Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

fiat500 08-09-06 21:07

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
la motor...deocamdata are cai...aia stock...o evacuare mai custom...shi...filtru de aer ;)...da au vreme caii sa se tot inmulteasca...intai o suspensie shi niste frane ;)

alexufo 08-09-06 23:27

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
imi place cum gandeste omul asta

DaNuTzU' 08-09-06 23:50

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
heheh e unul dintre colegii mei (elevi) sa nu indrazniti sa ziceti ceva urat:P

Motor 10-09-06 08:01

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 547223)
bogdy restecpa frumos asta insemna mana de finisat si finalul se vede dupa vopsire ...mondiala .........lasa ca vin si eu din spate cu dacia 1100


smtraxx ai dreptate oricum deja a inceput revolutia hod rod in romania de ceva timp ..deja sunt in proiect 2 broscutze ,o pobeda si multe altele




mai vine si un polski din urma:))

BH-15-RIC 10-09-06 11:10

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Sincer am vazut masina la ORADEA in 4iunie la show si arata bestial , si sper sa o vedem si in 24 dar nu pe trailer ci pe roti ar fi super caci merita sincer efortul depus de cei care au lucrat la ea sa o vada cit mai multa lume si sa vada ca se poate face asa ceva si la noi in ROMANIA nu numai in alte tari !!!!;)

Motor 10-09-06 12:18

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by BH-15-RIC (Post 549175)
sper sa o vedem si in 24 dar nu pe trailer ci pe roti ar fi super caci merita sincer efortul depus de cei care au lucrat la ea

perfect de accord cu tine


AK-ZER 10-09-06 19:16

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
superba mashina... are un aspect de bomba p roti.. tot respectul..
PS: botul apare cam gol.. fara semnul de la fiat.. poate ar fi o idee buna sa iti faci cu aerograful fata care o are"luigi" in CARS.. io zic k ar arata chiar mai fain.. oricum supertare mashinutza..BRAVO

8 valve 15-09-06 09:36

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Foarte frumoasa masinutza , iti dau si io o idee , masoara farul tau cu unul de bmw e 30 ( ursulet ) cu lupa in el si daca ai noroc sa se potriveasca pune-le palea o sa arate tare cu lupa ...

Piry 15-09-06 10:16

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
buna idee...pe bune

fietel 15-09-06 14:09

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
merg cele de bmw.... este unul in bucuresti asa. dar e alta prindere la far si e ceva ceva de modificat.... mai bine le lasa pe ale lui.

fiat500 16-09-06 00:27

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
daca nu intra in inelu ala al lui cromat nu le pun...oricum o sa caut ceva frumos, da sa intre bine acolo ;)

DaNuTzU' 16-09-06 01:38

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
asa te vreau ma!!!;)

DaNuTzU' 16-10-06 21:05

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
yeyeyeyyeye partyyyyyyyyyyyyyy
bogdane bafta in continuare respectul si felicitarile mele pt premiul obtinut!!!!!

fiat500 16-10-06 21:35

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ms ms, este loc shi de mai mult, e doar stage 1 provizoriu mashina....promit k ma bag tare pe interior

smoke 17-10-06 00:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
masina a demostrat ca se mai apreciaza munca depusa,,, si omu are 16 ani..
iti tin pumnii in continuare.. sg masina la care nimeni nu a barfit si nu a comentat nimic :)))..WOW!!!! all the best fiat 500

SVLadone 17-10-06 02:06

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
O masina si un proprietar care merita tot respectu'....jos palaria!!!!
Si "tunerii" la fel....se stie!!!!! :-))))))))))):dance:

Tudy 17-10-06 20:02

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Chiar ca e foarte reusita. Felicitari Bogdy ;)

Mandella 26-10-06 20:06

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
fiti atenti in stanga jos cine a aparut :P
incepe sa fie cunoscuta masinuta

Piry 27-10-06 00:58

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
se stie demult

CJ02VDV 27-10-06 12:30

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Salut!!Vreau sa intreb ca cat ar costa un fiat 500?Dar unde casesc fiat 500 de vanz??

smoke 27-10-06 13:32

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
vreo 2000- 3000 E.. in stare de functionare.. si modificarile de la 600 E in sus.. ca body-kit

AK-ZER 27-10-06 15:13

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
am auzit k se gasesc la pretz mult mai mic in ungaria.. da acuma ar fi culmea sa ne luam totzi fiat 500 shi sa-l tunam.. mai exista 600, 850, 126 polski..shi din astea pot ieshi lucruri faine.. chiar dk 500 e cel mai dragutz:D

fiat500 28-10-06 01:19

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
3 Attachment(s)
mi-am tras neshte capace mortale :)):D:D:D

Gabi 28-10-06 01:21

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Chiar mortale capacele ! Pe zi ce trece, buburuza devine mai frumoasa ! Felicitari !

fiat500 28-10-06 01:26

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
mi-ash dori eu asha capace ;)...deocamdata e doar de poza...urmeaza inca un stage, dupaia va fii stage 4

CJ-01-WOB 28-10-06 01:28

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by fiat500 (Post 601520)
mi-am tras neshte capace mortale :)):D:D:D

mai copilu alea nu-s capacele lui suciu ? ! .. :lol: :twisted:

fiat500 28-10-06 01:32

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
noh k mai prins :((( ale lui sunt, el sho pus alea de tabla k are de carat ceva cartofi

Piry 28-10-06 03:05

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
eu nu mai zic nimic :)

DACIA-Wrc 28-10-06 10:44

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
macar de-ai fi ascuns cricu si puneai prezoanele....

CJ02VDV 28-10-06 11:00

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
SAlut!Cine a fost cu fiatul la oradea la TUNING DAY?As vrea sa vb cu el!!

fiat500 28-10-06 11:17

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 601719)
macar de-ai fi ascuns cricu si puneai prezoanele....

daca ash fii ascuns cricu shi ash fi pus prezoanele:
1.zgariam jantele pt k prezoanele mele sunt mai mari
2.nu mai zic nimic

Quote:

Originally Posted by CJ02VDV (Post 601732)
SAlut!Cine a fost cu fiatul la oradea la TUNING DAY?As vrea sa vb cu el!!

eu am fost cu fikatu la oradea...:)

CJ02VDV 28-10-06 11:47

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Cumva putem sa vb pe mess?

sandrei 28-10-06 12:00

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Nu mai zice nimic ma :lol: :lol:

CJ02VDV 28-10-06 12:59

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Sandrei vrei sa spui sa tac?

sandrei 28-10-06 14:34

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by CJ02VDV (Post 601851)
Sandrei vrei sa spui sa tac?

1.:lol: :lol: cu bogdi vorbeam mai :P
2. nu mai zic nimic :lol:

Motor 28-10-06 22:21

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 601529)
mai copilu alea nu-s capacele lui suciu ? ! .. :lol: :twisted:

1.Bogdy nu ii copil........
2.Nu mai zic nimic !!!

Motor 28-10-06 22:28

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by AK-ZER (Post 600858)
am auzit k se gasesc la pretz mult mai mic in ungaria.. da acuma ar fi culmea sa ne luam totzi fiat 500 shi sa-l tunam.. mai exista 600, 850, 126 polski..shi din astea pot ieshi lucruri faine.. chiar dk 500 e cel mai dragutz:D

126p....potzi sa il scotzi ca ala il fac yo

sandrei 28-10-06 23:23

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by Motor (Post 602436)


126p....potzi sa il scotzi ca ala il fac yo

1.lasa omu in pace
2. nu mai zic nimic

smoke 30-10-06 22:49

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
ma care are revista '' mult laudata'' , ca pe ruta Cluj-Bucuresti-Pitesti- Cluj nicaieri nu am dat de ea.. sa vaz si io prezentarea fiat-ului??!?!?!?

fiat500 31-10-06 06:04

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
vai da nerabdator mai eshti :))), nush dc intarzie atata revista :D


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning