Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL ::: (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/97611-bmw-vs-volkswagen-vs-opel.html)

jakkal 19-11-08 08:16

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Lasa ma donule ca spal eu rusinea si la vw :lol::lol::lol:cred eu ca omu o sa faca o criza dupa alea 2 curse din 49 .

bobiMOM 19-11-08 09:40

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by jakkal (Post 1873472)
Lasa ma donule ca spal eu rusinea si la vw :lol::lol::lol:cred eu ca omu o sa faca o criza dupa alea 2 curse din 49 .

Morala: `Bmw` si cam atat....

DONU' 19-11-08 10:48

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by jakkal (Post 1873472)
Lasa ma donule ca spal eu rusinea si la vw :lol::lol::lol:cred eu ca omu o sa faca o criza dupa alea 2 curse din 49 .

Bine mai Naomi! Da-i rusinea lu' Opelar...
A castigat si el o cursa si acuma s-a umflat kit-ul pe masina de mandrie...
Eu cate curse am castigat nu m-am mai umflat in pene si pana la urma tot la BMW o sa ajung... indiferent cat de frumos se aude VR6-le din fatza sau din spate...
Peace 4 my niggas! :peace:

ph88bas 19-11-08 23:04

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1873735)
Bine mai Naomi! Da-i rusinea lu' Opelar...
A castigat si el o cursa si acuma s-a umflat kit-ul pe masina de mandrie...
Eu cate curse am castigat nu m-am mai umflat in pene si pana la urma tot la BMW o sa ajung... indiferent cat de frumos se aude VR6-le din fatza sau din spate...
Peace 4 my niggas! :peace:

gata...ne luam toti BMW ....si nu se mai cearta nimeni!
desi cred k o sa ne plictisim...dar nu-i nimik...ne dam de-a latul!

jakal 19-11-08 23:13

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
dap....bmw power...........

cipul si-a spus cuvatul in seara asta........:)):))

ph88bas 19-11-08 23:16

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
ceva noutati?

CobraArt 22-11-08 00:03

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
De ce nu se mai aude nici o gura de la nici un SFI,decand astia cu 2.5 urile au evoluat intr-o sapt nu s-a mai auzit gura de Opel.Aveam un 2.5 super stutz king of Ploiesti care va asteapta la start sa mancaţi HEL.

bogdan_wrc 22-11-08 09:29

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
UPS:
http://www.autoblog.com/category/recalls-tsbs/

ati auzit vreun RECALL la DSG? :P

This new transmission from Munich is so complicated that apparently even BMW couldn't get it right the first time, so they're issuing a recall

jakkal 22-11-08 10:52

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Pey normal mah ca DSG-u fiind o tehnologie invechita fata de tehnologia pe care o foloseste bmw-ul e normal sa nu aiba recall :D :D :D

Skma 22-11-08 11:38

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

UPS:
http://www.autoblog.com/category/recalls-tsbs/

ati auzit vreun RECALL la DSG? :P

This new transmission from Munich is so complicated that apparently even BMW couldn't get it right the first time, so they're issuing a recall
Da e un tip cu un GTI caruia DSG-ul i-a cedat si se cearte cu Cardinalu ca nu vrea sa o repare pe garantie.

Deci nu recall "il fait pufff" :lol:

bogdan_wrc 22-11-08 12:58

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
pai era un tip...sunt multi care rup cutiile...eu zic de ceva oficial...

jakkal, :P tocmai a aparut DSG 7 trepte..new :))

ph88bas 22-11-08 13:14

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1879353)
De ce nu se mai aude nici o gura de la nici un SFI,decand astia cu 2.5 urile au evoluat intr-o sapt nu s-a mai auzit gura de Opel.Aveam un 2.5 super stutz king of Ploiesti care va asteapta la start sa mancaţi HEL.

care sfi? ca mie nu mi-a zis nimeni nimic!

amadeus_and 22-11-08 13:22

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Pacat ca ninge...in seara asta vin la ploiesti si vroiam si eu un bilet la zoo...am auzit ca ursii dorm pe ei cand da frigul...

humvee_mmw 22-11-08 13:32

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
prietene mai ai mult de mincat deocamdata stai parcat ai uitat ca iti iei nana de la cielo doamne strigator la cer cieloooooo oooooo:lol::lol:
asa ca de la ursi daca ai trezasti din hibernat te fac franjuri asa chiauni cum sunt :twisted::twisted:

humvee_mmw 22-11-08 13:34

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
a BE YOURSELF asta un fel de P.S


All times are GMT +2. The time now is 13:03.

- Copyright 2026 4Tuning