![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
BPR-omul fara lege !
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
bravo boby,ai un urs super tare,felicitari pentru cursele de ieri;)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
felicitari desi nu am fost acolo :D o mica intrebare. cu ce masini sa dat bobi?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Felicitari pentru locul 1!
audi rs6,opel speedster,dodge viper srt10,audi s3(Muu) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Salut!sunt baiatul cu M6,ne-am dat la tulcea si era sa o comit rau daca nu luai avans?nu o lua neaparat ca pe o provocare dar vreau sa mai incercam in Ungaria la urmatoarea etapa
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Vezi ce faci cu jantele alea ca vreau sa le pun pe E60...asta in cazul in care vrei sa le dai jos! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Sincer nu prea mai vreau sa merg prin tara la curse dupa experienta de la Tulcea,doar la SATU-MARE unde merita din plin si in rest la unguri!!!dami nr de telefon si vb de jante
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Ceva provocari pentru BOBI pentru cursa de la ALEXENI,URZICENI din 06 iunie.2010
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Mda, in sfarshit un motor de 4 pistoane care m-a impresionat Honda S2000 turbo!
Sa nu mai zic de felul in care arata mashina aia......;) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
teai mai dat cu audi s3 de bucuresti...MUU...?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Totusi, ce ai facut cu S2000-ul ?!
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Ar fi interesanta o cursa intre voi doi, dar am vorbit aseara cu dansul, si spunea ca nu mai are de gand sa participe la nimic organizat pe partea de est. Azi a concurat la Kunmadaras (HU) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
O sa incerc vara asta sa ajung! Sunt foarte curios de tratamentul pistei...cred ca ar rezolva mult din problemele mele la plecare!:lol: |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Cert e ca merita sa ajungi in HU macar o data vara aceasta, de preferabil kiskunlachaza sau kunmadaras, sa vezi si tu un timp oficial cu o plecare pe VHT.
Bafta la masina man! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
1 Attachment(s)
Iata si un filmulet de la bordul navetei spatiale E30 M3 Turbo cu o accelerare de la 80 la 180 km/h. :peace:
Tineti-va bine de birouri sa nu cadeti cu scaunele pe spate cand accelereaza! :-P |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Foarte smechera masina ... felicitari !
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Colega o sa mai venim :D si cu siguranta o sa traga masina ta si mai bine ! avem noi solutie!:)))
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Nu ma mai scoate si pe mine nimeni la plimbare? Am mai facut ceva modificari si vreau sa vad dc in bine sau in rau!
Va salut! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Te scot io bre:lol:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Perfect, ieshim cand vrei tu....ma anuntzi!;)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
ma gandesc ca vi la tulcea?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
o sa te scot eu cat de curand 8) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
si pe ud Boby castiga cupe!!!:)))))
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
HELLLLLOOOOOOOOOOOOOO! upppppppppppppppppp
See you in Arad city!!!!!!!! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Legat de MOM vs. ARO sincer nu ma intereseaza rezultatul atata timp cat este in paralel cu mine tot un E30....am mai spus-o si o repet!!!
Timpii sunt relativi....dar dc chiar este necesar, se pot compara in momentul in care mashinile ruleaza in aceleashi conditzii! Va salut! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Pe acest topic destinat provocarilor facute de proprietarii si soferii altor masini comparabile cu cea care a lansat provocarea, raportul judecatori-nuvelisti versus concurenti, este de ~ 1 la 95 .... Probabil voua vi se pare firesc... Toata lumea vorbeste in numele nustiucui... se erijeaza in avocati/fani/adepti/discipoli..... Ar fi cazul sa ne mai punem si limite din cand in cand...nu?:???:
Multumesc, |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
De aia...de care?!..esti hazliu...poate ar trebui sa fac si plecaciuni cumva in fata celor care incalca regulamentul sectiunii,in masura in care TOTUSI am permis asta fara a penaliza pe nimeni? :lol:...adica nu esti hazliu,esti penibil. Pe alte forumuri erai deja suspendat ...aici inca poti posta si ti se da si dreptul la o replica ce nu ar avea ce cauta in acest topic ! ....insa tot eu am gresit fata de tine si toti care mai fac offtopic la greu pe aici,nu? =))
Pe forumul asta,exista oameni din tot cuprinsul tarii ,care pot fi incadrati in 2 mari categorii...eu spun UNA: Cei de cu respect si bun-simt, fiind aceiasi cu cei care au stiinta si fac masini performante; A DOUA categorie,spune-o tu....si incadreaza-te singur apoi in una din ele;) PS: daca te referi la forumul lui jeff,esti pe dinafara...nu ca ar fi singurul caz,din cate bag de seama:lol:...Moderarea este o munca si NU o recompensa, activitate ce ia timp si NU aduce venituri decat in Rare cazuri si oricum venituri nesemnificative de obicei. Poate-oi mai avea si alte treburi,nu crezi ?:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:18. |
- Copyright 2026 4Tuning