![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pitt din eF ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
da , dar m-am lasat demult
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
te-am vz ieri pe pro.ro :P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
voi de cat timp jucat cs?:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
9-10 ani.....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cand e sa facem un cs .. ma gasiti pe sv Cs.Intercon.Ro .... sau seara la mix-uri ....id de steam : r3d_d0g92 :) .....
GL & HF :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Dati si voi un sv aici:Ddar daca e cu STEAM mai bine nu fiindca nu am:)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cumpara-ti...e 10$
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Nu prea mai joc cs cum jucam inainte(toata ziua)intru mai rar de aceea nu mi`am cumparat steam:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nick SmoKy , server Iasi push limit :???:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
donez server cs pentru intrebuintare in folosul comunitatii 4tuning ... vreau sa stiu daca este cineva dispus sa il tina(eu nu pot deoarece nu am calculator performant) serverul se v-a numi 4tuning.idle.ro pentru inceput...cu probabilitate de transformare in cs.4tuning.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cei care nu au steam vedeti k este o oferta weekendu asta :
`Counter Strike - $4,99 `Counter Strike Source - $9,99 `Counter Strike Condition Zero - $4,99 `Counter Strike Complete Pack - 14,99 iar ca servere va pot recomanda cateva : cs.hell-games.ro , pajura.idle.ro , cspajura.idle.ro... ps: m-am lasat de cs ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
idlex.ro
cs.xtremezone.ro cs.asynet.ro cs.mihunet.ro Nick : f0cs* |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
joci si tu pe xtreme zone ?:) am jucat si eu...cryssl...sau kinder ... :P dar acum m'am dat pe sa'mp asa cand am avut timp
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Si eu joc Counter-Strike 1.6 am STEAM ORIGINAL===>Games:
Counter-Strike 1.6,Counter-Strike Condition Zero,Trackmania and Half Life:lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Pot face server de cstrike 1.6 ....in domeniul ".idle.ro" ...cu tot cu plug-inuri si tot ce trebuie ... (rank,top15,admin free watch,auto lag kicker..Etc!)
dar sa il tina altcineva...eu nu pot...(daca il tin eu..si intru pe server...are toata lumea lag imens :() so...astept pareri! ..daca suntem destui care sa ne "dedicam" acestui server..il fac. iar despre mine: joc cu nickul CMD ..de vreo 5 ani... am admin pe 4 servere..am avut 3 servere pana acum (facute de mine) ..urasc codatii si lagarii... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Stiu sa fac si eu server (rank,top,orice mod ) am avut 3 sv full mtx.idle.ro..... dar acum am o problema am ip dinamic si este ma igreu problema nu este ip este viteza netului...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mai joaca careva cs ? :(
eu va astept pe cs.cellnet.ro este sv-ul celor de la firma de internet CellNet... daca intra careva de aici sa bage 4TuningRO clan...ca sa stiu si eu... aaa si inca ceva :D...sunt fosti jucatori din PGL pe sv...deci nu spuneti ca-s codati... daca mai joaca careva in seara asta sa posteze....sau maine ca in seara asta fac un meci cu o domnisoara :D... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
adica cu mine :D asa , exista vre`un server @ 4tuning ? unde intra numai userii forumului ? sau inca nu s-a facut ??? :) in fine daca se face sa ma anuntati si pe mine :D ...gen un pm sau ma gasitzi pe pcp.gemenii.ro nume: vop.CLaudia :) p.s: none :)) dam pe la 2 un 1v1 ?:D :)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
daca mai esti prin zona...zii ceva :D facem.. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Parerea mea sa va lasati de CS si sa incercati Source. Exista destule servere romanesti, chiar si eu am unul. Nu doar ca grafica e mai buna dar si va scapatii de noobii si codatii de pe 1.6. Jocul este mai corect, si conversatia mai buna datorita microfonului care se aude bine pe source.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ultima oara cand am jucat source acum cativa ani parea un joc foarte buguit si aveam o problema mare...dadeam numai hs...se tragea mult prea bine in css cred ca din cauza ca miscarea "jucatorului" era mai lenta ca in cs 1.6...poate l-au facut si ei mai balanced intre timp
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Deci ar trebui sa ne adunam odata sa jucam un mix ceva :P si mai dati ceva servere da sa mearga nu ca imi da Protocol48 sau cei ala ca deja ma dispera
P.S. - va rog zicetimi ceva IPuri unde sa joc :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nick maGnifiQue pe server PGL si la mixui en-gros in fiecare seara dupa 21:30 :D Channel pgl.ro @ mIRC on QuakeNet. :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
SERVER : pcp.gemenii.ro
mai multe detalii ( pm ) Hf ! 8) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
fara poze fara nimic :( si Andy nu vrea sa scoata banul :twisted: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Ti s-au facut poze , nu ai predat pozele ;) ti-am mai zis chestia asta de 2 x , sti foarte bine ca nu e server de buti ...decat dimineata , dar seara ai vazut si tu ca intra numai adminii si cum jucam ;) si stii si tu cum joc eu , si nu eu ti-am facut pozele . BAN NU SE DA AIUREA ! nicciodata de cati ani e server-ul ;) , ss sau demon si dupaia se rezolva . Daca ai pozele posteaza-le pe forum ;) ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu joc de obicei pe ciufu3.zapto.org e un server foarte faini,fara codati,admini de treaba....sunete pe server...e foarte fain:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
care e faza cu pozele? daca iti face un admin poze....care e faza? :???:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
intra adminul spectator , si face iti face screenshot`uri la "monitorul tau" , apoi te roaga sa ii dai pozele in format .bmp , pe care le gasesti in folderul /cstrike , dupa ce ii dai screenshot`urile , el isi da seama dak ai cheat`uri (coade ,etc ,etc )....
bafta ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cum isi da seama dupa niste poze daca ai coduri?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
mai sunt unii care le trucheaza in photoshop ...am prins si eu cativa :twisted: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Pai de exemplu mi-a facut poza cand am inceput ...cand te da in baza....mi-a cerut pozele si mi-a dat ban....... ce isi dadea el seama din poza respectiva? ca nici arma nu imi luasem......:???:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
1 Attachment(s)
Quote:
Wall - Vezi prin pereti Aim - Se duce tinta automat la cap Spin - Te īnvarti in loc Speed - Ai viteza mult mai mare ca cea normala Si sunt unele OGC-uri alea nu prea ies in poze...dar se duce tinta la piept fara sa isi dea vre-un admin seama... PS: poza este luata dupa google... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
CAND NE ADUNAM PT UN CS COPII :>:>:> ce ziceti un mix cv :?::twisted::lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
doar spuneti cānd si unde... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
asa ma deci ne adunam 10 si gasim un server si dam live copii :P mai ziceti cine se baga ?:lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si eu....
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:20. |
- Copyright 2026 4Tuning