Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

vn-61-xxl 31-10-10 23:25

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by fisan (Post 3773147)
bagatil si pe asta a lu XXL:P sa fie 2albe cu 1rosie:P

da fasane ...ar km trebui :>:)))

uskt2005 01-11-10 06:56

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Vino vineri la Wild West la 18,30 si vedem ce putem face :-P

vn-61-xxl 01-11-10 15:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by uskt2005 (Post 3774229)
Vino vineri la Wild West la 18,30 si vedem ce putem face :-P

joi plec in italia si vin luni ...

UsCaTu_ 12-11-10 12:50

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
1 Attachment(s)
O masina simpla :P:):PAttachment 1736151

Attachment 1736152

Attachment 1736153

Attachment 1736154

Attachment 1736155

Attachment 1736156

johnsonxxl 12-11-10 13:00

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
hmm...nu merg pozele..dar cine nu o stie..frumoasa tare :D

Sonny™ 13-11-10 09:28

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by UsCaTu_ (Post 3806330)

:)):)):)) zici tu ca e simpla...?

UsCaTu_ 14-11-10 22:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
pai ce are modificat e stock

vn-08-nen 15-11-10 12:14

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Mai e una cam la fel , nu stiu daca e aceeasi ... o vad mereu parcata la spalatoria de langa aida ... nu am fost atent la numar ...

VN23TDR 16-11-10 10:02

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
UBL are la numar. E masina lu` Paulica.

grosu 18-11-10 18:35

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by UsCaTu_ (Post 3812759)
pai ce are modificat e stock


1,8 is

Sonny™ 18-11-10 18:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 3823496)
1,8 is

e vorba de bmw lu uscatu?:))

grosu 19-11-10 15:33

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3823569)
e vorba de bmw lu uscatu?:))

pai da

Sonny™ 19-11-10 15:44

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 3825955)
pai da

da...uitasem...:)):))

tfxCGK 26-01-11 05:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
Alfa Romeo 145 1.4 16v 105CP / an 1999 , Motor nou < 3.000 km.
Modificari majore aduse nu prea sunt ..o evacuare de la SuperSprint ar fi.

valitataye 26-01-11 09:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Frumoasa masina.O vad zi de zi aproape in parcare la LUCKOIL:D

tfxCGK 26-01-11 14:06

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Stau vis-a-vis , in blocul dintre Electrica si Cupidon.

_Cox_ 26-01-11 14:10

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022592)
Stau vis-a-vis , in blocul dintre Electrica si Cupidon.

Frumoasa masina, pare ingrijita:D
Bine ai venit!

tfxCGK 26-01-11 14:38

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 4022599)
Frumoasa masina, pare ingrijita:D
Bine ai venit!

E ingrjita cat de cat , mai am de rezolvat mici retusuri pentru primavara.
Apropo , aveti idee unde as putea gasi suspensii si arcuri pentru ea mai ieftin ?

grosu 26-01-11 14:40

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022681)
E ingrjita cat de cat , mai am de rezolvat mici retusuri pentru primavara.
Apropo , aveti idee unde as putea gasi suspensii si arcuri pentru ea mai ieftin ?


mai bine ai cauta un motor

Sonny™ 26-01-11 14:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4022689)
mai bine ai cauta un motor

de ce il iei asa tare, depinde ce planuri are omu cu masina;)

tfxCGK 26-01-11 15:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4022689)
mai bine ai cauta un motor

De ce? Al meu merge foarte bine. Nu intentionez sa zbor deasupra soselei cu ea sau sa ma iau la intrecere cu BMW-uri :)
Daca stie cineva unde as putea gasi suspensii + arcuri il rog frumos sa-mi zica. Eu momentan am sport pe ea dar sunt prea rigide si ma enerveaza.

valitataye 26-01-11 15:53

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Ai incercat pe la sectiunea vanzari piese Alfa Romeo

tfxCGK 26-01-11 16:07

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 4022862)
Ai incercat pe la sectiunea vanzari piese Alfa Romeo

Da, au numai sport :|

grosu 26-01-11 16:11

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022917)
Da, au numai sport :|


nu mai inteleg nimic

tfxCGK 26-01-11 16:16

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4022936)
nu mai inteleg nimic

Ce nu intelegi ? Eu momentan am arcuri si suspensii sport pe ea, dar vreau unele normale pentru ca astea sunt prea rigide. Acum ai inteles?

grosu 26-01-11 16:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022957)
Ce nu intelegi ? Eu momentan am arcuri si suspensii sport pe ea, dar vreau unele normale pentru ca astea sunt prea rigide. Acum ai inteles?

da.... cauta la dezmembrari

tfxCGK 26-01-11 16:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Eu sincer vroiam noi ...

valitataye 26-01-11 16:25

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Pai incearca la magazinele care importa piese auto...

grosu 26-01-11 16:31

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
altii isi doresc o suspensie sport .....

tfxCGK 26-01-11 16:36

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4023001)
altii isi doresc o suspensie sport .....

O dau pe a mea in schimbul uneia normale :))

johnsonxxl 26-01-11 17:07

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4023007)
O dau pe a mea in schimbul uneia normale :))

daca ar fi la toate la fel ar fi doritori multi

tfxCGK 26-01-11 17:45

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 4023092)
daca ar fi la toate la fel ar fi doritori multi

De ce zici asta?

johnsonxxl 26-01-11 17:59

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4023232)
De ce zici asta?

ma refer la faptul ca daca sar potrivi suspensia ta si la alte marci ar fi multi doritori sa faca schimb cu tine ;)

tfxCGK 26-01-11 18:05

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 4023274)
ma refer la faptul ca daca sar potrivi suspensia ta si la alte marci ar fi multi doritori sa faca schimb cu tine ;)

Si eu la inceput am crezut ca ar fi un avantaj suspensia sport , dar ..ma cam indoiesc acum. Incepe sa ma doara spatele :-? :))

jipianu 26-01-11 19:21

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
daca de la varsta asta te doare spatelee... nu e de la suspensie ;):lol::lol::lol:

tfxCGK 26-01-11 19:43

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 4023540)
daca de la varsta asta te doare spatelee... nu e de la suspensie ;):lol::lol::lol:

In general ma doare cand conduc :))

grosu 26-01-11 20:00

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4023643)
In general ma doare cand conduc :))

poate e de la scaun

cheloofdd 10-03-11 20:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
Salut!Sunt nou pe aici....acesta e stilo-ul meu...2002,1.6 16.Modificari prea multe nu am facut la ea..dar urmeaza.Pana acum a primit un filtru sport pipercross si o finala carub,folie pe cupola, iar recent mi-am facut grila fara sigla si sapt viitoare sper sa termin farurile(vreau sa le pun lupe).Am sa revin cu mai multe poze dupa ce termin farurile.

VN23TDR 10-03-11 22:24

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by cheloofdd (Post 4159477)
Salut!Sunt nou pe aici....acesta e stilo-ul meu...2002,1.6 16.Modificari prea multe nu am facut la ea..dar urmeaza.Pana acum a primit un filtru sport pipercross si o finala carub,folie pe cupola, iar recent mi-am facut grila fara sigla si sapt viitoare sper sa termin farurile(vreau sa le pun lupe).Am sa revin cu mai multe poze dupa ce termin farurile.

Felicitari. Cati cai are trecuti in talon si cati cai crezi ca are acum cu filtru ala sport si cu toba sport ?

jipianu 11-03-11 14:12

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
in primul rand bine ai venit printre noi.
Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea...


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning