Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

R3chin 05-02-10 18:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ok e buna ideea....suntem 11 mai stiti si voi pe cineva?
Am adunat asa...
1.EU-insane
2.Craxy
3.Edy
4.Ingerasu
5.HRD
6.Adys
7.eMH
8.GTxSHELBY
9.Dragos
10.Chrome
11.Floryn
Reste sa zica pe forum daca am uitat pe cineva si ingerasu buz me sa vb...

eMH 05-02-10 18:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Deocamdata nu sunt acasa,dar cand ajung dau un mass pe messenger,ca poate mai vrea vreunul din astia "batrani".

no_sp33d_limit18 05-02-10 18:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
am si io o intrebare ...
:D
pe ce track-uri o sa se desfasoare?

Craxy 05-02-10 18:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
SD2 mai mult ca sigur

world cars 05-02-10 18:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
si eu ma bag

eMH 05-02-10 18:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Da,dar vor exista persoane care nu joaca bine pe SD2,si atunci nu vreau sa se zica ca "se joaca pe SD2 ca asa a vrut eMH".

Eu zic sa votam. Eventual sa facem un campionat paralel pt ceva Downhill...

no_sp33d_limit18 05-02-10 18:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu zic ca eu bun
lighthouse pt toti
ca se face punctaj mult
si nu vor fi dezamagiti:D

Craxy 05-02-10 18:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai da facem 2 sesiuni....una pe SD in seara asta si una maine pe Downhill...vedem cine e mai bun in seara aceasta pe SD si maine seara pe downhill sau invers cum vreti voi...eventual putem face 3 sesiuni de drift SD,Downhill si Parkade...daca exista unu care sa ne face pe toti la toate o sa fie Drift King:)

R3chin 05-02-10 18:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu ma gandeam in felul urmator....ar fi frumos lighthouse ....si 2 ture...daca scorul e sa fie 1-1 se da si revansa la care o sa iase 2-1 sau 1-2....ca poate unu loveste un zid si e nasol...

eMH 05-02-10 19:02

Re: NFS UG2 Drifters
 
Oricum,nu facem nimic in seara asta. Trebuie sa vedem cine cu cine joaca,facem grupele, nu e chiar asa simplu.

Ingerasul99 05-02-10 21:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Acei 12 , vreau sa ii vad ca se prezinta aici, eu nu am vazut decat 5 6 pana acum care au zis ca se baga.
Daca tot faceti presupuneri cum va fi si ce va fi, faceti campionat, idee va fi asa: 1vs1 3 curse ca sa nu existe discutii , care castiga merge mai departe . grupele se vor face la alegere prin extragere.
Cursele se vor tine pe SD2!
Care nu vrea asa , sa nu se bage, restu pregatitiva!

world cars 05-02-10 21:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Da ideea e buna

eMH 05-02-10 22:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Deci eu ma bag :)
O sa vb si cu cei de pe mess,care se baga,sa posteze aici.

R3chin 05-02-10 22:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
Prezent si eu cu evo ...
Insane
Sper ca si restu pe care i-am mentionat mai sus o sa posteze!:D care nu afirma prezenta aici nu intra.

Craxy 05-02-10 22:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu.....Pain-golf ....si chrome-golf

Pitiku13 05-02-10 22:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca mai e loc as vrea si eu sa intru ;)

world cars 05-02-10 22:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
intru si eu

Craxy 05-02-10 22:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Lista e facuta dar poate fi prelungita fara probleme pana cand o sa se inchida inscrierile atunci o sa fie facute publice si regulamentu si desfasurarea campionatului deci INSCRIERILE SUNT LIBERE SI DESCHISE PENTRU CINE DORESTE

GT'S 05-02-10 23:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
poi ma bag si eu;)chiar dak sunt cel mai neindemanatic:Dla drift


dar ar fi mers si cv pe echipe 2vs2 un sprint 1 drag cv nu numai drift
am dat si eu q parerea.aq sa nu va suparaty;)

Ingerasul99 05-02-10 23:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Campionatul se va tine pe data de 20.02.2010 ora 20 :30 pe serverul de Plan .
Pana pe data de 15 pute-ti sa va dati pe server de hamachi:DriftLeague in scopul de a exersa .
Cursele se vor tine pe plansa Stadium Dritft 2.<o></o>
Va veti da cu o singura masina de-a lungul campionatului , ca sa nu fie discutii .<o></o>
Inscrierile se fac pana pe data de 12.02.2010.<o></o>
Nuu conteaza ce tractiune are masina , atata timp cat va veti descurca cu ea si veti scoate un scor bun.<o></o>
Fara agresari in timpul unui versus, adica cei 2 concurenti sa se loveasca intentionat, cei care vor fi surprinsi ca fac asemenea gesturi vor fi descalificati.
Nu se face deosebire intre un jucator vechi si nou ,cunoscut printre noi sau nu .<o></o>
Vor vi 2 persoana care vor supraveghea fiecare versus.
E doar un simplu joc , un campionat sa vedem cine a mai invatat sa stapaneasca jocul.
Succes! Va astept in numar mare!

eMH 06-02-10 10:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by GT'S (Post 3055463)
poi ma bag si eu;)chiar dak sunt cel mai neindemanatic:Dla drift


dar ar fi mers si cv pe echipe 2vs2 un sprint 1 drag cv nu numai drift
am dat si eu q parerea.aq sa nu va suparaty;)

Daca vrei drag sau altceva,fa un topic separat,pentru ca asta e topicul de Drift :)

R3chin 06-02-10 10:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3056297)
Daca vrei drag sau altceva,fa un topic separat,pentru ca asta e topicul de Drift :)


Corect! Aici e doar drift pentru ca e tot ce avem in sange :))

D v D 06-02-10 10:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vor fi 3 grupe mari:
1.Rwd-tractiune spate (stadium drift 2)
2.Awd-4x4 (stadium drift 2)
3.Fwd-tractiune fata. (parkade drift 6)
Reguli:
1. Un jucator poate sa se inscrie la mai multe grupe.
2. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
3. Vor fi 10 laps (stadium drift 2), 5 laps (parkade drift6) si 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
4. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
5. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
6.Sistemul va fi unul piramidal , finala urmand sa scoata castigatorul la fiecare grupa , mai apoi se vor da cei 3 intre ei sa vedem cine este cel mai bun .Si va mai fi inca o finala intre cei 2 care au scos cel mai mare scor.

Asta ca sa nu uitati cine a facut primul campionat , succes tuturor !

Craxy 06-02-10 10:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
cred ca era mai buna ideea lui ingerashu si eu sunt total de acord cu ea....sa nu fie restrictii de tractiune fiecare participa la ce traseu vrea cu ce masina vrea....multi dintre noi avem o masina cu care ne-am invatat pe toate traseele si cu care scoatem scor bun pe orice traseu...


scz pt traseurile am editat traseele promit ca o sa ma intorc la scoala sa ora de limba romana:lol:mersi de atentionare m-am grabit...

eMH 06-02-10 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
DVD,parca avea alt nick. Te-ai haladit si tu :)
Atunci era alta viata,eram multi,jucam des... Acum suntem vreo 5-6 insi care mai jucam. Atunci nu ne mai ajungea serverul de Hamachi.

Craxy,corect e "traseele" :|

R3chin 06-02-10 11:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3056377)
Vor fi 3 grupe mari:
1.Rwd-tractiune spate (stadium drift 2)
2.Awd-4x4 (stadium drift 2)
3.Fwd-tractiune fata. (parkade drift 6)
Reguli:
1. Un jucator poate sa se inscrie la mai multe grupe.
2. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
3. Vor fi 10 laps (stadium drift 2), 5 laps (parkade drift6) si 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
4. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
5. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
6.Sistemul va fi unul piramidal , finala urmand sa scoata castigatorul la fiecare grupa , mai apoi se vor da cei 3 intre ei sa vedem cine este cel mai bun .Si va mai fi inca o finala intre cei 2 care au scos cel mai mare scor.

Asta ca sa nu uitati cine a facut primul campionat , succes tuturor !

Nu te supara dar multi deja sunt pregatiti de std2...mai bine lasam pe toti pe std2 ca toti il cunosc...mie mi-e indiferent...

D v D 06-02-10 11:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
citeste mai bine ,pd 6 se face doar daca ai masina cu tractiune fata pentru ca conteaza foarte mult tractiunea in jocul asta in special la drift ;)

R3chin 06-02-10 11:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3056431)
citeste mai bine ,pd 6 se face doar daca ai masina cu tractiune fata pentru ca conteaza foarte mult tractiunea in jocul asta in special la drift ;)

Conteaza... nu zic ca nu conteaza dar ... alti care ii cunosc si vor sa joace sau obisnuit cu sd2 cu golfu... si din experienta scoti cam acelasi scor si cu fata si cu spate si cu 4x4 pe sd2

D v D 06-02-10 11:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3056435)
Conteaza... nu zic ca nu conteaza dar ... alti care ii cunosc si vor sa joace sau obisnuit cu sd2 cu golfu... si din experienta scoti cam acelasi scor si cu fata si cu spate si cu 4x4 pe sd2

experienta mea ar zice ca nu scoti acelasi scor ,sa vedem ce parere au si altii totusi ;)

Ingerasul99 06-02-10 11:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3056435)
Conteaza... nu zic ca nu conteaza dar ... alti care ii cunosc si vor sa joace sau obisnuit cu sd2 cu golfu... si din experienta scoti cam acelasi scor si cu fata si cu spate si cu 4x4 pe sd2

Sa fim seriosi , daca te dai cu frana de mana scoti un scor peste cei cu tractiunea awd sau rwd . Dar avand in vedere jucatori cu tractiune fata ,care sunt acum.....
Eu am zis ideile mele . Vreti sa va dati , va bagati, daca nu va dati separat si cu asta basta.

D v D 06-02-10 11:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
Asta asa e nu mai sunt jucatori fwd, singurul care era si rupea cam tot era rdc insa acuma nu mai e cam nimeni......

eMH 06-02-10 14:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Deci hai sa o lasam cum a zis ingerasul. E bine toti,de toate natiile,la gramada,pe sd2. Cel mai misto :)

Cu cat mai simplu,cu atat mai bine!

R3chin 06-02-10 19:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Daca o sa fie cu o masina pana la gata la mine sa fie cu evo.
Inainte de campionat i-am facut un upgrade la masina de la
450.0 Bhp
350.8 Lf-Lbs
0-60 -> 2.22
0-100 -> 8.36
L-am dus la ...
547.0 Bhp
397.7 Ft-Lbs
0-60 -> 2.14
0-100 ->6.80
Sunt pregatit de campionat...

world cars 06-02-10 19:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Voi stiti sa vi-o modificati la dyno eu nustiu .. eu asa fac drift cu ea... daca poate sa imi zica si mie cum ...

Ingerasul99 06-02-10 20:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3058164)
Voi stiti sa vi-o modificati la dyno eu nustiu .. eu asa fac drift cu ea... daca poate sa imi zica si mie cum ...

Cu ceva pagini in urma , am pus intrebarea asta si fiecare a zis cam ce a facut la dyno , uni dintre noi chiar au pus si poze! Succes.

world cars 06-02-10 21:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
am vazut... ma ajutat pana la urma colegul rechin.

R3chin 06-02-10 21:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
daca te-am ajutat eu i clar ca....poate ma bati:D:))

world cars 06-02-10 22:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
da sigur te bat...... poate sa am 4 lapuri in fata ta

R3chin 07-02-10 00:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Upgrade de la
547.0 Bhp
397.7 Ft-Lbs
0-60 -> 2.14
0-100 ->6.80

La

0-60 ->1,90
0-100 ->5.70
restu la fel

RomanianDK 07-02-10 10:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
salut...as vrea si eu sa ma inscriu...am aflat despre campionat de la rechin...am un evo si sunt cam gata de actiune...desi nu prea ma joc in st2(imi plac mai mult drifturile pe munte...in special lighthouse) sunt sigur k o sa ma descurc bine...:Dhttps://photos1.hi5.com/0117/002/768/ZJpYDi002768-02.bmp[IMG]https://photos2.hi5.com/0117/338/665/LmaEHK338665-02.bmp[/IMG]https://photos2.hi5.com/0117/839/353/Vx6.KA839353-02.bmp[IMG]https://photos3.hi5.com/0118/597/962/FOS2Xx597962-02.bmp[/IMG]


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning