Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

TOBA^ 11-04-10 07:01

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
BPR-omul fara lege !

vec 04-05-10 04:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3266609)
BPR-omul fara lege !

hai ma ..de ce spui asa

Balaurr 10-05-10 13:10

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
bravo boby,ai un urs super tare,felicitari pentru cursele de ieri;)

vacaroz 10-05-10 21:33

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
felicitari desi nu am fost acolo :D o mica intrebare. cu ce masini sa dat bobi?

Geox` 10-05-10 22:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Felicitari pentru locul 1!
audi rs6,opel speedster,dodge viper srt10,audi s3(Muu)

puiu m6 13-05-10 19:04

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Salut!sunt baiatul cu M6,ne-am dat la tulcea si era sa o comit rau daca nu luai avans?nu o lua neaparat ca pe o provocare dar vreau sa mai incercam in Ungaria la urmatoarea etapa

bobiMOM 13-05-10 23:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by puiu m6 (Post 3357770)
Salut!sunt baiatul cu M6,ne-am dat la tulcea si era sa o comit rau daca nu luai avans?nu o lua neaparat ca pe o provocare dar vreau sa mai incercam in Ungaria la urmatoarea etapa

Sigur....putem si mai devreme dc ajungi la Urziceni la inceputul lunii viitoare!;)

Vezi ce faci cu jantele alea ca vreau sa le pun pe E60...asta in cazul in care vrei sa le dai jos!

puiu m6 14-05-10 11:20

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Sincer nu prea mai vreau sa merg prin tara la curse dupa experienta de la Tulcea,doar la SATU-MARE unde merita din plin si in rest la unguri!!!dami nr de telefon si vb de jante

dan_azz 21-05-10 22:48

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Ceva provocari pentru BOBI pentru cursa de la ALEXENI,URZICENI din 06 iunie.2010

bobiMOM 26-05-10 03:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Mda, in sfarshit un motor de 4 pistoane care m-a impresionat Honda S2000 turbo!

Sa nu mai zic de felul in care arata mashina aia......;)

luci4n_vl 26-05-10 15:50

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3390219)
Mda, in sfarshit un motor de 4 pistoane care m-a impresionat Honda S2000 turbo!

Sa nu mai zic de felul in care arata mashina aia......;)

ce sa intamplat? uimeste`ma....

sineta 29-05-10 22:14

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
teai mai dat cu audi s3 de bucuresti...MUU...?

bobiMOM 30-05-10 02:35

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 3400287)
teai mai dat cu audi s3 de bucuresti...MUU...?

Nu, dar la Alexeni sigur o sa ma dau! De ce?

turb0 30-05-10 02:55

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Totusi, ce ai facut cu S2000-ul ?!

sineta 30-05-10 08:54

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3400578)
Nu, dar la Alexeni sigur o sa ma dau! De ce?

sint curios cum sta treaba intre voi doi......:D

bobiMOM 30-05-10 13:23

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3400590)
Totusi, ce ai facut cu S2000-ul ?!

Cu S2000 am fost in fata!

civic_ex 30-05-10 23:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3400578)
Nu, dar la Alexeni sigur o sa ma dau! De ce?




Ar fi interesanta o cursa intre voi doi, dar am vorbit aseara cu dansul, si spunea ca nu mai are de gand sa participe la nimic organizat pe partea de est.
Azi a concurat la Kunmadaras (HU)

bobiMOM 31-05-10 00:34

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by civic_ex (Post 3402886)
Ar fi interesanta o cursa intre voi doi, dar am vorbit aseara cu dansul, si spunea ca nu mai are de gand sa participe la nimic organizat pe partea de est.
Azi a concurat la Kunmadaras (HU)

Mda, el stie...eu nu am refuzat nimik pana acum...in Hu mi-e cam greu sa ajung...stau f prost cu timpul!:cry:

O sa incerc vara asta sa ajung! Sunt foarte curios de tratamentul pistei...cred ca ar rezolva mult din problemele mele la plecare!:lol:

civic_ex 31-05-10 01:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Cert e ca merita sa ajungi in HU macar o data vara aceasta, de preferabil kiskunlachaza sau kunmadaras, sa vezi si tu un timp oficial cu o plecare pe VHT.
Bafta la masina man!

Alfa_band 08-06-10 19:44

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3403040)
Mda, el stie...eu nu am refuzat nimik pana acum...in Hu mi-e cam greu sa ajung...stau f prost cu timpul!:cry:

O sa incerc vara asta sa ajung! Sunt foarte curios de tratamentul pistei...cred ca ar rezolva mult din problemele mele la plecare!:lol:

Eu zic sa inerci sa faci o deplasare pana acolo si zic ca o sa iti schimbi parerea radical.....stie MU ce stie.

DONU' 18-06-10 19:29

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
1 Attachment(s)
Iata si un filmulet de la bordul navetei spatiale E30 M3 Turbo cu o accelerare de la 80 la 180 km/h. :peace:
Tineti-va bine de birouri sa nu cadeti cu scaunele pe spate cand accelereaza! :-P

TOBA^ 20-06-10 18:38

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Foarte smechera masina ... felicitari !

bobiMOM 23-06-10 18:41

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3455637)
Foarte smechera masina ... felicitari !

Ms `colega`! Ne-atzi facut o surpriza placuta si va mai asteptam!;)

TOBA^ 23-06-10 19:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Colega o sa mai venim :D si cu siguranta o sa traga masina ta si mai bine ! avem noi solutie!:)))

bobiMOM 17-08-10 14:46

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Nu ma mai scoate si pe mine nimeni la plimbare? Am mai facut ceva modificari si vreau sa vad dc in bine sau in rau!

Va salut!

VISAN 21-08-10 16:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Te scot io bre:lol:

bobiMOM 21-08-10 17:56

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Perfect, ieshim cand vrei tu....ma anuntzi!;)

puiu m6 21-08-10 18:28

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
ma gandesc ca vi la tulcea?

bobiMOM 22-08-10 00:32

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by puiu m6 (Post 3600530)
ma gandesc ca vi la tulcea?

Da, si la Tg Secuiesc!;)

WPP 22-08-10 01:53

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3601130)
Da, si la Tg Secuiesc!;)

merge masina si iar ai inceput sa suferi :-)
o sa te scot eu cat de curand 8)

bobiMOM 23-08-10 00:25

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by WPP (Post 3601218)
merge masina si iar ai inceput sa suferi :-)
o sa te scot eu cat de curand 8)

Sa ma anunti sa-mi iau camera sa te filmez....din fatza, din spate! Intelegi tu ce vreau sa precizez!:lol::lol::lol::lol:;)

DONU' 31-08-10 18:13

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3603141)
Sa ma anunti sa-mi iau camera sa te filmez....din fatza, din spate! Intelegi tu ce vreau sa precizez!:lol::lol::lol::lol:;)

Nu-l mai intarata mah ca daca se enerveaza si sterge vreo doua, trei cifre din softul tau te-a linistit. :lol:

bobiMOM 01-09-10 11:04

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3624126)
Nu-l mai intarata mah ca daca se enerveaza si sterge vreo doua, trei cifre din softul tau te-a linistit. :lol:

Pey da dar exista varianta 2....`raman singur acasa`....intelegi tu nu?

TOBA^ 01-09-10 14:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
si pe ud Boby castiga cupe!!!:)))))

DONU' 01-09-10 14:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3625770)
Pey da dar exista varianta 2....`raman singur acasa`....intelegi tu nu?

Adica home alone management!!! :lol: :lol: :lol:

bobiMOM 30-10-10 18:47

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
HELLLLLOOOOOOOOOOOOOO! upppppppppppppppppp

See you in Arad city!!!!!!!!

bobiMOM 04-11-10 10:06

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Legat de MOM vs. ARO sincer nu ma intereseaza rezultatul atata timp cat este in paralel cu mine tot un E30....am mai spus-o si o repet!!!

Timpii sunt relativi....dar dc chiar este necesar, se pot compara in momentul in care mashinile ruleaza in aceleashi conditzii!

Va salut!

lascarica 04-11-10 11:45

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Pe acest topic destinat provocarilor facute de proprietarii si soferii altor masini comparabile cu cea care a lansat provocarea, raportul judecatori-nuvelisti versus concurenti, este de ~ 1 la 95 .... Probabil voua vi se pare firesc... Toata lumea vorbeste in numele nustiucui... se erijeaza in avocati/fani/adepti/discipoli..... Ar fi cazul sa ne mai punem si limite din cand in cand...nu?:???:
Multumesc,

Calimero2003 04-11-10 19:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 3784035)
Pe acest topic destinat provocarilor facute de proprietarii si soferii altor masini comparabile cu cea care a lansat provocarea, raportul judecatori-nuvelisti versus concurenti, este de ~ 1 la 95 .... Probabil voua vi se pare firesc... Toata lumea vorbeste in numele nustiucui... se erijeaza in avocati/fani/adepti/discipoli..... Ar fi cazul sa ne mai punem si limite din cand in cand...nu?:???:
Multumesc,

Deaia nu esti tu moderator si pe celalat forum dedicat curselor auto.

lascarica 04-11-10 21:16

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
De aia...de care?!..esti hazliu...poate ar trebui sa fac si plecaciuni cumva in fata celor care incalca regulamentul sectiunii,in masura in care TOTUSI am permis asta fara a penaliza pe nimeni? :lol:...adica nu esti hazliu,esti penibil. Pe alte forumuri erai deja suspendat ...aici inca poti posta si ti se da si dreptul la o replica ce nu ar avea ce cauta in acest topic ! ....insa tot eu am gresit fata de tine si toti care mai fac offtopic la greu pe aici,nu? =))
Pe forumul asta,exista oameni din tot cuprinsul tarii ,care pot fi incadrati in 2 mari categorii...eu spun UNA: Cei de cu respect si bun-simt, fiind aceiasi cu cei care au stiinta si fac masini performante; A DOUA categorie,spune-o tu....si incadreaza-te singur apoi in una din ele;)

PS: daca te referi la forumul lui jeff,esti pe dinafara...nu ca ar fi singurul caz,din cate bag de seama:lol:...Moderarea este o munca si NU o recompensa, activitate ce ia timp si NU aduce venituri decat in Rare cazuri si oricum venituri nesemnificative de obicei. Poate-oi mai avea si alte treburi,nu crezi ?:lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:18.

- Copyright 2026 4Tuning