![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pentru fiecare poza cate unu?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Am si yo o intrebare. De cate astfel de print screen-uri e nevoie pe parcursul lucrarii?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ce sila imi e....astia concentrati alea alea...eu nici nu m-am apucat..bv baieti...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
deci pana la urma in c format shi cate screenshot-uri tre sa scoatem pt porsche?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Quote:
PRECIZEZ INCA O DATA: Lucrarea finala NU TREBUIE SA CONTINA NICI UN ELEMENT IDENTIFICATOR CU AUTORUL, PENTRU O JUDECARE TRANSPARENTA. NU SE ADMIT LOGO-URI, BRAND-URI, NICK-URI, SITE-URI, ETC. PE LUCRAREA FINALA. ASTFEL, JURIUL VA JUDECA LUCRAREA SI NU AUTORUL ! FORMATUL IL VOM COMUNICA CAT DE CURAND POSIBIL, TREBUIE SA AVEM TOATE INFORMATIILE VIS-A-VIS DE TIPARIRE/PRINTARE. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
as vrea si yo sa stiu , la freehand tuning pe golf 5, trebuie sa apara in desen si celelalte golfulete? si.... trebuie sa avem un freehand cu el stock si unu cu el tunat? pls sa-mi zik cineva ..........
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
are si topart dreptate ... cititi si voi tot c scrie in topicuri mai intai... nu trebuie sa apara si celelalte golfuri... si nu trebuie ink un desen cu golful stock :|
bine... faptul k io am desenat ieri un golf 5 stock sa vad cum imi iese e partea a doua :)) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
FREEHAND TUNING=- aici ma pricep mai mai bine
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
FREEHAND TUNING=- eon -=
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
BABYDOLL /BEGINNER TUNING
wish me luck...;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
babydoll/ beginner tuning
;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
chiudei, at 00:00, midnait, za inscrieishan uill bi fainally ouvar. sou, greab iour mausez end iour pensils end go crieeeeit !!!! za comity... :joy: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
blondish / freehand tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Am facut o contorizare a tuturor celor ce s-au inscris, iar rezultatul a fost urmatorul:
Categoria BEGGINER TUNING: 1. Devlin_Dirty 2. vio[s] 3. tng 4. BMWfan 5. blowwind 6. alex_maxx 7. peter 8. huidu4love 9. Proddigy 10. Boomtech 11. MaTzA 12. shantzu 13. 2fastboy 14. GRIGO-X2 15. lupu 16. Gabi 17. Alex2Fast4U 18. kitros 19. Tuning-D.M.G. 20. vlad_4tuning 21. BASU 22. Yackone 23. Yonut21 24. Panacota 25. ALXutz 26. sica 27. 2fast4you 28. raisa407 29. xan.m 30. ra2 31. soricelu 32. WGF 33. cutt3r 34. mihai134 35. chitzy_66 36. eko_squad_2006 37. maf 38. lyvyu 39. TazAless 40. cata55 41. Manson 42. sandrin 43. kamikaaze 44. Dexter_20 45. Angel_22S 46. ranek 47. Intruder1k2 48. RA_2fast4u 49. babydoll Categoria ADVANCED TUNING: 1. NightDevil 2. LKS 3. xxdadixx 4. EvLSant0s 5. P.I.M.P Boy 6. Rares 7. metal_militia 8. Diesel_tuning 9. hori_cutz_tuning 10. GolfTuning 11. ad1 12. BMW-M-Power 13. W U W 14. madskilz 15. frozzen 16. george GMN 17. dshockevo 18. kickass 19. andrey2003 20. maskt 21. CataNOS Categoria HIGH-END TUNING: 1. ad1 2. a_ombladon 3. TopArt 4. bumbu iulian 5. ShinyG 6. chris_max 7. Marius Nedea 8. _DPG_ 9. lilCara 10. nelu 11. dreacu Categoria FREEHAND TUNING: 1. Devlin_Dirty 2. LKS 3. g_unit 4. vlad_4tuning 5. ad1 6. sica 7. mertan 8. DjRainManFast 9. cassyus 10. Ace Axel 11. Acadea 12. Intruder1k2 13. chitzy_66 14. maf 15. Dexter_20 16. Brianthedriftboy 17. ranek 18. blondish 19. eon ... ADICA 100 DE CONCURENTI INSCRISI!!! frost_dani :?: inca neclar, deoarece s-a inscris initial la freehand si la advanced, apoi la begginer si la advanced. Eu am decis sa nu-i centralizez inscrierea. De asemenea, alegerea userului L33L00 este incerta, deoarece s-a inscris atat la begginer cat si la advanced tuning. Daca din greseala am omis sa nominalizez pe cineva, imi cer scuze si rog persoana respectiva sa dea un mesaj privat oricarui dintre membrii comitetului de organizare (TopArt, ZoliaT, RoSonic sau Gabi) cu userul si categoria la care s-a inscris pentru a fi introdus in liste. Cei care inca nu au trimis datele personale (nickname | nume real | varsta | studii) persoanelor ce se ocupa de contorizarea datelor (ZoliaT, pentru categoria BEGGINER TUNING, RoSonic, pentru categoria FREEHAND TUNING si Gabi, pentru categoria ADVANCED TUNING) sunt rugati sa o faca in cel mai scurt timp posibil, in caz contrar riscand sa fie exclusi din concurs. Va multumim tuturor (atat concurentilor, cat si celor ce-au votat) pentru implicarea in acest concurs si le uram concurentilor multa bafta!!! Comitetul de organizare |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
. NU SE ADMIT LOGO-URI, BRAND-URI, NICK-URI, SITE-URI, ETC. PE LUCRAREA FINALA.
Topart prin logouri si branduri se inteleg si reclamele care se pun pe masini? Gen greedy, toyo, etc? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Nu! Nu la alea se referea, ci la elemente ce-ar putea da indicii despre realizatorul unei lucrari.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ca de ex pe lucrarea mea sa scrie undeva intr-un colt sau unde se pune numaru la masina sa scrie ra2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
exact asta nu ai voie ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
blondish: este vina mea. Te-am trecut decat in lista de la freehand tuning. Ultima daca cand ai postat, ai optat pentru categoria asta si te-am trecut decat acolo. Dar... no problem, esti participanta la ambele categorii - freehand si begginer tuning :wink: Nu vei fi lasata afara!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
frost_dani/advanced tuning
ps:am gresit prima oara poti t rog sa ma centralizezi shi p mine plssss |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ciuMpi / BEGINNER TUNING
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
frost_dani: ai fost, in sfarsit, inscris. Astept datele personale (nick/nume real/varsta/studii) pe PM.
ciuMpi: cererea ta a fost notata. Da-i PM lui ZoliaT cu datele personale (nick/nume real/varsta/studii). Am mai intarziat inscrierile cu inca o zi, sa aiba timp toata lumea si sa-si faca curaj toata lumea. Incredere, mai aveti inca putin pentru a va inscrie si participa ! Inscrierile se termina in seara asta, la ora 00:00. Sunt, pana acum, 101 participanti la 4tuning Challege 2006! Cine mai vrea sa se inscrie, sa nu mai ezite si sa o faca, altfel... pierde competitia, pierde premiile, pierde... :shock: Bafta tuturor! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma speriasem :D Thx
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
good luck to... us all;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
incep sa se inmultzeasca fetele printre vTuneri ... Spor la munca tuturor !
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Ms mult de lamuriri. :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bafta tuturor si sa rupeti gura targului :D ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
o sa incercam... gl every1
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
LUcrarile in ce format trebuie sa le predam.... :rolleyes2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ai terminat deja!?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Asa zice regulamentu`
1. Nu veti face publice lucrarile decat la final, pe 27-28-29 martie 2006. Autorii care isi declara lucrarile inainte de votarea castigatorilor vor fi descalificati din start si nu vor putea participa la votare/premiere. 2.IMPORTANT: TOTI CONCURENTII SUNT OBLIGATI SA TRIMITA (ODATA CU LUCRAREA FINALA) SI UN SCREENSHOT/PRINTSCREEN LA SURSA (*.psd, etc. - screenshotul sa contina sursa cu elemente de identificare user) PENTRU CONFIRMAREA FAPTULUI CA EI SUNT AUTORII LEGALI AI LUCRARII IAR LUCRAREA NU E COPIATA/FURATA. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
lucrarea o predai in format JPG ...ca de obicei + screenshot facut in timp ce lucrai in photoshop...sa se vada layerele
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
deci trebuie sa fac print screen la layere! :???: sau... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
1 Attachment(s)
hai bai tata ...ce eshti asha greu de cap ...
print screen ..e asta de mai jos ...il faci cand lucrezi la masina ...sa se vada photoshop`u deschis ...si ce lucrezi in el |
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning