![]() |
Re: Intalnire Constanta
Da asa e,sa ne mai laudam si noi cu ce am mai facut pe la masina:-P Eu unul as prefera weekend-ul asta ca sunt liber,duminica cealalta sunt de munca si daca ramane pe duminica cealalta pot veni doar dupa ora 9.
|
Re: Intalnire Constanta
ar fii bine...pe saptamana viitoare...numa sa nu uitam de ea...sa ne aducem aminte...deci cei cu ele inca in lucru grabiti`va ... :P
|
Re: Intalnire Constanta
Deci ramane pe weekendul viitor ? sambata sau duminica ?
|
Re: Intalnire Constanta
sambata seara ar fii cel mai bine..sa putem sa stam mai mult...ca sa nu vina lunea cu chef d munca pe noi ... :P...bineinteles pt cei care muncesc... :))
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
Deci ramane pe wkndul viitor, sambata seara (4 aprilie), pe la 9 ? |
Re: Intalnire Constanta
daca e cald pe afara poate se da si un motor jos...nimicuri deastea 8):shock:
|
Re: Intalnire Constanta
ziceti cand si eu vin (chiar daca sunt de munca ca scap pe la 22 :D).Hai ca s-a mai incalzit si vremea ;)
|
Re: Intalnire Constanta
il dam jos la a mea ca si asha vreau sa schimb ambreiaju....alex 55 u vii cu placa de presiune si cine are un disc nou d 180 sa vina cu el...eu pun rulmentu de presiune...si ne apucam de treaba...;)) :))
|
Re: Intalnire Constanta
Eu vin sa scot acidul din sticla de cola :))))
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
haidati calare pe masini aranjat spalat in unele cazuri reparat sa ne laudam cu ce mai avem ce mai punem ;).Multa bafta tuturor !
|
Re: Intalnire Constanta
Ok mai smecherilor tot cand sunt eu de munca va-ti hotarat....asta e nu are nimic dar sa stiti ca eu la 22 scap de la munca
|
Re: Intalnire Constanta
1 Attachment(s)
Quote:
Unde te grabesti asa blueangel ? mai e o sapt, o spal acum, e la fel pana sapt viitoare :D Cica ne-am inmultit, avem un nou coleg de haita :D Poze in exclusivitate :D |
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning