![]() |
Re: Tuning solenza
mie nu-mi place nimic la masina asta... la asta alba ma refer.. aia portocalie e criminala :)
|
Re: Tuning solenza
gusurile nu se discuta...insa trebui sa`i apreciem de ceea ce fac..ei investesc niste bani frumosi in masinile lor :>
|
Re: Tuning solenza
In primu rand salut...
Iubesc tuningul auto...am o solenza albastra:D...am cautat magazine pe net de tunning pentru a o vopsi poate si un vinyl,jante,tuning exterior si interior iar cand am sunat mi sa spus ca nu fac lucrari pentru dacia solenza.:rolleyes2 Am cautat peste tot,toti spun ca nu fac :sad: lucrari pentru dacia solenza Am inceput eu usor so tunez la diferite garaje,cu un eleron mic cu niste praguri de solenza,geamuri fumurii,dar eu vreau ceva extravagant,vreau sa incep so fac meseriasa,banii nu conteaza in mare masura..;) Va rog frumos daca puteti sami dati si mie un nr de telefon sau adresa de email la cineva sau firma care se ocupa de tuning pentru solenza ca-lumea Multumesc anticipat,Jhonutz:D:cry: https://photos1.hi5.com/0022/712/926/LBoIXo712926-02.jpg https://photos1.hi5.com/0016/598/782/DXAbIX598782-02.jpg |
Re: Tuning solenza
de banii pe care i-ai bagat ii luai niste jante si arata mult mai beton ... parerea mea
|
referitor la cea portocalie..i-ar trebuii jante cromate..sau ceva in genul la bmw...borbet sau ce mai au baietii cu e30-uri ca am vazut la majoritatea aceleasi jante..care dau bine rau pe masina..
iar la cea albastra da-i flacarile alea josh ca n-au efect..strica toata masina...mai bine ara arata simpla decat...cu flacarile alea SPOR LA TREABA SI LA $ |
Re: Tuning solenza
pentru solenza nu face nimeni nimic .. am auzit niste zvonuri cum ca pe la turci s-ar gasii niste stpuri pe LED pentru solenza
|
Re: Tuning solenza
salut man !! de unde ti-ai fkt barile ? sunt la comanda sau body kit ?
respect astept raspuns |
Re: Tuning solenza
Ce-a albastra din oradea e marfa mai ales live... are o muzica... imi tremura si geamurile cand trece pe langa blocul meu , daca ati auzi cum suna motorul .... .. eleronul ala mi se pare ca da destul de bine ... / pe cea portocalie e super culoarea :)
Hai salut.. |
Re: Tuning solenza
am si eu o intrebare pt cei care stiu pe undeva, caut faruri si stopuri de zolenza, orice alt model decat cel de fabrica, daca cineva stie si are bunavointa il rog sa-mi lase un mesaj in mail la adresa: [email protected]
Cu mult respect posesorilor de solenza din toata tara |
Re: Tuning solenza
1 Attachment(s)
vista solenza edition :twisted:
:-):-):-) |
Re: Tuning solenza
super tare!Vreau si eu kit-ul tau pe solenza mea alba.Cam cat ma costa?:-)
|
Re: Tuning solenza
ma refer la cea portocalie.tare rauuuu:)
|
Re: Tuning solenza
Quote:
|
Re: Tuning solenza
3 Attachment(s)
ma alatur si eu daca nu se supara nimeni..... :-P
aceasta este solenza mea ... daca se poate vreau sa refaceti imaginea de mai de sus si cu solenza mea in cadru..... va salut..... |
Re: Tuning solenza
sall bai fratilor am si yo o intrebare se gasesc grile de solenza fara semnul ala sau trebuie facute "la comanda"????? ms pt ajutor
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning