Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

sTAILLL 29-02-08 22:49

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pitt din eF ?

pitt! 01-03-08 10:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
da , dar m-am lasat demult

sTAILLL 04-03-08 16:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
te-am vz ieri pe pro.ro :P

JunKer_hP 09-03-08 20:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
voi de cat timp jucat cs?:D

keemo 09-03-08 21:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
9-10 ani.....

Red_D()g 14-07-08 19:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cand e sa facem un cs .. ma gasiti pe sv Cs.Intercon.Ro .... sau seara la mix-uri ....id de steam : r3d_d0g92 :) .....

GL & HF :)

Patrulei 15-07-08 00:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Dati si voi un sv aici:Ddar daca e cu STEAM mai bine nu fiindca nu am:)

zGb 18-07-08 05:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cumpara-ti...e 10$

Patrulei 18-07-08 15:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Nu prea mai joc cs cum jucam inainte(toata ziua)intru mai rar de aceea nu mi`am cumparat steam:D

zGb 27-07-08 16:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 1412486)
9-10 ani.....

bai haosistule acum 9-10 ani te incaltai cu fesu si ne minti ca te jucai cs? :lol: nici eu nu ma jucam cs acum 9-10 ani lol

mosky 05-08-08 16:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nick SmoKy , server Iasi push limit :???:

OpReA 07-08-08 01:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
donez server cs pentru intrebuintare in folosul comunitatii 4tuning ... vreau sa stiu daca este cineva dispus sa il tina(eu nu pot deoarece nu am calculator performant) serverul se v-a numi 4tuning.idle.ro pentru inceput...cu probabilitate de transformare in cs.4tuning.ro

CmI-user 09-08-08 11:58

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cei care nu au steam vedeti k este o oferta weekendu asta :
`Counter Strike - $4,99
`Counter Strike Source - $9,99
`Counter Strike Condition Zero - $4,99
`Counter Strike Complete Pack - 14,99


iar ca servere va pot recomanda cateva : cs.hell-games.ro , pajura.idle.ro , cspajura.idle.ro...

ps: m-am lasat de cs !

f0cs 10-08-08 22:28

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
idlex.ro
cs.xtremezone.ro
cs.asynet.ro
cs.mihunet.ro
Nick : f0cs*

cryssl 10-08-08 23:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
joci si tu pe xtreme zone ?:) am jucat si eu...cryssl...sau kinder ... :P dar acum m'am dat pe sa'mp asa cand am avut timp

Dar1uS.CarBoN 06-09-08 23:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Si eu joc Counter-Strike 1.6 am STEAM ORIGINAL===>Games:
Counter-Strike 1.6,Counter-Strike Condition Zero,Trackmania and Half Life:lol:

cmdbass 08-09-08 21:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pot face server de cstrike 1.6 ....in domeniul ".idle.ro" ...cu tot cu plug-inuri si tot ce trebuie ... (rank,top15,admin free watch,auto lag kicker..Etc!)

dar sa il tina altcineva...eu nu pot...(daca il tin eu..si intru pe server...are toata lumea lag imens :()

so...astept pareri! ..daca suntem destui care sa ne "dedicam" acestui server..il fac.

iar despre mine: joc cu nickul CMD ..de vreo 5 ani... am admin pe 4 servere..am avut 3 servere pana acum (facute de mine) ..urasc codatii si lagarii...

marius615 12-09-08 14:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Stiu sa fac si eu server (rank,top,orice mod ) am avut 3 sv full mtx.idle.ro..... dar acum am o problema am ip dinamic si este ma igreu problema nu este ip este viteza netului...

NONE 25-11-08 14:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
mai joaca careva cs ? :(
eu va astept pe cs.cellnet.ro este sv-ul celor de la firma de internet CellNet...
daca intra careva de aici sa bage 4TuningRO clan...ca sa stiu si eu...
aaa si inca ceva :D...sunt fosti jucatori din PGL pe sv...deci nu spuneti ca-s codati...
daca mai joaca careva in seara asta sa posteze....sau maine ca in seara asta fac un meci cu o domnisoara :D...

DTH 26-11-08 19:07

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1885859)
fac un meci cu o domnisoara :D...



adica cu mine :D asa , exista vre`un server @ 4tuning ? unde intra numai userii forumului ? sau inca nu s-a facut ??? :) in fine daca se face sa ma anuntati si pe mine :D ...gen un pm sau ma gasitzi pe pcp.gemenii.ro

nume: vop.CLaudia :)

p.s: none :)) dam pe la 2 un 1v1 ?:D :))

NONE 27-11-08 02:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1888187)
adica cu mine :D asa , exista vre`un server @ 4tuning ? unde intra numai userii forumului ? sau inca nu s-a facut ??? :) in fine daca se face sa ma anuntati si pe mine :D ...gen un pm sau ma gasitzi pe pcp.gemenii.ro

nume: vop.CLaudia :)

p.s: none :)) dam pe la 2 un 1v1 ?:D :))

pai acum la mine e 2...ca-s in germania :D...
daca mai esti prin zona...zii ceva :D
facem..

DTH 27-11-08 02:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1888815)
pai acum la mine e 2...ca-s in germania :D...
daca mai esti prin zona...zii ceva :D
facem..

Ma duc la nany acuma , m-am jucat la mine pe server pana au iesit toti , dupa pe Pgn , si am intrat la voi 1 ora , am jucat eu + 2 , si am ajuns la rank 20 =)) de buni ce erau=)) si m-am plictisit , defapt mor de somn , vb maine p mess :P

B3ST 30-11-08 12:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Parerea mea sa va lasati de CS si sa incercati Source. Exista destule servere romanesti, chiar si eu am unul. Nu doar ca grafica e mai buna dar si va scapatii de noobii si codatii de pe 1.6. Jocul este mai corect, si conversatia mai buna datorita microfonului care se aude bine pe source.

zGb 01-12-08 15:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ultima oara cand am jucat source acum cativa ani parea un joc foarte buguit si aveam o problema mare...dadeam numai hs...se tragea mult prea bine in css cred ca din cauza ca miscarea "jucatorului" era mai lenta ca in cs 1.6...poate l-au facut si ei mai balanced intre timp

sm01tomi 10-12-08 15:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Deci ar trebui sa ne adunam odata sa jucam un mix ceva :P si mai dati ceva servere da sa mearga nu ca imi da Protocol48 sau cei ala ca deja ma dispera
P.S. - va rog zicetimi ceva IPuri unde sa joc :D

ReleaseD 10-12-08 16:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nick maGnifiQue pe server PGL si la mixui en-gros in fiecare seara dupa 21:30 :D Channel pgl.ro @ mIRC on QuakeNet. :)

DTH 10-12-08 16:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
SERVER : pcp.gemenii.ro

mai multe detalii ( pm )

Hf ! 8)

NONE 10-12-08 16:59

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1912799)
pcp.gemenii.ro ( aici sunt admin ) si garantez 100% fara ( lag,codati) etc


si daca mai vrei alte servere bune iti dau , imi lasi un pm ;) hf !

eu am ban ca am dat 5 head-uri cu Deagle consecutive :sad:
fara poze fara nimic :(
si Andy nu vrea sa scoata banul :twisted:

DTH 10-12-08 17:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1912825)
eu am ban ca am dat 5 head-uri cu Deagle consecutive :sad:
fara poze fara nimic :(
si Andy nu vrea sa scoata banul :twisted:



Ti s-au facut poze , nu ai predat pozele ;) ti-am mai zis chestia asta de 2 x , sti foarte bine ca nu e server de buti ...decat dimineata , dar seara ai vazut si tu ca intra numai adminii si cum jucam ;) si stii si tu cum joc eu , si nu eu ti-am facut pozele . BAN NU SE DA AIUREA ! nicciodata de cati ani e server-ul ;) , ss sau demon si dupaia se rezolva .

Daca ai pozele posteaza-le pe forum ;) !

TheFasterMan 10-12-08 17:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu joc de obicei pe ciufu3.zapto.org e un server foarte faini,fara codati,admini de treaba....sunete pe server...e foarte fain:D

dragos2900 12-12-08 21:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
care e faza cu pozele? daca iti face un admin poze....care e faza? :???:

keemo 12-12-08 23:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
intra adminul spectator , si face iti face screenshot`uri la "monitorul tau" , apoi te roaga sa ii dai pozele in format .bmp , pe care le gasesti in folderul /cstrike , dupa ce ii dai screenshot`urile , el isi da seama dak ai cheat`uri (coade ,etc ,etc )....
bafta !

dragos2900 13-12-08 14:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cum isi da seama dupa niste poze daca ai coduri?

NONE 13-12-08 15:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 1918607)
cum isi da seama dupa niste poze daca ai coduri?

pai sunt coduri in care vezi prin zid..iti face zidul transparent 50%...dar sunt multe coduri care nu isi da seama oricine :rolleyes2
mai sunt unii care le trucheaza in photoshop ...am prins si eu cativa :twisted:

dragos2900 14-12-08 21:54

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pai de exemplu mi-a facut poza cand am inceput ...cand te da in baza....mi-a cerut pozele si mi-a dat ban....... ce isi dadea el seama din poza respectiva? ca nici arma nu imi luasem......:???:

NONE 15-12-08 01:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 1921098)
Pai de exemplu mi-a facut poza cand am inceput ...cand te da in baza....mi-a cerut pozele si mi-a dat ban....... ce isi dadea el seama din poza respectiva? ca nici arma nu imi luasem......:???:

nu conteaza dai ai arma sau nu...am pus o poza sa vezi
Wall - Vezi prin pereti
Aim - Se duce tinta automat la cap
Spin - Te īnvarti in loc
Speed - Ai viteza mult mai mare ca cea normala
Si sunt unele OGC-uri alea nu prea ies in poze...dar se duce tinta la piept fara sa isi dea vre-un admin seama...
PS: poza este luata dupa google...

sm01tomi 18-12-08 12:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
CAND NE ADUNAM PT UN CS COPII :>:>:> ce ziceti un mix cv :?::twisted::lol:

NONE 18-12-08 14:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1928399)
CAND NE ADUNAM PT UN CS COPII :>:>:> ce ziceti un mix cv :?::twisted::lol:

Al Qaeda prezent :D
doar spuneti cānd si unde...

sm01tomi 19-12-08 13:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
asa ma deci ne adunam 10 si gasim un server si dam live copii :P mai ziceti cine se baga ?:lol:

ReleaseD 19-12-08 16:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si eu....


All times are GMT +2. The time now is 04:20.

- Copyright 2026 4Tuning