![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
la motor...deocamdata are cai...aia stock...o evacuare mai custom...shi...filtru de aer ;)...da au vreme caii sa se tot inmulteasca...intai o suspensie shi niste frane ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
imi place cum gandeste omul asta
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
heheh e unul dintre colegii mei (elevi) sa nu indrazniti sa ziceti ceva urat:P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Sincer am vazut masina la ORADEA in 4iunie la show si arata bestial , si sper sa o vedem si in 24 dar nu pe trailer ci pe roti ar fi super caci merita sincer efortul depus de cei care au lucrat la ea sa o vada cit mai multa lume si sa vada ca se poate face asa ceva si la noi in ROMANIA nu numai in alte tari !!!!;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
superba mashina... are un aspect de bomba p roti.. tot respectul..
PS: botul apare cam gol.. fara semnul de la fiat.. poate ar fi o idee buna sa iti faci cu aerograful fata care o are"luigi" in CARS.. io zic k ar arata chiar mai fain.. oricum supertare mashinutza..BRAVO |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Foarte frumoasa masinutza , iti dau si io o idee , masoara farul tau cu unul de bmw e 30 ( ursulet ) cu lupa in el si daca ai noroc sa se potriveasca pune-le palea o sa arate tare cu lupa ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
buna idee...pe bune
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
merg cele de bmw.... este unul in bucuresti asa. dar e alta prindere la far si e ceva ceva de modificat.... mai bine le lasa pe ale lui.
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
daca nu intra in inelu ala al lui cromat nu le pun...oricum o sa caut ceva frumos, da sa intre bine acolo ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
asa te vreau ma!!!;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
yeyeyeyyeye partyyyyyyyyyyyyyy
bogdane bafta in continuare respectul si felicitarile mele pt premiul obtinut!!!!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ms ms, este loc shi de mai mult, e doar stage 1 provizoriu mashina....promit k ma bag tare pe interior
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
masina a demostrat ca se mai apreciaza munca depusa,,, si omu are 16 ani..
iti tin pumnii in continuare.. sg masina la care nimeni nu a barfit si nu a comentat nimic :)))..WOW!!!! all the best fiat 500 |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
O masina si un proprietar care merita tot respectu'....jos palaria!!!!
Si "tunerii" la fel....se stie!!!!! :-))))))))))):dance: |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Chiar ca e foarte reusita. Felicitari Bogdy ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
fiti atenti in stanga jos cine a aparut :P
incepe sa fie cunoscuta masinuta |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
se stie demult
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Salut!!Vreau sa intreb ca cat ar costa un fiat 500?Dar unde casesc fiat 500 de vanz??
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
vreo 2000- 3000 E.. in stare de functionare.. si modificarile de la 600 E in sus.. ca body-kit
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
am auzit k se gasesc la pretz mult mai mic in ungaria.. da acuma ar fi culmea sa ne luam totzi fiat 500 shi sa-l tunam.. mai exista 600, 850, 126 polski..shi din astea pot ieshi lucruri faine.. chiar dk 500 e cel mai dragutz:D
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
mi-am tras neshte capace mortale :)):D:D:D
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Chiar mortale capacele ! Pe zi ce trece, buburuza devine mai frumoasa ! Felicitari !
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
mi-ash dori eu asha capace ;)...deocamdata e doar de poza...urmeaza inca un stage, dupaia va fii stage 4
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
noh k mai prins :((( ale lui sunt, el sho pus alea de tabla k are de carat ceva cartofi
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
eu nu mai zic nimic :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
macar de-ai fi ascuns cricu si puneai prezoanele....
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
SAlut!Cine a fost cu fiatul la oradea la TUNING DAY?As vrea sa vb cu el!!
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
1.zgariam jantele pt k prezoanele mele sunt mai mari 2.nu mai zic nimic Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Cumva putem sa vb pe mess?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Nu mai zice nimic ma :lol: :lol:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Sandrei vrei sa spui sa tac?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
2. nu mai zic nimic :lol: |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
2. nu mai zic nimic |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
ma care are revista '' mult laudata'' , ca pe ruta Cluj-Bucuresti-Pitesti- Cluj nicaieri nu am dat de ea.. sa vaz si io prezentarea fiat-ului??!?!?!?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
vai da nerabdator mai eshti :))), nush dc intarzie atata revista :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning