Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

GolfuletzS 01-01-06 08:02

pentru mine s`a terminat si partea a doua :D akum :D da mai contiuna dupa masa la noapte si maine naopte :D


Frumosssss :D nici nu am kef sa dorm :D

sil4tuning 01-01-06 08:12

frati .....ce sa va mai zic si eu inafara de la multi ani in tot
un singur lucru ! sa nu beti bautura multa ca e grav :? :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: asta de aseara parca le-a pus capac ...numai beau ...game over :cry:
... :? :? :? ma simt nasol de la ora 1 30 dimineata
mama lui de balantines si alte porcarii ...spirturii !!!

AdiNX 01-01-06 08:17

Da, pai yo ma uit la ce am filmat aseara :shock:, si ma uit singur k toata lumea a plecat la casa lor si doarme acuma...

Ce nu am filmat au fost cainii care alergau prin parcarea de la Billa si pe 1 Mai si Mangaliei ca in fiecare an :D

Keep in touch...

GolfuletzS 01-01-06 08:18

cre ca ma bag la somn ! :D ca nu am dormit decat 1 ora noapta noaptea
:D

sil4tuning 01-01-06 09:02

azi maine am sa va arat un film
sa vedeti petarda adevarata special pt revelion ...
era sa bulim microfonu de la camera ....
:lol: :lol: si nu este grenada defensiva :wink:

peter 01-01-06 09:46

mama..uite acuma ma trezesi..defapt..m-am culcat la 7...si m-am trezit acuma...bah sa-mi bag pl..dak nu a fost tare rev......

multumesc celor care au fost alaturi de mine de rev......GolfTuning,Gabi,lolek,nicewhether...si toti ceilalti....


Si acuma imi cer scuze...imi cer scuze dak am scris ceva urat pe forum..ca eram manga rau... :lol:

SiLoTh 01-01-06 10:08

la multi ani 4tuning :lol: :drunk: :drunk:

bodyspeed 01-01-06 10:30

am citit tot ce sa scris pe aici vad ca chiar va-ti distrat
acum m-am trezit si eu :lol:
ce sa va zic decat sanatate si fie ca anul 2006 sa va aduca multe bucurii si poate niste schimbari in bine in lumea curselor auto
numai bine

GolfuletzS 01-01-06 11:06

m`am trezit ....sunt mahmur ... ma culc la loc :(

mouse 01-01-06 12:14

Gata ! trezirea ! ciorba de potroace si sucul de lamaie recomadat astazi :D :D

ZerO_CooL 01-01-06 12:20

M-am trezit si eu acum si am apucat sa citesc tot ce s-a scris pana acum. A fost un revelion frumos petrecut alaturi de 4tuning, imi pare rau ca nu am putut sa fiu si eu alaturi de voi. LA MULTI ANI, 2006 ! LA MULTI ANI tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua de nastere sau cea onomastica !
LA MULTI ANI 4tuning.ro si celor care au ajutat ca acest site sa evolueze, in special Gratzian si Vali, dar si tuturor membrilor activi !!!
UN AN NOU FERICIT !!!

astrasaar 01-01-06 12:22

Si eu vä doresc la multi ani si un an nou fericit

Razvan-CT 01-01-06 12:59

salut,, akm juma de ora m'am trezit shi eu,,, ce mai faceti?? yo eram mort de beat :lol: :lol: shi m'am culcat pe la 5,,, voi cum ati mai petrecut???

GolfuletzS 01-01-06 13:43

aku m`am sculat si eu :D ma simt naspa :(

Razvan-CT 01-01-06 13:47

ati citit postu meu de la pagina 13 cu gripele??? :lol: :lol: :lol: oare cand l'am scris pe ala ,, ca nu mai shtiu :oops: :oops:

peter 01-01-06 14:20

neata la toata lumea !!!!..cum a fost mey rev...v-a placut ??? :roll: :lol: ....

ce mahmur sunt sa-m bag pl..

Ju!ceD 01-01-06 14:49

...
 
Eu tot ashtept alea cu incendiu :D

cosminlive 01-01-06 15:01

La Multi Ani!
 
Am venit si eu acasa....e dimineatza ... pranz....nu conteaza... :shock:
Sa-mi revin dupa un revelion unde n-am ascultat decat 1 manea :x
si-aia pe sistem nervos!

La Multi Ani pt toata comunitatea 4tuning (suna bengos .... e si pe sistem)
:? Nu inteleg o chestie: de ce au spart sticle oamenii pe sosea? Nu-i inteleg ce simt .... poate vor sa tuneze soseaua? :lol:
inca o data LA MULTI ANI ! si sa aveti un 2oo6 pe sistem nervos :lol:

GolfuletzS 01-01-06 15:04

la multi ani !!

se zice ca daca spargi sticla de samapnie ... ti se sparge si ghinionu ! :D

blowwind 01-01-06 15:28

neatza ppl :) ... pt a 2`a oara :D ....
ce facetzi ? :D

Ju!ceD 01-01-06 15:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"blowwind\"
neatza ppl :) ... pt a 2`a oara :D ....
ce facetzi ? :D

iote citesc nijte smsuri vreo 20 .. toate de al gagici :))

Gabi 01-01-06 15:55

Eu ma tarasc de parca-s fi fost mort de beat aseara :) Nu stiu ce am!

Totusi, trebuie sa ma trezesc, ca-mi vin musafiri de la Bucuresti :)

shadow 01-01-06 16:02

LA MULTI ANI!!!
SI AN NOU FERICIT!!!
Sorry ca nu am fost alaturi de voi aseara dar nu am avut calc. unde am fost sa \"party\"!!! :D
Felicitari celor care au reusit sa stea pe aici toata noaptea, eu debia acum am reusit sa ma trezesc!!!
La Multi Ani inca odata!!! :wink:

B|shOp-VR6 01-01-06 16:35

Ahh.. am ajuns si eu acasa... :? .. A fost o seara cu de toate.. mancare, femei, bautura (la greu), artificii, bataie... completa zic eu :lol: :lol: .

Ma odihnesc si-o iau de la capat.. La multi ani tuturor!!

SA CURGA JUSTERINIII!!!!

sil4tuning 01-01-06 17:07

2 Attachment(s)
poze din lume :)

Dirty Pusherman 01-01-06 17:51

La Multi Ani tuturor!!!!!
Va doresc un an nou fericit...plin de bucurii...sa vi se implineasca toate visele!!! :D :D :D

c i k y 01-01-06 18:09

La multi ani multa sanatate si sa dea Dumnezeu sa ne vedem cu bine si anul urmator :hug:

XtremeClubEmotion 01-01-06 18:38

La Multi Ani! Fie ca noul an sa va aduca numai bucurii si impliniri pe toate planurile!

cls21b_EVO 01-01-06 18:58

La multi ani 4tuning ...La multi ani tuturor!!!
O spun cu intarziere...
Sper sa punem ceva poze de la monstrul de petrecere care a fost.

GolfuletzS 01-01-06 19:23

la multi ani tuturor :D :)) care au facut urari aici pe 4tuning :)

Alex23GAM 01-01-06 20:53

La Multi Ani! :D

peter 01-01-06 21:00

La multi ani la toata lumea !!!! in special lu ZoliaT si Gratzian....fara de care....nu vorbeam aicia..si nu ajungeam o comunitate asa mare.... !!!


Si La multi ani si lui Sebastian care face posibile...cursele cele mai frumoase..din tara... :wink:

AleXXL 02-01-06 02:19

Deci ... din 30 am dormit 4 ore ... sunt .... praf ... pilaf ......
revelionul a fost megasupertare ...no comment
am fost tot timpul alaturi de fratzioru meu JACK ... shi cateodata cu varu`sau Jim ....
berea,vinurile,sampaniile nu se mai pun ...
am sa pun poze knd imi gasesk aparatu ...............
deci a fost prea tare !!!


LA MULTZI ANI SI TOT CE VA DORITZI IN 2006 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Dari 02-01-06 10:11

Si Aradul a facut party... :dance: :lol: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=15 :dance:
LA MULTI ANI RACING SYNDICATE 8) si voua tuturor!!! :hug:

GolfuletzS 02-01-06 10:13

haha azi noapte iara am petrecut :D party 2 si in noaptea asta party 3 :)) abea astept

Adriana 02-01-06 12:13

LA MULTI ANI!acum am venit si eu acasa plecata de ieri de dimineata,am terminat cu party1 in noaptea de revelion,party2 aseara si astept party 3 de ziua mea. :twisted:

GolfuletzS 02-01-06 12:19

bv :D petrecem la fel :D


ps ; la multi ani ! :D :twisted:

tng 02-01-06 12:36

am venit si eu acasa .. va urez un an nou plin de bucurii si impliniri ! La Multi Ani !!!
:peace:

Adriana 02-01-06 12:49

multumesc,dar mai sunt 17 zile pana la ziua mea. :twisted:

Mustang 02-01-06 15:07

dupa 1 zi dupa intrarea in noul an ... LA MULTI ANI BAIETII SI FETELE DE PE AICI....

UN an nou si fericit !


All times are GMT +2. The time now is 21:10.

- Copyright 2026 4Tuning