![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ala "tinerel" ce a venit cu criwar(Vlad).Mai bine sa mutam conversatia pe alt tread ca se face offtopic cam mult aici si sare sefu apoi :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:sleep::sleep: :bored::bored:
:pissed: :bat: :boxing::pistoles: :punch: :ciggy: gata cu oftopicu pls |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
in caz ca nu a mai fost prezentata pe aici :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
daca nu ma insel....masina e facuta in brasov;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
spark....numerele :P...am vazut si eu masina in orash...am depasit-o la semafor :)...e fainuta
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am uitat de numere ..
mi-am dat si eu seama ... dar umpic cam tarziu ... si oricum ... si daca apucam sa dau edit si sa sterg numerele ... nush` daca o puteam face in timp util ... nah` in fine dupa ce vine domnu` moderator juana din vacantza ... o sa se ocupe el .... sau daca nu are chiar o importanta asa mare ... o sa ramana asa |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Cam tarziu dar ........... scuze !
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Arata f bine masina proprietarul vb pe forum? daca si-ar pune alte stopuri tip lexus ar arata si mai bine, int beton, sa aiba noroc la masina BRAVO
ps: cand au fost facute pozele??? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
de ce nu iai facut o poza cu portbagajul are muzica???
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
eram in mers asa ca nu am prins un unghi foarte bun.
daca ati vazut-o prin oras ... stitzi ca arata bine masina :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
10 Attachment(s)
hey.. is nou p forumu asta.. asha ca .. pt incalzile.. pun si eu niste poze.. cu c am strans eu din Satu Mare .. astra-ul van.. e din Dej.. nu e din Sm.. dar mi-a placut f mult...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
poi.. bine ai venit la noi pe forum... sper sa ne intelegem foarte bine.. si... incearca sa te prezinti si tu.. sa te mai cunoastem o tzara.. ;) numa` bine
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ce mi-ar place sa arate si laguna mea asa[/QUOTE]
demiane nu pre cred ca ii laguna dar in fine ii faina.... |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
raul serios ii laguna am o revista in care a aparut masina
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
demiane nu poate fi laguna,uitate la forma ei,ii un crysler....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
va rog nu mai puneti poze din ..... strict numai masinile din SM
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ARE ceva ca pun poze din strainatate??? macar mai pun ceva noutati
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
demian ...nu are nimic daca ne pui poze din strainatate :). ar fi bine sa deschizi un thread pt asta daca ai mai multe.
threadu asta momentan ...masinile tari din SM de asta zicea juana_man. fa un thread nou si baga acolo poze la greu! :) numai bine |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
nu a mai nici o masina tare prin sm???
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
7 Attachment(s)
Am prins azi un BMW super tare...nu stiu daca proprietarul e din sm,are nr straine...cateva poze
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
si asta in fatza la eminescu` .... mey mey :-P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
arata bine bmw ii din italia dupa nr dar precis proprietarul ii din sm sau judet
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
undesi bmw u ala super tare????ahhhh,ala albastru???:oops: :oops: :oops:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
inca un honda accord...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
Cateva poze cu Polo-ul lui Szambi...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pfaoi azi vazut iara Impreza-u..de data asta in actiune..:shock::shock: in lateral o luato de pe loc.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
snoopy...nush daca is singurul, dar eu nu inteleg ce vrei sa zici cu asta " in lateral o luat-o de pe loc" ????
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ma candesc ca o vrut sa zica ca ... atunci cand o pornit ... intai masina i-o fugit umpic lateral ... dupa care o inceput sa inainteze ...
sper ca se intelege ce vreau sa zic ... |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Probabil e vb. de Subaru albastru al lui Zsolti. Fiind 4x4 (se poate regla si procentajul tractiunii fata/spate) si avand peste 300 cp, daca iei un start de pe loc in viraj, tractiunea spate face ca spatele masinii sa fuga in directia opusa fata de directia in care sunt indreptate rotile din fata, iar tractiunea fata trage masina pe directia dorita.... astfel masina porneste in lateral si te poti juca dupa start (mai ales pe drum alunecos) din volan "punand" masina in pozitia laterala dorita. Apropo : cu masinile 4x4 cu tehnologia respectiva se pot face cele mai spectaculoase cerculete, BMW-ul obisnuit avand doar tractiune spate, nu se invarte asa repede si controlat ca un Subaru sau Mitsubishi evo......
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
nush spark poate, eu sincer asa ceva nu am vazut inca la masini 4X4, dar nu-i exclus
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
oricum are peste 300cp din fabrica.....asa stiu
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Un Jaguar in parcarea de la real...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
super polo-ul ala ca doar a fost din oradea .. bv baietzi avetzi masini klumea pe la voi prin satu mare..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
is perfect deacord szambi cu tine....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
...... si oricum in momentul de fata optez pt. omotocicleta :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning