Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

mtg 22-02-06 20:15

@GRIGO-X2 in cat timp va fi gata lucrarea??

GRIGO 22-02-06 22:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mtg\"
@GRIGO-X2 in cat timp va fi gata lucrarea??

pai inca nu stiu dar maxim 3-4 zile
oricum e foarte mult de munca si mai ales ca sunt incepator fac asta doar de vreo 5 zile

GRIGO 22-02-06 22:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"a_ombladon\"
@grigo-x2
am facut eu un video-tutorial cu o metoda mai simplutza sa faci plasa aia
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=31175

auzi fratioare da cu ce program ai facut filmuletzu

RA_2fast4u 23-02-06 16:05

2 Attachment(s)
primul lucru facut de mine in 3dmax fara niki un fel de tutorial...nu prea am fost atent la margini si precum se vede mi-a iesit cam stramba :oops: acuma fak alta....si probabil inca ceva si dupa aceea cand ma simt pregatit trek si la masini :D
p.s. nu stie nimeni care e faza cu shiftu? dc nu isi fake treaba uneori?
al 2-lea tip e dupa al 2-lea tutorial iar al 3-lea e dupa own design, dar cu ajutorul primului tutorial :)

a_ombladon 23-02-06 18:47

1 Attachment(s)
@WGF: filmu il deschizi cu windows media player, cu bs-player, cu power-dvd cu ce vrei tu
@GRIGO-X2: e facut in camtasia screen recorder

NO2*Tr4d4m!2 23-02-06 20:01

1 Attachment(s)
sa imi spuneti si mie dak va place.....ca sa stiu dak am facut bene (cine se pricepe) .....pls ad1 mai multe tutoriale

NO2*Tr4d4m!2 23-02-06 20:03

1 Attachment(s)
asa se vede mai bene

GRIGO 27-02-06 20:03

pentru cei care e pricep o intrebare
nu ma pricep deloc la lufturi ...adica spatiu dintre usi si caroserie geamuri etc
astept sfaturi
......si inca ceva
un ex cand fac un plan npe o parte se vede pe o parte nu .....
stiu ce sa ii fac sa se vada cand lucrez dar cand fac poza
spatele nu se vede ce trebuie sa fac (daca ati inteles ceva di n ce v-am intrebat) :roll:

MeHiGH 28-02-06 19:54

ai incercat sa unejti vertexii ?
da trebe planul capotei sa fie lipid(weld) de cel al barii fata/grilei radiatorului ...
parerea mea !
unejte vertexii !
bafta

SpeederMan 01-03-06 20:00

VRay
 
Poate sa ma ajute cineva? Vreau VRay pt max8 sau 7, dak stiti de unde il pot dawnloada demo sau full va raman dator pe viata!

SpeederMan 01-03-06 20:05

VRay
 
Poate sa ma ajute cineva? Vreau VRay pt max8 sau 7, dak stiti de unde il pot dawnloada demo sau full va raman dator pe viata!

mtg 01-03-06 22:10

Eventual daca te ajuta linkul asta,e un torrent: http://ts.searching.com/torrent/370839/VRay_1_46_15_7

SpeederMan 02-03-06 07:56

Din pacate :cry: nu a mers, scrie conection refused, am incercat cu bittorent si cu azureus :cry: :cry:

GRIGO 06-03-06 15:48

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu
ai incercat sa unejti vertexii ?
da trebe planul capotei sa fie lipid(weld) de cel al barii fata/grilei radiatorului ...
parerea mea !
unejte vertexii !
bafta

Daca incercai sa imi raspunzi mie e clar ca nu ai inteles ce am intrebat

ad1 06-03-06 15:54

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
apasa pe m,apoi bifeaza 2-sided


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning