B18
 
boss aseara ai fost la km 23 ?

Neamtzu_e36 06-11-10 10:46

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by expres (Post 3789194)
boss aseara ai fost la km 23 ?

da am fost pe acolo :D ... si porma Carefour , grea viata cu masina joasa pe autostrada :lol:

Neamtzu_e36 06-11-10 10:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3788318)
Arata prea bine asa LOW dar ai putea sa iti iei un spray gri sa faci bara aia o culoare apropriata caroseriei pana o vopsesti la culoare.
Bafta !

ms domnu, pana la urma cred ca asta o sa fac ,iau un spray si gata ....
bafta si u cu a ta in continuare arata bine bine rau

zahharia 06-11-10 11:14

Re: E36 - M43B18
 
8 Attachment(s)
si cateva poze....

Marian_nebunu 06-11-10 11:17

Re: E36 - M43B18
 
frumoasa ;)...

rares22 06-11-10 13:47

Re: E36 - M43B18
 
BRAVO DOMNU NEAMTU IMI PLACE CUM ARATA CHIAR TARE:D

SB09HMM 06-11-10 14:50

Re: E36 - M43B18
 
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina

Neamtzu_e36 06-11-10 15:38

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3789355)
frumoasa ;)...

ms mult marian

Neamtzu_e36 06-11-10 15:39

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3789348)
si cateva poze....

ms mult pt poze au iesit super :D

Neamtzu_e36 06-11-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3789616)
BRAVO DOMNU NEAMTU IMI PLACE CUM ARATA CHIAR TARE:D

si ursu arata bine asa ca eu zic sa te razgandesti cu vandutu :D

Neamtzu_e36 06-11-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3789737)
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina

ms mult domnu si a ta e frumoasa ;)
ai PM

FED express 06-11-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
superba:X:D
felicitari pentru masina si cati mai multi km fara probleme:!:
:arrow:bara fata va fi si ea vopsita in culoarea caroseriei:confused2:?:
bafta cu masina:!:

Neamtzu_e36 06-11-10 15:43

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3789737)
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina

ms mult domnu si a ta e frumoasa ;)
ai PM


Poze cu ce am mai facut azi la masina difuzor spate M si lama fata :D

alex.p7m 06-11-10 15:46

Re: E36 - M43B18
 
bahhh a iesit bine ... cei drept mie unu nu prea imi place buza aia pe fata care ai puso ... dar dak tie iti place e ok :D ... e doar parerea mea si o afirm deoarece buza e un fel de semicerc ... pe cand pisica e mai colturoasa de fel :))) dar oricum .. per total a iesit bine :> bft cu ea

zahharia 06-11-10 15:47

Re: E36 - M43B18
 
grava rau de tot, bv neamtzule

Neamtzu_e36 06-11-10 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3789872)
superba:X:D
felicitari pentru masina si cati mai multi km fara probleme:!:
:arrow:bara fata va fi si ea vopsita in culoarea caroseriei:confused2:?:
bafta cu masina:!:

ms, o sa fie vopsita si bara fata dar in timp ,ms inca odata :D

Neamtzu_e36 06-11-10 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3789888)
bahhh a iesit bine ... cei drept mie unu nu prea imi place buza aia pe fata care ai puso ... dar dak tie iti place e ok :D ... e doar parerea mea si o afirm deoarece buza e un fel de semicerc ... pe cand pisica e mai colturoasa de fel :))) dar oricum .. per total a iesit bine :> bft cu ea

ms,mie unu imi place cum da acum sa vedem cat rezista pana o sparg :lol:

Neamtzu_e36 06-11-10 15:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3789890)
grava rau de tot, bv neamtzule

ms si eu inca odata pt poze ;)

alex.p7m 06-11-10 15:52

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3789896)
ms,mie unu imi place cum da acum sa vedem cat rezista pana o sparg :lol:

iarna asta am auzit ca te bagi cu mn in brigada la astia la adp la dezapezire :))

Neamtzu_e36 06-11-10 15:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3789901)
iarna asta am auzit ca te bagi cu mn in brigada la astia la adp la dezapezire :))

:lol::lol::lol: pai facem si noi un ban cinstit

Neamtzu_e36 06-11-10 16:29

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Sper ca saptamana viitoare sa montez evacuarea si pragurile de M....Va URMA :lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning