Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnire Constanta (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/94556-intalnire-constanta.html)

schumi_86 24-03-09 14:07

Re: Intalnire Constanta
 
Da asa e,sa ne mai laudam si noi cu ce am mai facut pe la masina:-P Eu unul as prefera weekend-ul asta ca sunt liber,duminica cealalta sunt de munca si daca ramane pe duminica cealalta pot veni doar dupa ora 9.

YakuzaXtR 24-03-09 14:39

Re: Intalnire Constanta
 
ar fii bine...pe saptamana viitoare...numa sa nu uitam de ea...sa ne aducem aminte...deci cei cu ele inca in lucru grabiti`va ... :P

LKS 24-03-09 18:12

Re: Intalnire Constanta
 
Deci ramane pe weekendul viitor ? sambata sau duminica ?

YakuzaXtR 24-03-09 22:58

Re: Intalnire Constanta
 
sambata seara ar fii cel mai bine..sa putem sa stam mai mult...ca sa nu vina lunea cu chef d munca pe noi ... :P...bineinteles pt cei care muncesc... :))

LKS 24-03-09 23:27

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by YakuzaXtR (Post 2180628)
sambata seara ar fii cel mai bine..sa putem sa stam mai mult...ca sa nu vina lunea cu chef d munca pe noi ... :P...bineinteles pt cei care muncesc... :))

Tocmai de asta am intrebat :D

Deci ramane pe wkndul viitor, sambata seara (4 aprilie), pe la 9 ?

alex55 25-03-09 00:17

Re: Intalnire Constanta
 
daca e cald pe afara poate se da si un motor jos...nimicuri deastea 8):shock:

BlueAngel 25-03-09 09:15

Re: Intalnire Constanta
 
ziceti cand si eu vin (chiar daca sunt de munca ca scap pe la 22 :D).Hai ca s-a mai incalzit si vremea ;)

YakuzaXtR 25-03-09 11:11

Re: Intalnire Constanta
 
il dam jos la a mea ca si asha vreau sa schimb ambreiaju....alex 55 u vii cu placa de presiune si cine are un disc nou d 180 sa vina cu el...eu pun rulmentu de presiune...si ne apucam de treaba...;)) :))

LKS 25-03-09 18:07

Re: Intalnire Constanta
 
Eu vin sa scot acidul din sticla de cola :))))

BlueAngel 25-03-09 18:13

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 2182692)
Eu vin sa scot acidul din sticla de cola :))))

lustruiesti nichelu de pe masina :P

LKS 25-03-09 18:34

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by BlueAngel (Post 2182714)
lustruiesti nichelu de pe masina :P

Nu ! le fac in ciuda , sa nu mai bea cola, sa imi ramana mie mai mult ! :D :D

BlueAngel 26-03-09 00:03

Re: Intalnire Constanta
 
haidati calare pe masini aranjat spalat in unele cazuri reparat sa ne laudam cu ce mai avem ce mai punem ;).Multa bafta tuturor !

schumi_86 26-03-09 00:03

Re: Intalnire Constanta
 
Ok mai smecherilor tot cand sunt eu de munca va-ti hotarat....asta e nu are nimic dar sa stiti ca eu la 22 scap de la munca

LKS 27-03-09 07:17

Re: Intalnire Constanta
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by schumi_86 (Post 2184003)
Ok mai smecherilor tot cand sunt eu de munca va-ti hotarat....asta e nu are nimic dar sa stiti ca eu la 22 scap de la munca

Ne gasesti acolo mihaitza :D
Unde te grabesti asa blueangel ? mai e o sapt, o spal acum, e la fel pana sapt viitoare :D

Cica ne-am inmultit, avem un nou coleg de haita :D

Poze in exclusivitate :D

GRIGO 29-03-09 02:37

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 2187593)
Ne gasesti acolo mihaitza :D
Unde te grabesti asa blueangel ? mai e o sapt, o spal acum, e la fel pana sapt viitoare :D

Cica ne-am inmultit, avem un nou coleg de haita :D

Poze in exclusivitate :D

hm.... a cui sa fie??? :confused2


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning