Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

BMnWA 31-05-10 21:29

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3405712)
pai o sa le fac ca o sa arate mult mai bine.acuma cat de recent.cel mai probabil saptamana asta sa le fac pana la tuning show de la alba

vrei sa aduci la expozitie la noi ? :))

cristi_tecar_30 01-06-10 15:32

Re: E60 - 535d
 
pai asha intentionez sa vin.ca vin cu CSR Team.si venim mai multi.deci in plan mi sa vin doar daca nu se schimba ceva.o sa fi si tu pe acolo?cine este organizator?

BMnWA 01-06-10 16:08

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3407666)
pai asha intentionez sa vin.ca vin cu CSR Team.si venim mai multi.deci in plan mi sa vin doar daca nu se schimba ceva.o sa fi si tu pe acolo?cine este organizator?

maine o sa plec pana aproape de iasi si sper ca ma voi intoarce pana la eveniment ca nu am apucat sa merg nicaieri la evenimente anul asta fiint tot cu treaba..

bogdan100 03-06-10 18:34

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3407666)
pai asha intentionez sa vin.ca vin cu CSR Team.si venim mai multi.deci in plan mi sa vin doar daca nu se schimba ceva.o sa fi si tu pe acolo?cine este organizator?


Organizator este Alin , presedinte la Night Shadows . da-mi PM daca vrei numarul lui. daca ai nevoie de detalii despre show de-mi un PM si iti raspund eu.

the rider 03-06-10 18:41

Re: E60 - 535d
 
de unde l-ai luat si cu cat ca ma intereseaza si pe mine unul !!!

merci

cristi_tecar_30 04-06-10 22:06

Re: E60 - 535d
 
baietii ne vedem maine la alba.sunt prezent dar din pacate nu voi avea grilele pe fatza ca idioti de la reprezentanta nu mi l'eo adus.l'am luat de la un baiat din valcea si am dat 22 de mi pe ea.abea astept sa vad cum o sa fie la alba

BMnWA 04-06-10 23:04

Re: E60 - 535d
 
am vorbit cu organizatorii , vor fi 63 masini , am vrut sa intru si eu maine dar nu mai erau locuri. Va iesi ok cred..

Xploshion 06-06-10 10:42

Re: E60 - 535d
 
thx pt add ! :D

motzu 07-06-10 22:52

Re: E60 - 535d
 
1 Attachment(s)
o poza de la mine;)

cristi_tecar_30 08-06-10 10:04

Re: E60 - 535d
 
dragutza poza facuta asa :D

BMnWA 08-06-10 10:18

Re: E60 - 535d
 
am vazut masina prin mall dar tu erai absent :)

cristi_tecar_30 08-06-10 11:25

Re: E60 - 535d
 
cine stie pe unde eram.ce parere ai de ea?

cristi_tecar_30 08-06-10 11:52

Re: E60 - 535d
 
10 Attachment(s)
ceva poze de la alba de la tuning show

BMnWA 08-06-10 12:05

Re: E60 - 535d
 
nu ai gasit grile pentru ea ? cred ca am eu ceva.. imi plac jantele , sunt deosebite si motorul e pe treaba lui :)

cristi_tecar_30 08-06-10 14:49

Re: E60 - 535d
 
maine imi ajung grilele ca m'o amanat astia de la reprezentanta cum is negre nu or fo numa pe comanda si de o luna si ma tot amana.sper sa ajunga maine.jantele or sa vina schimbate oricum.o sa fie ceva mai frumos,mai excentric

BMnWA 08-06-10 14:55

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3426006)
maine imi ajung grilele ca m'o amanat astia de la reprezentanta cum is negre nu or fo numa pe comanda si de o luna si ma tot amana.sper sa ajunga maine.jantele or sa vina schimbate oricum.o sa fie ceva mai frumos,mai excentric

o fac destul de masculina jantele,sunt exceptionale.

cristi_tecar_30 08-06-10 15:13

Re: E60 - 535d
 
eu cred ca masina pare asa masculina in comparatie cu tipa care ii acolo ... :D

cristi_tecar_30 08-06-10 15:58

Re: E60 - 535d
 
daca intereseaza pe cineva eu vreau sa imi vand jantele.undeva la 1200 euro cu tot cu cauciucuri.245 35 19 si 295 30 19

Gyo*TDS 09-06-10 11:04

Re: E60 - 535d
 
mie nici grile nu mi`ar mai trebui daca as avea-o pe don`soara creatza ;))

cristi_tecar_30 09-06-10 17:51

Re: E60 - 535d
 
eu te cred man.dar nici cealalta domnisoara nu se prezinta rau

Gyo*TDS 09-06-10 18:08

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3429095)
eu te cred man.dar nici cealalta domnisoara nu se prezinta rau

asa e ;)
so...ce jante vor veni pe masina?:)

cristi_tecar_30 09-06-10 21:11

Re: E60 - 535d
 
asta va fi o mare mare surpriza.ce pot sa spun ca vor fi toare tari.si o sa fie cu buza :D

Gyo*TDS 09-06-10 21:51

Re: E60 - 535d
 
waiting...:-)
tot 19"?:lol:

cristi_tecar_30 10-06-10 08:01

Re: E60 - 535d
 
cred ca tot 19 ca daca as pune 20 o sa fie cauciucu prea mic pentru drumurile noastre si nah...si asa pe 19 mi se pare mic cauciucur dapai pe 20.daca am avea drumuri ar veni 20 clar dar mnah

vladigrec 10-06-10 12:57

Re: E60 - 535d
 
cristiane m-ai facut tare curios :D

DEVIL's Style 10-06-10 14:46

Re: E60 - 535d
 
aveti rabdare :D ! si cum a spus si cristi , nu avem drumuri asa de bune si nu merita investitia ! daca era doar o masina de show , mai merita o janta de 20 , dar ca masina de daily use nu are rost sa o chinuie ! 19 e ideal pentru e60 !

cristi_tecar_30 10-06-10 16:31

Re: E60 - 535d
 
o sa pun poze cu jantele pe forum la momentu potrivit !
pana atunci va tin in suspans :D:D:D

Ricardinho 11-06-10 00:07

Re: E60 - 535d
 
Salut , si tu ai o masina super misto si imi place, e sora mai mare la a mea, in rest aceiasi inima :P hehe ... Mersi mult pt invitatie, ce sa zic daca mai gasesc 2-3 insi de aici sa venim la tine la cj la expo cu mare placere iti onorez invitatia , mai rar ca tine ... Ciao si numai bine

DEVIL's Style 11-06-10 04:00

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3431600)
o sa pun poze cu jantele pe forum la momentu potrivit !
pana atunci va tin in suspans :D:D:D


Rautate de om ce esti :))))

cristi_tecar_30 11-06-10 21:35

Re: E60 - 535d
 
va astept pe toti care puteti veni la show la cluj!!!
si nu sunt rau >:P

ZaNe94 15-06-10 23:11

Re: E60 - 535d
 
foarte faina masina, la 18 ani una de asta, e ceva...
bravo tie... bafta cu ea

Ricardinho 21-06-10 12:39

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3434415)
va astept pe toti care puteti veni la show la cluj!!!
si nu sunt rau >:P


Ce faci raule ? :D nu vii si la sibiu sa ne intalnim la expo ? ca e relativ aproape :P ....

BMnWA 21-06-10 15:03

Re: E60 - 535d
 
cand e la sibiu ?

haralex 21-06-10 17:39

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 3458018)
cand e la sibiu ?

26-27 Iunie -> https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/19...un-2010-a.html

cristi_tecar_30 22-06-10 22:37

Re: E60 - 535d
 
baieti tuning show-ul de la cluj s-a amanat.deci cel mai probabil o sa fiu la sibiu.dar nu vreau sa zic 100%

DEVIL's Style 22-06-10 22:58

Re: E60 - 535d
 
Imi place sa vad cum numarul posesorilor de 3.0d biturbo se mareste , sper ca in 2 luni aproximativ sa ma alatur si eu acestui grup , dar mai intai sa mi revin putin financiar dupa noua achizitie !

Cristi sa mi spui si mie ce firma sunt angel eyesurile pe care le ai pus pe masina !

cristi_tecar_30 22-06-10 23:00

Re: E60 - 535d
 
mie mi le'a adus un prieten de aici care se ocupa cu de astea si angel eyesurile si xenonu in proiectoare si lunga auxiliara pe led.3 mil paremise ca o fo angel eyesurile,ma refer becu din far nu desfacut faru si schimbat cu totu,decat becul

DEVIL's Style 22-06-10 23:02

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3462127)
mie mi le'a adus un prieten de aici care se ocupa cu de astea si angel eyesurile si xenonu in proiectoare si lunga auxiliara pe led.3 mil paremise ca o fo angel eyesurile,ma refer becu din far nu desfacut faru si schimbat cu totu,decat becul

Stiu e vorba de acel led marker ! ma intereseaza firma , ca sa stiu ce caut ! normal eu caut sa fie un maxim 6500k , ca in afara tarii e jale cu politia stradala si omologarile !

cristi_tecar_30 23-06-10 10:58

Re: E60 - 535d
 
o sa il intreb ce marca ii.a meu ii de 6000k.baiatu de 335d-ul.mergi la sibiu la show?daca mergi s'ar putea sa apar si eu.eu ma gandeam sa nu mai vin ca nu prea are rost.dar daca zici ca vi s'ar putea sa apar si eu.ai pus pachet-ul M si alea alea?

BMnWA 23-06-10 18:27

Re: E60 - 535d
 
o sa se aduna ceva lume la sibiu :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning