Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

raul_rebelul2005 20-12-06 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Snoopy (Post 668511)
Dap cam asa e :) dar poate logica celui dinauntru masinii nu corespunde cu a mea :lol:.Promit ca cu prima ocazie am sai fac poze si la interior :p.Raul...care dintre baietii care au fost la strand esti..ca nu prea va tin minte :(.Cu ursuletu rosu? Numai bine baieti.

Da snoopy,eu is cu ursu rosu.....da sincer nici eu nu te mai tin minte,sorry....

Snoopy 20-12-06 20:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ala "tinerel" ce a venit cu criwar(Vlad).Mai bine sa mutam conversatia pe alt tread ca se face offtopic cam mult aici si sare sefu apoi :D

juana_man 21-12-06 08:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:sleep::sleep: :bored::bored:
:pissed:
:bat:

:boxing::pistoles:

:punch:

:ciggy:
gata cu oftopicu pls

Spark 23-12-06 17:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
in caz ca nu a mai fost prezentata pe aici :D

Yackone 23-12-06 19:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
daca nu ma insel....masina e facuta in brasov;)

Criwar 23-12-06 20:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
spark....numerele :P...am vazut si eu masina in orash...am depasit-o la semafor :)...e fainuta

Spark 23-12-06 20:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am uitat de numere ..
mi-am dat si eu seama ... dar umpic cam tarziu ...
si oricum ... si daca apucam sa dau edit si sa sterg numerele ... nush` daca o puteam face in timp util ...
nah` in fine
dupa ce vine domnu` moderator juana din vacantza ... o sa se ocupe el ....
sau daca nu are chiar o importanta asa mare ... o sa ramana asa

szambi77 28-12-06 17:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Cam tarziu dar ........... scuze !

demian 28-12-06 20:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Arata f bine masina proprietarul vb pe forum? daca si-ar pune alte stopuri tip lexus ar arata si mai bine, int beton, sa aiba noroc la masina BRAVO
ps: cand au fost facute pozele???

demian 28-12-06 23:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
de ce nu iai facut o poza cu portbagajul are muzica???

Spark 30-12-06 12:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
eram in mers asa ca nu am prins un unghi foarte bun.
daca ati vazut-o prin oras ... stitzi ca arata bine masina :)

Bogdan SM 30-12-06 21:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
10 Attachment(s)
hey.. is nou p forumu asta.. asha ca .. pt incalzile.. pun si eu niste poze.. cu c am strans eu din Satu Mare .. astra-ul van.. e din Dej.. nu e din Sm.. dar mi-a placut f mult...

Alex2Fast4U 30-12-06 22:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
poi.. bine ai venit la noi pe forum... sper sa ne intelegem foarte bine.. si... incearca sa te prezinti si tu.. sa te mai cunoastem o tzara.. ;) numa` bine

raul_rebelul2005 02-01-07 19:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ce mi-ar place sa arate si laguna mea asa[/QUOTE]

demiane nu pre cred ca ii laguna dar in fine ii faina....

demian 02-01-07 19:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
raul serios ii laguna am o revista in care a aparut masina

raul_rebelul2005 02-01-07 20:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
demiane nu poate fi laguna,uitate la forma ei,ii un crysler....

juana_man 03-01-07 08:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
va rog nu mai puneti poze din ..... strict numai masinile din SM

demian 03-01-07 17:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ARE ceva ca pun poze din strainatate??? macar mai pun ceva noutati

holdo 03-01-07 22:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
demian ...nu are nimic daca ne pui poze din strainatate :). ar fi bine sa deschizi un thread pt asta daca ai mai multe.
threadu asta momentan ...masinile tari din SM de asta zicea juana_man.
fa un thread nou si baga acolo poze la greu! :) numai bine

demian 11-01-07 14:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu a mai nici o masina tare prin sm???

Under VT 11-01-07 20:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
Am prins azi un BMW super tare...nu stiu daca proprietarul e din sm,are nr straine...cateva poze

Spark 11-01-07 21:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si asta in fatza la eminescu` .... mey mey :-P

demian 11-01-07 23:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
arata bine bmw ii din italia dupa nr dar precis proprietarul ii din sm sau judet

juana_man 12-01-07 08:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
undesi bmw u ala super tare????ahhhh,ala albastru???:oops: :oops: :oops:

Under VT 12-01-07 12:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
inca un honda accord...

Under VT 26-01-07 19:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
Cateva poze cu Polo-ul lui Szambi...

Snoopy 26-01-07 20:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Pfaoi azi vazut iara Impreza-u..de data asta in actiune..:shock::shock: in lateral o luato de pe loc.

holdo 27-01-07 17:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
snoopy...nush daca is singurul, dar eu nu inteleg ce vrei sa zici cu asta " in lateral o luat-o de pe loc" ????

Spark 27-01-07 18:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ma candesc ca o vrut sa zica ca ... atunci cand o pornit ... intai masina i-o fugit umpic lateral ... dupa care o inceput sa inainteze ...

sper ca se intelege ce vreau sa zic ...

szambi77 27-01-07 18:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Probabil e vb. de Subaru albastru al lui Zsolti. Fiind 4x4 (se poate regla si procentajul tractiunii fata/spate) si avand peste 300 cp, daca iei un start de pe loc in viraj, tractiunea spate face ca spatele masinii sa fuga in directia opusa fata de directia in care sunt indreptate rotile din fata, iar tractiunea fata trage masina pe directia dorita.... astfel masina porneste in lateral si te poti juca dupa start (mai ales pe drum alunecos) din volan "punand" masina in pozitia laterala dorita. Apropo : cu masinile 4x4 cu tehnologia respectiva se pot face cele mai spectaculoase cerculete, BMW-ul obisnuit avand doar tractiune spate, nu se invarte asa repede si controlat ca un Subaru sau Mitsubishi evo......

holdo 27-01-07 18:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nush spark poate, eu sincer asa ceva nu am vazut inca la masini 4X4, dar nu-i exclus

raul_rebelul2005 27-01-07 20:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
oricum are peste 300cp din fabrica.....asa stiu

Under VT 28-01-07 13:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Un Jaguar in parcarea de la real...

szambi77 28-01-07 13:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 718098)
szambi... o adus zsolti ceva modificari la motor? mi-o zis ca o are de gand sa faca numa nush daca le-o pus. daca nu inca nu o depasit 300 hp.

din fabrica are 320 cp (galerie rosie - destul de rare, varianta ce mai tare de fabrica momentan - pretul este de aprox 50.000 eur.) si are ceva modificari (deocamcata minore). Acum are aprox. 340 - 350 cp dar anul acesta se preconizeaza o crestere a cp pana pe la 600 (turbo-kit, soft) ;)

Vlad_BMW 28-01-07 16:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
super polo-ul ala ca doar a fost din oradea .. bv baietzi avetzi masini klumea pe la voi prin satu mare..

szambi77 28-01-07 18:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by vladutz_mitsubishi (Post 719379)
super polo-ul ala ca doar a fost din oradea .. bv baietzi avetzi masini klumea pe la voi prin satu mare..

va avea pe viitor si SM un cuvant de spus..............

holdo 28-01-07 19:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
is perfect deacord szambi cu tine....

raul_rebelul2005 28-01-07 19:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 719641)
va avea pe viitor si SM un cuvant de spus..............

adica szambi??preconizezi sa faci ceva cu masina??

szambi77 29-01-07 09:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 719760)
adica szambi??preconizezi sa faci ceva cu masina??

nu cu masina asta... mi-ar fi mila de Polo sa-i tunez si motorul... s-au cheltuit f. multi bani pe estetica acestuia si nu prea se impaca cu tuningul tehnic....

szambi77 29-01-07 12:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
...... si oricum in momentul de fata optez pt. omotocicleta :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning