![]() |
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Am tot mai putin placutele de frana...nu se potrivesc le dau inapoi.nu sunt platite...
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
salut , felicitari pentru Nexia
spunemi si mie te rog foarte frumos : acel eleron , faruri si oglinzi ? un pret informativ si de unde le pot achizitiona ? |
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
rik unde duc si eu masina sa se uite la ea?ai pe cineva?sa imi zica ce are si eventual sa imi dea un pret pentru montaj sa iau piesele de la varu'meo Gabi ca sai asa nu da nimic :) glumesc!
Merci! |
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Unde ai facut plusare la bord si cat a costat operatiunea? Multumesc anticipat.
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Quote:
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
superba masina ta :) sper sa o adus si eu pe a mea macar la 50% din ce ai facut tu :)
Am si eu o intrebare... eu tot pe bg o sa inmatriculez masina si vreau sa imi dai si mie niste detalii despre vopsire... cum ai facut cu numarul de pe spate si nitul respectiv? Ma repet... superba masina :) tine-o tot asa... P.S. Cam cat te-au costat evazarile respective si cat te-a costat montarea lor ? am si eu niste rugina la pasajele spate si daca tot o sa le repar vreau sa o latesc... :) |
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Multumesc in primul rand.Cu nitul de pe spate..Eu nu l-am de sfacut ca nu am vopsit-o dar am la alta masina nitul desfacut(doar lipit de numar)si nu e pb.Setul de reparatie aripi spate e de kadett si a costat 5-6oo de mii una.Montajul direct unflate -in jur de 5milioane
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
salut rik...
imi poti da te rog id-ul tau pe PM sa imi dai mai multe detalii cu nitul de pe numar... :) |
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
cu siguranta cea mai frumoasa nexia :D
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
salut, spune-mi si mie de unde ai luat mecanizmul de la stergator cu un singur brat si la ce pret a fost
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:22. |
- Copyright 2026 4Tuning