Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Blondu_318 14-05-10 18:26

Re: E 30 DIVISION
 
leam suflat cu lac si in lac am pus niste vopsea neagra:P simplu dar eficient
Suntem in negocieri cu omu care vinde ursul... sa spearam k iasa bine,stiu k da mai bine cu jante cu buza dar e bmw-u lu paul si el stie ce face cu el k lui ii lene sa posteze si el aici p topic

Neamtzu_e36 14-05-10 18:33

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by iul111 (Post 3360112)
cateva poze cu ursul meu
enjoy!

Poze ca poze dar mai faci parte din echipa? sa inteleg ca nu mai vinzi ursu?

Neamtzu_e36 14-05-10 18:33

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3360126)
leam suflat cu lac si in lac am pus niste vopsea neagra:P simplu dar eficient
Suntem in negocieri cu omu care vinde ursul... sa spearam k iasa bine,stiu k da mai bine cu jante cu buza dar e bmw-u lu paul si el stie ce face cu el k lui ii lene sa posteze si el aici p topic

am inteles ms pt sfat :D

Blondu_318 14-05-10 18:50

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Nai dc..:p Maine imi termin bunza pt spoiler si o montez, impreuna cu cele 2 telescoape, sti tu neamtzule care nu ? delea de care iti tre si tie:)):))
Nush da dupa ce o sa termin ursu o sa merg la aia de la drumuri sa fac contract cu ei k io unu nivelez tot cu el k ii prea jos bag cv:( dar in schimb da bine :oops:
o sa revin mane cu poze k am imprumutat aparatul astazi.... voi ceati mai lucrat?

Blondu_318 14-05-10 18:53

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3360144)
Poze ca poze dar mai faci parte din echipa? sa inteleg ca nu mai vinzi ursu?

Ar fi frumos sa ramana printre noi :D

Neamtzu_e36 14-05-10 19:14

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3360173)
Nai dc..:p Maine imi termin bunza pt spoiler si o montez, impreuna cu cele 2 telescoape, sti tu neamtzule care nu ? delea de care iti tre si tie:)):))
Nush da dupa ce o sa termin ursu o sa merg la aia de la drumuri sa fac contract cu ei k io unu nivelez tot cu el k ii prea jos bag cv:( dar in schimb da bine :oops:
o sa revin mane cu poze k am imprumutat aparatul astazi.... voi ceati mai lucrat?

si a mea este joasa si a lu kidu la fel ,app poate poti sa imi faci mie rost de 2 telescoape :D

Blondu_318 14-05-10 19:46

Re: E 30 DIVISION
 
[QUOTE=Neamtzu_e36;3360208]si a mea este joasa si a lu kidu la fel ,app poate poti sa imi faci mie rost de 2 telescoape :


Incerc sa vad ce pot rezolva

Neamtzu_e36 15-05-10 16:09

Re: E 30 DIVISION
 
7 Attachment(s)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D

kyd_ursu 15-05-10 17:21

Re: E 30 DIVISION
 
cand ai pasiune iese orice neamtzule...si cand te gandesti ca asta este doar inceputul :))) .... si cum spuneam "proiectul continua" ;)

Blondu_318 15-05-10 20:32

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3362306)
cand ai pasiune iese orice neamtzule...si cand te gandesti ca asta este doar inceputul :))) .... si cum spuneam "proiectul continua" ;)

imi place k 'ati inceput' sa va miscati si voi mai repede:D

Blondu_318 15-05-10 20:36

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362099)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D

Numi place k, Kyd-u nu are salopeta:)))) acum iti dai seama care tie prieten zi tu neamtzule nui asa

Neamtzu_e36 15-05-10 21:03

Re: E 30 DIVISION
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3362768)
Numi place k, Kyd-u nu are salopeta:)))) acum iti dai seama care tie prieten zi tu neamtzule nui asa

cand ma ajutat la un alt urs iam dat salopeta am si dovezi :D

Blondu_318 15-05-10 21:05

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362857)
cand ma ajutat la un alt urs iam dat salopeta am si dovezi :D

Aum imi palce maia rata a mehanic :)):oops:

daffy duck™ 16-05-10 21:38

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362099)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D

gata ma, v-au dat drumu femeile din casa? :lol:

kyd_ursu 17-05-10 13:03

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3365346)
gata ma, v-au dat drumu femeile din casa? :lol:

nu...am sarit pe balcon :) si ce crezi??? acum suntem si mai scrantitzi :)))))

kyd_ursu 17-05-10 13:09

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362857)
cand ma ajutat la un alt urs iam dat salopeta am si dovezi :D

si cand ma gandesc ca si la asta ma asteapta acelasi lucru :)))) .... tre sa mai facem rost de inca o salopeta ....pt neamtzu :)

Neamtzu_e36 17-05-10 13:41

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3366744)
si cand ma gandesc ca si la asta ma asteapta acelasi lucru :)))) .... tre sa mai facem rost de inca o salopeta ....pt neamtzu :)

din cate stiu am eu acasa 2 salopete :D dar mai tre sa iau arcurile si porma le imbracam (salopeta) :D

Neamtzu_e36 17-05-10 13:42

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3365346)
gata ma, v-au dat drumu femeile din casa? :lol:

dupa cateva negocieri care au esuat am aplicat ce a zis kidu :D:D

kyd_ursu 18-05-10 15:43

Re: E 30 DIVISION
 
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))

Neamtzu_e36 18-05-10 19:16

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3370006)
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))

sa mil trimiti pe maill ca sa ma duc cu el la facut :D

Blondu_318 18-05-10 22:52

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3370006)
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))

pune si mie parasolaru si stickeru'



Noutati? membri noi ?ceati mai mesterit pe la ursi :?:

kyd_ursu 19-05-10 12:28

Re: E 30 DIVISION
 
gata baieti...misiune indeplinita :)... acum este randul lui neamtzu sa alerge ca sa l taie :)) ...

Neamtzu_e36 23-05-10 21:25

Re: E 30 DIVISION
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3372385)
gata baieti...misiune indeplinita :)... acum este randul lui neamtzu sa alerge ca sa l taie :)) ...

gata a venit marfa :D:D:D

cozmin23 23-05-10 21:46

Re: E 30 DIVISION
 
salut baieti...ma primiti si pe mine pe langa voi?
Ursulica al meu:
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3327835
https://www.youtube.com/watch?v=pSG_sFE18aI
Id:lamisto4u

kyd_ursu 23-05-10 23:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3383819)
gata a venit marfa :D:D:D

buna treaba neamtzule....

kyd_ursu 23-05-10 23:42

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3383877)
salut baieti...ma primiti si pe mine pe langa voi?
Ursulica al meu:
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3327835
https://www.youtube.com/watch?v=pSG_sFE18aI
Id:lamisto4u

te astept la o discutie pe net...imi place ursul tau ca este ingrijit bine si tine o tot asa

Blondu_318 25-05-10 22:46

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
ceva poze... mam saturat de vremea asta aiurea k nu poti face mai nimica... miam gasit un garaj unde sa hiberneze ursul ceva vreme...

kyd_ursu 26-05-10 21:51

Re: E 30 DIVISION
 
mai blondule tu faci reclama la nokia??? :)))))) .... bag de seama ca ai ganduri mari cu ursu asta

kyd_ursu 29-05-10 15:50

Re: E 30 DIVISION
 
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii

Neamtzu_e36 29-05-10 23:58

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3399453)
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii

asa asa kidule baga mare sa ne ti la curent :D:D

kyd_ursu 31-05-10 08:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3400488)
asa asa kidule baga mare sa ne ti la curent :D:D

va tin la curent cum sa nu...la 220v :)))) .... neamtzule u nimic???

Neamtzu_e36 31-05-10 10:11

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3403317)
va tin la curent cum sa nu...la 220v :)))) .... neamtzule u nimic???

pai nimic ca nu prea mai sunt fonduri sa mai iau ceva :sad:

Blondu_318 01-06-10 11:51

Re: E 30 DIVISION
 
salutate.... ce ati mai lucrat p la masini ???

kyd_ursu 02-06-10 10:11

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3407061)
salutate.... ce ati mai lucrat p la masini ???

deocamdata mai nimic pt ca a fost vremea urata...daca in week este frumos incepem iar :) .... la tine cum merge treaba?

Neamtzu_e36 02-06-10 14:25

Re: E 30 DIVISION
 
La mine a sosit o piesa care o cautam de mult pt exterior :D am sa revin cu poze cand o montez
@ kidu- vezi ca ai PM ;)

B83RUP 02-06-10 22:15

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3399453)
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii

salut .... te asteapta un v6;)
sa nu mai zic de ursu meu 1.8i:oops:
hai mai repede ca vine toamna si iar nu mai facem nimic:boxing:

kyd_ursu 07-06-10 18:03

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3411621)
salut .... te asteapta un v6;)
sa nu mai zic de ursu meu 1.8i:oops:
hai mai repede ca vine toamna si iar nu mai facem nimic:boxing:

cu cea mai mare placere ... in curand

kyd_ursu 14-06-10 13:01

Re: E 30 DIVISION
 
ce se mai aude pe la alba? cum mai sta treaba pe acolo? a mai intrat cineva in club?

kyd_ursu 09-07-10 20:29

Re: E 30 DIVISION
 
E30 DIVISION pt mine nu mai exista...bafta in continuare

Neamtzu_e36 10-07-10 10:25

Re: E 30 DIVISION
 
rog pe cineva sa inchida acest THREAD mersi


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning