Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   intreceri pe strazi (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1372-intreceri-strazi.html)

ct77pia 24-09-04 13:25

daca l prind il rup cu bataia era sa ma fac praf azi conduce prost periculos si cred ca ii pun si o \"pila' la permis

CT-87-ADY 24-09-04 16:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ct77pia\"
daca l prind il rup cu bataia era sa ma fac praf azi conduce prost periculos si cred ca ii pun si o \"pila' la permis

:) lool saracu`!

CT-87-ADY 24-09-04 16:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
dmx dacia aia fuge bine dar daca baiatu nu mai da asa in ea poate o sa il mai tzina ,masina fuge bine de tot ptr o dacaie dar eu unu daca as avea un cielo si m-ar face eu unu as da foc la masina :))))dar marea majoritate nu stiu sa mearaga cu masina adica stiu sa apese pe acceleratzie si atita :)))acea masina cica avea 140hp dar cred ca erau magarii de mergea asa de prost ,el se mindrea ca ma facut si cind i-am zis ca eu am 75 de cai a inceput sa zica ca masina lui e limitata si ca nu stia pew sa ii dea ,plus ca ala fura startu rau de tot :))))))

Ce mashina?
Shi \"pew\" ala cu Vectra Argintie? :?

Psycho 24-09-04 16:28

copii mah copii ...



mie imi place de el .. k face si drege si e singuri care mai rupe mashina aia pacat d ea ... nu`i doresk vre`o data cum a patit`o un preten d`al meu in buc ... un BMW ii taie fatza el sa da la el ... nush ce .. il alearga si pe nush ce bulenard ajunge in paralel cu el .. lasa geamu jos si .. il injura p`ala alea alea .. bmw cu geamuri negre ... si ala lala geamu jos si scoate pistolu` p geam ... omu meu din instinct trage de volan si de frana de mana .. face 180 de g si dai cu scartzaiala si fugi :)

D_M_X 24-09-04 20:00

Tra cine ti-a zis ca dacia aia are 140 de cp.(cel putzin asta am inteles eu din msg tau) IAr u mai taie cu cei '75 de cp la masina ta. Psycho asta era in filmul 2f2f serie limitata cumva? Hai mai baieti terminati cu povestile si vrb de lucruri realiste nu basme ca nu suntem la gradinita

CT-87-ADY 25-09-04 07:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Tra cine ti-a zis ca dacia aia are 140 de cp.(cel putzin asta am inteles eu din msg tau) IAr u mai taie cu cei '75 de cp la masina ta. Psycho asta era in filmul 2f2f serie limitata cumva? Hai mai baieti terminati cu povestile si vrb de lucruri realiste nu basme ca nu suntem la gradinita

Dacie cu 140 CP??? :lol: :lol: :lol:

Psycho 25-09-04 09:00

DMX frate cum m`a mintzit el p mine va mint si eu p voi .. el mi`a zis ... k dupa aia a stat si s`a gandit daca ala era bricheta sau pistol adevarat si povestea a fost confirmata de un tov. care ala nu minte .. deci eu cred k e adevarata ... + k de atunci omu s`a linishtit ...




apropo de intreceri ... aseara .. undeva in orash ...


golf GTI cu toyota celica .... -> la ingeninchiat golfu pe toyotar ...

opel cu opel -> unu din opel`uri s`a afirmat :) ...

in orash .. apoi ... calibra cu opel :) .... se cam ducea calibra la 17- pe tomis :) .... hmzz ... cam atat :) mai vedem si in seara asta daca ii mai manank talpile pe baietzi ...

BIZ 25-09-04 09:03

baa gata ca ma ofticati :((((:P eu stau pe ic bratianu pe la big pe acolo si nu am parte deloc de actiune :(((
care vrea ap aici si sa imi dea pe tomis?:D

Psycho 25-09-04 09:10

da frate da daca stai pe tomis nu potzi sa dormi k trec ashtia cu motoare .. trece sad`u .. trece GNT`ul ... trec toti tampitzii si nebunii ... la - 2 - 3 noaptea .. k n`au somn si ragaie tobele .. ceva de speriat .. si nu potzi sa dormi si faci cearcane :D

BIZ 25-09-04 09:18

nu-i problema de cearcane ca si asa fac sport de 6 ani juma (tenis de camp) si am destule :P
cat ca circula noaptea eu le-as da o sugestia, iar din asta nebuna :lol::lol::lol: ................ sa isi inregistreze sunetul motorului pe un cd sau caseta cum toarce pui in in cd-plyer/ casetofon de caz si dai la maxim :lol::lol::lol:

Psycho 25-09-04 09:28

off topic :

da frate4 si noi ne`am gandit sa`ti iei un trabant cu un sunet nervos inregistrat pe un cd .. un scartzait burn `out`uri si alea alea .. si bagi un tub de bass pe el si te dai prin orash cu tubu la max :) .. ahahaha iti dai seama ce tare e ...

x-28-TRA 25-09-04 13:09

dmx nu ziceam nimica de o dacie ci de PEJOUL ALA ALB CARE ARE 140HP.IARA DACA NU CREZI CA DACIA MEA are 75 de cai itzi arat talonu'l:)))))))) :twisted: :P
Iar pejou il conducea PEW(opel vectra) care vrea sa se faca cu mine dar sa vedem ce o sa o iasa :))))))))

mike.omega 25-09-04 13:35

TRA, vrei sa spui ca n-ai decat 75CP sub capota? Eu credeam ca ai mai multi :shakefist

x-28-TRA 25-09-04 13:45

mike itzi arat talonuu ca asa scrie 75cp.acum nu trebe sa zica si adevaruu:))))))))) :twisted:

mike.omega 25-09-04 17:12

Asta era si ideea mea :pistoles:
Stiu eu pe multi care se jura ca au motor standard si imi arata talonu da masina merge de rupe :rockon:

Psycho 25-09-04 19:01

auzeam de un oltcit din tzara cu motor de golf sau nush ce draq pe el care cica ... e prea belea ... si se tzine dupe mashini pana la 220 nush cat de adevarat .. e .. dar ptr un olcit .. e prea belea .. iti dai seama ce umilintza sa te iei de unu d`ala la drum si sa ti`o dea .. si sa zic k are motoru ala sau plm

lolek 25-09-04 21:01

:)) asea e tra una e in talon si alta la motor :P

X-Ray-Eyes 26-09-04 01:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
da frate da daca stai pe tomis nu potzi sa dormi k trec ashtia cu motoare .. trece sad`u .. trece GNT`ul ... trec toti tampitzii si nebunii ... la - 2 - 3 noaptea .. k n`au somn si ragaie tobele .. ceva de speriat .. si nu potzi sa dormi si faci cearcane :D

Adica eu sunt tampit ?
:lol:
Tu esti tampit !
:D

lolek 26-09-04 11:20

Lasa tata ca asea e frumos sa se auda :)) .... daca omu se simte bine ce ai cu el :)) ...

Psycho 26-09-04 12:07

nu frate ... tu nu eshti tampit tu esti descreierat :) nu esti intreg la minte :D ... hahahahha ..... mai tziii minte ce ti`a zis 02 ? Piticule .. parca te`ai linishtit o perioada .. acu iar te`ai tampit :) jajajaajajajajaj

yamahaer1cip 26-09-04 15:00

salutare si tinetio fratilor tot asa cu galagia ca e bine si eu fac galagie dar mai rar momentat am probleme cu motoru r1 respect pentru toata lumea

x-28-TRA 27-09-04 08:38

hehehe adica vrei sa zici ca eu nu fac zgomot ??????e bine lasa ca o sa suferitzii voi joi seara cind imi pun eu ce trebe :)))) wrc vii la ploiestii sau nu?

yamahaer1cip 27-09-04 12:38

bada faci zgomot cum sa nu faci dar tineo tot asa ca e marfa deabia astept sami fac si eu motoru si sa al mai tavalesc pe sosea putin dar sper sa tine vremea mai bunicica ca daca nu nu am cum sa ami merg cu el :( eu unu am 4tobe remus revolutin pe motor de sub mine si 2 ami parti asa ca scot de rup acuma depinde la ce turati merg respect la toata lumea tinetio asa cai bine :wink:

Psycho 27-09-04 16:33

aaa .. frate da tuh ai motor sau ce ??? ...

-=X-Team=-82-MDN 27-09-04 19:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"

futix esti dus

de ce pretene ... ?? :))

-=X-Team=-82-MDN 27-09-04 19:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
cica acu vre`o 4 zile al metro au facut baietzii bahouse si cica s`ar fii dat HVB`ul cu un BMW si i`a dat`o .. cam greu de imaginat ptr k .. m`am dat si eu cu el si s`au mai dat multzsi ... daca el a dat`o la BMW ... tu sau eu cum facem BMW`ul .. muci ... :) ... oricum .. nu cred pana nu vad cu ochii mei ... k lumea vorbeshte si fabuleaza :D ...


hai sa iti zic si eu altceva ... asa zisu` \"pretenu\" nostru cu HVB se lauda la multa lume ca se face o gramada de masini puternice si le`o trage .. dar .. hai sa fim putini realisti ... odata .. ce eu ... i`am tras`o de multe ori .. si cu martori .. el ce mo*ti m*sii mai vb atat ca m`a facut pe mine ??? sau ... aceiais poveste si cu TRA`ul .. ia tras`o de fiecare data cand sa putut .. si el se lauda ca i`a tras`o si lui ... pai si normal acum sa se alude ca i`a tras`o la un BMW ... ca si normal .. ca alti mincinosi ca el .. sa creada asta ... asa ca ... HVB`ul ... vai de steaua lui .

CT-03-ART 27-09-04 19:37

doar shtitzi vorba aia:\"Te cred mah ca shi yo mint!\"

D_M_X 27-09-04 20:53

Tra-ule eu nu am zis de talon eu am zis de capota. Si cand o sa te tzii u dupa peugeotul ala cu doar 75 de cp eu personal atzi cumpar un logan cu motor de 1.6 . Hai sa nu o mai dam in diverse ca nu-s de ieri de azi in lumea asta. :lol: :lol:

-=X-Team=-82-MDN 28-09-04 01:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Tra-ule eu nu am zis de talon eu am zis de capota. Si cand o sa te tzii u dupa peugeotul ala cu doar 75 de cp eu personal atzi cumpar un logan cu motor de 1.6 . Hai sa nu o mai dam in diverse ca nu-s de ieri de azi in lumea asta. :lol: :lol:

LooooL ... dar ... de ce crezi tu asta ... de ce crezi ca TRA are mai mult de 75 cp .... ce te face sa crezi asta ... ?? :) :) :) daca in talon scrie 75cp ... inseamna ca masina aia atat are ... :) :) :)

dogarel 28-09-04 07:12

Si marmota invelea ciocolata in staniol.........

yamahaer1cip 28-09-04 12:02

aaa .. frate da tuh ai motor sau ce ??? ...
da am un yamaha r1 modelu new dar acuma satu pe bara ca am avut un acident mai usurel la aqoamagic la anceputul veri cam asa :(am intrat antrunn espero :) dincauza lu ala dar al faca pana la vara care vine sau daca nu ami iaualceva deocamdata caut piese sau alt motor ;nu stiu da pein cate am trecut si cate am vazut am anceput sa ma cam descurajez de motor poti sa mergi tu cum oi vrea ca intra altu an tinesi te face praf :( respect fratilor si tinetio tot asa :)) ca e marfa si bine :D :roll: :wink: 8) :) :lol:

x-28-TRA 29-09-04 10:47

dmx la mine asa scrie in talon :twisted: :))))poate sa ma minta pe mine talonuu?????? :roll: :roll:

madfish 29-09-04 13:19

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"yamahaer1cip\"
da am un yamaha r1 modelu new

Asta e motoru` tau?

yamahaer1cip 29-09-04 13:36

asi fi vrut eu dar al meu nu are airbag :))))) asta vad ca are 2 frate nustiu cum se pun poze ca pun si eu poze cu motoru da o sa ma chinui sa anvat si sa va bag sal vedeti :cry: :lol: :wink:

yamahaer1cip 29-09-04 13:43

aoleu ce tampit sunt mersi pentru poza am uitat asa sunt eu tampit to timpu si uit sa multumes asa e frumos
:))) :oops: :P :wink:

lolek 29-09-04 18:51

Bei nik zilele astea curse nik? nik nou? :D

madfish 30-09-04 18:28

nema curse ...

lolek 09-10-04 02:34

X-Ray te-am vazut in seara asta erai sg pe tomis era vreo 2:20 nu aveai cu cine sa te dai aaa? :lol:

D_M_X 09-10-04 15:53

ok mah tra-ule daca zici u ca ai 75 nu te mai contrazic ca nu are rost vrb. cuiva si marmota invelea ciocolata in staniol :suspiciou :lol: :lol: :lol:

X-Ray-Eyes 09-10-04 18:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lolek\"
X-Ray te-am vazut in seara asta erai sg pe tomis era vreo 2:20 nu aveai cu cine sa te dai aaa? :lol:

Ba da ...
Si m-am dat ...
Cu tot cu ambreiajul facut cam pachetel ...
Nu dau nume ...
Tot cu un 150 Cp , dar l-am facut ... cu 2 masini ...
Sa imi schimb Kitul de ambreiaj si mai discutam dupa aceea ...


All times are GMT +2. The time now is 06:39.

- Copyright 2024 4Tuning