![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Vino vineri la Wild West la 18,30 si vedem ce putem face :-P
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
O masina simpla :P:):PAttachment 1736151
Attachment 1736152 Attachment 1736153 Attachment 1736154 Attachment 1736155 Attachment 1736156 |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
hmm...nu merg pozele..dar cine nu o stie..frumoasa tare :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
pai ce are modificat e stock
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mai e una cam la fel , nu stiu daca e aceeasi ... o vad mereu parcata la spalatoria de langa aida ... nu am fost atent la numar ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
UBL are la numar. E masina lu` Paulica.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
1,8 is |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
Alfa Romeo 145 1.4 16v 105CP / an 1999 , Motor nou < 3.000 km.
Modificari majore aduse nu prea sunt ..o evacuare de la SuperSprint ar fi. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Frumoasa masina.O vad zi de zi aproape in parcare la LUCKOIL:D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Stau vis-a-vis , in blocul dintre Electrica si Cupidon.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Bine ai venit! |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Apropo , aveti idee unde as putea gasi suspensii si arcuri pentru ea mai ieftin ? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
mai bine ai cauta un motor |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Daca stie cineva unde as putea gasi suspensii + arcuri il rog frumos sa-mi zica. Eu momentan am sport pe ea dar sunt prea rigide si ma enerveaza. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Ai incercat pe la sectiunea vanzari piese Alfa Romeo
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
nu mai inteleg nimic |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Eu sincer vroiam noi ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Pai incearca la magazinele care importa piese auto...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
altii isi doresc o suspensie sport .....
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
daca de la varsta asta te doare spatelee... nu e de la suspensie ;):lol::lol::lol:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
Salut!Sunt nou pe aici....acesta e stilo-ul meu...2002,1.6 16.Modificari prea multe nu am facut la ea..dar urmeaza.Pana acum a primit un filtru sport pipercross si o finala carub,folie pe cupola, iar recent mi-am facut grila fara sigla si sapt viitoare sper sa termin farurile(vreau sa le pun lupe).Am sa revin cu mai multe poze dupa ce termin farurile.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
in primul rand bine ai venit printre noi.
Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning