![]() |
Re: E 30 DIVISION
leam suflat cu lac si in lac am pus niste vopsea neagra:P simplu dar eficient
Suntem in negocieri cu omu care vinde ursul... sa spearam k iasa bine,stiu k da mai bine cu jante cu buza dar e bmw-u lu paul si el stie ce face cu el k lui ii lene sa posteze si el aici p topic |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
1 Attachment(s)
Nai dc..:p Maine imi termin bunza pt spoiler si o montez, impreuna cu cele 2 telescoape, sti tu neamtzule care nu ? delea de care iti tre si tie:)):))
Nush da dupa ce o sa termin ursu o sa merg la aia de la drumuri sa fac contract cu ei k io unu nivelez tot cu el k ii prea jos bag cv:( dar in schimb da bine :oops: o sa revin mane cu poze k am imprumutat aparatul astazi.... voi ceati mai lucrat? |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
[QUOTE=Neamtzu_e36;3360208]si a mea este joasa si a lu kidu la fel ,app poate poti sa imi faci mie rost de 2 telescoape :
Incerc sa vad ce pot rezolva |
Re: E 30 DIVISION
7 Attachment(s)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D |
Re: E 30 DIVISION
cand ai pasiune iese orice neamtzule...si cand te gandesti ca asta este doar inceputul :))) .... si cum spuneam "proiectul continua" ;)
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
Noutati? membri noi ?ceati mai mesterit pe la ursi :?: |
Re: E 30 DIVISION
gata baieti...misiune indeplinita :)... acum este randul lui neamtzu sa alerge ca sa l taie :)) ...
|
Re: E 30 DIVISION
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
salut baieti...ma primiti si pe mine pe langa voi?
Ursulica al meu: https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3327835 https://www.youtube.com/watch?v=pSG_sFE18aI Id:lamisto4u |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
ceva poze... mam saturat de vremea asta aiurea k nu poti face mai nimica... miam gasit un garaj unde sa hiberneze ursul ceva vreme...
|
Re: E 30 DIVISION
mai blondule tu faci reclama la nokia??? :)))))) .... bag de seama ca ai ganduri mari cu ursu asta
|
Re: E 30 DIVISION
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
salutate.... ce ati mai lucrat p la masini ???
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
La mine a sosit o piesa care o cautam de mult pt exterior :D am sa revin cu poze cand o montez
@ kidu- vezi ca ai PM ;) |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
sa nu mai zic de ursu meu 1.8i:oops: hai mai repede ca vine toamna si iar nu mai facem nimic:boxing: |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
ce se mai aude pe la alba? cum mai sta treaba pe acolo? a mai intrat cineva in club?
|
Re: E 30 DIVISION
E30 DIVISION pt mine nu mai exista...bafta in continuare
|
Re: E 30 DIVISION
rog pe cineva sa inchida acest THREAD mersi
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning